Američtí mariňáci v sobotu podali vojenský zatykač na agenta Deep State Mikea Donilona, právníka a konzultanta, který sloužil jako hlavní poradce falešného prezidenta Joea Bidena. Byl hlavním stratégem kriminální prezidentské kampaně Joea Bidena v roce 2020.

Před sobotním úsvitem obklíčili mariňáci operující pod vedením MARSOC, JAG a OMC Donilonův prázdninový dům v Narragansett na Rhode Islandu, přímořské komunitě asi 15 000 obyvatel, z nichž mnozí jsou spjaty s hegemonií Deep State.

Mariňáci ho našli spícího v posteli se dvěma poloprázdnými lahvemi alkoholu a 9mm berettou na nočním stolku na dosah ruky. Donilon, který měl kocovinu a sotva mohl mluvit, byl bez incidentu vzat do vojenské vazby a převezen do výslechového střediska, odkud bude nakonec poslán na Guantánamo Bay.

Donilon je druhý – o kterém RRN ví – Bidenův psovod zatčený v posledních dvou týdnech.

20. listopadu zajali američtí námořníci z Camp Lejeune Anitu Dunnovou, která byla stejně jako Donilon hnací silou v plánu nelegitimní administrativy prosazující trvalé uzamčení a bankrot americké společnosti.

Zdroj JAG hovořící pod příslibem anonymity řekl Real Raw News, že armáda měla Donilona několik týdnů pod dohledem, ale počkala, až bude sám a izolovaný, než se pustili do akce. Náš zdroj zdůraznil, že hlavním problémem při zatýkání agentů Deep State je to, že mají tendenci se shlukovat do velkých skupin a obklopovat se nevinnými.

“Donilonovo zatčení proběhlo několik dní předtím, než se chystal setkat se s Bidenovým ekonomickým týmem.” Měli jsme tipy, které plánovali prodiskutovat, jak znovu uzamknout zemi kvůli té věci s Omicronem. A důkazy získané v jeho domě tyto tipy potvrdily,“ řekl náš zdroj.

Mezi dalšími usvědčujícími důkazy Mariňáci  našli u Donilona ručně psaný návrh, který podrobně popisuje plány na zvýšení inflace o dalších 6 % během příštích 6 měsíců, což je krok, který by jistě zruinoval osoby a podniky, které již podvod tvrdě zasáhl.

„Diskutujme s [předsedkyní Rady ekonomických poradců] Celií Rouseovou – nižší a střední třída si uvědomí, že ve skutečnosti neotevíráme SPR (pravděpodobně myšleno strategické zásoby ropy), když ceny pohonných hmot neklesají a náklady nadále rostou. . Během 3-6 měsíců se objeví podezření a možná budeme potřebovat jiné triky…“ stálo v části jeho poznámek.

Dokumenty navíc odkazovaly na množství nákladních lodí kotvících u pobřeží Kalifornie.

„Musíme udělat vše, co je v našich pravomocích, abychom zabránili tomu, aby se dovážené zboží dostalo ke spotřebitelům. Tady můžeme využít Omicron ve svůj prospěch,“ stálo v popisu.

Ještě horší je, že jeho poznámky naváděly COE k vytváření způsobů, jak uvalit dodatečné daně na domácí kukuřici a pšeničné produkty, největší zemědělské komodity v zemi.

„Očekáváme, že se díky informacím z jeho elektronických zařízeních dozvíme mnohem více. Donilon je zrádce Ameriky a konečně se bude muset zodpovídat ze svých zločinů,“ řekl náš zdroj.

Zdroj

https://realrawnews.com/2021/11/military-arrests-biden-handler-mike-donilon/