Bývalý člen iluminátů napsal přiznání, ve kterém nastínil, co si notoricky známá tajná společnost pro lidstvo během příštích několika let přichystala. Poté, co anonymní zasvěcenec strávil 47 let jako vysoce postavený člen iluminátů, říká, že chce „odhalit vše“ poté, co se břemeno utajení stane „příliš nesnesitelným“.

Tento článek byl původně publikován v roce 2015 a je pravidelně aktualizován…

V online příspěvku „Illuminati Insider“ odhaluje:

Proces, kterým musíte projít, abyste se stali členy
Šokující odhalení o tom, kdo ve skutečnosti Obama je (je mnohem zlovolnější, než si kdokoli zjevně uvědomuje)
Informace o programu „Vesmírné lety“
Jak temný a satanský Denver, Colorado opravdu je
Pravda o mimozemšťanech
Tento příspěvek bude o tom, jak mě Illuminati rekrutovali a čím přesně jsem si musel projít.

Když mi bylo devatenáct let, dostal jsem se k jistému zisku díky spojení s přáteli a několika úspěšným investováním financí, které jsem vydělal během svého dětství. Zapojil jsem se do určitých zákulisních obchodů a viděl, jak moje peníze začínají růst. Když jsem v roce 1964 navštěvoval vysokou školu na Harvardu, začínal jsem být stále bohatší a můj vliv na akademické půdě rostl také díky mé účasti v různých klubech a organizacích. Někteří přátelé a já jsme začali na Harvardu sloužit jako kvazi-makléři. Během toho roku jsem vydělal spoustu peněz a byl jsem na akademické půdě velmi silný a vlivný.

Jednou v noci, když jsem šel krátce po půlnoci zpět do své koleje, mě oslovili dva muži v černých oblecích. Původně jsem předpokládal, že budou vyšetřovat moji obchodní činnost, protože některé z nich nebyly úplně legální. Požádali mě, abych šel s nimi, a já jsem je následoval do sklepa dvoupatrového domu pár ulic od mého kolejního pokoje.
.

Posadili mě ke stolu a zeptali se mě, jestli jsem ochotný se dohodnout. Neřekli mi, jakou dohodu udělám, ale jen se mě neustále ptali, jestli bych byl ochoten se dohodnout. Napůl jsem souhlasil, že ano, a tehdy největší muž, kterého jsem kdy viděl, prošel některými dveřmi skříně a posadil se. Pokud mi nevěříte, omlouvám se. Jsem tu, abych řekl pravdu, a nic, co jsem napsal, není falešná nadsázka ani sci -fi. Tato informace je skutečná, je to pravda, je to realita a je načase, aby to bylo řečeno.

Byl jsem členem Illuminatů 47 let. Byl jsem přijat, když mi bylo 19 let. Během minulého roku jsem zde zveřejňoval informace o vypnutém a zapnutém počítači. (Některé příspěvky jsou moje, jiné jsou mého bratra, hlavně jsou jeho) Informace, které se chystám zveřejnit, jsou velmi odhalující a velmi nebezpečné. Jsem jedním ze sedmi lidí v historii Iluminátů, kteří provedli rituál „Odjezd“. Věděl jsem, že se potřebuji dostat ven, když jsem měl něco odhaleného na schůzce v červnu 2010. Po celá léta jsem byl v souladu s vírou, motivy a činy Illuminatů, ale v poslední době už toho na mne bylo příliš, a rozhodl jsem se porušit svoji posvátnou smlouvu.

Důvodem, proč jsem sem přišel, je odhalit VŠE o Illuminati. Jak se stanete členem, o čem je organizace, co organizace dělá a jaké plány do budoucna máme.

Vrátím se a udělám svůj první příspěvek, až uvidím, že tomuto vláknu věnuji dostatek pozornosti, abych mohl pokračovat. Kdykoli v blízké budoucnosti, když začnu odhalovat tajemství Illuminatů, musím zajistit, aby bylo dost lidí, kteří dávají pozor, aby moje úsilí nevyšlo nazmar.

Jakmile uvidím, že toto vlákno má značný počet zobrazení a odpovědí, udělám svůj první příspěvek.

Zde je náhled na některé věci, které prozradím:

Barack Obama není členem Illuminatů,  je něco mnohem, mnohem horšího.
Nové „vesmírné lety“, což jsou letadla, která mohou krátce vstoupit na oběžnou dráhu, nejsou tak zábavná, jak se zdá, jsou nástrojem Illuminatů.
Denver, Colorado je zlé místo
Mimozemšťané jsou trochu odlišní od toho, co nás učí hlavní proud
Informace, které mám, jsou zásadní!
strana 69 vlákna:

Prvním diskutovaným tématem budou podzemní bunkry, které jsem zmínil. V současné době je po celých Spojených státech 57 podzemních základen a bunkrů, které se používají k různým účelům. Na celém světě je 439 bunkrů. VŠECHNY tyto bunkry a základny jsou kontrolovány a udržovány Illuminaty. Největší podzemní bunkr je v brazilském Sao Paulu. Tento bunkr má schopnost pojmout až 5 000 lidí na dobu až deseti let. Osobně jsem byl v tomto bunkru a je mnohem větší než ten, který si každý dokáže vůbec představit.
.

Tento bunkr je zajištěn hlavně pro události koncových časů. 5 000 nejbohatších, nejjasnějších a nejmocnějších jednotlivců na světě si v tomto bunkru zajistí úkryt v případě globální termonukleární války, přírodní katastrofy nebo jakékoli jiné formy globální katastrofy. Nenechte se zmást. Několik dalších bunkrů má schopnost ubytovat na delší dobu velké množství lidí, ale žádný jiný bunkr není tak velký a schopný jako tento. V případě 3. světové války se zde uchýlí všichni světoví vůdci a vlády světa budou teoretickými zástupnými vládami.

.

Budou tu také nejbohatší lidé světa. Lidé jako Bill Gates, Warren Buffet, ropní magnáti (tito ropní magnáti však budou zavražděni, když budou v bunkru, takže převzetí Blízkého východu bude pro Nový světový řád mnohem snazší). Přesný počet neznám, ale ze 439 bunkrů na světě bych řekl, že kolem 275 z nich je konstruováno hlavně pro úkryty a prodloužené pobyty. Sám jsem v jednom z těchto bunkrů zůstal v Číně v devadesátých letech. Jsou velmi pěkné, velmi luxusní. Je to prakticky jako byste byli ubytováni v 5hvězdičkovém hotelu.

Někteří lidé, kteří zůstali v těchto bunkrech:

Leon Trockij: Poté, co Stalin porazil Trockého a zajistil si moc v Sovětském svazu po Leninově smrti, byl Trockij přesunut do podzemního bunkru přímo ve Švýcarsku. Stalin o tom původně nevěděl, protože pokud nedodržel rozkazy Iluminátů, Trockij bude znovu dosazen jako vůdce Sovětského svazu. Bylo důležité, aby byl Trockij umístěn do tohoto bunkru, protože ho Stalin jinak zabije. Stalin nakonec souhlasil v souladu s plány Iluminátů a Trockij byl popraven, protože už nebyl potřeba.

Abraham Lincoln: Lincoln NEBYL zavražděn Johnem Wilkesem Boothem. Lincoln byl umístěn do úřadu prezidenta jako pěšák. Illuminati věděli, že pokud bude zvolen, Jih se odtrhne. Občanská válka učinila Sever velmi, velmi bohatým. To byl jediný důvod, proč se občanská válka mohla stát. Pokud by Illuminati neviděli příležitost zbohatnout na válce, pak by otroctví bylo stále americkou institucí. Lincoln byl umístěn do úřadu jen proto, aby zahájil válku. Uzavřel dohodu, že jakmile válka skončí, bude odvolán z funkce. O to se postaralo falešné zavraždění a zbytek dnů strávil v bunkru v Mexiku.

Saddam Hussein: Hussein byl u moci v Iráku pouze proto, aby zvýšil ospravedlnění invaze USA a dalších národů. Mnozí z vás už jsou obeznámeni s tím, co jsem řekl o plánech zcela ovládnout Blízký východ a zajistit ropu, která je v současné době nevyužita. Hussein, který byl „pověšen“, byl atrapou a video z mobilního telefonu, které bylo natočeno, mělo být zveřejněno jako „důkaz“. Saddam je momentálně v bunkru kdesi v Argentině. Nevím o žádných plánech do budoucna s ním.

Zbytek bunkrů na světě slouží k ukládání věcí, které nelze uložit na zemi. V těchto podzemních zásobnících jsou drženy zásoby jaderné energie. V případě, že národ odbočí z kurzu, který je plánován, budou vyřazeni. Buď zavražděním jejich vůdců, nebo jadernou destrukcí. Naštěstí jaderná akce ještě nebyla provedena; nepřekračujte však tyto lidi, aby způsobili takové zničení.

Všichni víte o strojovém spiknutí HAARP. Je to skutečné. Můžu tě ujistit. Stroj je umístěn zcela v bunkru, který je pod vodou v Tichém oceánu. Tento stroj byl vyvinut v 80. letech minulého století a poprvé byl použit koncem devadesátých let. Tento stroj je schopen vytvořit jakoukoli přírodní katastrofu, kterou si Illuminati přejí vytvořit. Hurikán Katrina byl produktem stroje HAARP. Hurikán byl použit jako odklon. Zatímco oblast byla v chaosu a pozornost byla odváděna všude, byli vysláni inženýři, aby se připravili na únik ropy v Perském zálivu.
.

Mohu vás ujistit, že Illuminati jsou schopni vypustit do zálivu více ropy. Ropy, která již byla do zálivu napuštěna, je jen malé množství ve srovnání s tím, co by se případně dalo udělat. Již jsem zmínil, že únik ropy byl použit jako prostředek k implantaci mikročipů do mozků dětí v této oblasti. Tyto postižené děti nyní podléhají vládní kontrole, kdykoli jsou tyto mikročipy aktivovány. Illuminati také využili příležitosti, kterou Katrina předložila, k vybudování bunkru, který je přímo pod francouzskou čtvrtí. Proč si jinak myslíte, že FEMA poskytovala adekvátní pomoc pomalu? Inženýři potřebovali čas.

Stroj HAARP není řízen pouze jedinou zemí; je kolektivně kontrolován a používán. Zemětřesení na Haiti, které se odehrálo za posledních pár dní, jsou všechny produkty HAARP. Ne všechny události jsou relevantní nebo důležité, některé jsou pouze testy, některé dokonce chyby. Ujišťujeme vás však, že jakmile nastane potřeba přírodní katastrofy, lze katastrofu vygenerovat, navrhnout a nasměrovat a mít jakýkoli nezbytný účinek.

Další věc, která je v těchto bunkrech umístěna, jsou drogy. Uchovává se obrovské množství kokainu, marihuany, heroinu  a všech druhů dalších drog. Obchod s drogami a válka s drogami jsou pro Ilumináty zásadní. Čím více se obchoduje s drogami a čím jsou kartely silnější, tím jsou Illuminati bohatší a silnější. Jedním z hlavních přispěvatelů a příznivců obchodu s drogami je Warren Buffett. Buffett provozuje obchod s drogami na západní polokouli posledních dvacet let. Mexické drogové kartely jsou pod jeho mocí. Je důležité, aby Illuminati ovládali většinu drog v Severní Americe.
.

Důvodem je to, že jim to dává ještě další prostředek k přepravě technologie, která jim umožňuje převzít kontrolu nad spotřebiteli. Illuminati neustále hledají způsoby, jak se implantovat do myslí široké veřejnosti, a přirozeně kontrola obchodu s drogami je dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout. Buffett si zajistil kontrolu nad obchodem s drogami, když se přiblížil k několika drogovým kartelům a předložil jim smlouvy. Od té doby má vše pod kontrolou a Ben Bernanke mu pomáhá s každodenními operacemi.

Několik bunkrů je vybaveno také jako krematoria. Stejně jako nacisté upalovali své oběti, Illuminati plánují spálit zabité oběti. Mnozí spekulovali, že FEMA zkonstruovala zásoby rakví, které měly být použity pro hromadné pohřby, ale není to pravda. Hromadné pohřbívání by vyžadovalo obrovské množství času a úsilí. Proto, až přijde čas zahájit hromadné zabíjení a popravy, budou těla poslána na „hořící dvůr“, kde budou svržena do těchto bunkrů a lehnou popelem. FEMA, což je organizace provozovaná Illuminati, se rozhodla, že toto bude nejefektivnější způsob likvidace velkého množství těl.

Ještě více těchto bunkrů obsahuje roboty, kteří jsou navrženi a připraveni infiltrovat se na pracoviště v případě nedostatku pracovních sil. Scénář, ve kterém budou tito roboti s největší pravděpodobností použiti, je, když vstoupí v platnost aspekt ovládání mysli plánu Illuminatů. Budou posláni roboti, aby vykonávali úkoly, které tito lidé dělali, a tito lidé budou využíváni k jiným událostem, jako je válka, propaganda a násilí. Tyto roboti budou také použiti, jakmile začne platit kontrola populace.

Alex Jones není tím, kým říká. Roky pracuje na odhalování tajemství Illuminati a Nového světového řádu, ale přesto je členem prvního a u druhého je u moci. Jones byl umístěn do světa konspiračních teorií, aby krmil falešnými informace a odkláněl stopaře ze stopy. Nevěřte ničemu, co vám ten muž říká. Všechny informace, které předkládá, jsou vytvořeny Illuminaty, pro Illuminaty. Vzpomeňte si na Josepha Goebbelse. Alex Jones je perfektní Joseph Goebbels. PŘESTAŇTE JEJ POSLOUCHAT, POKUD MŮŽETE. Lže vám, dostává pokyny přímo od iluminátů.

Přistání na Měsíc v roce 1969 bylo skutečné, ale přistání na Měsíc bylo o sedm let dříve, což bylo první skutečné přistání. Po pravdě řečeno, Rusové byli první, kdo přistál na Měsíci; misi ani výsledky však nezveřejnili. Bylo rozhodnuto, že Amerika vyhraje vesmírné závody, aby zajistila pocit vítězství kapitalismu nad komunismem. Rusko vypustilo vlastní raketovou loď směrem k Měsíci jako zkušební provoz, aby zajistilo, že americký pokus bude úspěšný o sedm let později. Všechno dopadlo perfektně s přistáním Rusů na měsíci a stejná technologie byla poté aplikována na americkou měsíční misi. Na Měsíci začali američtí astronauti s první stavbou jaderných raket.
.

Tato jaderná raketová stanoviště byla v průběhu let zdokonalována prostřednictvím následných měsíčních misí a prací robotů na dálkové ovládání. Účelem těchto raketových stanovišť je schopnost odpalovat jaderné rakety bez rizika vystopování jejich odpalu do konkrétní země. Scénář, ve kterém by tyto rakety byly použity, je zaútočit na národ, který nespolupracuje s Illuminaty. Illuminati by nařídili odpálit rakety na národ, ale aniž by postižený národ mohl sledovat, odkud rakety přesně pocházely, nedokázali by prokázat, že by měli konkrétní zemi vyhlásit válku. Podle mého názoru tyto rakety nikdy nebudou použity, protože existuje mnoho dalších způsobů, jak mohou Ilumináti svrhnout celou vládu, kromě jejich likvidace. Pokud však vím, měsíc má v současné době 2 plně vybavená jaderná raketová stanoviště, která lze ovládat ze Země.

Držení prostoru….

Vědci pracující pro Illuminaty našli způsob, jak mohou „vypnout“ slunce. Byla vytvořena zbraň, která vystřeluje paprsek záření s vysokou hustotou přímo do srdce planety nebo hvězdy. Tento paprsek záření proniká planetou a vytváří velmi velký válec přesně v jejím středu. Radiace, která zde zůstává, začne na hvězdu nebo planetu působit a efekty se šíří jako požár. Tato technologie byla testována na různých hvězdách naší bezprostřední sluneční soustavy a je velmi účinná. První, co hvězdu napadne, je to, že záření propaluje dokonalý válec středem hvězdy, záření, které zde zůstalo, začíná postupovat ven a degenerovat cokoli, co mu stojí v cestě. Radiace pokračuje v zesilování a šíření. Některé hvězdy visely, dokud nebyly zcela zničeny zářením; některé hvězdy se však staly tak nestabilními, že v určitém bodě shořely.

Vědci si jsou jisti, že tuto technologii lze použít na slunci, ale i na jiných planetách. Jeden odhad, který jsem zaslechl, byl ten, že z počátečního záběru záření bude trvat přibližně devět let, než bude celé slunce zcela spotřebováno. Účinky záření bychom však začali vidět přibližně za 3 a půl roku. Prvními příznaky by byly kratší dny a snížené množství slunečního světla v těchto dnech. Slunce začne být nestabilní přibližně v sedmém roce a my začneme vidět masivní sluneční erupce. Jakmile uplyne devět let, veškerý život na Zemi bude mrtvý.

Od svého odchodu jsem si zcela jistý, kdo jsou v tomto bodě vrcholoví vůdci Iluminátů, předložím svůj nejlepší odhad. Illuminati jsou strukturováni tak, že v každé hlavní oblasti světa je jeden až tři hlavní vůdci; některé regiony jsou však vynechány z důvodu nedostatku vhodného vůdce; proto je tam nainstalován vedoucí.

V Severní Americe:

Warren Buffett je s největší pravděpodobností vedoucím všech operací Illuminati. Následuje Ben Bernanke, následovaný Lloydem Blankfeinem, který je generálním ředitelem společnosti Goldman Sachs.

Goldman Sachs je klíčovým hráčem v severoamerickém sektoru Illuminatů. Nedávno společnost Goldman Sachs investovala do Facebooku téměř 500 milionů dolarů. Obvykle to znamená, že Facebook brzy spadne pod kontrolu Illuminati, stejně jako Myspace a Twitter.
Dalšími klíčovými hráči v Severní Americe jsou Alex Jones, Bill Clinton, Rahm Emmanuel, samozřejmě Obama, a Timothy

Jižní Amerika je bez skutečných vůdců Illuminatů. S Hugem Chavezem se v minulosti těžko pracovalo. Zdá se, že je v souladu s agendou Illuminatů, ale nemá rád, když mu někdo říká, co má dělat. Většina severoamerických vůdců ovládá i Jižní Ameriku.

V Evropě:

Nicolas Sarkozy je hlavní osoba. Řídí většinu operací v Evropě a Africe. Gordon Brown měl v Illuminátech velký vliv, dokud se nerozhodl začít hrát po svém; proto byl odvolán z funkce. Můj názor je, že je stále klíčovým hráčem, jen ne tak klíčovým jako kdysi. Existuje několik afrických obchodníků se zbraněmi, kteří nedávno získali určitou moc; neznám však jejich identitu.

Blízký východ je ovládán převážně Benjaminem Netanjahuem, což by nemělo být velkým překvapením. Netanjahu však nemá takovou kontrolu, jak byste si mysleli. Jak jsem již uvedl dříve, Izrael je velkým loutkovým státem Iluminátů. Udělají naprosto všechno, co po nich Ilumináti chtějí, a udělají to, jak nejlépe dovedou, aniž by museli dvakrát přemýšlet. Izrael dostal povolení střílet na Írán, kdykoli si to přeje. Ovládnutí Blízkého východu je těžké, protože existuje plno povstaleckých skupin. Palestina by se neměla ani obávat. I když nejsou ovládáni Illuminati, nejsou schopni nic dělat. Írán je v daném okamžiku hraniční a vůči ostatním zcela v opozici. To je důvod, proč Izrael zničí Írán, aby zahájil novou světovou válku.

Asii ovládá zcela Vladimir Putin. Putin je velmi mocný a velmi chytrý muž. Brzy znovu získá populární kontrolu nad Ruskem, ale můžete si být jisti, že všechno, co se v Rusku právě teď děje, je právě díky jemu. Čína se rozhodla dát Iluminátům částečnou moc. Spolupracují, ale nechtějí se příliš zapojit. Podle mě je to proto, že cítí, že nakonec Illumínáty dokážou porazit. Bohužel se mýlí. Ve finále se usmíří a připojí se ke skvělé parodii, která bude mít název World War 3.

Španělská chřipka z roku 1918, SARS a zděšení H1N1 mají jedno společné: všechny byly vytvořeny Illuminaty. I když v globálním měřítku nebylo zavedeno nic, Illuminati testují tyto viry již roky a konečně uvolňují klíče k vytvoření viru, který by se velmi rychle šířil po celém světě a zabíjel vybrané lidi. Moje rada: vyhýbejte se vakcínám. Jinak se stanete součástí testovací skupiny, kterou Illuminati používají k experimentům. Virus H1N1 se začal rozšiřovat, když zvířata uprchla z farmy v Brazílii, kde byl virus testován.
.

Několik těchto zvířat se promíchalo s občany okolních měst a mnoho zvířat bylo spotřebováno. Obyvatelstvo okolních měst bylo umístěno do karantény a ti,  kteří zemřeli, byla uklizeni; nějakým způsobem zřejmě náhodný cestující přenesl virus chřipky až do severního Mexika, kde byl virus poprvé hlášen. Illumináti brzy zjistili, že virus je mnohem, mnohem méně účinný, než si mysleli. V současné době pokračují ve výzkumu viru, který během několika dní zničí zemi.

Doufám, že tento výpis dat pro vás byl informativní a nějakým způsobem přispěl k mé důvěryhodnosti. Mám mnohem, mnohem více informací. Jen mi trvá, než si sednu a srovnám své myšlenky natolik, abych je mohl snadno čitelným a komplexním způsobem formátovat. Toto rozhodně není můj poslední příspěvek, protože mám více informací, které je třeba sdělit. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte je zveřejnit zde, na mém účtu youtube nebo mi napište na walte1944@yahoo.com

Zdroj:

https://newspunch.com/i-was-in-the-illuminati-im-going-to-tell-you-everything-shocking-expose/