Podle zdrojů ze Společnosti Bílého draka byla vyhlášena válka satanovu Převorství poté, co odmítlo souhlas s kampaní na záchranu planety. Bylo však rozhodnuto odmítnout nabídku gnostických iluminátů zasáhnout Ženevské jezero, sídlo NATO a Jeruzalém vodíkovými jadernými zbraněmi 4. generace, které nezpůsobují dlouhodobé radioaktivní znečištění. Namísto toho budou speciální jednotky podnikat přesné útoky s cílem eliminovat klíčové osoby a instituce zapojené do probíhající falešné pandemie a souvisejících válečných zločinů.

Podle zdrojů MI6 už byla napadena a vyřazena z provozu podzemní základna ve Švýcarsku. Tento útok vedl k tomu, že se ve Vatikánu konalo mimořádné setkání, jak uvádějí zednářské zdroje P3. Setkání svolala Rockefellerova nadace a účast na setkání přesně odhalila, koho stále kontrolují. Odpovědí je Světová banka, MMF, Africká unie (ne však jednotlivé africké státy), Argentina, Francie, Německo, Itálie a Španělsko.

Kromě toho útok přinutil satanistické Světové ekonomické fórum zrušit speciální výroční setkání, které plánovalo na srpen v Singapuru.

Mimořádné setkání, které se konalo ve Vatikánu, upozornilo P3 i na skutečnost, že papež František byl zabit a nahrazen hercem v gumové masce, který otevřeně vyzývá k zabití každého jednoho člověka na zemi očkováním.

video

Virolog Dr. Luc Montagnier, nositel Nobelovy ceny, minulý týden řekl, že “neexistuje žádná naděje a žádná možná léčba pro ty, kteří již byli očkováni,” poté, co viděl složky používaných genových léčebných přípravků na Covid. V podstatě se děje to, že Chazarská mafie se snaží raději vyvraždit své otrocké národy jako rukojmí, než aby se vzdala moci.

Zednářské zdroje P3 tvrdí, že “vatikánská tajná služba ví o všem, pomsta začíná … Itálií jako první.” P3 tvrdí, že Covidiotovská “očkovací” vražedná kampaň byla organizována z Izraele a Švýcarska.

Podle zdrojů z Pentagonu budou speciální jednotky v USA zasahovat v sídle Rockefellerovy nadace, která se nachází na Páté avenue 420 v New Yorku. Napadeny budou i všechny ostatní pobočky Rockefellerovy nadace. Kromě toho se bude pátrat po všech členech Rockefellerovy rodiny.

Na případu pracuje i britská tajná služba. Takto popsal situaci vysoce postavený zdroj z MI6:

“Odstranili jsme [George] Bushe [staršího], abychom se dostali k [Benjaminovi] Netanjahu a rozbili Chazarskou mafii – hlavní příčinu světového terorismu. Zasáhni zdroj a skoncovali s ním. Všechny světové armády to vědí. Právě se to stalo. MI6 najde a zabije všechny zainteresované; víte jak pracujeme, jakož i všichni ostatní. ”

Jeden z vysoce postavených evropských královských představitelů popsal situaci takto:

“Všechno se dá do pořádku, ale je toho hodně, s čím je třeba se vyrovnat. Norimberské procesy by se měly s touto partou vypořádat jedním tahem, ”

Norimberský proces 2.0 sa pripravuje: WHO a svetoví lídri budú musieť zodpovedať za „zločiny proti ľudskosti“

“Všechny světové armády mají oprávnění legálně zabíjet, ale musí být prokázáno, že zabití bylo na ochranu. Každý, kdo se podílí na takzvané pandemii, je odsouzen k smrti. Celosvětový zatykač podepsal vysoce postavený evropský královský představitel. Dobře se zbavte špatného odpadu. ”

Zdroje z MI6 tvrdí, že od té doby se rozpoutala tajná válka:

“Zjistilo se, že DVD Dachau zabilo – ve smyslu zákona zavraždilo – Adnana Sakliho v BIS Basilej. Byl to pravděpodobně nejkritičtější případ v geopolitice. Všechny aféry Watergate jsou pro utajení horší než původní zločin. V tomto případě se krytí týkalo událostí jako 9.11 a Fukušimy. ”

Čtenáři mohou pomoci v boji proti těmto masovým vrahům zasláním konkrétních informací o válečných zločinech Mezinárodnímu trestnímu soudu. Kontakty jsou následující:

 

Fadi.El-Abdallah@icc-cpi.int a otp.informationdesk@icc-cpi.int.

Na tomto místě bychom chtěli poslat odkaz generálovi Michaelovi Flynnovi. Generál Flynn mluvil s křesťanskými skupinami o víře. Potřebuje pochopit, že je to sice správné, ale třeba i připomenout, že nyní je čas jednat. Každý krok musí být rozhodný a konečný.

Proto žádáme vlastenecké síly USA, aby převzaly telekomunikační infrastrukturu AT & T s cílem skoncovat s falešnými korporátními zprávami včetně falešného Bidenova prezidentování.

Jednou z klíčových bitev bude převzetí high-tech firem, které sídlí zejména v kalifornském Palo Alto, nebo v jeho blízkosti. Zde se nacházejí společnosti Google a Facebook. Podle zdrojů CIA se právě zjištilo, že facebookový průzkum faktů o vakcínách na Covid jsou financováni společnostmi vyrábějícími vakcíny. Jinými slovy, Facebook, který řídí vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg, se podílí na masovém vraždění. Jeho ženský klon nyní plní funkci mluvčí Jen Psakiová pro falešné Bidenovo prezidentování.

Google také aktivně cenzuruje pandemickou pravdu, a proto je označen za nadnárodní genocidní organizaci. Všichni zaměstnanci společnosti Google, kteří se podílejí na cenzuře vakcín a pandemie, musí být popraveni.

Dalším místem, které je třeba napadnout, je podzemní základna a komunikační centrum kolem centrály CNN v Atlantě ve státě Georgia.

Zatímco se tato hnízda zločinců srovnávají se zemí, cenzura a lži budou nadále dominovat většině západních obrazovek a korporátních médií.

Můžeme také potvrdit, že za válečné zločiny byl popraven výrobce vakcín Bill Gates. Microsoft i Nadace Billa a Melindy Gatesových jsou nyní v rukou bílých klobouků. Potvrzují to i zprávy o rozvodu Melindy Watsonové (z rodiny Watsonů – IBM) a Billa Gatese. Kampaň na zničení pověsti Billa Gatese jeho spojováním s Jeffem Epstein a další oplzlosti jsou dalším potvrzením toho, že tento zdroj mluví pravdu. Kdyby byl Gates naživu, můžete si být jisti, že by na boj proti tomu použil svou armádu právníků a PR agentů.

Ako sa podrobne rozlúštil obraz starostlivo opatrovaného „technologického záchrancu“ Billa Gatesa

Pád Gatesovho domu?

Víme také, že členové nizozemské královské rodiny byli popraveni. Zde je to, co o svých nizozemských příbuzných řekli starší evropští královští představitelé:

“Holanďané byli silní satanisté, poslední královna Beatrix byla postrachem. Krvelačný satanistický kult. ”

Zdroj naznačil, že s lidmi z Davosu se také vypořádali, když řekl: “Viděli jste, co se stalo s touto bandou bláznů v Davosu.”

Mezi další lidi, kteří byli nebo brzy budou odstraněni, patří Justin Castro Trudeau v Kanadě, Henry Kissinger, Heizel Takenaka, David Rockefeller ml. a mnozí dalších.

Pokud jste viděli letošní udělování Oscarů, mohli jste si všimnout, že tam nebyla téměř žádná z obvyklých celebrit. To je dobré znamení, že čistka tam byla velmi důkladná.

Dozvídáme se také, že čistka v americké armádě, CIA a FBI pokračuje. Zdroje ze CIA nám řekli, že tento týden začíná vojenský tribunál pro bývalého šéfa CIA Johna Brennana.

Zaznamenali jsme také, že Izrael byl nucen ustoupit od masakrování Palestinců. Údajně jim několik různých zemí včetně Ruska (zdroje FSB potvrdily, že ruští občané dostali minulý týden příkaz evakuovat části Izraele) řeklo, aby přestali, jinak bude Tel Aviv zničen.

Rozzlobení izraelští občané minulý týden demonstrovali i před domem bývalého premiéra Benjamina Netanjahua. Zdroje z Mosadu zase trvají na tom, že Netanjahu, který se nedávno objevil na veřejnosti, byl “klon”.

Satanisté v Izraeli však zůstávají nebezpečnými krysami zahnání do kouta a možná bude nutné evakuovat všechny skutečné Židy a Palestince z Izraele dříve, než se vyhladí celé tamní hnízdo.

Navzdory pokračujícímu odporu nelze pochybovat o tom, že dobří chlapci vítězí. Potvrzuje to i náhlý útlum falešné pandemie v Anglii, Německu a USA.

Ve Velké Británii členové výboru, který radí britské vládě v otázkách reakce na pandemii, minulý týden přiznali, že “totalitní” a “neetická” reakce Covid-19 využívá strach na manipulaci chování lidí.

Britskí vedci tvrdia, že „totalitná“ a „neetická“ reakcia na COVID-19 používala strach na kontrolu správania ľudí

Následovalo veřejné oznámení, že celková úmrtnost ve Spojeném království je nejnižší od počátku sbírání takových statistik před 20 lety. Kromě toho procento úmrtí připsaných Covidu-19 představovalo v dubnu pouze 2,4% z celkového počtu, což je méně než čtvrtina březnové úrovně.

Miera úmrtnosti v Anglicku na 20-ročnom minime keď sa pandémia COVID-19 stráca

Také v Německu se v pátek ve velkých částech země uvolnili další pandemické omezení, protože i tam hlášeny počty prudce klesly. Stalo se tak navzdory snahám Angely Hitler Merkelové zachovat omezení.

Nemecko uvoľňuje ďalšie obmedzenia, Merkelová žiada opatrnosť

I v USA ze začínají objevovat titulky:

„Nádej rastie, keďže počet prípadov vírusu v USA prudko klesol“.

Podobné poklesy hlásí iv jiných zemích. Je to znamení, že obklíčení a poprava šiřitelů vakcín a pandemie začínají účinkovat.

Všimli jsme si také, že Číňané se rozhodli přestat podporovat Rockefellerem inscenovanou falešnou Bidenovu administrativu. Následující článek z agentury Reuters je toho důkazem:

 

„Americký minister obrany Lloyd Austin zatiaľ nebol schopný hovoriť s najvyšším čínskym generálom napriek viacerým pokusom o nadviazanie rozhovorov, uviedli v piatok predstavitelia americkej obrany.“

“Nekomunikujeme s ním, protože nemá vliv na americkou armádu, “vysvětlil zdroj z asijské tajné společnosti. “Nadále máme přátelské vztahy se skutečnou americkou armádou na nejvyšší úrovni,” dodal zdroj. Na této úrovni americké a čínské vojenské síly bojují proti společnému satanskému nepříteli.

Zdroj:

 

https://benjaminfulford.net/2021/05/24/war-is-declared-after-priory-of-sion-fails-to-respond/