Je třeba pochopit, že v USA vůbec nejde o vítězství ve volbách. Událost má daleko vážnější rozsah. Jde o přežití naší civilizace…

Ti z vás, kdo sloužíte EU, Vatikánu a Kabale místo svého národa přestaňte číst a odejděte do patřičných míst. A ještě lépe… čtěte dál, ať konečně pochopíte, že už vám skoro klepají na dveře, je jisté, že si pro vás přijdou. Za velezradu národů a zločiny proti lidskosti si domyslete, co bude následovat… jestli náhodou nenastal čas sklopit hlavu a postavit se na správné místo…

Vy, kteří stále ještě používáte krmení z televize a satanských médií, máme vás rádi a trpělivě počkáme, ať otevřete konečně svou mysl a pochopíte. Pouze jste blokováni programy a manipulací. Bohužel někdy to probuzení i bolí. Čím dříve pochopíte, tím líp pro každého. Protože tato “konspirace” bude v krátkém čase realitou. Tak nespěte a sledujte, vyhledávejte nezávislé informace. Zdroje existují. Ať máte co jednou vyprávět vnoučatům, že jste měli čest být u historicky největší doslova VESMÍRNÉ události…

A vy co víte… už je to tady!!!! Léta jsme netrpělivě polykali informace a čekali na tento okamžik… Jde o velkou bitvu, bude hodně obětí… posílejme lásku, mějme je v úctě a děkujme všem, kdo za lidstvo bojují v prvních liniích… trpělivě vysvětlujte a ukazujte svému okolí, že pravda o historii, Vesmíru, energiích a celém zločinném spolčení bude celá odhalena. Je to opravdu pouze otázka času…

Převzato:

V krátkosti bych shrnul, co se za poslední dva roky odehrává.

Vše začalo likvidací podzemních měst, laboratoří, vysokorychlostních tunelů, vypuzení cizích entit, které obývaly planetu Zemi až do hloubky třiceti kilometrů pod zemí. Po celé planetě Zemi. Dále demontáž Vatikánu a britského trůnu s královnou od ještěrů, likvidace FEDu, zabavení majetku Vatikánu a osvobození lidstva od 21.08.2Q2Q (vy lidé nejste dnes už majetkem vatikánu dle rodného listu) a mnoha jiného, co obyčejní lidé ani nepozorovali. Boj probíhá i nad Vašimi hlavami, sestřlují se UFO, koráby a údajné ohnivé koule jsou bolidy (směju se). THE SHOW MUST GO ON. Vy si skutečně myslíte, že tohle může zorganizovat jeden jedinný člověk za čtyři roky v úřadě????? Jako prezident???? Všimněte si jeho neuvěřitelné energie a schopností, které ukázal. Všechno musely být precizní řezy bez jedné jedinné chyby.

Dobrá. Máte zájem vědět, kdo za tím vším stojí?

Několikráte jsem zde zmiňoval, je to celá armáda, ta nejdůležitější. Vy si skutečně myslíte, že obyčejní lidé by mohli něco tak dokonalého zinscenovat? Celá akce byla chystána několik století, ale pozor! Dnešní konečná akce byla plánovaná zhruba těch 50 až 70 let. Nikoliv 40 jak se píše. A nyní je otázkou, kdo tedy za vším stojí? Je to oněch 144.000 světelných bytostí, které zmiňoval nepochopitelnými tweety Prezident trump. Dělal to jenom v náznacích. Je to celá armáda stojící nyní proti několika miliónům zločinných bytostí. Černých bytostí. Ale bez schopností. Ty musejí být do jedné odstraněny.

Všechny černé bytosti měly jen jeden jediný zájem. Byl to zájem a pravidla s notami od šesti padlých andělů. Podívejte se, kolik lidí se jim upsalo. Celý HOLLYWOOD a jejich nohsledi. Snad jsem neprozradil mnoho. Postupně jsem Vás zde naváděl na cestu, odkud vítr vane.

Nacházíme se tedy všichni v posledním boji. V ARMAGEDDONU, jak ho nazvalo šest padlých andělů. Vždyť Vám o tom píšou i v BIBLI. Vy všichni jste zde nyní herci a užívejte si dnešních dnů. Ve vesmíru se nikdy nebudou opakovat. Jste u toho, jste tady a zážitky Vám nikdo nikdy nevezme. Lidem dnes padají nenávratně masky a kolikrát zjistíte, ským se stýkáte či s kým žijete. Je to smutné. Je to tak. Žel konstruktivní síle vesmíru…..

Celý článek zde:

https://tadesco.org/marneho-okenko-q7-q1-2q21-explozivni-o-volby-se-nejedna-vcera-vse-zacalo-byl-i-startovaci-vystrel/

Podle informací, které mám, začala bitva o Washington a američtí nepřátelé padli do pasti, kterou pro ně připravil Trump.

Začala přísně tajná operace stanného práva, s kódovým označením Červená bouře, ze strany Q Force a americké armády pod Trumpovým velením.

Mapa vojenské letecké dopravy níže ve 4 hodiny ráno (francouzského času) ukazuje rozvinuté skryté válečné úsilí. Kódy slouží k označení, že se jedná o létající PC, bojová letadla a vrtulníky, elektronické rušení, tankování atd.

Něco je v přípravě.

Ďábelská bouře

Tady jsi! Svět se dívá na Washington. Svět už nikdy nebude stejný. Tento den 6. ledna 2021 vstoupí do historie jako Den D.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/06/devil-debacle-day/

V Q drop # 4414 (5. června 2020) Q předává přípravy vedoucí k stannému právu s kódovým označením RED STORM.

RED1:

1. fáze

Red Storm, červená bouře. Výmaz a cenzura tweetů prezidenta Trumpa.

RED2:

2. fáze

Nepřítel nemůže komunikovat. Tento výpadek proudu je řízen z velitelského centra Space Warfare a NSA. NMCC odpovídá za generování zpráv o mimořádných událostech (EAM) pro střediska řízení odpalování raket, jaderné ponorky, průzkumná letadla a velitele bojišť.

RED3:

3. fáze

Mike Pence falešně zradil Trumpa v rámci operace RED Storm. Role podobná roli Garba v operaci Fortitude během druhé světové války.

RED4:

4. fáze

Rozmístění vojenských sil včetně 10. divize horských komand (dříve Rangers) a celé 1. divize námořní pěchoty (10. hora_1_ Marine_CPSD_Marine_QVIR), která je součástí 6. flotily (atlantická letka je v současnosti vzdálena 20 km ) od Washingtonu složeného z letadlové lodi, asi čtyřiceti lodí včetně dvou letadlových lodí). To je 17% palebné síly amerického námořnictva.

Trumpův plán ukončil tento teroristický puč demokratů proti americké demokracii. Může být aktivován kdykoli, nejdříve dnes večer nebo v následujících dnech. Pokud, jak předpokládáme, měl tento plán být zahájen  7. ledna 2021, pravděpodobně by se rozvinul v následujícím pořadí bitvy: Od 4:00 e.s.t. (východní standardní čas, 10:00 ve Francii), 60% z celkového počtu amerických vojenských sil převezme kontrolu nad všemi velkými městskými centry Spojených států pod záminkou zabránění nepokojům ve Washingtonu.

Civilní lety jsou zrušeny. Země je uzavřena. Ve skutečnosti je hlavním důvodem tohoto nasazení umožnit největší zatýkací operaci v historii USA, která začne v 6:00 e.s.t. nebo 12:00 francouzského času. Tato operace s kódovým označením Červená bouře zatkne 474 000 lidí a bude probíhat od 7. ledna východního času. do 14. ledna 2021 (podle mého názoru). Všimněte si, že všichni tito lidé budou zatčeni podle zákona PATRIOT, který se vztahuje na teroristy a členy mafiánských organizací. Při uplatňování tohoto zákona budou všichni tito lidé bez jakékoli výjimky drženi v izolaci na základně Guantánamo (pro 74 000 z nich) a na nové přísně tajné vězeňské základně Castle Rock 7 (pro zbývajících 400 000) v Nevadě, pro veřejnost známější jako Zóna 51.

Všech těchto 474 000 lidí bude v nadcházejících měsících souzeno vojenskými soudy, nikoli civilními soudy. Aby nahradila tyto lidi (včetně inženýrů a ředitelů jaderných elektráren, středisek Big Tech atd., Všech úrovní Nového světového řádu), aniž by způsobila kolaps Spojených států, armáda mimo jiné vyzve sbor inženýrů americké armády kteří pracovali v různých odvětvích (oborech) v civilním životě.

ČERVENÁ 5:

5. fáze

Ve 13:00 EST převezme národní vojenské ústřední velení kontrolu nad celým policejním sborem, soudnictvím i všemi televizními a rozhlasovými sítěmi ve Spojených státech prostřednictvím svého počítače v Castle Rock 1 (hora Čejen). Současně tři divize armády specializující se na elektronickou válku převezmou kontrolu nad prostory a servery Google, Facebook a Twitter v Silicon Valley. Kolem 17:00 e.s.t. (23:00 francouzského času) se očekává, že prezident Trump oznámí národu zavedení stanného práva v celé zemi na dobu neurčitou (pravděpodobně 60 dní).

Jakmile bude americkým soudem stanoveno, že Trump ve volbách zvítězil převahou, a že 60% hlasů bylo falešnými hlasy převedeny ve prospěch Bidena, stanné právo bude zrušeno a demokracie bude těmito opatřeními zachráněna před tyranií těmito výjimečnými opatřeními a opět obnoví svůj normální směr.

ČERVENÁ 6:

6. fáze

Všichni zločinci, kteří chtěli zničit Ameriku a demokracii, budou během čekání na soud a popravu slyšet píseň kojotů z jejich podzemního vězení v Oblasti 51. ??????

Celý článek zde:

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-obrovke-zvraty-a-prekvapeni-je-to-neodvratne-zde-mike-pence-neni-zradce-ale-trumpuv-agent/