Žijeme v králíkárně, kde nás mají pod plnou kontrolou? Stálo by za to, aby se konečně všichni probrali! 

V sobotu 11. září se 43letý Dale Oliver ze Sandy Hook v Kentucky pustil do svého typického víkendového rituálu-sledování univerzitního fotbalu v televizi-, když uslyšel klepání na venkovní dveře. Po otevření stál tváří v tvář dvěma nezvaným hostům, zástupcům zdravotního oddělení okresu Elliott. Chtěli s ním mluvit o stavu jeho očkování.

“Zjistili jsme, že vaše rodina nebyla očkována.” Můžeme vstoupit? ” podle pana Olivera řekl jeden zdravotník.

Pan Oliver žije 15 let ve skromném domě se svou manželkou a jejich 13letou dcerou. V reakci na nařízení nošení respirátorů zvolili domácí vzdělávání své dcery. Pracovitý mechanik, věnuje zaměstnání 60 hodin týdně a dává přednost tomu, aby svůj omezený volný čas trávil doma se svou rodinou. Bez nežádoucího rušení. Pro Real Raw News řekl, že se cítí jako „Trump – podporující konstitucionalistu, konzervativce“. A má vážné obavy o bezpečnost z účinků  očkování proti Covid-19 a protiústavního nařízení očkování současnou administrativou.

Elliott County, kde žije, je sotva na mapě, silně demokratický kraj se 7500 obyvateli.

“Řekl jsem nezvaným návštěvníkům, že to, co provádí,  je zatracená zbytečná práce, aby odešli.” Ale jen tam stáli a zírali na mě, jako bych byl nějaké zvíře nebo něco. Byl jsem zvědavý a zeptal jsem se, jak sakra vědí, že já a má rodina nejsme očkovaní, “řekl pan Elliott RRN.

Krajští zdravotníci zřejmě nebyli školeni podle úskoků Deep State.

Řekli panu Oliverovi, že údaje ze sčítání lidu 2020 jim odhalily 3 osoby žijící v domácnosti a že tyto informace ve srovnání s databází očkování u CDC prokázaly, že ani pan Oliver, ani jeho manželka a dcera nebyli očkováni proti Covid-19!

Jejich prohlášení vzbuzují vážné obavy, protože CDC trvá na tom, že nevede databázi očkování a neočkovaných osob a tvrdí, že záznamy o očkování, které uchovává, jsou shromažďovány souhrnně bez osobních identifikačních údajů. Setkání pana Olivera rozhodně zpochybňuje poctivost CDC a je vidět, jak snadno může CDC zneužít status očkování jedince.

Lidé se obvykle nechají očkovat na jednom ze dvou míst – buď u lékaře, nebo ve středisku hromadné depopulace – očkování. Než jsou lidé opícháni, předloží doklad totožnosti – průkazy pojištěnce nebo průkaz s fotografií, z nichž oba odhalí adresu domova; většina městských a okresních míst pro hromadné očkování po celé zemi vyžaduje pro získání vakcíny doklad o pobytu. Krajští zdravotní úředníci proto mohou zjistit, kdo má a kdo nedostal očkování.

Zdravotní úředníci CDC a okresu získali záznamy o sčítání lidu z roku 2020, aby vylepšili své protokoly o prosazování očkování. Respondentům sčítání lidu 2020 byla položena otázka, kolik lidí žije v domácnosti, což je otázka, která se objevuje v každém  průzkumu od jeho zahájení v roce 1902.

“Lituji toho, že jsem tu věc vůbec vyplnil,” řekl pan Oliver. “Netušil jsem, že to bude použito proti mně. To je trestuhodné. “

Zdravotníci z okresu Elliott County, dodal Oliver, ho obvinili z toho, že je „anti-vaxxer“, což ohrožuje životy nejen své rodiny, ale také sousedů, kteří se očkovali proti Covid-19.

(Stále dokola stejná koko..na! K čemu je tedy naivním obětem tohoto experimentu a bio terorizmu satanské elity jakési zasrané očkování, když je neochraňuje?!!!! Je na čase vytáhnout hlavu z prdele a postavit se jim! Promiňte mi moje výrazy, po očkování mi zemřel táta, který podlehl nátlaku a nechal se ze strachu o život naočkovat! Je to genocida v přímém přenosu a ovce stále ještě nepochopily!!!)

“Řekli mi, že jsem pro komunitu zdravotním rizikem, a že pokud někoho nakazím, mohu být obviněn ze zločinů.” Když jsem řekl těm bastardům, že nemám čas čekat v nějaké zatracené 12hodinové frontě na dobrovolnou popravu, řekli mi, že pošlou někoho do mého domu, aby nám dal za vyučenou. Ten sráč přímo řekl, že Joe Biden a Dr. Fauci chtějí, aby to podstoupil každý, aby chránili všechny lidi před Covid-19. Začal jsem zavírat dveře a sledoval jsem jejich naštvané obličeje… hodně mě vytočili, “řekl pan Oliver.

Zdravotníci okresu Elliott navíc vyslýchali pana Olivera, proč odhlásil svou dceru ze školy a proč se rozhodl pro domácí výuku.

“Jste jediná osoba v okrese, která vytáhla dceru ze školy. Máte nějaké problémy? Můžeme zajistit odborné poradenství pro vaši rodinu. A pokud si myslíte, že vakcína je nebezpečná, můžeme poslat CPS na kontrolu zdraví vaší dcery … můžeme s ní mluvit? “

“Vypadněte!”  řekl pan Oliver a zabouchl dveře.

RRN si prohlédla záběry z dveřních kamer, které potvrzují tvrzení pana Olivera; požádal, aby to prozatím zůstalo důvěrné, protože si najal právníka a hodlá žalovat Elliott County za porušení soukromí jeho rodiny.

“Všichni v okolí najednou vědí, že nejsme očkováni, a neustále nás provází zlověstnými pohledy,” řekl pan Oliver.

Nepřipomíná vám to náhodou scény z hororů o zombie?

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/census-data-cdc-database-expose-unvaccinated/