Lidé protestující proti klinickým zkouškám vakcíny na COVID-19 se shromáždili před Witwatersrandovou univerzitou v Johanesburgu, Jižní Africe.

V rukou drželi transparenty s nápisy jako například „Nejsme tvoje pokusní králíci“, „Nejsme tvé laboratorní myši, Afrika není tvé hřiště“ či „Ne Gatesovým jedům, nechceme zde Gatese z pekla“.

Testování experimentální vakcíny od AstraZeneca v Africe

Testování experimentální vakcíny vyvíjené sdružením farmaceutické firmy AstraZeneca a Oxfordské univerzity proti onemocnění COVID-19 začalo v červenci na 2000 dobrovolnících z Jižní Afriky.

Toto sdružení Oxfordské univerzity a AstraZeneka je silně finančně podporováno i Světovou zdravotnickou organizací a známým globalistou a falešným filantropem Billem Gatesem.

Ten na její vývoj poskytl závratnou částku 750 milionů amerických dolarů ( zdroj ), o čemž však média hlavního proudu uslyšíte mluvit jen velmi zřídka, pokud vůbec.

Mimochodem, AstraZeneca je firma, od které chce Slovensko koupit 3 miliony dávek vakcíny proti COVID-19.

Testy se prý dělají na chudých nevzdělaných lidech
Na protest proti testování vakcíny účastníci demonstrativně spálili svá rouška.

Jak tvrdí, testování se provádí hlavně na chudých lidech, kteří nerozumí jeho potenciálním rizikům.

„Za dobrovolníky pro testování této vakcíny si vybrali převážně lidi z chudých čtvrtí, kteří nemají adekvátní vzdělání, aby chápali i rizika, která jsou s takovým testováním spojena,“ uvádí Phapano Phasha, jeden z organizátorů akce.

„Domníváme se, že manipulují se zranitelnými skupinami obyvatelstva,“ dodává.

Zastavte Candidu

Další občanský aktivista Walter Mashilo říká, že vakcína by měla být otestována nejprve na poslancích parlamentu a ministrech vlády, nikoli na chudých lidech.

„Aby bylo jasné, přátelé, my tady tyto zkoušky vakcíny nechceme,“ směřuje svůj projev ke shromážděným protestujícím.

Další účastnice demonstrace, 32 letá Sellwane Mokatsi, která je členkou organizace sdružující léčitele tradiční lidové medicíny, přízvukuje davu:

„Nechceme se ani očkovat, protože nám jako lidovým léčitelům, kteří používáme tradiční medicínu, nebyla dána žádná šance se s tímto novým onemocněním popasovat. Jediné, o čem se mluví, je vakcína“

Zde si můžete prohlédnout krátké video z uvedené demonstrace:

Vzhledem k tomu, že na onemocnění COVID-19 dokonce ani neexistuje přesný test, který by dokázal spolehlivě odhalit virus SARS-CoV-2, zdá se, že i tradiční lidová medicína je stále lepší volba než nějaké experimentální vakcíny.

Co se týká spolehlivosti testování, tak i my jsme již v předchozích článcích ( tady a zde ) poukázali na to, že v současnosti vysoký podíl takzvaných „nových pozitivních případů“ tvoří falešné pozitivity.

Převzato:

https://deponativ.info/bill-gates-chtel-prvne-uchvatit-afriku-afrika-se-bleskurychle-probudila-a-sla-temto-zdravotnim-demonum-po-krku/