Oddělení White Hatu americké armády v pondělí zatklo jednu ze svých vlastních důstojnic poté, co se dozvědělo, že zneužila svého postavení k tomu, aby do Trumpovy počítačové sítě Mar-a-Lago vložila klamavá a falešná data, a spikla se s ředitelem FBI Christopherem Wrayem, aby všemi nezbytnými prostředky potopila Trumpovy prezidentské aspirace v roce 2024, sdělily zdroje z kanceláře generála Davida H. Bergera agentuře Real Raw News.

Přibližně v 10:30 ráno zaútočila americká námořní pěchota pod vedením generála Bergera na Fort Gordon – sídlo amerického kybernetického velitelství – konferenční místnost, kde velící důstojník zařízení, generál Maria B. Barrettová, a zaměstnanec ironicky diskutovali o způsobech, jak ochránit prezidenta Donalda J. Trumpa před nezákonným pronásledováním. Ozbrojená námořní pěchota držela účastníky v šachu, zatímco velitel čety, druhý poručík (O-1) předal generálu Barrettové vojenský zatykač, který ji viní z pobuřování, chování nevhodného důstojníka a velezrady. Byla spoutána a eskortována ze základny. Námořní pěchota také vzala do vazby Ronalda W. Pontiuse, civilního zástupce velícího generála kybernetického velitelství americké armády.

Je důležité poznamenat, že Fort Gordon je baštou Bílých klobouků od doby, kdy Biden ukradl prezidentské volby v roce 2020, a její personál hrál klíčovou roli při shromažďování důkazů, které pomohly JAG zajistit odsouzení odporných zrádců z Deep Sate. V jednu chvíli generál Barrettová odsoudila Bidenův nástup do Bílého domu jako urážku demokracie a prohlásila, že využije všechny dostupné prostředky, aby dokázala, že Donald J. Trump volby v roce 2020 vyhrál. Její činy však odporovaly prohlášením, která učinila.

Podle prohlášení JAG o skutečnostech generál Barrettová 9. srpna – den po protiústavním zátahu FBI na Trumpův majetek – vložila do sítě Mar-a-Lago dokument opatřený padělaným podpisem prezidenta Trumpa. Dokument, který napodoboval Trumpovu rétoriku, vyzýval vlastence po celé zemi k násilnému převratu proti osobám, které podpořily zátah FBI na Mar-a-Lago. „Do zbraně, hned, a připravte se k boji, zabijte Hluboký stát,“ stálo v části dopisu. Barrettová do zprávy implantovala „Cron job“, který by – kdyby nebyl zachycen – rozeslal e-mail téměř každé osobě na každé poštovní konferenci prezidenta Trumpa. Kdyby byl vzkaz předán veřejně, mohl vyvolat falešnou vlajku, která by měla za následek smrt statisíců bohabojných, vlasteneckých amerických občanů.

„Barrettová je produktem politiky identity. Má omezené znalosti o tomto oboru. Její nezkušenost pomohla přivodit její pád,“ řekl agentuře Real Raw News důstojník námořní pěchoty.

Důstojník kybernetického velitelství americké armády se skutečným titulem v kybernetické bezpečnosti naštěstí objevil Barrettové zrádnou zprávu jen několik hodin předtím, než by byla odeslána 70 milionům lidí. Generálmajor Neil S. Hersey, zástupce velícího generála kybernetického velitelství americké armády, okamžitě informoval prezidenta Trumpa i bezpečnostní tým Mar-a-Lago o podvodné zprávě, která byla okamžitě zajištěna.

„Barrettová je dvojitý agent,“ řekl náš zdroj. „Mezi svými vrstevníky podporovala Trumpa, ale tajně pracovala na jeho skonu. JAG má solidní důkaz.“

Část tohoto důkazu zahrnuje dopis, který Barrettová poslala řediteli FBI Christopheru Wrayovi. „Trump skončil. Dostali jsme ho,“ stálo v jeho části.

Gen. Barrettová, uvedl zdroj, byla zbavena hodnosti a poslána do zálivu Guantanamo, kde bude čekat na vojenský soud. Mezitím byl patriot gen. Hersey jmenován dočasným velitelem kybernetického velitelství americké armády.

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/08/military-arrests-general-conspiring-against-trump/