S tím jak se neúnosně zvyšují ceny energií, tak lidé začínají hledat alternativy. V minulém článku jsme si ukázali jednoduché a primitivní generátory volné energie, které si vyrobili kutilové ve svých dílnách. Nyní si ukážeme generátor volné energie, který je již na vysoké pokročilé úrovni a který by mohl změnit to jak žijeme. Nebude chybět také ukázka motoru pohaněného vodou.

Tajný vynález Tesly

Na youtube kanálu The Crazy Chanel byl zveřejněn návod a proces výroby tohoto generátoru. Pokud jste technický tip, tak byste si také mohli sestavit generátor podle tohoto návodu. Pusťte si automatické české titulky:

The Crazy Chanel o svém generátoru volné energie píše:

„Po dlouhé době výzkumu se nám podařilo vyrobit bezplatné a soběstačné energetické zařízení schopné generovat maximální špičkový výkon 20 Kw a napětí 230 V při frekvenci 50 Hz.

Tento vynález by mohl poskytnout bezplatnou a neomezenou elektřinu každému. Aby to však bylo možné, potřebujeme, aby tuto technologii všichni viděli, a tím zabránili skrytí našeho vynálezu. Už se jim podařilo zakázat naše předchozí video, ale my ho znovu nahráváme na tuto video platformu, aby všichni znali pravdu.

Přidali jsme rotor se speciální slitinou pro eliminaci vířivých proudů, čímž jsme eliminovali magnetické brzdění při připojování elektrické zátěže.

Aby bylo výstupní napětí 110 voltů místo 230 voltů, musíme to udělat pomocí mikrovlnných transformátorů a 110voltového motoru.“

Generátor tedy jede na magnetické setrvačnosti, která produkuje neomezenou energii zdarma. Ve videi můžete vidět, že generátor elektricky pohání počítač, čerpadlo, elektrickou pilu a vrtačku. Napětí 230 V má běžná elektrická zásuvka, takže pokud máte prodlužku, tak podle videa můžete elektricky napájet i osm spotřebičů najednou.

Motor poháněný vodou

Na youtube kanálu The Liberty Engine Projekt je ukázka motoru poháněného vodou. Tohle je vynález, který by mohl skutečně transformovat svět a vytvořit lepší budoucnost. Nikoliv elektrická auta poháněná obnovitelnými zdroji se živelnými výpadky (slunce, vítr).

Planeta je ze 70% pokrytá vodou, která je 100% obnovitelná! Kdy technologické firmy začnou masově vyrábět tento vynález?

Pusťte si návod jak tento motor poháněný vodou vyrobit s automatickými českými titulky:

The Liberty Engine Projekt o tomto motoru píše:

„Připojte se k nám v tomto tutoriálu, kde vám v několika jednoduchých krocích ukážeme jak vytvořit motor, který je poháněný vodou místo benzínu. Vždy se říkalo, že dělení molekul vody „H2O“ na jejich atomy zmírňující elektrolýzu není dostatečně účinné, aby to bylo praktické… Ale laboratoř vyvinula technologii elektrolytu schopnou produkovat volty. Motor funguje na principu hydrolýzy a my vám  zde ukážeme dříve, než kdokoli jiný, jak na to.

Desítky let se tvrdilo, že motor na bázi vody – vodíku je nemožný. Všechny nadějné projekty záhadně zmiteli a jejich autoři zemřeli za podivných okolností. Ukážeme vám, že tato technologie je skutečná.“

Hydrolýza je chemická reakce při které se molekuly vody rozdělí na jednotlivé atomy (vodík a kyslík). Právě ziskaný vodík se pak použivá jako palivo pro pohon motoru.

Závěr

Globální elity nechtějí lidém zpřístupnit technologie volné energii i přestože končí věk fosilních paliv. Solární a věterná energie je centralizovaná a bude dražší, než ta z fosilních paliv. Pokud by lidé měli doma decentralizované generátory volné energie, dalo by jim to neskutečnou finanční svobodu a globalisté by ztratili nad lidstvem svou moc jej dále finančně zotročovat.

Podle těchto návodů si myslím, že jakákoliv technologická firma, nebo nadšenci do technologií by byli schopni sestavit tyto motory a generátory vyrábějící energii zdarma. Firmy, které s těmito vynálezy příjdou komerčně, čeká neskutečná poptávka a prosperita. Dokud však světové elity nebudou definitivně poraženy, tak je třeba dbát na anonymitu, protože jak bylo ve videi řečeno, tak lidé, kteří chtěli tyto vynálezy zveřenit veřejnosti, tak zemřeli za záhadných okolností. Osvobodit lidi z finančního otroctví a dát jim svobodu se prostě neodpouští.

Věřím však, že čím více lidí se seznámí s těmito technologiemi a pochopí, že existují, tak tím větší masa lidí vytvoří tlak na své vlády, aby byly zpřistupněny. Pak nastane Zlatý věk lidstva a prosperita o které jsme si ani nesnili, že může existovat. Pomozte proto sdílet tento článek a přidejte se ke komunitě stejně smýšlejících lidí. Čím dříve tyto technologie odkryjeme, tím dříve se přesuneme do Zlatého věku.

https://cz24.news/video-borec-si-sestavil-tajny-vynalez-tesly-a-ziskal-navzdy-elektrinu-zdarma/

ZDROJ:  https://youtu.be/neP9jUr5IqA

Překlad:  Martin Kirschner