Americká námořní pěchota ve čtvrtek zatkla Patricii L. Conradovou, zvláštní asistentku ředitele NIH Anthonyho S. Fauciho, v jejím domě v Bethesdě ve státě Maryland, poté, co získala vojenský zatykač podepsaný zástupcem generálního prokurátora Christopherem C. Frenchem, uvedl zdroj z JAGu agentuře Real Raw News.

Zadržení Conradové bylo překvapením, protože její jméno nebylo dříve zmíněno a až do čtvrtka se neobjevilo na žádném soupisu. Na vyhledávačích vypadá jako duch; její stránka na LinkedIn neuvádí žádné záznamy o zaměstnání před prací v NIH a dotazy na vyhledávače vracejí neurčité výsledky, které nenaznačují, co přesně její pracovní zařazení obnáší. Ale hluboký ponor do její minulosti odhalil, že je doktorkou veterinárního lékařství, která pracovala na UC Davis School of Veterinary Medicine, než nastoupila k Faucimu v NIH. Nicméně se zdá, že velká část její digitální stopy byla z internetu odstraněna.

Navzdory její zjevné anonymitě sbor soudce generálního prokurátora amerického námořnictva uvedl, že získal nesporné důkazy, které dokazují, že Conradová byl hlavním aktérem Fauciho Covidových zločinů. Ačkoli náš zdroj v současné době důkazy JAGu nezveřejnil s odvoláním na probíhající vyšetřování, řekl, že důkazy budou zveřejněny poté, co JAG rozhodne, zda musí stanout před vojenským tribunálem.

„Pokud nám pomůže dostat Fauciho, může jí být prokázána shovívavost, ale na to je ještě brzy,“ uvedl zdroj.

Na otázku, zda by její zatčení mohlo Fauciho vystrašit, aby se skrýval, dodal: „Ten zbabělec se už skrývá. Na veřejnosti se objevuje jen zřídka, a když ano, je to v podstatě nejchráněnější muž na světě. Deep State ho chrání v doprovodu asi padesáti strážných a nikdy není na stejném místě příliš dlouho. V ústředí NIH nebyl už několik měsíců. Víme, že Conradová má usvědčující informace o Faucim, a věříme, že nám ho může pomoci dopadnout. Je to horlivá, fanatická obhájkyně Fauciho a její zatčení bylo platné.“

K zatčení došlo ve čtvrtek brzy ráno. Americká námořní pěchota prorazila dveře jejího domu a našla ji vzhůru na pohovce u televize. Podle našeho zdroje začala Conradová křičet z plných plic a sahat po mobilním telefonu, když mariňáci vtrhli dovnitř. Jeden mariňák jí vyrazil telefon z ruky, zatímco jiný mariňák ji držel v šachu namířením pěchotní automatické pušky M27. Conradové ukázali zatykač, pak ji zpacifikovali a eskortovali z areálu do civilního vozidla.

„Jako u všech zatčených byla převezena do zpracovatelského centra. Nemůžu říct, kde to je. Víme, že má přínosné informace, a doufáme, že je z ní získáme,“ uzavřel informace zdroj.

https://realrawnews.com/2022/03/military-arrests-dr-faucis-nih-assistant/