BEWIT Prawtein Carbon Elixir Plus s kadidlovým esenciálním olejem na eliminaci očkování proti Covid a pro celkovou očistu těla

Odkaz pro nákup:

https://bewit.love/produkt/prawtein-carbon-elixir-s-kadidlem?i=l2t6m4v72iqrsyv

Kompletní nabídka Bewitu – odkaz:

https://bewit.love/?i=jibu&_gl=1*1tgxvz8*_gcl_au*MTM3MzgxNDQwOS4xNzA0OTY0MjYz*FPAU*MTM3MzgxNDQwOS4xNzA0OTY0MjYz*_ga*MTM0MjcyODcyNi4xNzA0OTY0MjYz*_ga_9682YL7M1Z*MTcwNjI2OTczMC43LjEuMTcwNjI2OTc2MC4wLjAuMA..*_fplc*WnYlMkZmUyUyQmMwbEhkdFNtbmxPd1BFYU1kWHVZbHFZdGhDV2JNVFlYUU84ZFpjT05zQmZrMnZlajRuTlJ6VCUyRllGTlNETHQlMkJQbkdhS0ozQWpWWnBKZWk2bTJLb0x4b0tidExabEt1NGVucWdOaURWb3BadHZiOEJ6aU9tbmxxdFElM0QlM0Q.

Nakopněte své tělo!

Cítíte se dlouhodobě bez energie a přepadají vás stavy, kdy doslova padáte na pusu?

Objevte sílu speciálních forem uhlíku, které vaše tělo využije na maximum.

Pociťte příval energie se 100% čistým komplexem těch nejsilnějších elementů z čisté přírody.

Obrňte se vůči stavům duševního vyčerpání.

Zvládněte i ten nejnáročnější den s nadhledem a lehkostí.

Carbon Elixir získal zlatou medaili

Odborná rada UPMCA (Unie profesionálů komplementární a alternativní medicíny) udělila v roce 2023 společnosti BEWIT vyznamenání v podobě zlaté medaile za doplněk stravy BEWIT Prawtein Carbon Elixir.

Proč užívat Prawtein CARBON ELIXIR PLUS?

  • Díky Carbon komplexu doplníte tělu klíčový stavební kámen – maximálně využitelný uhlík, který podpoří vaši energii a přirozenou očistu.
  • Při výrobě Carbon komplexu je použito optimální množství molekuly C60.
  • Borovicové jehličí obsahuje kyselinu shikimovou. Tuto biologicky aktivní látku ocenítezejména na podzim a v zimě.
  • Fermentované boby natto doplní vašemu tělu vitamíny a aktivní látky vzniklé fermentací.
  • Obsahuje povznášející kadidlový esenciální olej v certifikované terapeutické kvalitě (CTEO®), který vás podpoří při stavech duševního vyčerpání.
  • Naše jedinečné spagyristicky vyrobené DIAMOND, GOLD A LIGHT ESSENCE potencují složení Prawteinu CARBON ELIXIR PLUS a dodávají jeho účinnosti nový rozměr.
  • V rámci výroby působíme na CARBON ELIXIR PLUS vyhlášenou Schumannovou frekvencí, která může navrátit vaše tělo i mysl do rovnováhy.

Carbon komplex

Komplex kyseliny Huminové a dalších biologicky dostupných uhlíkových látek, který doplní tělu klíčový stavební kámen – maximálně využitelný uhlík. Ten, kromě výborných energizujícíchvlastností, disponuje mimořádnou absorpční kapacitou, váže na sebe veškeré cizorodé látky a napomáhá je odstraňovat z těla ven.

Dle mnohých studií si velmi snadno si poradí i s hnilobnými produkty, toxiny, patogenními bakteriemi a dalšími škodlivými látkami. Vyzdvihováno je i jeho možné imunomodulační a protizánětlivé působení.

Obsah uhlíku máme laboratorně potvrzený

Jedno balení Prawteinu CARBON ELIXIR PLUS obsahuje 4 200 mg uhlíku.

V jedné espresso lžičce (ve cca 2 g) doplníte vašemu tělu přibližně 84 mg uhlíku.

Silná kyselina shikimová

Kyselina shikimová – účinná, biologicky aktivní, látka borovicového jehličí, která se v posledních letech těší stále většímu zájmu v mnoha oblastech výzkumu, včetně biomedicínských aplikací.

Samotní lékaři tradiční čínské medicíny vyzdvihují její silné působení, kterého využívají zejména při chřipkových epidemiích.

Zázrak fermentace

Fermentované boby natto – tradiční pokrm Japonců vyznačující se vysokým množstvím přirozeně přítomných aktivních látek a vitamínů vzniklých fermentací.

V porovnání s ostatními fermentovanými potravinami obsahují až 100 krát více vitamínu K2. Dalším z benefitů je přítomnost pyrolochinolino chinonu (PQQ), který se podílí na správné funkci mitochondrií.

Povznášející kadidlo

Olej z kadidlovníku – povznášející esenciální olej v certifikované terapeutické kvalitě (CTEO®). Jeho všestranné působení je výsledkem synergického spojení stovek přirozeně přítomných komponent. Výborná podpora při stavech duševního vyčerpání.

Jedinečné ESSENCE

DIAMOND, GOLD, LIGHT ESSENCE – jedinečné prvky definovaných energeticko-frekvenčních vlastností, které si vyrábíme sami spagyristickými metodami, které jsou běžně neuskutečnitelné. Do Prawteinu jsou přidány za účelem potencování.

Chcete získat trvalé výhody a slevy i z dalších produktů? Stačí se zdarma a bez závazků zaregistrovat:

https://mybewit.com/r/jibu

Vaším nákupem podpoříte naši činnost a správu webu, který pro vás přináší informace téměř 20 let zdarma, nejsou zde žádné rušivé reklamy…

Děkujeme