Zločinný Bidenův režim 2. února oznámil, že rozmístil 2000 vojáků z 82. výsadkové divize do západní Evropy v reakci na ruské jednotky shromažďující se poblíž ukrajinských hranic. Na sociální sítě umístil fotografie něco, co vypadalo jako rota vojáků připravených k boji, stojících v pozoru a čekajících na rozkaz nastoupit do vojenského transportního letadla. Fotografie jsou však neupřímné, vytvořené výhradně z Photoshopu, stejně jako Obamův rodný list, sdělil vysoce postavený vojenský zdroj zpravodajskému serveru Real Raw News.

O týden dříve ministr obrany Lloyd Austin, agent z Deep State, nařídil generálmajoru Christopheru Donahueovi, veliteli 82. výsadkové divize, aby připravil své muže k okamžitému nasazení v Německu, k podpoře mírových operací NATO a Organizace spojených národů pod hrozbou ruské agrese. Austin parafrázoval větu, kterou pronesl Gene Hackman v Crimson Tide, a řekl: „V Rusku jsou potíže, takže vám voláme a povezete s sebou nejsmrtonosnější vraždící stroj, jaký byl kdy vymyšlen: 82. výsadkovou.“

Austinův prostořeký postoj generálmajora Donahuea zmátl, řekl náš zdroj.

„Generálmajor Donahue řekl Austinovi, že jeho úkolem je chránit Ameriku před všemi nepřáteli, zahraničními i domácími, a že neuznává Bidena jako prezidenta Spojených států.“

Fort Bragg, domov 82. výsadkové divize a část komunity amerických speciálních operací, patří mezi americké vojenské objekty, které v současné době kontrolují „Bílé klobouky,“ dodal. Sídlí v něm 54 000 příslušníků armády a je jednou z největších vojenských základen na světě. Braggovi vysocí velitelé, včetně velitelů XVII. výsadkového sboru, 1. velitelství speciálních sil a 75. pluku Rangers, Bidena odsoudili a místo toho přísahali, že budou bránit americkou ústavu.

Nepřijímají rozkazy od administrativy, která žije v divadelních kulisách – v kopii Bílého domu,“ řekl náš zdroj. „Zločinci, kteří se vydávají za vůdce, by utrpěli obrovskou morální ránu, kdyby veřejnost zjistila, o co ve skutečnosti jde, a tak manipulují staré fotky ve photoshopu a natáčejí CGI videa, víte, aby vypadali autoritativně. Nenechte se mýlit, budeme bránit náš národ do posledního dechu, ale nebudeme poslouchat loutkové vůdce.“

Teď se do toho Biden pustil znovu, dnes oznámil plány na vyslání dalších 7000 vojáků do Německa, což je krok, který by výrazně zvýšil přízrak globálního konfliktu. Náš zdroj však řekl, že velící důstojníci na základně Ft. Bragg, Ft. Campbell a základna Lewis-McChord žádné rozkazy nedostali. Stejně tak tábory námořní pěchoty Pendleton a Lejeune nedostaly žádné mobilizační požadavky.

„Možná už administrativa na ty nezákonné rozkazy ani neslyší. Nevím, jaké jednotky plánuje poslat, možná nějaké kancelářské koně v předsednickém sboru, nebo jen prázdná letadla. Právě teď probíhá obrovská šaráda,“ řekl náš zdroj.

Na závěr jsme požádali náš zdroj, aby vyčíslil procento aktivní služby a záložníků národa, kteří se identifikují jako „Bílé klobouky“.

„Aktivní a záložní? Nemohu mluvit do rozmístění 2 000 000 vojáků, ale mohu vám říct tohle, je to drtivá většina vojáků, kteří skutečně umí bojovat,“ odpověděl neutrálné.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/02/military-defies-biden-regime-refuses-to-deploy/