Muž, který si říká prezident, Joseph R. Biden, nikdy nevkročil do skutečného Bílého domu, nyní zodpovědně prohlašuje Real Raw News. Bezprostředně po výsledcích prezidentských voleb v roce 2020 převzala americká armáda prozatímní kontrolu nad Bílým domem kvůli obavám, že Biden a jeho spojenci z Deep State volby skutečně ukradli.

V noci po volbách, když se zdálo, že se vysoký náskok prezidenta Donalda J. Trumpa nad Bidenem magicky vypaří, americká armáda již vyšetřovala zprávy o tajné dohodě mezi Bidenovou kampaní a hackerskou skupinou Nakion sponzorovanou Čínou, kterou tajně financována PLA. Utajená skupina pro kybernetickou válku má za sebou historii zasahování do zahraničních voleb a je hlavním hráčem v kybernetické válce PLA s Tchaj-wanem.

Armáda má důkazy prokazující, že kampaň Bidena nejenže věděla, ale také podporovala Nakionovo pronikání do hlasovacích strojů Dominion. Společnost Dominion poskytla volební vybavení a software 28 státům, včetně států střetu, kde se Trumpův náskok přesunul ve prospěch Bidena v časných ranních hodinách.

Zatímco Amerika spala, armáda to sledovala.

4. listopadu v 5:00 přijal Trump telefonát od generálního ředitele námořní pěchoty generálního ředitele Davida H. Bergera, který odhalil, že čínští sabotéři pronikli do volebních automatů Dominionu nejméně v 6 státech. Generál Berger řekl Trumpovi, že armáda nedokázala zmařit útok, protože „někdo uvnitř“ vyvinul úsilí o opětovné získání kontroly nad hlasovacím softwarem. Když Trump požádal Bergera o konzultaci s předsedou sboru náčelníků štábu generálem Markem A. Milleym, Berger údajně řekl: „ Pane prezidente, nemyslím si, že mu můžeme věřit. Navrhuji, abyste okamžitě podepsali zákon o povstání. “

Zákon o povstání z roku 1807, nahrazuje zákon Posse Comitatus, který omezuje pravomoci federální vlády při využívání federálního vojenského personálu k prosazování domácích politik ve Spojených státech.

Tři dny po volbách, protože se stále shromažďovaly podvodné hlasy, generál Berger řekl Trumpovi, že udělá vše pro to, aby zabránil Bidenově jmenování jako prezidenta. Přesto 4. den téměř každý sdělovací prostředek, většina z kongresu, a liberální elita podpořili Bidena jako vítěze.

Přes své nelegitimní vítězství se Biden setkal s nevítaným překvapením, když 20. ledna dorazil do Bílého domu. Místo slavnostního pozdravu ho s Kamalou Harris zastavila Národní garda a američtí mariňáci u oplocení obepínajícího Bílý dům. Mariňáci je informovali, že armáda převzala kontrolu nad exekutivou, a nařídili jim, aby oblast opustili. Když Harrisová agresivně řekla: „Odejděte stranou, teď jsme prezidenti, námořní pěchota zamkla bránu.

Ačkoli většina vojáků podporovala Trumpa, Biden měl své spojence – zpravodajské agentury, tajnou službu a disidentské složky americké armády, včetně několika vysoce postavených generálů a admirálů.

RRN slyšela, ale nemůže potvrdit zprávu o krátké přestřelce, ke které došlo poté, co Kamala Harris nařídila tajné službě zaútočit na Bílý dům. Podle zprávy byli dva agenti tajné služby zabiti a jeden mariňák byl vážně zraněn při odrazu Bidenových sil v areálu.

Aby se vyhnuli hanbě a udržel si iluzi moci, vymysleli Bidenovi lidé podněcování jeho mediálních spojenců, aby oklamali americkou veřejnost k domněnce, že vyhrál spravedlivé volby a podle plánu se přestěhoval do Bílého domu.

Uvnitř sídla herce a producenta Tylera Perryho o rozloze 300 akrů je umístěna třípodlažní štukovaná replika rezidence hlavního velitele, kterou původně postavil jako součást televizní show. Perry, demokrat, který podpořil Bidena a vložil do jeho kampaně miliony dolarů, dovolil Bidenovi použít faux pax Bílý dům jako operační základnu. Ačkoli je replika Bílého domu postavena v 80% měřítku, v televizi a na obrázcích je k nerozeznání od té na adrese 1600 Pennsylvania Avenue. Biden a Harrisová využívali faksimile k předstírání vedení a vnucovali národu despotickou vládu. Odtamtud Bidenova tisková sekretářka Jen Psaki pořádá každodenní tiskové briefingy a Biden hostil zahraniční hodnostáře. Bohužel, celá mainstreamová média, včetně Fox News, udržují tuto fikci páchanou na americké veřejnosti.

Skutečný Bílý dům byl mezitím odstaven a střežen těmi nejlepšími z našeho národa. Stalwartští pozorovatelé a dokonce i Trumpovi spojenci prokázali, že Bílý dům je prázdný. V květnu pronikl spojenec Trumpa a právník Lynn Wood do roušky tajemství tím, že se vkradl do Bílého domu, aby dokázal, že ani Biden, ani žádný člen prezidentského personálu v něm není. Místo toho byly stále na západním křídle pověšeny Trumpovy fotografie a doklady s jeho podpisy stále ležely na stole.

RRN získala informace ze zdrojů jak v armádě, tak z Trumpova vnitřním kruhu, přičemž všichni tvrdí, že Bílý dům je připraven pro svého čestného a správného prezidenta Donalda J. Trumpa, jehož návrat k výkonu funkce je na spadnutí.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/07/u-s-military-holding-white-house-for-trumps-return/