Síly světla dosáhly významného pokroku při čištění skupiny Chiméra.Vyčistili všechny podzemní jámy s přítomností Chiméry kromě hlavní jámy Chiméry pod vojenskou základnou Urim v Izraeli. Dvanáct členů hlavního vojenského velení Chiméry (poslední zbývající členové podfrakce Chiméry Orion) žijících v této jámě ovládá síť biočipů a implantátů povrchového obyvatelstva prostřednictvím fyzického/éterického kvantového superpočítače.

Světelné síly začaly s operací čištění biočipů a implantátů povrchového obyvatelstva plnou silou, přičemž zavedly pokročilé technologie kvantového děla Mjolnir. Tato operace bude trvat určitou dobu, ale bude mít velmi příznivý účinek na deprogramování povrchového obyvatelstva a po jejím dokončení se očekává masivní duchovní probuzení povrchového obyvatelstva.

Technologie Mjolnir se používají také k vyčištění mikro černých děr z aurických polí éterických, astrálních, mentálních a kauzálních těl povrchového lidstva. Tyto mikročerné díry byly do lidských aurických polí vnuceny exotickými temnými technologiemi během traumatických disociačních událostí a jsou jedním z hlavních prvků temného matrixu za posledních 25 000 let. Tyto mikročerné díry spolu s většími černými dírami v implantátech deformují nefyzický časoprostor kolem povrchových lidí v souladu s Kerrovou metrikou: https://en.wikipedia.org/wiki/Kerr_metric

Lurker je vyhladověn jednoduše vyčerpáním zásobníku neprojevené subkvantové anomálie, což se opět provádí pomocí pokročilé technologie Mjolnir, která vyvolává neprojevenou subkvantovou anomálii, aby se projevila jako kvantové fluktuace, které se pak snadno vyčistí.

Jeden čitateľ tohto blogu celkom presne opísal Lurker:

Jediné jamy, ktoré v súčasnosti zostali, sú asi 300 jám patriacich povrchovým iluminátom, a tie sú tu veľmi presne opísané:
Bohužiaľ, v niektorých z týchto jám sa stále nachádzajú plejáďania ako rukojemníci v zajatí. V systéme na povrchu planéty sú stále infiltrovaní niektorí veľmi mocní členovia Chiméry v telách ľudských klonov, patriaci do subfrakcie Andromeda, a ich štruktúra vyzerá približne takto:Bývalý člen iluminátov napísal priznanie, v ktorom načrtáva, čo si notoricky známa tajná spoločnosť pripravila pre ľudstvo v najbližších rokoch.

Plánom najvyšších členov Kabaly je teraz zničiť povrchovú civilizáciu svetovou vojnou a zničením dodávateľských reťazcov a potom sa presunúť do podpovrchových jám, aby prežili kolaps a následný slnečný záblesk. Po očiste plánujú znovu osídliť povrch. Netreba dodávať, že ich plán má niekoľko zásadných chýb a NEBUDE úspešný:

Váš místní člen Kongresu Spojených států (sněmovny a/nebo Senátu) se snaží VÁS a VAŠI RODINU zabít, protože ON je na mizině a potřebuje odpuštění dluhů. Ano, ti přátelští členové Kongresu, které vidíte ve svých komunitách, jak si rádi podávají, pláskají, třesou si ruce a líbají děti, mají skutečný problém: Oni a jejich kamarádi v Kongresu utratili tolik peněz, tak dlouho to neumějí splatit. Udělali to proto, že toužili po moci. Mají skutečnou moc a snaží se ji udržet. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je rozdávat peníze v hotovosti voličům. Sociální péče, zdravotní péče/medicaid, potravinové lístky, Obamovy telefony, dotace na bydlení podle § 8, dotace na veřejné služby a podobně jsou způsoby, jak přimět malomyslné, líné a neužitečné jedlíky, aby je dále volili. Jelikož to nejsou jejich peníze, které utrácejí, ve světě je nezajímá, do jaké míry zadlužují zemi. Takhle je to už desetiletí. Teprve nyní mají skutečný problém. Minuli tolik, tak dlouho, kupováním hlasů od nemyslících, líných, zbytečných, hloupých lidí, že peníze už nedokážou vrátit. Úroky z dluhu berou téměř všechny daňové příjmy. Nyní to logicky mohou vyřešit snížením výdajů a splacením dluhu. Ale sníží-li výdaje, tito zbyteční, hloupí a líní lidé je nebudou volit a přijdou o svou pohodlnou a mocnou práci. Pro politickou třídu je ztráta moci podobná, jako když narkomanovi dojde droga; tak to bolí, udělají cokoliv, aby dostali víc. Co nás přivádí k dnešku; vzhledem k tomu, že nemohou snížit výdaje ze strachu, že přehrají znovuzvolení, a jsou v bodě, kdy téměř nejsou schopni splácet úroky z toho, co minuly, POTŘEBUJÍ cestu ven. Jediné východisko, které mohou vymyslet, je . . . válka.

POTŘEBUJÍ, aby americká města bombardoval cizí Bogeyman. POTŘEBUJÍ, aby americké občany zabil – v milionech – cizí strašák. Pokud to dostanou, mohou jít za bankéři a dalšími, kterým dluží nějakých 31 bilionů dolarů, a s pláčem krokodýlích slz říci: „Naše města jsou rozbitá. Naši lidé jsou mrtví. Nemáme žádnou naději, že splatíme peníze, které ti dlužíme, potřebujeme odpuštění dluhů.“

Bankéři a jiní věřitelé se na vlastní oči přesvědčí, že města jsou ve skutečnosti rozbitá a miliony Američanů jsou ve skutečnosti mrtvé, a uvědomí si, že ve skutečnosti neexistuje žádná naděje na vrácení peněz; tak poskytnou odpuštění dluhu, protože nemají jinou možnost. Potom tito jistí politici vyklouznou z jaderných bunkrů, které jsme pro ně postavili, a začnou celou sračku znovu. S sebou samozřejmě u moci! Pro ně je problém vyřešen. Všechno, co my ostatní musíme udělat, abychom dosáhli tohoto usnesení, je . . . zemřít.

Proto je vidíte posílat miliardy a zbraně a vojenské zpravodajství na Ukrajinu. CHCÚ vyvolat 3. světovou válku s Ruskem. Proto je vidíte dělat neoprávněné cesty na Tchaj-wan, posílat na tento ostrov zbraně a pomoc. CHCÚ vyvolat 3. světovou válku s Čínou. PROTO je vidíte odstoupit od jaderné dohody s Íránem a vyjednávat v BAD FAITH o restrukturalizaci dohody. CHCÚ vyvolat 3. světovou válku na Blízkém východě.

…a konečně, PROTO je nyní vidíte nazývat „MAGA“ Američany, „extrémisty, kteří jsou hrozbou pro zemi“. CHCÚ vyvolat skutečnou, krvavou občanskou válku zde ve Spojených státech. Každá z výše uvedených položek by sama o sobě měla za následek zničená americká města a miliony mrtvých Američanů. Každá z věcí, které v současnosti sledují, dosáhne svého cíle. A vše, co musíte udělat VY, VAŠE RODINA, Já a moje rodina. . . je zemřít. TAM se nacházíme, sedmý zářijový den 2022.

Dostali jsme se sem, protože samotní členové Kongresu, usmívající se, veselí, fackující a líbající se miminka v našich komunitách, POTŘEBUJÍ nás mrtvé. A aktivně pracují na tom, abychom byli mrtví.

Pokud se jim skutečně podaří některou z těchto válek rozpoutat a zemi zasáhnou jaderné bomby nebo vypukne občanská válka, vzpomeňte si na tento článek, abyste věděli, kdo to udělal, udělal to úmyslně a je vinen jako hřích. Když uvidíte, jak se viníci plazí ze svých úkrytů před bombami, dejte jim to, co si podle vás tak bohatě zaslouží za to, co udělali.

Vojna s Ruskom; Vojna s Čínou; Občianska vojna – Kongres sa doslova SNAŽÍ zničiť túto krajinu, pretože sú na mizine a potrebujú odpustenie dlhov

 

 

 

Pokúšajú sa zosnovať novú svetovú vojnu využitím energií rozkolu Rímskej ríše, ku ktorému došlo v roku 395 po smrti Teodózia, hlavného archontského rímskeho cisára, ktorý zničil mystériá bohyne a presadil kresťanstvo ako hlavné a jediné prijateľné náboženstvo:

Najvyššie rodiny čiernej šľachty chcú teraz rozdrviť bohatú západnú os USA/EÚ/Austrália, ktorá pochádza zo západnej časti Rímskej ríše a ktorá je pod priamym Rothschildovým vedením. Ľudia na Západe sa na ich vkus stali príliš nezávislými a príliš šťastnými:

Macron varuje pred „koncom hojnosti“, keďže Francúzsko čelí ťažkej zime

Zdá sa, že za peniaze sa dá predsa kúpiť šťastie…

Počas celej histórie bola snaha o šťastie starosťou ľudstva.

Samozrejme, my ľudia sa neuspokojujeme len s meraním vlastného šťastia, ale aj šťastia vo vzťahu k ľuďom okolo nás – a dokonca aj k iným ľuďom  na celom svete. K tomu nám pomáha výročná správa World Happiness Report, ktorá využíva údaje z globálnych prieskumov na informovanie o tom, ako ľudia hodnotia svoj vlastný život vo viac ako 150 krajinách.
Faktory, ktoré prispievajú k šťastiu, sú rovnako subjektívne a špecifické ako miliardy ľudí, ktorých ovplyvňujú, no je niekoľko takých, ktoré v priebehu času stále rezonujú.
  • Rodina
  • Láska
  • Účel
  • Bohatstvo
Ako uvádza Nick Routley z Visual Capitalist nižšie, prvé tri príklady sa ťažko merajú, ale tie možno analyzovať na základe údajov. Naozaj si za peniaze kúpite šťastie? Poďme zistiť…

Bohatstvo a šťastie

Aby sme čísla zhrnuli, pozreli sme sa na údaje z Credit Suisse, ktoré uvádzajú priemerné bohatstvo na dospelého v rôznych krajinách sveta.
Tabuľka nižšie zobrazuje 146 krajín podľa ich skóre šťastia a bohatstva na dospelého:
Aj keď výsledky s konečnou platnosťou nepoukazujú na bohatstvo prispievajúce k šťastiu, vo všeobecnosti existuje silná korelácia. Všeobecne povedané, najchudobnejšie krajiny sveta majú najnižšie skóre šťastia a najbohatšie krajiny uvádzajú, že sú najšťastnejšie.

Regionálne pozorovania a pozorovania na úrovni krajiny

Zatiaľ čo mnohé z krajín sledujú zjavný trend (viac bohatstva = viac šťastia), existujú nuansy a odľahlé hodnoty, ktoré stojí za to preskúmať.
  • V  Latinskej Amerike ľudia sami uvádzajú viac šťastia, ako by predpovedal trend medzi bohatstvom a šťastím.
  • Na druhej strane, mnohé štáty na  Blízkom východe  hlásia o niečo menej šťastia, ako by úroveň bohatstva predpovedala.
  • Politické nepokoje, hospodárska kríza a ničivá explózia v Bejrúte spôsobili, že  Libanon  dosiahol oveľa horšie skóre, než by sa očakávalo. Za posledné desaťročie sa skóre krajiny prepadlo takmer o dva celé body.
  • Hongkong  už roky zaznamenáva klesanie skóre šťastia. Nerovnosť, protesty, nestabilita a teraz prepuknutia COVID-19 umiestnili región do nezvyčajnej zóny na grafe: bohatý a nešťastný…. viac TU

Nyní prosazují Nový světový řád pod čínskou kontrolou a Rusko jako hlavního čínského podhoubí (kulturně se shoduje s východní částí Římské říše):

Rusko propaguje Čínu a Nový svetový poriadok v RT News

S čínskym vplyvom, ktorý sa potichu šíri všade: Čína vytvára „digitálne dvojča“ Američanov: Expert na kybernetickú bezpečnosť

TikTok je „vojenská aplikácia so zbraňami“ v rukách našich detí: Casey Fleming

Medzitým sa Čína pripravuje na slnečný záblesk: Čína buduje obrovský prstenec ďalekohľadov na štúdium erupcií na Slnku s najnovšími vedeckými štúdiami, ktoré potvrdzujú, že slnečné supersplny sa vyskytujú každých niekoľko tisíc rokov, čo má nastať práve teraz: Štatistické vlastnosti superflares na hviezdach slnečného typu: Výsledky využívajúce všetky údaje primárnej misie Keplera

Mimozemšťania sú už za rohom: Kongres naznačuje, že UFO nemá ľudský pôvod

A hoci je naša súčasná povrchová civilizácia falošná a hlúpa: Celá naša civilizácia je falošná a hlúpa

Cez trhliny v Matrixe už presvitá Svetlo. Tomuto Svetlu môžete pomôcť očistením povrchu planéty pomocou meditácie s fialovým plameňom: Meditácia fialového plameňa

Víťazstvo Svetla!

https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/aktualizacia-situacie-s-chimerou-oslobodenie-zeme-od-temnych-sil