Americké vojenské námořnictvo se nachází v největší pohotovosti a dorazilo jak na Aljašku, tak do Austrálie. Jejich úkolem je 1000% likvidace DEEP STATE (DS). Takže do Austrálie konečně dorazili námořní pěchoty na pomoc australskému lidu. Veškeré akce po celém světě budou provedeny synchronně.

Mnozí z vás se ptají, z jakého důvodu ještě nezakročila brazilská armáda. Ano, správně položená otázka. Důvod je jasný a jediný. Veškeré vojenské akce po celém světě budou synchronizované a provedeny (začnou všude) v jeden den. Přípravy probíhají.

Akce se dle našich vojenských zdrojů nachází dny před bombastickým startem. V současné době probíhají brutální čistky v samotné armádě, kde se také nacházejí infiltrovaní lidé z DS a ti, kteří obdrželi velké peníze za zradu a pokus o zastavení či prodloužení termínu začátku akcí. Vše se snažil financovat DS. Všichni záškodníci musejí být nelítostně a nekompromisně zlikvidováni.

Pro Kanadu platí ty stejné okolnosti. Jak americká vojska, tak i ta kanadská čekají na povel START. Veškeré události, které se odehrály, budou uvedeny na správnou kolej a destrukce bude eliminována. Americká vojska čekají na severu země. Popřípadě zaútočí ze severu země. Když vše úspěšně skončí, stane se Kanada protektorátem Americké republiky.

Austrálie se také stane následně protektorátem Americké republiky. To vše se odehraje během krátké doby a ve velice brzké době.

Veškerá vojska budou operovat na základě speciální operace v režimu VOJENSKÉHO PRÁVA. Budou chránit všechny lidi (nesprávně řečeno občany jednotlivých států), jejich hranice a jejich práva. To všechno se bude odehrávat ve všech zemích po celé planetě zemi. Vše bude probíhat pod velkým tlakem (z pochopitelných důvodů). Nyní je to prioritní záležitost událostí na téhle planetě.

Že nějaké akce probíhají pod skrytou “rouškou tajemství“, například skenování podzemí a následné exploze a s tím související vystřelující kanalizační poklopy (Bratislava, ODKAZ) je zřejmé. Jasné jsou také utajené operace na severu Německa s uzavíráním tunelů a dočišťování podzemí v Hamburgu s likvidací různých pedofilních organizací a další akce. Vše se děje pod velkým tlakem ze strany Bílých klobouků (WH), protože se nedají určité časové úseky protáhnout. Pevně věřím, že víte, co tím je myšleno. Akce bude monstrózní a gigantická zároveň. Prezident trump několikrát řekl, že to bude biblické!

Pevně věřím, že všichni jste připraveni na vše dle našich návodů. Čekají nás hodně zajímavé a turbulentní dny. Tobogánem se řítíme, dle tm, do posledních zatáček a zrychlení bude nabírat na síle a rychlosti. „Přetížení“ pro každého bude nadměrné.

Poslední pokus DS a Světového ekonomického fóra zvrátit situaci byla akce pod falešnou vlajkou od ukrajinského zfetovaného diktátora ZELEŇÁKA vystřelením raket na Polsko s ujišťováním, že se jednalo o raketu z Ruska. To jim ale sakramentsky nevyšlo. Jsou to naštěstí břídilové, kterým je MYŠLENÍ naprosto cizí.

Nevěřte nám, vše si ověřujte, jak píšeme v patičce našich stránek, a mějte pevné nervy.

Pro všechny, kteří prošli až do dnešních dnů bez úhony, čeká nádherný zlatý věk.

Většinu těchto dat jsem obdržel od člověka z určitých služeb.

carsten

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-synchronizovany-vojensky-zasah-po-cele-planete-je-tesne-pred-nami/