Arcibiskup Vigano patří dlouhodobě k velkým oponentům globalistického falešného papeže Františka.

Dávno již pochopil, že Bergoglio byl na svůj post dosazen především proto, aby podpořil muslimskou invazi do Evropy, její islamizaci a likvidaci původního obyvatelstva.

Arcibiskup Vigano se obrátil na Italy, aby je upozornil na to, že vatikánská neziskovka (CEI), která byla kdysi dávno zřízena pro pomoc potřebným Italům, se nyní namísto toho zabývá dovozem džihádistů do Itálie tím, že dotuje pašerácké neziskovky.

A nejen to, na dovozu muslimů také Vatikán díky této charitě vydělává poměrně značné sumy, neboť ubytovávání džihádistů je velmi štědře dotováno EU, ale i ze státního rozpočtu.

Už před několika lety bylo z bytů vatikánské charity vyhnáno mnoho sociálně slabých Italů, většinou matek samoživitelek, důchodců a dělnických rodin.

Nyní již všechna tato zařízení slouží výhradně k ubytování budoucích vrahů Evropanů…

Arcibiskup Vigano varuje Italy:

Zjištění, že CEI prostřednictvím předsedy Zuppiho a dalších financuje ilegální imigraci mohamedánů, většinou zločinců a násilných jedinců, potvrzuje, že bergoglianská církev je zcela podřízena Agendě 2030 a Velkému resetu.

Italští katolíci se ocitli v invazi nových barbarů, jejich senioři budou okradeni, jejich dcery znásilněny, jejich synové vytlačeni na dráhu drogové závislosti: to vše ve jménu inkluze, přijetí, multikulturalismu.

A budou muset děkovat nejen politikům a vládám, ale také svým biskupům, kteří využívají nabídky věřících nikoli k pomoci stále chudším Italům, ale k podpoře imigrace.

Protože zatímco CEI na jedné straně financuje pašeráky, tak na druhé zajišťuje velkou část lukrativního byznysu přijímacích středisek, financovaného ze státní pokladny.

Co víc je potřeba k tomu, abychom pochopili, že korupce a zrada Úřadu dosáhly bezprecedentní úrovně arogance a ohrožení bezpečnosti a samotného přežití občanů?

Vyzývám věřící, aby finančně nepodporovali farnosti a diecéze, dokud nebude tento skandál ukončen.

 

ZDROJ: X-Twitter