Real Raw News právě obdržela zprávu, že White Hats v pátek zatkli bývalého Obamova stratéga Davida Axelroda poblíž jeho kondominia na předměstí South Loop v Chicagu.

Důvěrný zdroj z námořnictva Spojených států, soudce generálního prokurátora, řekl agentuře Real Raw News, že námořní pěchota Spojených států Axelroda chytila, když cestoval z Chicaga do kamarádova rekreačního domu ve Whitingu v Indianě.

Ačkoli v tuto chvíli nebyl ochoten poskytnout důkazy JAGu proti Axelrodovi, řekl, že viceadmirál Crandall i generál námořní pěchoty David H. Berger operaci schválili poté, co na Axelrodovo jméno vypracovali vojenský zatykač.

„Dodatečné podrobnosti poskytnu, jakmile budu mít povolení,“ řekl náš zdroj. „Mohu říci, že žádní příslušníci americké námořní pěchoty nebyli zraněni a Axelrod nekladl odpor. Jeho zatčení, buďte si jisti, je ospravedlnitelné.“

Zvláštní je, že Axelrodovo jméno se – až do včerejška – neobjevilo na radaru RRN.

Axelrod, dlouholetý hráč ve světě chicagské politiky, je nejznámější jako hlavní stratég prezidentských kampaní Husajna Obamy. Po jeho zvolení byl Axelrod jmenován vrchním poradcem zločince Obamy.

RRN bude dodávat aktualizace co nejdříve.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/04/military-arrests-david-axelrod/