Erupce sopky na ostrově La Palma v Atlantiku, k níž došlo minulý týden, může vyvolat 100 metrů vysokou vlnu tsunami, která by zničila východní pobřeží USA, jižní pobřeží Evropy a velké části pobřeží Afriky a Jižní Ameriky.

K tomu dochází poté, co se přehrada Tři soutěsky v Číně dostala začátkem letošního léta pod silný tlak „povodně, která se opakuje jednou za tisíc let“. Pokud by se přehrada protrhla, bylo by postiženo až 600 milionů Číňanů a bylo by zaznamenáno nespočet úmrtí.

Není náhodou, že k těmto událostem dochází v době, kdy falešná, zločinecká administrativa „gumové masky“ Joe Bidena čelí termínu plateb na konci fiskálního roku, který je stanoven na 30. září a který není schopna dodržet.

Na povrchu to vypadá jako geopolitický poker s vysokými sázkami mezi USA a Čínou, kdy jedna strana hrozí potopením druhé.

Zdá se, že tyto hrozby jsou spojeny s finanční válkou, jak je vidět na Západě široce medializovaném hrozícím krachu čínské společnosti Evergrande Group a na korporátních propagandistických zprávách o „rozpočtové slepé uličce“ ve vládě USA.

Podle odhadů zdrojů CIA by kolaps skupiny Evegrande, pokud do něj zahrneme i spřízněné subjekty, ovlivnil dluh v hodnotě jednoho bilionu dolarů a mohl by mít na čínskou ekonomiku téměř stejný dopad, jaký by měla platební neschopnost Bidenova režimu na USA.

Proto měl tento zdroj původně podezření, že problémy La Palma a Tří soutěsek souvisejí s tímto konfliktem mezi USA a Čínou.

Ověření faktů z více zdrojů však odhalilo mnohem hlubší konflikt, do něhož je zapojena společnost Thule, francouzská zednářská velkolóže de L’Orient, švýcarská skupina Octagon, italští zednáři z lóže P3 a satanističtí pseudožidé, kteří tahají za loutky většiny takzvaných vůdců skupiny G7. V různé míře jsou zapojeny i strany jako čínští zednáři Lotos, zednáři skotského ritu, Rusové a další.

Překvapivým zjištěním bylo, že podle MI6 tisíce zemětřesení, po nichž následovala erupce sopky na La Palma, byly vystopovány k „soustavě HAARP“ nacházející se nikoli v Číně, ale ze všech míst právě v Norsku.

To je fascinující, protože minulý týden byl v Norsku zavražděn japonský diplomat a norská policie podle zdrojů z rodiny Asijského Draka zabavila 2 miliony dolarů v hotovosti. Peníze měly být použity na financování cestovních a bezpečnostních opatření pro členy rodiny Draka, aby zpeněžili historické asijské dluhopisy. Tyto dluhopisy měly být následně použity k financování rozsáhlého projektu záchrany planety pod vedením Západu, který by zastínil čínskou iniciativu novodobé hedvábné stezky.

Soustava HAARP v Norsku, která byla označena za zdroj hrozící katastrofy na ostrově La Palma, se nachází v okolí tamní masivní podzemní základny. Tato základna se koncem roku 2009 dostala pod dočasnou kontrolu jako místo původu záhadné „norské spirály“.

Jinými slovy, zdá se, že jde o severoevropskou společnost Thule. Kontaktovali jsme zdroj ze společnosti Thule, který to spojil s událostmi na letecké základně Thule v Grónsku a „komplikovaným spojením mezi Grónskem a tím, co je pod Ženevským jezerem“.

Připomeňme, že skupina Octagon, která ovládá falešnou Bidenovu administrativu, sídlí v okolí Ženevského jezera ve Švýcarsku.

Zde je více informací z tohoto zdroje:

„Proč si myslíte, že byl ruský prezident Vladimír Putin 16. června skutečně v Ženevě? Aby se setkal s Bidenem? Ne, nebyl. Janov v Itálii označuje vstup do 275 kilometrů dlouhého podzemního tunelu, který umožňuje ponorkám připlouvajícím z vojenské základny Thule v Grónsku dostat se do celosvětového ústředí CIA pod Ženevským jezerem. To zřejmě potvrzuje souvislost tím, že Ženeva a Janov mají podobné vlajky s červenými kříži. Ve znaku Janova je římský kříž, podobný vlajce Švýcarska a shodný s logem Červeného kříže, který má shodou okolností rovněž sídlo ve švýcarské Ženevě.“

„Ve Švýcarsku probíhá úklid. Kromě zaplavení DUMBs (podzemní vojenské základny) probíhá hromadné zatýkání v ženevském globálním sídle CIA, v doupěti chazarské mafie (Octagon) a v dalších lokalitách v okolí.“

Máme částečné potvrzení z otevřených zdrojů, že to všechno nějak souvisí s USA, protože z Washingtonu DC létá obrovské množství letadel na leteckou základnu Thule v Grónsku.

Podle zdrojů CIA jsou těmito lety přepravováni vězni.

Spojme si nyní několik dalších bodů a pokusme se zjistit, o co tu vlastně jde.

Zdroje z lóže P3, MI6 a Mossadu říkají, že útočí na francouzskou větev rodiny Rothschildů ovládanou skupinou Octagon a jejich zednářské služebníky z Velkolóže Orientu (Grand Lodge de L’Orient).

To je například to, co stojí za incidentem s australskou ponorkou, na kterou se v korporátních médiích hraje.

Jako pozadí si připomeňme, že Komunistická strana Číny byla založena čínskými agenty, které vzdělali francouzští zednáři. Říkají si Velkolóže Orientu, protože se považují za tajné správce Asie.

Členem této lóže byl například generál Douglas McArthur, který nastolil poválečný režim v Japonsku.

Čínští komunisté (ČKS) souhlasili s financováním falešného Bidenova režimu, protože jim francouzští Rothschildové slíbili kontrolu nad Japonskem, Austrálií, Novým Zélandem a skupinou ASEAN, jak uvádějí zdroje z rodiny Draka.

Celý článek zde:

https://tadesco.org/biblicke-zaplavy-nebo-svetovy-mir-co-to-bude-ve-svycarsku-stale-probiha-velky-uklid/

Jste připraveni? Máte nakoupeno? Varoval jsem před 15ti lety na přednáškách. SHOW MUST GO ON

…..před zhruba 15ti lety jsem měl přednášku o problému Kanárských ostrovů. Posluchači se tomu smáli. Já se smál zase jim. Hovořil jsem o připravovaném útoku v kontextu Kanárských ostrovů a možném teroristickém útoku (Tajné služby na připravovaný útok přišly) atomovou či vodíkovou bombou na útes který je přes 500 metrů nad mořem. Při sesutí útesu do moře způsobí tsunami. Měla by být vysoká tak jak je hora, já s opatrnosti naznačil pouze 100 metrů a více. V té době Sci-Fi přednáška, jak ji lidé v té době nazvali, se krutě potvrzuje….

QQ:QQ:QQ:QQ

***** **** ***** ****

Lety technologického „POKROKU“ se naučili ovládat i sopky pomocí skalárních polí, asi tak jako počasí. Nepotřebují použít jakékoliv zbraně hromadného ničení, jak plánovali, ale neviditelné a neznámé zbraně skalárních polí, které nepoužijí pro lidi, ale proti lidem.

Tak se nám potvrzují další předpovědi, že jsou pravdivé. Jediný, kdo této katastrofě v poslední minutě může zabránit jsou právě ti z povrchu. Mají technologie a možnost to zastavit. Pokud nás nebudou mít zájem pořádně vykoupat v našich vlastních demagogických vědách a celkovému přístupu lidstva jeden k druhému a hlavně k dětem. Asi musíme dostat pořádně přes Drš.ˇku. Byla by to hodně studená sprcha, ba co dím, hodně studená koupel. Z ní se mnoho lidí nevzpamatuje. Utopí se dopředu ve „vlastních zmatených myšlenkách“ a nevědomostech. No v podstatě v těch se topí už dnes.

Pro případ, že by se událost skutečně odehrála, jakékoliv ostrovy, nejen v Caribiku budou smeteny neuvěřitelnou gigantickou vlnou. Tsunami by oběhla zeměkouli minimálně 10 kráte a moře by končilo v Paříži, i když by byly části Německa také zaplaveny až k Franfurtu nad Mohanem.

Překopíroval jsem vzkaz od jednoho stejně smýšlejícího skalního člověka.

Napsal v kontextu s dnešními událostmi:

Ahoj Rodino, chtěl jsem se s Vámi podělit o své myšlenky na následující tři dny, které by mohly být pro ty, kteří ještě spí, těmi nejděsivějšími.

Právě teď před trhem (burzovním trhem) všechno „tankuje“, nemluvě o tom, že čínský trh je zítra zavřený. Zítra je v Číně shodou okolností úterý. Vzpomeňte si na příspěvek Q, který říká úterý a Čchung-čching. Teď si vzpomeňte, že prolomení 3GD způsobí, že krypto a akciový trh úplně „tankuje“. Pak si vzpomeňte na příspěvek pana Poola s thginrevo nebo mirrorem přes noc, kde XRP povstane z popela. Nyní si vzpomeňte na nastavení pro světovou odstrašující událost v odkazu na příspěvek Q, který uvádí, že je nutná odstrašující událost. Vzpomeňte si na sopku, která právě vybuchla na Kanárských ostrovech a která má potenciál způsobit „mega tsunami“. Tato tsunami má potenciál zničit mnoho částí světa včetně katastrofické události na východním pobřeží USA. Vzpomeňte si na příspěvek pana Poola s mohutnou přílivovou vlnou a poté na několik příspěvků s lidmi, kteří vyšilují.

Nyní si vzpomeňte na dožínkový Měsíc, který dosáhne svého maxima osvětlení dnes 20. 9. v 19:55 našeho času. Úplněk se objeví od nedělního večera 19.9. do středečního rána 22.9. Dne 22. 9. v 15:20 EST nastane podzimní rovnodennost. Když jsem nyní přemýšlel o významu 3:20, šel jsem do knihy Zjevení 3:20 „Hle, stojím u dveří a klepu. Uslyší-li kdo můj hlas a otevře dveře, vejdu k němu a budu s ním jíst a on se mnou.“ A tak se stalo.

V knize Zjevení 2-3 Ježíš adresoval 7 dopisů 7 církvím v Malé Asii. Přestože byly dopisy adresovány církvím, záleželo na každém jednotlivci, zda mu odpoví a otevře dveře. Mohlo by 7 dopisů znamenat 7 upozornění EBS, která máme přijmout?

Celý článek zde:

https://tadesco.org/jste-pripraveni-mate-nakoupeno-varoval-jsem-pred-15-lety-na-prednaskach-show-must-go-on/