Falešný americký ministr zahraničí Anthony Blinken – v zoufalé snaze udržet své Rockefellerovy pány u moci – nabídl Číně kontrolu nad politickým divadlem, které nahradilo americkou demokracii, tvrdí zdroje z Asijských tajných společností. Podle těchto zdrojů Blinken nabídl zejména kontrolu nad agenturou Creative Artists Agency. Číňané ji odmítli, protože většinu z ní již ovládají.

Pokud to nevíte, CAA ovládá politické herce, jako je „prezident“ Joe Biden. „Biden“ byl zastupován několika různými umělci z CAA.

„Biden“ je jen jedním z mnoha takových herců, kteří hrají roli politiků. Například „kongresmanka“ Alexandria Ocasio-Cortez Cortez byla servírkou, než vyhrála konkurz CAA a stala se kongresovou herečkou.

Toto je sídlo CAA při pohledu shora. Všimněte si oka. Představuje téměř úspěšný pokus nahradit západní demokracii babylonským politickým divadlem (CAA do vydání tohoto reportu nereagovala).

Podrobnosti naleznete v níže uvedeném videu. Je dvouhodinové, ale je dobrým úvodem pro lidi, kteří se teprve probouzejí. ODKAZ

Toto divadlo stále pokračuje. Nedávným příkladem je prohlášení korporátních televizí, že nebudou vysílat výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, „protože je lhář“. Jsou to přesně ti samí lidé, kteří vám řekli že:

– Trump se spikl s Ruskem

– Vakcíny byly bezpečné a účinné

– Cvodi-19 nepochází z laboratoře

– Hunterův počítač byl ruskou dezinformací

Trump není jediným politikem, který je cenzurován. Premiérka Alberty Danielle Smithová na Twitteru uvedla, že jí bylo na několik dní zakázáno publikovat na Rockefellery ovládaném Facebooku. „Velká technologická a vládní cenzura se stává nebezpečím pro svobodu slova na celém světě,“ napsala Smithová ve středu na Twitteru.

„Když mi jako premiérce provincie, kde žije 4,6 milionu obyvatel, mohou zabránit v komunikaci s vámi, představte si, co mohou udělat komukoli z nás,“ řekla. Vítejte v klubu, premiérko Smithová. Tento pisatel je již více než deset let cenzurován společnostmi Facebook, Google atd.

V každém případě si Číňané již od Rockefellerů koupili kontrolu nad americkým politickým divadlem, když na začátku tohoto měsíce souhlasili s dalším financováním falešného amerického Bidenova režimu. Proto mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin prohlásil, že Spojené státy se musí vzdát iluze, že jednají s Čínou „z pozice síly“.

Jakmile dostali čínské peníze, „Biden“ poslal obrovské množství peněz na Ukrajinu, aby je vypral zpět do USA jako úplatky různým tamním politickým aktérům. Aby pomohli vyprat peníze, stáhli obvinění proti Samu Bankman-Friedovi ze slavného kryptografického podvodu burzy FTX, tvrdí zdroje z Mossadu.

Dalším důvodem, proč se Číňané přiklonili k poslední Blinkenově nabídce, je to, že vědí, že nereprezentuje Spojené státy a že jeho Rockefellerovi pánové jdou tvrdě po krku.

„Tento režim je podporován ničením integrity amerických voleb a přeměnou amerického ministerstva spravedlnosti v leninský nástroj sociální hygieny, jehož cílem je potlačit nebo zlikvidovat legitimní americkou politickou opozici,“ říká plukovník Douglas MacGregor.

Proto armáda podniká kroky. O uplynulém víkendu jsme obdrželi několik zpráv o přesunech armády po celých USA. Zdá se, že to potvrzuje to, co nám řekl japonský vojenský generál o velkém americkém přesunu, jehož cílem je zlikvidovat Bidenovu show 18. června.

Vojenské přesuny byly zjištěny v New Yorku, Pensylvánii, Idahu, Kalifornii, Kentucky, Jižní Karolíně, Michiganu, Iowě, Arizoně, Texasu, Oklahomě, Washingtonu, Virginii, Coloradu, New Jersey, Severní Karolíně, Ontariu a Quebecu.

V době, kdy jsem tento report chystal k vydání, jsem kontaktoval japonského generála, který nezvykle vzrušeným hlasem sdělil, že celá záležitost skončí do 10.7. jak v Japonsku, tak v USA. Podle téhož zdroje bude prezidentem Donald Trump a viceprezidentem John F. Kennedy Jr. Jako vždy vyzýváme naše čtenáře, aby tomu věřili, až to uvidí, protože mnoho jiných slibů nebylo splněno.

Také se dozvídáme, že bílé klobouky převzaly kontrolu nad Bidenovou show a nutí ho říkat a dělat bizarní věci na veřejnosti, aby pomohly probudit zbývající ovce. Proto před televizními kamerami chytá ženu za prsa.

Posledním příkladem byl jeho výrok: „Bůh ochraňuj královnu, člověče“.

Rádi bychom požádali bílé klobouky, aby potvrdili, že ovládají „Bidena“, a to tak, že mu při příštím veřejném vystoupení svléknou sako a košili.

Rovněž vyzýváme bílé klobouky, aby nikdy nepodceňovaly chazarskou mafii. Na důkaz své moci, i když se Blinkenovi dostalo chladného zacházení, zveřejnila čínská oficiální tisková agentura Shinchua fotografii prezidenta Si Ťin-pchinga, jak si potřásá rukou s masovým vrahem Billem Gatesem.

Gates pravděpodobně žádal Číňany o ochranu výměnou za to, že jim předá kontrolu nad americkou biologickou bojovou technologií zděděnou po nechvalně proslulé japonské jednotce 731. To bylo naznačeno, když Gates oznámil spolupráci v hodnotě 50 milionů dolarů s čínskou komunistickou stranou ovládanou univerzitou Tsinghua, která provádí výzkum pro národní armádu. „Partnerství“ s Tsinghua, kde Si v roce 2002 vystudoval, „zahrnuje studium silných virů“.

Z tohoto oznámení je zřejmé, že ChM chce co nejdříve prodat svůj výzkum biologických zbraní Číně, protože Čína se chystá ovládnout Tchaj-wan a veškerý výzkum biologických zbraní na tomto území se stejně dostane do jejích rukou.

Další věcí, kterou Gates pravděpodobně nabídl Číně výměnou za ochranu, je rozsáhlá satelitní síť, jak poznamenává Robert F. Kennedy Jr. (který vede v průzkumech veřejného mínění nad Trumpem): „Jedna ze společností Billa Gatese má 61 000 satelitů, které budou schopny sledovat každý čtvereční centimetr planety.“

Není třeba dodávat, že Gates téměř jistě nabízí Číňanům také kontrolu nad počítačovou technologií Microsoftu.

Je zřejmé, že zločineckým oligarchům jako Gates zbývá už jen komunistická Čína, kam mohou utéct, protože jejich kontrola nad Izraelem, Ukrajinou a USA se značně rozpadá.

To platí zejména pro Ukrajinu, kde se pohřešuje falešný prezident Vladimir Zelenskyj i jeho nejvyšší generál Valerij Zalužný.

To je dobrá zpráva pro židovský a ukrajinský národ. „Zelenský není Žid, ale ostuda židovského národa… To není vtip ani pokus o ironii, protože dnes jsou neonacisté, Hitlerovi žáci, postaveni na piedestal jako hrdinové Ukrajiny,“ cituje ruský prezident Vladimir Putin své židovské přátele.

Zmizení jeho nejvyšších poručíků odhalilo skutečného vůdce genocidní vlády na Ukrajině: „Vrchní rabín“ Moše Ruben Azman.

Azman o sobě tvrdí, že je židovský rabín, ale jeho veřejná podpora genocidního režimu na Ukrajině jasně ukazuje, že je satanista. Nyní je aktivně pronásledován speciálními jednotkami Bílých klobouků. S největší pravděpodobností ho najdou, jak se skrývá ve sklepě této obří Satanovy synagogy, kterou ChM postavila jako ústředí pro svou plánovanou světovou satanskou farmu lidských zvířat.

Pokud pochybujete, že je to pravda, mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová potvrdila to, o čem jsme informovali již dříve, a sice, že ukrajinská vláda vyměňuje „orgány svých lidí za vojenskou pomoc Západu“. Ukrajinská vláda „přijala zákon 5831 o „regulaci transplantace lidského anatomického materiálu“, který jim umožnil transplantovat orgány bez „notářsky ověřeného souhlasu žijícího dárce nebo jeho příbuzných,“ sdělila světu.

Dalším důkazem, že ukrajinský režim je satanistický, je probíhající genocida ukrajinských mužů maskovaná jako válka. Doposud bylo vyvražděno více než 350 000 ukrajinských mužů, mnohým z nich byly po zranění odebrány orgány. Nyní jsou VŠICHNI ukrajinští muži ve věku od 18 do 60 let odváděni a posíláni na smrt.

„Buď je generál Milley idiot, nebo úmyslně zabíjí ukrajinské vojáky,“ poznamenává veterán z války v Iráku. „Sám jsem jako bojový inženýr tuto taktiku používal a zřizoval jsem smrtící pásy… V roce 1980 jsme měli lasery namontované na náklaďácích, které dělaly díry do tanků M60 na vzdálenost deseti kilometrů,“ říká.

Tato vojenská realita je důvodem, proč mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov říká, že „cíl demilitarizace Ukrajiny byl z větší části dosažen“.

Tento „šach mat“ znamená nejen konec Ukrajiny, jak jsme ji znali, ale i konec západní nadvlády, která na její lži vsadila svou budoucnost.

Multipolární svět se možná zrodí letos v létě na několika mezinárodních summitech. Nový způsob myšlení, který již neznamená, že moc dělá pravdu, říká francouzský novinář Thierry Meyssan.

Dalším znamením, že porážka na Ukrajině znamená porážku americké korporace, je fotografie falešného ministra zahraničí USA Blinkena, který se nedávno vydal na neúspěšnou žebráckou misi do Saúdské Arábie.

Všimněte si, že za saúdským vůdcem Mohammedem Bin Salmanem je saúdská vlajka, ale za Blinkenem není vlajka USA. To je pro svět znamení, že není považován za zástupce amerického lidu.

Saúdská Arábie také uzavřela vojenské spojenectví s bývalým úhlavním nepřítelem Íránem a s Pákistánem, státy Perského zálivu, Tureckem a Egyptem. Také Čína se nyní důrazně přihlásila k podpoře státnosti Palestiny.

To znamená, že pokud chce Izrael přežít, nezbývá mu než svrhnout vedení ChM a uzavřít mír se svými sousedy.

ChM prohrála, protože jim z rukou uniká největší nástroj jejich moci, kontrola nad americkým dolarem.

Saúdská Arábie je jen součástí rostoucího seznamu zemí, které oddělují všechny nové dolary vytvořené americkými korporacemi od dolarů vlastněných zbytkem světa. Například Egypt právě oznámil, že dělá totéž.

K tomu dochází i v Africe, kde keňský prezident Williams Ruto vyzývá africké země, aby se v mezikontinentálním obchodě zbavily amerického dolaru.

To, co platí pro Afriku, platí i pro většinu ostatních zemí světa. Abyste pochopili, jak izolovaná je ChM, podívejte se, co se stalo minulý týden na Mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradě (SPIEF) v Rusku. Navzdory výzvám k bojkotu ze strany chazarských otrokářských zemí G7 se dostavilo 17 000 lidí ze 130 zemí, uvedl v sobotu na tiskové konferenci výkonný tajemník organizačního výboru SPIEF Anton Kobyakov. Mezi nimi bylo „asi 150 společností z 25 nepřátelských zemí“, uvedl. Celkem bylo dosaženo obchodů v hodnotě 46 miliard dolarů.

Dokonce i v zemích G7 je znechucení občanů z jejich vlád velmi rozšířené. Například v Kanadě si 81 % lidí přeje odvolání loutkového vůdce Justina Castro-Trudeaua.

Tento výrok Henryho Makowa o Kanadě odráží běžné názory na vládu na celém Západě:

„Vláda pod vedením Justina Trudeaua přijímá příkazy ze Světového ekonomického fóra (WEF). Kanadská komise pro vysílací, kdysi národní stálice, je nyní státní propagandistickou agenturou. Nikdo ji nesleduje ani neposlouchá. Zbytek „starých médií“ je také k smíchu. Všechny univerzity ovládají komunisté. Lékařská profese je zcela zdiskreditovaná.“

Když už mluvíme o „zcela zdiskreditované lékařské profesi“. V odborné analýze z Japonska a Německa byl zjištěn nárůst úmrtí v souvislosti se zavedením vakcíny proti COVIDu.

S takovými důkazy není divu, že profesor Peter Hotez, doktor medicíny, autor propagandistických článků pro The Atlantic, tvrdí, že lékaři by nikdy neměli diskutovat s „konspiračními teoretiky“.

Tento propagandista odmítl nabídku 100 000 dolarů na debatu s RFK Jr. na téma, o kterém ChM tvrdí, že se mýlí.

„Jen propagandistický hejsek, který ví, že nedokáže obhájit svůj postoj, by odmítl 100 000 dolarů za debatu v nejposlouchanějším podcastu na světě,“ komentuje to jeden z doktorů Mossadu. Částka byla nyní navýšena na 1,5 milionu dolarů, ale on přesto odmítá…

Pravda vítězí.

Poté, co bylo údajnou vakcínou proti Covid-19 očkováno více než 230 milionů Američanů, což je 70 % (celkem 230 637 348 považovaných za plně očkované), byly nyní v USA staženy všechny tři vakcíny proti Covidu. To znamená, že soudní procesy se zrůdami provádějící očkovánní za válečné zločiny jsou nevyhnutelné.

Máme však co do činění s krysami zahnanými do kouta, které doslova bojují o život.

„V příštích třech až šesti měsících proběhne největší extrémní duchovní válka vládnoucích elit planety proti lidem. Připravují novou pandemii, katastrofy, požáry, strašení vším možným. Říkají nám to v reklamách, hudbě, módě atd.“, varují polské zpravodajské zdroje.

Chystají se také zkusit trik ve finančním sektoru. Zaměstnanci Federálního rezervního systému vydávají výzkumné práce, v nichž se hovoří o „bankovním tření“, což znamená zabránit lidem, aby si vybírali své peníze z bank, a zabránit tak runům na banky. To znamená, že by se mohli připravovat na zabavení vašich peněz.

Na důkaz jejich zoufalství se můžete podívat na nedávné televizní vysílání Stephena Colberta, kde „obětoval“ lidské nemluvně. Zdroj z Mossadu to komentuje takto. „Colbert je satanista. Přiložené video je zvrácené, nikoliv vtipné. A v publiku se ozývá smích. Možná je to falešné?“ U těchto lidí jde o to, že by to opravdu mohlo být skutečné, včetně oběti.

Dalším důkazem toho, jak zvrácená je situace na Západě, je muž, který byl v anglickém hrabství Wiltshire přistižen při sexu se stromem.

A konečně jsme svědky stále častějších příprav na nějakou „mimozemskou“ událost. Bývalý zvláštní agent FBI John DeSouza varuje: „Nebudou to mimozemšťané, kdo na nás zaútočí. Budou to vaše vlastní vlády s uměle vyrobenými plavidly“.

Níže si můžete prohlédnout svědectví Erica Heckera o stanici South Pole Station, DOMS a mimozemských vozidlech. Všimněte si, že z nějakého důvodu má jako důkaz pouze ručně kreslené ilustrace. ODKAZ

Jednalo se o součást rozsáhlé tiskové akce sponzorované Lawrencem Rockefellerem.

Máme mnoho zdrojů, které tvrdí, že je to bílý klobouk, ale z mých dlouholetých zkušeností s těmito lidmi vám mohu říct, že se vás snaží zdiskreditovat tím, že vás zatáhnou do celé té záležitosti s mimozemskou vesmírnou operou.

Přesto našim čtenářům stále poskytujeme důkazy o UFO z celého světa, protože víme, že na jakési vesmírné opery byly v průběhu desetiletí vynaloženy biliony dolarů, a myslíme si, že naši čtenáři by o tom měli vědět.

Výjevy UFO z celého světa.

1. UFO pozorované nad Nevadou:

2. Stejné UFO vidělo 5 různých svědků v mexickém Jaliscu:

3. UFO pozorované nad Kalifornií USA:

4. Objekt nad Kanadou, 2023:

5. Plazmové energetické plavidlo nad USA, březen 2023:

Pokud si to události vyžádají, budeme tento týden vydávat mimořádné aktualizace.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/blinken-nabizi-cine-kontrolu-nad-politickym-divadlem-v-usa/