Téměř cítíte strach v ústech vůdců chazarské mafie (ChM), kteří krouží kolem stoky zkázy. Známky paniky na vysoké úrovni ve vedení ChM jsou s postupujícím časem stále zřejmější. Jsou zoufalí, protože vědí, že už je pouze otázkou času, kdy budou čelit nejprve bankrotu a poté obvinění z válečných zločinů.

Nejzřetelnějším příkladem jejich paniky byla minulý týden idiotská verze jejich falešné pandemie omicron. Tato „nová varianta“, která je údajně „500krát nakažlivější“ než předchozí verze, obletěla zeměkouli rychleji než rychlost světla poté, co byla „objevena“ v Africe. Prezidentská pracovní skupina Covid-19 v Botswaně informuje, že nová varianta byla poprvé zjištěna u čtyř plně očkovaných cestovatelů.

Poté se okamžitě objevila v Kanadě, Singapuru, Hongkongu, Velké Británii, Německu, Izraeli, Belgii, Austrálii, Nizozemsku a Itálii.

Problém je, že podobně jako v pohádce o chlapci, který křičel vlk, byla elita, která křičí „pandemie“, znovu a znovu přistižena při lži, takže když říkají „tentokrát je vlk 500krát větší!“, nikdo jim nevěří.

„Nyní máme v evidenci 127 institucí ve více než 25 zemích – všechny nedokázaly předložit ani jeden záznam popisující purifikaci údajného viru covid z jakéhokoli vzorku pacienta na planetě, a to nikým, ani ho necitovaly. Všechny dokumenty jsou veřejně dostupné,“ tvrdí skupina lékařů hledajících pravdu o pandemii.

Na fotce: Proto MSM ztratila důvěryhodnost. Největší pochod v dějinách státu Viktorie se 450 000 účastníky a oni tam dají nějaký nesmysl.
Není divu, že lidé v tomto státě mají vymyté mozky.

S pravdou a lidmi Jacinda Ardern, premiérka Nového Zélandu, „za svým falešným smíchem“ projevuje „strach, který jsem u nikoho neviděl“, poznamenává zdroj ze CIA. Tento strach je vidět, když říká: „Je to vlastně velmi jednoduché, pokud máte průkazku na vakcínu, můžete dělat všechno. V podstatě je to tak!“

Na videu vidím Jacindu Ardernovou, premiérku Nového Zélandu, „za svým falešným smíchem“ projevuje „strach, který jsem u nikoho neviděl“, poznamenává zdroj ze CIA. Tento strach je vidět, když říká: „Je to vlastně velmi jednoduché, pokud máte vakcinační průkaz (covidpas), můžete dělat všechno. V podstatě je to tak!“ (Video viz originál článek ZDE.)

O tom, že ChM ztrácí půdu pod nohama, svědčí nedávný průzkum 25ti nejzajímavějších zpráv na mezinárodním zpravodajském kanálu Reddit, který jsem provedl ve dvou po sobě jdoucích dnech minulého týdne. V prvním z nich se 40 % příběhů týkalo Covidu. V dalším dni to bylo až 64 %. Aaron Swartz, zakladatel Redditu, se musí obracet v hrobě. Podle jeho otce byl Swartz „zabit vládou“.

Důvod je nyní zřejmý, místo centra internetové demokracie a svobody informací se Reddit stal vysoce regulovaným propagandistickým kanálem. Ať se tomu však snažíte vyhnout sebevíc, pravda se vždycky nějakým způsobem ukáže. I když věříte propagandistické verzi o úmrtích na „Covid“, ve skutečnosti žádná pandemie neexistuje.

Vojenská, policejní a donucovací komunita, která vyžaduje důkazy založené na faktech, postupuje rozhodně proti ChM. Například americký okresní soudce T. Kent Wetherell zcela ničí příběh o koronaviru s odkazem na:

– Nízkou úmrtnost a mírnou závažnost u většiny osob.

– Poměr rizik a přínosu očkování (převažují rizika).

– Ochranu poskytovanou přirozenou imunitou.

– Alternativní léčbu, jako je Ivermektin a monoklonální protilátky.

– Očkování, jež NEMŮŽE zabránit nákaze a přenosu viru.

Jedná se pouze o součást laviny aktivit orgánů činných v trestním řízení proti šiřitelům falešných pandemií. Bill Gates, který prosazuje vakcíny, byl obviněn z vraždy a kvůli úmrtím na vakcíny v Indii se pro něho žádá trest smrti.

Robert F. Kennedy Jr. se možná dočká skutečné spravedlnosti za vraždu svého strýce a otce, a to díky krachu pokusu o zavedení globální totality, který byl vyvolán vakcínou a pandemií. „Místo lékařské reakce na lékařskou krizi jsme měli vojenskou a peněžní reakci ,“ řekl Kennedy.

Cílem probíhajícího pandemického porna strachu je „dostat lidi do domácího vězení a vyvolat u nich stav, který je známý jako stockholmský syndrom, díky němuž jsou lidé vděční svým věznitelům a věří jim, že jediným způsobem, jak přežít, jedinou cestou z krize, je naprostá poslušnost příkazům věznitele,“ říká.

Podle něj se Spojené státy zabývaly zahraniční politikou založenou na teroru, ale problém byl v tom, že islámští teroristé nezabíjeli dost lidí na to, aby vyděsili dost Američanů a ti se vzdali svých ústavou zaručených svobod a privilegií. Nebylo možné je použít ani k tomu, aby donutili lidi ve svobodném světě přijmout povinné očkování.

Tento program byl zahájen nacistickým režimem George Bushe mladšího, když americká armáda vypustila antrax, aby využila „terorismus“ jako záminku k ukončení testování bezpečnosti vakcín, poznamenává.

Zásadní okamžik se odehrál v roce 2000, kdy si Bill Gates a Anthony Fauci „v obývacím pokoji Gatesova sídla za 87 milionů dolarů podali ruce za účelem partnerství, jehož cílem bylo do roku 2020 očkovat celý svět,“ uvedl Kennedy.

Nyní Aliance amerických vojenských bílých klobouků, Asijských tajných společností a vstřícné frakce evropské šlechty vedou protiútok na všech frontách.

Například v Japonsku likviduje falešnou pandemii nová Kišidova vláda s podporou americké armády. Probíhá policejní vyšetřování, jehož cílem je identifikovat a stíhat nejen strůjce falešné pandemie, ale také pachatele teroristického útoku ve Fukušimě.

Minulý týden se tento autor setkal s vysoce postaveným členem Kišidova kabinetu, který uvedl, že v rámci tohoto protiútoku byla znárodněna Bank of Japan. Dalším krokem bude konfiskace téměř 40% podílu japonských společností kótovaných na burze, které ChM vylákala z Japonska prostřednictvím hrozeb útoku zbraněmi na vyvolání zemětřesení, uvedl ministr kabinetu.

Korejské gangstery, kteří pro ChM obstarávali vraždy japonských politiků, odhaluje i bezprecedentní vyšetřování japonské policie, které má podporu císaře, uvedl zdroj blízký císaři.

Vyšetřování se nakonec zaměří na celé severokorejské propojení ChM, tvrdí dále zdroj.

Ztráta Japonska je pro ChM a jejich falešný Bidenův režim v USA smrtelnou ranou, tvrdí zdroje z Pentagonu.

V USA se podle vysoce postaveného důstojníka Zpravodajské služby Vesmírných sil chystá kladivo v podobě projektu Odin. Podle tohoto zdroje je Projekt Odin:

Z vojenské základny Thule a komplexu bunkrů v Čejenské hoře (který je stále uzavřen na příkaz vrchního velitele) probíhá zpravodajská operace vojenských Vesmírných sil. Je napojena na satelitní systém Starlink, který ovládá všechny sítě po celém světě, tzn. obchází všechna média, rádia, internetové platformy atd. Projekt Odin může převzít kontrolu nad všemi mediálními platformami prostřednictvím systému nouzového vysílání. Aliance se připravuje na jeho spuštění.

V minulosti jsme se však setkali s tolika falešnými poplachy ohledně systému nouzového vysílání, že čtenářům doporučujeme, aby tomu věřili, až to uvidí.

Mezitím vidíme známky toho, že se v USA hroutí řídicí síť ChM.

Soudní proces s Ghislaine Maxwellovou obviněnou z pedofilie je toho viditelným důkazem. Jak jsme již informovali, očekává se, že do procesu bude zapletena obrovská část západní oligarchie. Nyní to vypadá, že by tento soudní proces mohl zničit i Organizaci spojených národů.

Ač to zní neuvěřitelně, Ghislaine Maxwellová měla kontrolu nad světovými oceány schválenou OSN. Podle zdrojů CIA se tak stalo prostřednictvím projektu TerraMar, nevládní organizace OSN s diplomatickou imunitou a vlastními pasy. Zatímco TerraMar měla „chránit světové oceány“, ve skutečnosti zastupovala zájmy Jeffreyho Epsteina a Clintonovy nadace, tvrdí zdroj. TerraMar, která měla vlastní ponorku, byla zástěrkou pro obchodování s lidmi, dodávají zdroje Mossadu. Podle nich se na tom podílel i magnát Richard Branson. Jeho ostrov Necker Island sousedí s Epsteinovým ostrovem Little St. James Island.

Další informace o společnosti TerraMar od CIA:

Mezi spolupracovníky a finančníky projektu TerraMar patřila řada osob, které jsou dnes spojené s obchodováním s dětmi, včetně Clinton Foundation, Jamese Alefantise z Comet Ping Pong, Johna Podesty a Tamery Luzzattové a mnoha dalších.

Luzzattová byla šéfkou štábu Hillary Clintonové. Nyní je viceprezidentkou pro vztahy s vládou v The Pew Charitable Trusts. Luzzattová publikovala znepokojivé webové stránky s názvem Evie’s Crib. Napsala nechvalně proslulý e-mail Johnu Podestovi, který zveřejnil server WikiLeaks a který vypadal, jako by s politickými elitami kupčila se svými malými vnoučaty.

Není divu, že Maxwellová žádá OSN, aby ji dostala z vězení.

Je ovšem pravděpodobnější, že ve vězení skončí majitelé OSN.

Klíčovou událostí bude pravděpodobně bankrot korporace The USA Inc. Na této frontě si všímáme, že falešný Bidenův režim si dokázal koupit čas do 15. prosince prodejem amerických strategických ropných rezerv Číně a Indii.

Podle zdrojů z finančního sektoru falešná Bidenova administrativa již také prodala více než 30 % amerických komerčních nemovitostí ve 20 největších městech Číně, aby se udržela u moci.

Jim Willie ze zpravodaje Hat Trick uvádí, že americký finanční systém je blízko zhroucení. Upozorňuje, že při 15% reálné inflaci a 1% úrokové míře je reálná úroková míra minus 14 %. K tomu došlo, protože nabídka peněz se zdvojnásobila, zatímco produktivita za poslední dva roky klesla o 30 %, poznamenává.

Výsledkem tohoto špatného hospodaření se urychluje vzpoura lidí proti ChM a jejich 1 % poskoků. Masové útoky na butiky bohatých lidí jsou toho jedním ze znaků. „Populární nákupní čtvrti, bohatí obyvatelé a celebrity“ jsou podle policie Los Angeles „systematicky terčem útoků“.

Otázkou je, kdy se politbyro ChM ukrývající u Ženevského jezera ve Švýcarsku, konečně postaví před spravedlnost.

V této souvislosti si vzpomínáme, jak nám zednáři z lóže P2 (nyní P3), kteří ovládají Vatikán, říkali, že jejich švýcarští vládci jsou „mimozemšťané“. Nemůžeme to potvrdit, ale na závěr tohoto týdne bychom rádi předložili našim čtenářům k zamyšlení následující obrázek.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Překlad:

https://tadesco.org/babylon-bude-zvanit-dal-ale-marne-aliance-se-pripravuje-na-spusteni-projektu-odin/

Důrazné upozornění pro všechny. Pozor na OMIKRON

Omikron – nejděsivější videohra, která se stala skutečností!!!!!

Ve videohře „Omikron“ lákají démoni z jiných dimenzí lidi do této hry. Když postava ve hře zemře, skutečná osoba, která hru hraje, přijde o duši!!!!!

Omikron je podle MSM novou nebezpečnou variantou viru z Jihoafrické republiky a z tohoto důvodu volají po další „injekci“. Mám velmi dobré vazby na Jihoafrickou republiku a v Jihoafrické republice je Omikron „běžícím roubíkem“, protože tuto variantu viru neznají a ze všech úrovní C-měření mají v současné době nejnižší úroveň.

Varujte před hrou všechny děti a také dospělé. Stala se tvrdou realitou s těžkými následky. Nezapomeňte. Jsme na konci hry a není třeba ztratit duši. Zkoušejí to všemi možnými způsoby!!

Staňte se konečně pouze pozorovateli.

https://tadesco.org/durazne-upozorneni-pro-vsechny-pozor-na-omikron/