…..hyenistické zacházení s lidmi, které nám ukázala australská policie má zcela jiné kořeny, než byste mohli domyslet. V předchozích článcích jsem Vás datoval o tom, že se ELITY budou snažit utéct do Austrálie a na Nový Zéland. Nyní při odkrývání skutečností se dozvíte zajímavá data….

Nejde o lidi v Austrálii, ale o zemi Austrálii, která je hlavním tahounem DRAKONIÁNŮ.

Globální elita si původně zřídila Parlament v Canbeře jako své ústřední vládní sídlo, aby mohla vládnout planetě.

Hlavní sídlo americké zpravodajské služby nesídlí v Langley ve Virginii, ale v australském Melbourne.

V centrální Austrálii se nacházejí nejdůležitější podzemní zařízení na světě, vybudovaná jako podzemní hotely, kam se uchyluje světová elita po realizaci svého původního plánu na globální vyhynutí, aby se po „usazení prachu“ dostala ven.

Pod Canberrou se nachází mnoho úrovní drakonických základen, do kterých se dostanete ponorkou a vesmírnou lodí, která přistává v systému disclaimer modus (neviditelná pro lidské oko a systémy kamer) v jezeře před budovou parlamentu (Lake Burley Griffen).

Pod jezerem mají přístup do mnoha pater, která se nacházejí pod budovou australského parlamentu.

Pod Uluru (Ayers Rock) v centrální Austrálii se nachází největší světová laboratoř pro genetické klonování temných sil (lidských bytostí v různých podobách).

Pod Pine Gap v Austrálii se nachází nejdůležitější světové zařízení pro sledování UFO, které využívá světová elita.

Většina dětí počatých v podzemních zařízeních je počata v podzemních zařízeních pod západním předměstím Sydney a poté převezena na Circular Quay Harburg v Sydney a následně přepravena v bednách prostřednictvím P&O Cruise Lines po celém světě do míst, jako je New York, Los Angeles, Blízký východ a Evropa, kde jsou využívány k satanistickým obětním rituálům, lovu dětí a sběru adrenochromu.

Austrálie má obrovský systém podzemních tunelů a je poseta základnami DRAKONŮ, které jsou propojeny rozsáhlými tunelovými systémy vybudovanými před více než 200 lety pomocí drakonické technologie ET.

Tunely z Melbourne vedou přímo do Tasmánie a z Tasmánie do Antarktidy.

Tunely ze Sydney vedou na Nový Zéland a ostrov Norfolk.

Tunely ze Sydney vedou do Canberry a z Canberry do Pine Gap a Uluru (Ayers Rock) a také do Melbourne.

Tunely z Perthu (Geraldtonu) v Západní Austrálii vedou přímo do Jihoafrické republiky.

Tunely z Darwinu vedou do Indonésie.

MINERÁLY se těží v podzemí pod Coober Pedy v Jižní Austrálii, kde je těží otroci z řad lidí, a poté se dopravují přímo do Alpha Draconis.

Austrálie není taková, jak si většina lidí myslí. Je to země SATANA.

Austrálie je hlavní GLOBÁLNÍ baštou Temných a v současné době se Temní zoufale snaží udržet jednu ze svých posledních bašt na planetě.

Proto se v současné době používá taktika vyčkávání proti každému, kdo se odváží postavit proti.

Musím dodat, že mnoho policejních jednotek je složeno z „lidí bez duše“ uměle vyrobených v laboratořích. Proto se také odváží bezohledně mlátit ženy a děti. Nemají cit a skoro žádné emoce. Opakuji, jsou to lidé bez duše.

Napsal tm

(Z technických důvodů nemohu vkládat články, přeposílám proto carstenovi na zveřejnění. Děkuji za pochopení.)

Zdroj:

https://tadesco.org/marneho-okenko-24-q9-2q21-v-australii-se-jedna-o-zcela-jine-deje-o-kterych-lidstvo-nevi-proto-tolik-bezcitneho-utrpeni/