Oddělení White Hatu americké armády v pondělí zatklo bývalého koordinátora manipulace Covid-19 zločinného Bidenova režimu Jeffa Zientse za zradu a vraždy související s vnucováním experimentálních a potenciálně smrtících vakcín americké veřejnosti, řekl zdroj z JAG agentuře Real Raw News.

Jeff Zients, podnikatel, jehož životopis postrádá jakékoli lékařské renomé, vystřídal zesnulou doktorku Deborah Birxovou a od ledna 2021 do dubna 2022 působil jako hlavní koordinátor podvodu  s koronaviry. Předtím byl náměstkem ředitele pro správu Úřadu pro řízení a rozpočet Husseina Obamy.

Armáda tvrdí s důkazy, že Zients byl strůjcem povinných očkovacích příkazů, přestože věděl, že injekce sraženiny jsou odporné a zabíjejí desetitisíce občanů, především seniorů a imunokompromitovaných. Zients měl hory nezvratných důkazů prokazujících kauzalitu mezi vakcínami a nadměrnými úmrtími, uvedl zdroj. Nicméně Zients argumentoval ve prospěch toho, aby byl každý Američan, nemocný i zdravý, očkován, dvojitě očkován a “posílen”. ???

JAG tvrdí, že důkaz o Zientsově kriminalitě bude zveřejněn, až bude postaven před vojenský soud.

Náš zdroj tvrdí, že vyšetřovatelé JAGu zadrželi Zientse, když byl na ranní procházce poblíž svého sídla ve čtvrti Wesley Heights ve Washingtonu, D.C., což je enkláva pro bohaté Deep Staters, jako jsou Zients, jejihož čisté jmění se pohybuje na 160 milionech dolarů, částečně díky smrtícím injekcím. Zients vypadal překvapeně, když se k němu vyšetřovatelé přiblížili, řekl zdroj a zeptal se: „Kdo… kdo jste?“ Když se Zientsovi ukázal vojenský zatykač na jeho jméno, údajně pronesl „Ale ne!“ a pokusil se utéct. Naštěstí šestapadesátiletý, ochablý Zients běžel jen pár metrů, než ho vyšetřovatelé chytili, spoutali a pak ho hodili na zadní sedadlo svého vozidla.

„Nechápu, o co tady jde. Nic jsem neudělal. Věřte mi, nic jsem neudělal,“ protestoval Zients.

„Nevěřil bych vám, ani kdybyste tvrdil, že prší,“ odsekl vyšetřovatel. „A když jste nic neudělal, proč jste utíkal?“ „Kam mě vezete?“ zeptal se Zients.

„Dovolená v GITMO,“ odpověděl vyšetřovatel. „Do prdele,“ vykřikl Zients.

Zients, jak uvedl zdroj, byl přepraven do zadržovacího zařízení, kde čekal na let do zálivu Guantanamo.

https://realrawnews.com/2022/12/military-arrests-covid-19-coordinator-jeff-zients/