Speciální jednotky Spojených států tento víkend zatkly dva vysoce postavené členy stále funkční Nadace Billa a Melindy Gatesových, výkonného ředitele Marka Suzmana a finanční ředitelku Carolyn Ainslieovou, na základě obvinění z držení dětské pornografie, ohrožení dítěte a obchodu s dětmi, sdělily zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Gatesova nadace utrpěla těžkou ránu v září 2021, kdy sbor soudce generálního prokurátora amerického námořnictva pověsil eugenika a pedofila Billa Gatese při hrůzné popravě. Oddělení White Hatu americké armády zabavilo značnou část Gatesova majetku, včetně několika nemovitostí, a pak jej zlikvidovalo, aby ho přerozdělilo rodinám, jejichž životy Gates téměř zničil. Brzy poté armáda zatkla Gatesovu odloučenou bývalou manželku Melindu, z níž se vyklubal herec Kevin Kline v transu. Vyšetřovatelům řekl, že je homosexuál, kterému bylo změněno pohlaví, a že Gates nařídil vraždu skutečné Melindy, protože to byla „ustavičná, negerská herka“, která nedokázala uspokojit Billovy zvrácené touhy. Řekl také, že Bill najal několik dalších transvestitů, aby Melindu ztvárnili, ale také je nechal popravit, protože neuspokojili jeho sexuálně deviantní potřeby. Kline byl nakonec obviněn jako spolupachatel, ale jeho vojenský tribunál byl neustále odkládán, protože pomáhal armádě identifikovat a dopadnout zločinné členy Gatesovy nadace.

Údajně žil v pohodlné cele GITMO výměnou za jeho spolupráci.

Náš zdroj řekl, že armáda po Billově popravě odložila Gatesovu záležitost, protože pronásledovala despoty ve zločinném Bidenově režimu. V lednu, poté, co generál Smith převzal velení, vyšetřovatelé námořnictva znovu navštívili Klinea, který řekl, že jeho zatčení a Billova smrt nezabránily nadaci vydělávat miliardy dolarů obchodováním s dětmi. Navzdory svému uvěznění měl Kline tajuplné znalosti o současných mocenských přesunech uvnitř Nadace a zapřísahal vyšetřovatele, aby se přísně dívali na Suzmana a Ainsliovou s odkazem na jejich „pedofilní sklony“.

Kybernetické velitelství americké armády a kyberprostorové velitelství jednotek námořní pěchoty pronikly do jejich pracovních a domácích počítačů a našly nemyslitelné – obscénní obrázky dětí a reklamy napsané s cílem dát je do zástavy zájemcům s nejvyšší nabídkou v zámoří. Suzmanův domácí počítač měl 500 000 fotografií a videí předpubertálních dětí v kompromitujících pozicích a Ainsliová měl horší: graficky nejnevhodnější představitelné fotografie zachycující mladé dívky zneužívané „staršími muži.

Jeden analytik z kybernetického velitelství se při spatření konkrétního obrázku pozvracel a požádal o dovolenou. Byl na ní obtloustlý maskovaný muž, který držel pistoli u dívčina spánku, když prováděla orální sex. Další obrázky byly stejně znepokojivé, což přimělo JAG zapečetit důkazy, dokud se opovrženíhodné duo nezodpovídá vojenskému soudu.

V sobotu zatkly speciální jednotky Suzmana v jeho honosném sídle v Redmondu ve Washingtonu, kde smilnil se dvěma nezletilými chlapci nadopovanými vysokým obsahem ketaminu, což je disociativní anestetikum, které se lékařsky používá k navození a udržování anestezie. Používá se také jako rekreační droga.

Suzman byl zřejmě zfetovaný PCP a na nerudného 51letého chlapíka projevil nadlidskou sílu. Odhodil stranou dva operátory speciálních jednotek a upadl do bezvědomí až poté, co ho do hrudi zasáhlo 15 taserových šipek. Speciální jednotky našly na nočním stolku 25gramový sáček fenylcyklohexylpiperidinu neboli andělského prachu. Nezletilí chlapci byli podle našeho zdroje tak „mimo sebe“, že si mysleli, že jejich osvoboditelé jsou verbíři americké armády, kteří je přijeli naverbovat do boje proti Vladmiru Putinovi na Ukrajině. Suzmanovi nasadili pouta a odvezli ho do vojenského zpracovatelského střediska, zatímco děti byly umístěny do ochranné vazby, dokud se nenajdou jejich rodiče nebo zákonní zástupci.

V neděli zvláštní jednotky zajaly Ainsliovou v jejím domě v Seattlu. Podle našeho zdroje se chovala jako „Karen“ a zatýkání pokárala, protože u toho nebyla žádná důstojnice, která by ji prošacovala. Velící důstojník jí řekl, že politickou korektnost nestrpí, protože našel pistoli ráže .32 zastrčenou v pouzdře na stehně pod jejími šaty. Když jí bylo řečeno, že ji pošlou do GITMO, Ainsliovou vyjekla: „Ne, ne, tohle se nemá stát.“

„Máme ještě dva, ale ne dost. Mluvíme o těch morálně nejzkaženějších lidech na zemi a ti musí čelit spravedlnosti, skutečné spravedlnosti. Je neuvěřitelné, kolik satanských pedofilů je tam venku a operují pod širým nebem. Jsou žíraví. Mají v očích zlo. A nakonec je dostaneme všechny,“ řekl náš zdroj na závěr.

https://realrawnews.com/2023/02/military-arrests-gates-foundation-members/