Zatímco velká část Evropy je uzavřena kvůli pandemii koronavirus (březen 2020), elitní vojenské síly ze 17 zemí NATO a partnerských zemí využívají vojenské cvičení Defender Europe 20 jako zástěrku na zatýkání předních satanistů z Deep State, kteří se usadili v opevněných evropských komplexech, tvrdí autor bestselleru New York Times.

Ve své videoprezentaci David Wilcock obšírně cituje anglický souhrn článku z 15. března od Manly Dinucciho, který 3. března napsal o cvičeních Defender Europe 20 pro italské internetové noviny Ill Manifesto. Článek z 15. března, který je shrnutím Dinucciho předchozího článku v italštině, má název “30 000 amerických vojáků přichází do Evropy uprostřed krize COVID-19.”

Manlio Dinucci píše v italských internetových novinách Il Manifesto 3. března 2020, že navzdory Trumpová zákazu cestování v nejbližších dnech do Evropy odcestuje 20 000 amerických vojáků – a přidají se tak k 10 000, kteří tam už jsou.

Navzdory cestovním doporučením, které vydalo americké ministerstvo zahraničí pro Američany cestující do severní Itálie a jiných částí Evropy, Dinucci opět cituje ze svého původního článku ze dne 3. března:

Jedna kategorie amerických občanů je však z těchto pravidel vyňata: 20 000 vojáků, kteří začínají přicházet ze Spojených států do evropských přístavů a ​​na letiště na cvičení Defender Europe 20, největší nasazení amerických jednotek v Evropě za posledních 25 let. Včetně už přítomných se na něm v dubnu a květnu zúčastní přibližně 30 000 amerických vojáků, kterých bude doprovázet 7 000 vojáků ze 17členských a partnerských zemí NATO včetně Itálie.

Autor článku v anglickém jazyce citující Dinucciho, který používá pseudonym Poppalloff, následně upozorňuje:

Žádný z těchto vojáků nedostal bio / chlorové obleky ani masky, co se zdá být od americké vlády trochu bezohledné, pokud je COVID-19 opravdu takovou hrozbou, jak se nám tvrdí …

“30 000 amerických vojáků, kteří se” rozšíří po evropském regionu “, je ve skutečnosti vyňatých z preventivních předpisů COVID-19, které se vztahují na civilisty. Stačí ujištění, které poskytla americká armáda v Evropě, že “monitorujeme koronavirus [COVID-19]” a že “naše síly jsou v dobrém zdravotním stavu”.

Zároveň se ignoruje vliv vojenského cvičení takového rozsahu na životní prostředí. Zúčastní se na něm americké tanky Abrams s hmotností 70 tun a s náboji z ochuzeného uranu. Každý tank spotřebuje 400 litrů paliva na 100 km, přičemž produkuje velké znečištění, aby dosáhl maximální výkon. ”

Popalloff při shrnutí Dinucciho poukazuje na podezření toho, že mnozí evropští občané jsou uzavření ve svých domovech, zatímco elitní jednotky NATO se mohou pohybovat bez jakýchkoliv omezení. Popalloff svůj článek uzavírá tvrzením, že “pandemie je zjevně zástěrkou pro nějakou mocenskou hru 1%”.

Vyplývá z toho, že pandemie koronavirus, evropské uzávěry a cvičení NATO se spojují do nekalého převratu, který tajně organizuje 1% (Deep State), a lidé by se měli zajímat o to, co se ve skutečnosti děje v zákulisí.

Naproti tomu Wilcock rozsáhle cituje z anglického shrnutí Dinucciho předchozího článku ze dne 3. března z 15. března a odhaluje, co mu řekli jeho vlastní zasvěcené zdroje, které říkají úplně jiný příběh o tom, co se ve skutečnosti děje v zákulisí:

Z našich informací jsme se dozvěděli, že jde o cílené úsilí o masové zatýkání, o kterém jsem vám celou dobu mluvil. Proto jsou tam. Je tam 37 000 vojáků z 18 zemí včetně USA. … jsou to elitní vojáci, kteří jsou velmi dobře vycvičení. Co dělají? Jdou na místa, kde je Deep State. Infiltrují se do jejich bašt a zatýkají lidi.

Wilcock dále hovoří o použití tanků Abrams v rámci cvičení Defender Europe 20 na účel, který je velmi odlišný od připravovaného převratu, který zmiňuje Dinucci:

“Zúčastní se na něm americké tanky Abrams s hmotností 70 tun a s náboji z ochuzeného uranu.” Dobře, to je divné, nač jim jsou tanky. Je to vojenské cvičení, největší za posledních 25 let. No možná se chystají na to, že půjdou do pevnosti některých lidí. Někteří z těchto lidí, kteří jsou miliardáři, jsou satanisté. Pokud se o tom začnete dozvídat, tak to je to, co se opravdu děje. Musíte vniknout přes tyto komplexy, musíte dostat tyto lidi. Musíte je zatknout. Doufejme, že nebudou klást ozbrojený odpor, to se jim doufám nepodaří.

Není to převrat, není to konec světa. Je to záchrana světa. Tito lidé se již pokusili zabít planetu. Takže pokud si myslíte, že je to převrat, je to v pořádku, ale oni už vystřelili nejlepší výstřel a já vůbec nevěřím, že je to konec světa.

To je podstata Wilcockovy analýzy současných událostí v Evropě, které zahrnují bezprecedentní zastavení pohybu lidí a podnikání, zatímco NATO současně uskutečňuje své největší vojenské cvičení za posledních 25 let. Dobře chráněné komplexy představitelů Deep State, z nichž mnozí jsou praktikující satanisté, kteří často vykonávají dětské oběti, jsou pod záminkou cvičení NATO přepadáváni elitními vojenskými speciálními jednotkami.

Ze dvou dosud nabízených vysvětlení masivních cvičení NATO, které se konají uprostřed pandemie koronavirus a uzavření Evropy, Dinucciho / Poppalloffových obav, že jde o zástěrku pro převrat 1% (Deep State), a Wilcockovho diametrálně odlišného názoru, že představitelé Deep State jsou zatýkáni pod záminkou vojenských cvičení, považuji Wilcockovo hodnocení za mnohem pravděpodobnější. A to i přes zprávám, že vedoucí představitelé NATO zrušily několik cvičení Europe Defender z důvodu obav z koronavirus.

Důležité je, že Wilcockovo hodnocení je v souladu s probíhajícími odhaleními vojenské zpravodajské skupiny Q, která úzce spolupracuje s Trumpová Bílým domem, odkdy se v říjnu 2017 poprvé ozvala. V několika článcích jsem poukázal na své důvody, na základě kterých jsem dospěl k závěru, že Q tvoří bílé klobouky v americké armádě, které jsou uzavřeny v zákulisní občanské válce proti Deep State, jehož výše vedení tvoří praktikující satanisté.

Pokud přijmeme to, co Q odhalil ve více příspěvcích, v nichž radí čtenářům, aby se “připravili na bouři”, a sesazení vedoucích představitelů Deep State, pak je Wilcock odhad pravděpodobnější jako alternativa, kterou nabízejí Dinucci a Poppalloff.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj


Trojský kôň – Defender 2020 sa mení na SHAEF?

Podľa informácií z médií sa americké vojenské cvičenie „Europe Defender 2020“ konalo od januára do júna 2020. Oficiálne malo cvičenie, na ktorom sa podieľali aj britskí vojaci, slúžiť na nácvik presunu vojenských divízií do východnej Európy. Nemecko malo slúžiť ako „uzol“ pre presun vojsk.

Podľa informácií išlo o najväčší presun vojsk v Spojených štátoch za posledných 25 rokov. Celkovo je teraz asi 40 000 vojakov v Belgicku, Holandsku, Nemecku a Poľsku. Už minulý rok, ale častejšie v januári tohto roku, sa na prepravu, vykládku a distribúciu nespočetného množstva vojenskej techniky do Bremerhavenu používali obrovské nákladné lode.

Podľa informácií z médií bolo cvičenie, ktoré malo trvať do júna 2020, zrušené pre „nebezpečenstvo vzniku a šírenia corony.“ Vojenské cvičenia v Bergene a Grafenwöhri boli zrušené, uviedla nemecká armáda. Vojenské cvičenia v Bergene (Dolné Sasko) a Grafenwöhri (Bavorsko) boli zrušené, uviedla nemecká armáda.

V rozpore s tým, čo sa plánovalo, sa ďalšie transporty vojsk a materiálu na východ nesmú uskutočňovať. Rozhodnutie o ukončení cvičenia padlo zo strany Američanov, uviedol hovorca spolkového ministerstva obrany tlačovej agentúry DPA. „Vírus“ je údajne dôvodom spomalenia najväčšieho vojenského cvičenia USA za posledných 25 rokov.Ads by FatChilli

Môže vírus skutočne zastaviť vojenské cvičenie plánované mesiace, ak nie roky vopred? Vojenské cvičenie, ktoré je údajne najväčšie za posledných 25 rokov? Malo by teraz 40 000 vojakov sedieť v ich táboroch a krútiť palcami? Nie je za ukončením cvičenia niečo úplne iné? Je cvičenie trójskym koňom pre okupáciu Európy?

Vojenské cvičenie malo doteraz vlastné logo s textom „Defender Europe 20“. Od 13. marca však USA Army Europe zmenila svoje logo na Facebooku ( link ). Logo teraz vyzerá presne ako logo SHAEF americkej armády, založené 8. júna 1942. Iba pozadie loga je teraz modré namiesto čiernej. Inak je totožné s logom SHAEF z roku 1942.

Je pravdepodobnejšie, že americké jednotky pristáli v Európe pod názvom „Defender“ a teraz sa oficiálne predstavili ako SHAEF (Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force). Tým pádom už nie je americká armáda len kôli cvičeniu v Európe, ale je nasadená ako okupačná mocnosť. Prečo „vedec“ ZDF Harald Lesch hovorí o „okupácii“?

Ak sú tu USA a Briti ako okupačná mocnosť, aký je ich cieľ? Vzhľadom na udalosti v Bruseli a Berlíne možno vyvodiť iba jeden záver: Trumpove jednotky sú tu, aby nás oslobodili od takzvaného „fašistického“ režimu EÚ a Merkelovej.

Nemecká spolková republika, ktorá je podľa právnych vedcov iba administratívnou štruktúrou a nie suverénnym štátom, je rozpustená a neexistuje. Logickým dôsledkom by potom bolo založenie skutočne zvrchovaného nemeckého štátu, právneho nástupcu Nemeckej ríše. Na túto možnosť sme upozorňovali už v niekoľkých článkoch.

Zdroj

Přeložil:

https://qanon.sk/boli-satanisti-z-deep-state-zatykani-pod-zamienkou-cvicenia-defender-europe-2020/