White Hats v pondělí vyslali „značnou početní sílu“ k jižní hranici poté, co se potvrdili zprávy, že mnoho mužů mezi karavanou cca 12 000 (a přibývajících) potencionálních ilegálních imigrantů je ozbrojeno a pochoduje směrem k Eagle Pass v Texasu, severně od Rio Grande.

Vysoce postavený zdroj z komunity White Hat v pondělí řekl agentuře Real Raw News, že americká armáda má k dispozici záběry z bezpilotních letounů, na nichž je zachyceno „několik tisíc“ žadatelů o azyl s kalašnikovy. RRN video nezkoumala, což je, pokud je přesné, v přímém rozporu s tím, jak mainstreamová média vykreslila armádu rychle zasahující na americké půdě – zmrzačené, zbavené volebního práva a zbídačené rodiče s hladovějícími dětmi v přívěsu. MSM a její liberální političtí spojenci touží adoptovat ilegály jako potenciální voliče pro stejně ilegální Bidenův režim.

Náš zdroj tvrdil, že White Hats poskytli své záběry Fox News, údajně konzervativnímu kanálu, ale televize je odmítla odvysílat s odvoláním na „zákazy FCC“. FCC – archaická instituce, která by měla být zrušena – byla po desetiletí zakotvena v Deep State a je částečně zodpovědná za zamlžování toho, co se v dnešním světě skutečně děje, včetně skutečné povahy karavan budoucích ilegálních přistěhovalců.

„Snímky, které jsou veřejnosti promítány na mainstreamu, jsou třešničkou na dortu nebo recyklovány z doby před několika lety,“ řekl náš zdroj. „Je to nesmírně skličující – přiškrcení, které FCC má nad všemi síťovými médii. V té karavaně je dva tisíce mužů s AK-47 a AK-74, kteří je vystrkují do vzduchu v jakémsi vzpurném gestu, skandují ve španělštině, že „jedou do USA, ať se děje, co se děje“, a MSM promítá fotky dětí oblečených do značkových šatů – Nike, Adidas, Reebok – říkají, že jsou utlačovaní lidé, kteří hledají lepší život a zaslouží si pomoc americké vlády. Ten podvod je šílený.“

V pondělí večer, řekl, White Hats zmobilizoval „spoustu“ vojáků v aktivní službě, především z komunity speciálních operací. Ačkoli nechtěl vyčíslit, kolik vojáků se do operace zapojilo, řekl, že „spousta zkušených dobrovolníků“ touží dodržovat americkou ústavu a odrazit ozbrojenou invazi proti svrchovanosti USA.

Dodal však, že White Hats zpacifikují pouze ozbrojené povstalce, kteří překročí nebo vystřelí přes hranici mezi USA a Mexikem.

„Budeme chránit náš národ proti kriminálním ilegálům, ale stále máme jistá pravidla,“ řekl. „Pokud Mexičan nebo Guatemalec vkročí do naší země se střelnou zbraní, je to bez omezení. Bohužel nemůžeme odradit všechny ilegály, pouze zabráníme ozbrojenému vpádu.“

Weapons-free je vojenský žargon, který dává americkým vojákům povolení zasáhnout jakýkoli cíl, který není označen za přátelský.

Na otázku, zda byl o misi informován texaský gubernátor Greg Abbott, náš zdroj řekl: „O jeho souhlas jsme nežádali, ale byl o tom informován. Pokud dojde na lámání chleba, chceme se vyhnout konfrontaci s texaskými orgány činnými v trestním řízení.“

White Hats se však více obávají toho, jak budou federální agentury jako ICE a americká hraniční kontrola reagovat na jejich přítomnost.

„Aby bylo jasno: federální agentury, všechny federální agentury právě teď, jsou kontrolovanou opozicí. Zatímco na MSM pláčou kvůli narušení hranic, zároveň nechávají členy kartelů a gangů volně vstupovat do země. Pokud uvidíme federálního agenta, který pomáhá ozbrojenému ilegálovi, nebo s ním projevuje sympatie, bude tento agent považován za nepřátelského bojovníka,“ uvedl zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/06/white-hats-to-repel-armed-illegal-caravan/