Zneuctěný bývalý guvernér Andrew Cuomo je ve vojenské vazbě a bude čelit vojenskému tribunálu za jeho roli při nucení zdravotnických úředníků státu NY uměle navýšit počty obětí Covid-19 během počáteční vlny Plandemie…

V neděli 15. srpna zatkla americká námořní pěchota pod vedením JAG Cuoma na jeho pozemku, který si pronajímá v East Hampton, NY. Mluvčí JAG řekl RRN, že SEALS neutrpěli žádné oběti, ale museli zpočátku zpacifikovat dva Cuomovy bodyguardy.

Přepadovka před úsvitem  Cuoma dost zaskočila, ležel v posteli… překvapením údajně zamumlal „ach, do prdele“, když otevřel oči a viděl 6 těžce ozbrojených SEALů, jak se na něj dívají. SEALS zajistili Cuoma svěrací kazajkou, doprovodili ho ven a strčili do neoznačené dodávky, jak uvedl náš zdroj.

“Byl převezen do vojenského zadržovacího zařízení, dokud nebude transportován do GITMO”.

Potvrdil RRN, že armáda zahájila vyšetřování Cuomových přestupků před dvěma lety poté, co se začaly objevovat zprávy naznačující, že bývalý guvernér nařídil pečovatelským domům a hospicům, aby umístili relativně zdravé seniory do mobilních, chladících boxů, které byly před epidemií používán k přepravě mraženého zboží a zeleniny. Ukázalo se, že Cuomo tak držel spoustu lidí v BZS Transportation, chladírenské přepravní službě se sídlem v Brooklynu.

“Mnoho z těchto lidí nemělo Covid-19. Nikdy nebyly provedeny žádné testy PCR. Spousta těchto lidí byla stará a měla jiné zdravotní potíže, které neměly s Covidem nic společného, ​​ale Cuomo chtěl prosadit zablokování – a čím více případů Covid, tím lepší budou blokace. Nepřímo dal živé lidi do nákladních vozidel na mražené potraviny, aby zmrzli, “řekl náš zdroj.

Kromě toho JAG získala nezvratný důkaz, že Cuomo pohrozil zadržením státního financování domovům pro seniory a nemocnicím, pokud Covid-19 nepřičtou úmrtím, která neměla s Covidem nic společného.

V důsledku toho byly na Cuomovy příkazy zfalšovány tisíce úmrtních listů. Infarkty, oběti střelných zbraní, utonutí, lidé zasažení bleskem, úmrtí při autonehodách, předávkování drogami-vše spojováno z Covid-19.

Armáda připravovala dlouhodobě Cuomovo zatčení, donedávna bývalý guvernér však měl dostatečnou ochranu Deep State.

“Byl izolovaný a měl příliš mnoho ochran, než aby ho zatkli,” řekl náš zdroj.

Zatčení Cuoma se však rychle rozproudilo poté, co ho 16 žen obvinilo ze sexuálního obtěžování, což si vynutilo jeho rezignaci. Lidé, kteří byli jeho důvěrnými spojenci, ho náhle opustili a odebraná ochrana Deep State mu podrazila nohy. I herec Arthur Roberts, který ztvárňuje Joe Bidena na tiskových konferencích a v televizi, vyzval k Cuomově rezignaci. Zkrátka byl předhozen vlkům.

“Uvědomili jsme si, že nyní máme ideální příležitost jej zatknout,” řekl náš zdroj.

Cuomo bude pravděpodobně vyslýchán s nabídkou a možností přiznání svých zločinů, než bude letecky převezen na GITMO. Ale pokud bude jako ostatní agenti Deep State zatčeni armádou  tvrdit, že „plnil pouze rozkazy“, skončí tváří v tvář popravčí četě nebo šibenici.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/military-arrests-andrew-cuomo/