Bílé klobouky v úterý zatkly zločinného ministra zemědělství Bidenova režimu Thomase J. Vilsacka poté, co ho spojili s vypočítavým zničením tuctu zemědělských zpracovatelských zařízení po celých Spojených státech, sdělily zdroje JAGu agentuře Real Raw News

24. března učinil marioneta Joseph R. Biden šokující prohlášení v celostátních zprávách. Zamumlal: „S ohledem na nedostatek potravin ano, mluvili jsme o nedostatku potravin a bude to skutečné,“ v reakci na obavy z prázdných regálů obchodů s potravinami a rostoucí inflace. Vinu svalil na obvyklého podezřelého Vladimira Putina, ale také možná neúmyslně telegrafoval cíle své administrativy – zbankrotovat a vyhladovět americké obyvatelstvo.

Během několika hodin po Bidenově jasnovideckém prohlášení začala továrny na zpracování potravin po celé zemi sužovat série nevysvětlitelných „nehod“.

24. března shořela továrna na brambory v Belfastu ve státě Maine. Ačkoli oficiální místa tvrdila, že požár založil velký fryolator, pracovníci linky v Penobscot McCrum uvedli, že obrovské pánve byly vyřazeny pro běžnou údržbu, když požár začal.

25. března záhadný požár srovnal se zemí Maricopa Food Pantry v Maricopa County v Arizoně a odnesl s sebou 50 000 liber svorek. Od tohoto psaní zatím hasičský sbor v Maricopa County nezjistil, co požár způsobilo.

31. března pohltil rozsáhlý požár konstrukce největší balírny čerstvé cibule v jižním Texasu. Rodinný podnik Rio Fresh Inc. dodával čerstvé produkty do obchodů s potravinami, jako jsou Kroger’s, Aldi, Tom Thumb a H-E-B. Požár připravil o práci 300 lidí a zničil odhadem 100 nákladních aut plných cibule.

12. dubna zachvátilo zuřící peklo továrnu East Conway Beef & Pork v New Hampshire. Podle majitele Darrella Robinsona oheň, který se stále vyšetřuje, „zničil desítky tisíc liber hovězího a vepřového masa a usmrtil hospodářská zvířata“.

Výše uvedené příklady jsou symbolem problému, který přesahuje pouhou konspirační teorii; bezcitné, postupné zničení amerického potravinového řetězce. Od 24. března mazaní pozorovatelé katalogizovali 15 takových incidentů, z nichž žádný nebyl zahrnut do MSM.

Sbor soudce generálního advokáta amerického námořnictva se o bizarní požáry začal zajímat až poté, co ho 21. dubna kontaktoval informátor FBI, tentýž den lehké dopravní letadlo Cessna A340 vletělo střemhlav do závodu General Mills v Covingtonu v Georgii a usmrtilo údajné cestující, studenta-pilota a jeho CFI. Ačkoliv Národní úřad pro bezpečnost dopravy prohlásil, že majitel letadla prováděl letecký výcvik, když letadlo nabralo střemhlavý směr, informátor tvrdil, že zprávu o nehodě sepsala FBI, nikoliv NTSB, poté, co si uzurpovala vyšetřovací pravomoc od regionálního go-týmu NTSB. K tomuto předání moci by mělo dojít pouze v případě, že NTSB má podezření na trestný čin a žádá o pomoc FBI. V tomto případě však NTSB neměla podezření na trestný čin, nepožádala o pomoc FBI a do hodiny po havárii byla z vyšetřování vyřazena. Obvykle trvá sestavení důkladné zprávy o nehodě týdny či měsíce, ale FBI měla odpovědi na dosah ruky za pouhé hodiny.

Informátor dále tvrdil, že FBI zprávu o nehodě „lstivě zfalšovala“, a odstranila přitom zásadní skutečnost „Kouřící pistole“, která oficiální účet trhá na kusy. V letadle nebyli žádní cestující. Letadlo bylo řízeno dálkově.

Informátor navíc tvrdil, že ví, kdo havárii zorganizoval, stejně jako o dříve zmiňovaných požárech potravinářských továren. Jmenoval ministra zemědělství Thomase J. Vilsacka a měl k dispozici papíry, které jeho tvrzení podpořily.

„Váháme, jestli máme věřit něčemu, co vychází z FBI, dokonce i od takzvaného oznamovatele. Bílé klobouky ministerstvu spravedlnosti nevěří; jsou z Deep State. Jsou to mistři podvodů a dezinformací. Takže naši vyšetřovatelé nezávisle ověřují všechno, a tím myslím všechno. Nemohu probírat podrobnosti o letadle, ale potvrdili jsme, že bylo bez pilota, když narazilo do zařízení General Mills. To nám dalo důvod k ověření některé Vilsackovy e-mailové korespondence, kterou nám předal informátor,“ uvedl zdroj z JAGu pro Real Raw News.

E-mail, který Vilsack odeslal ministryni obchodu Gině Raimondové, datovaný 13. dubna 2022, zněl: „Malé, ojedinělé události nedostanou pokrytí, ale budou mít nesmírný dopad na inflaci. Lidé by neměli nadávat na placení vyšších cen, mají příliš mnoho jídla tak, jak je. Malé spalování není na škodu.“ O dva dny později jí Vilsack poslal druhý e-mail: „Jak to přísloví zní? Když řekne skoč, ptáme se, „jak vysoko“. Letecké nehody se stávají pořád, nemusí to být 767 nebo 757.“ Ve třetím e-mailu, napsaném 16. dubna, stálo: „Nejlepší způsob, jak utajit zločin, je schovat ho mezi jiné zdánlivě nesouvisející zločiny.“

Spolupracovníci JAGu z kybernetického velitelství americké armády Fort Gordon potvrdili, že e-maily byly odeslány z Vilsackova vládního e-mailového účtu.

„Na základě zákona o povstání z roku 1807 se mělo za to, že je to dostatečný důkaz k tomu, aby ho sebrali z obvinění z velezrady. JAG na jeho jméno vypracoval vojenský zatykač.“

Vilsack, bývalý guvernér Iowy a předtím nejdéle sloužící člen původního kabinetu Husseina Obamy, byl 26. dubna vzat do vazby vyšetřovateli JAGu ve svém domě v Mount Pleasant v Iowě.

„Bude zpracován a bude se zodpovídat před vojenským tribunálem,“ uvedl zdroj.

https://realrawnews.com/2022/04/military-arrests-bidens-sec-of-agriculture-tom-vilsack/