Bill Gates byl přistižen, jak v USA vypouští miliardy infikovaných komárů, a také slíbil, že brzy vyjde vakcína, která podle něj problém nemocných komárů vyřeší.

Důkazy proti Gatesovi jsou usvědčující a Gatesem financovaná mainstreamová média dělají vše, co mohou, aby tento příběh potlačila a pohřbila.

Než se do toho pustíme, přihlaste se k odběru novinek, pokud jste to ještě neudělali, a připojte se ke komunitě VIP Novin, abyste naše noviny podpořili a získali přístup k exkluzivnímu a necenzurovanému obsahu.

Měsíce poté, co technologický start-up Billa Gatese jménem Oxitec vypustil do volné přírody miliardy geneticky modifikovaných komárů, bylo zjištěno, že komáři v celých Spojených státech jsou pozitivně testováni na extrémně vzácné a smrtící viry, z nichž některé byly vymýceny před desítkami let a další viry, které dosud nebyli objeveny, vyplývá ze zpráv ze Spojených států.

Gatesovi infikovaní komáři se přemnožili na Floridě a Texasu, kde nyní poprvé po desetiletích jsou hlášeny případy malárie.

Ale nejde jen o Floridu a Texas. Různé státy v USA hlásily prudký nárůst virů přenášených komáry. Na Středozápadě přibývá případů viru s označením Jamestown Canyon Virus přenášeného komáry. Jamestown Canyon Virus může způsobit závažné onemocnění, včetně encefalitidy, což je infekce mozku, nebo meningitidy, což je infekce membrán kolem mozku a míchy.

Zdravotníci tvrdí, že dva komáři v Jižní Georgii byly pozitivně testováni na Koňskou encefalomyelitidu východního typu, která má 30% úmrtnost u lidí.

A nejsou to jen lidé, kteří jsou na mušce. Víme, že WEF vyhlásilo válku našim mazlíčkům, takže by nemělo být překvapením, že virus přenášeny komáry, který může být pro domácí mazlíčky smrtelný, je také údajně na vzestupu po celé zemi.

Bill Gates byl tak nadšený a štěstím bez sebe, že natočil propagační video, aby se mohl pochlubit tím, že „komáři jsou nejsmrtelnější zvířata ve vztahu k lidem“ a že se chystá vypustit miliony těchto komárů do našeho prostředí.

Bill Gates vytvořil problém a nyní se připravuje na to, že se objeví ve své nyní známé masce falešného proroka a poskytne řešení – které je shodou okolností ve formě mRNA vakcíny, kterou je odhodlán vnutit vám i vašim dětem.

Nová, brzy „bezpečná a účinná“ vakcína proti malárii od BioNTech zahájila klinické zkoušky v prosinci 2022. Právě včas pro velkou explozi viru přenášeného komáry v roce 2023, kterou zorganizoval Bill Gates.

Vakcína BioNTech financovaná Gatesem bezpochyby získá schválení FDA. A mainstreamová média nepochybně přinutí důvěřivé masy, aby si vyhrnuly rukávy pro další dávku mRNA od Billa Gatese.