Cabala útočí na mnoha frontách – záplavy, zemětřesení, pandemické Lockdown, rozptylování od auditů, vražedné vakcíny, vakcinační pasy, narušení dopravy atd. Zdá se, že každý týden přináší novou krizi. Převratné a tragické.

Počet očkovaných se zvyšuje. S tím, jak se lidé očkují podruhé, narůstá i počet ochrnutých, zmrzačených a mrtvých. Děsím se, když si pomyslím, co se stane v Izraeli, kde bylo očkovaných velké množství lidí.

Mezitím se zdá, že Aliance využívá krize ve svůj prospěch. Zdá se, že záplavy směřují do tunelů – Dumbs a zaplavují jejich neznámé úseky. Naše myšlenky jsou s muži a ženami, kteří nám slouží tím, že zastavují spiknutí. Jsem si jistý, že je čeká mimořádně nebezpečná práce, vzhledem k tomu, že Cabala je zahnána do kouta.

Pokud jde o nás, čím dříve se probudíme, tím méně odvážných mužů a žen zemře. Všechna čest těm, kteří tuto nebezpečnou práci vykonávají. zdroj

 • DŮLEŽITÉ BODY Julian Assange:- Kdo je Julian? Julian je bojovník za svobodu, bojovník za svobodu projevu, vydavatel, byl oceněn po celém světě
  – Julian založil WikiLeaks, vysokoobjemové stránku pro informátorů a zdroje, které se mohou přihlásit. Byla tak nesmírně úspěšná a rozrušila mocné hráče, proto po něm šli.
  – Publikace WikiLeaks odhalily válečné zločiny a korupci a použili jako důkazy v soudních případech po celém světě.
  – Julianu hrozí 175 let za zveřejnění pravdivých informací, které unikly na WikiLeaks.
  – Vláda USA chce využít případ proti Assangeovi na zásadní a dramatickou změnu charakteru společnosti. Z takové, ve které je legální pro vydavatele, řečníky, lidí na sociálních sítích mluvit o tom, co dělá vláda, na takovou, v níž je nelegální mluvit o tom, co dělá vláda.
  – Pokud nedostaneme Juliana z vězení, nebudeme moci hovořit o tom, co vláda dělá, a pokud budeme hovořit o tom, co vláda dělá, všichni půjdeme do vězení.
  – Julian NENÍ obviněn ze špionáže, ale byl 17-krát obviněn na základě takzvaného “zákona o špionáži” – je obviněn pouze z přijímání a zveřejňování pravdy.
  – Případ má jedno “PR” obvinění, které se vláda USA snaží použít, aby to vypadalo, že Assange se podílel na nezákonném získávání informací – jde o tzv. obvinění z “hackerství”. Je to úplný výmysl, aby se Juliana pokusili vykreslit ve špatném světle.
  – Toto takzvané obvinění odborníci u soudů absolutně rozbily a USA věděli, že by celý případ prohráli, proto celý případ proti Assangeovi stáhly a znovu vydali nové doplňující obvinění, které má zahrnovat svědectví odsouzeného podvodníka, zloděje a sexuálního delikventa jménem Thordarson, jehož Assange pomohl dostat za mříže za zneužívání nezletilých.
  – Motiv Thordarsona je jasný, pomstít se Assangeovi, nedávno přiznal, že celý příběh, který poskytl americké prokuratuře, byl zcela vymyšlený a poskytl ho jen proto, aby získal imunitu před vlastními zločiny. Tyto lži se stále používají v soudních dokumentech.
  – Vláda USA musí stáhnout obvinění a Spojené království musí zastavit vydání Assange.
  To, co děláme tady, na telegramu, je sdílení informací; je to zveřejňování informací. Takzvaný “zákon o špionáži” se ani nezabývá utajovanými informacemi. To znamená, že vláda USA může rozhodnout, které informace jsou hrozbou pro “národní bezpečnost” PO jejich zveřejnění, bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou utajované.
  – Naše práva jsou ohroženy. První dodatek je ohrožen. Pokud bude Assange vydán, bude to znamenat, že vláda USA může uvěznit kohokoliv odkudkoliv na světě za zveřejnění pravdivých informací.
  – Toto je politický případ, který musí vyhrát veřejnost. zdroj

Udalosti naplánované na polovicu augusta:

Výsledky auditu v Maricope
Termín súdneho pojednávania s Julianom Assangeom, na ktorom by mohol byť potenciálne prepustený
Kybernetické sympózium Mikea Lindella
Test systému EBS
Údajné lockdowny kvôli „delta variantu“
Rozumiete teraz nárastu šírenia strachu z covidu?

Ak výsledky vyšetrovania v Maricope, pojednávanie s Julianom Assangeom alebo kybernetické sympózium prinesú informácie, ktoré chce vláda čo najskôr pochovať, poskytne vám niečo, na čo ste čakali (Durhamova správa), aby odvrátili vašu pozornosť od niečoho, čo je pre nich ničivejšie (výsledky vyšetrovania v Maricope, Assange, kybernetické sympózium). Durhamova správa má byť zverejnená každým dňom.
Ak covidové šírenie strachu padne, potom očakávajte, že Durhamova správa bude použitá na odpútanie vašej pozornosti v polovici augusta. zdroj

Austrália posiela armádu, aby presadila uzamknutie „Zero Covid“: Vojaci a policajti budú hliadkovať v Sydney spolu s vrtuľníkmi, ktoré budú húkať sirénami a vyzývať ľudí, aby sa rozišli, inak dostanú pokutu. zdrojZáchranné operace dětí z DUMBS

Od července 2019 našli speciální vojenské jednotky v rozsáhlé matrici podzemních tunelů hromady malých tělíček, dětí narozených teenagerům a dokonce i předčasně narozených, které nikdy neviděli denní světlo, zdeformované a traumatizované děti, předčasně narozené a dospívající, na kterých se zjevně dělali pokusy a elektrošoky v rámci kontroly mysli a genetických experimentů CIA, které byly sexuálně zneužívány, zavírány do klecí, mučeny a zabíjeny, aby získali jejich orgány a adrenochrom pro elity na satanistické uctívání.

Ještě v roce 2018 začali americké speciální jednotky s výcvikem, jak zachraňovat děti a ničit tunely v rozsáhlé sérii Hlubokých podzemních vojenských základen (dumb), které krouží kolem světa. Přidali se k nim armády různých národů. Jejich první záchranná akce se uskutečnila 4. července 2019 na námořní základně China Lake v Kalifornii, kde našli přibližně 3 000 mučených dětí.

Do dubna 2020 byl počet více než 50 000 traumatizovaných, podvyživených a mrtvých dětí, které od července 2019 vytáhla z podzemních tunelů po celé zemi americká armáda a námořní pěchota. Počet se nyní pohybuje v milionech po celém světě, přičemž jen v Austrálii se našlo více než milion týraných a mučených dětí. Operace byly schváleny a jsou prováděny pod vedením prezidenta Trumpa jako vrchního velitele a vojenských generálů z Pentagonu Pedofil Task Force, kteří spolupracují s vojenskými speciálními jednotkami na mezinárodní úrovni včetně Interpolu.

Předpokládalo se, že CIA, Vatikán a Čínská komunistická strana (ČKS) jsou ústředními aktéry mezinárodního seskupení na obchodování s dětmi za účelem sexuálního zneužívání, odebírání orgánů a adrenochromu. Právě teď je v Německu 20 000 amerických vojáků a v Maďarsku 25 000 vojáků, kteří zachránili více než milion dětí a vyčistili sérii DUMBs.

Podvyživené, uvězněné a mučené děti byly zachráněny nebo nalezeny mrtvé v podzemních tunelech pod městy USA včetně Bílého domu a newyorského Central Parku. Další tunel prý vedl z budovy Clintonové nadace do newyorského přístavu. Rozsáhlá matice tunelů se nacházela v USA od Kalifornie po New York, od Kanady po Mexiko, vedla do Jižní Ameriky a po celé Evropě, v Itálii (pod Vatikánem a Benátkami) přešla do Švýcarska a až do Haagu a na opačné straně do Izraele na Nový Zéland. Hluboké podzemní tunely se nacházely na celém Středním východě s centrem v Libanonu, přičemž rozsáhlý systém obíhal Austrálii – spojoval všechny hlavní metropole na celém světě.

V neděli. 23. května ruské a americké vojenské speciální jednotky unesly ze Suezského průplavu kontejnerovou loď Evergreen. Plavidlo bylo naskládané v šesti patrech a našlo se naloženo 1 356 mrtvých a zhruba 1 267 sotva žijících dětí.

ČKS naložila Evergreen a 29 okolních plavidel sudy s adrenochromem a potracených dětských plodů, jadernými zbraněmi a jinými zbraněmi hromadného ničení, jakož i chemikáliemi určenými k vyvolání změny klimatu a zvýšení počtu případů CV-19. CCP plánovala odpálit zbraně hromadného ničení v Izraeli a Saúdské Arábii, aby vyvolala prorokovanou válku mezi muslimy a křesťany.

Jeden z vojáků, který se podílel na záchraně dětí na námořní základně v China Lake v Kalifornii, řekl: “4. července 2019 o druhé hodině ráno PDT jsme překvapili personál na námořní základně. Základnu jsme obsadili a zachránili jsme přibližně 3 000 dětí, které byly mučeny nepochopitelným způsobem. “

Záchranná akce obchodování s dětmi pod vedením antipedofilní pracovní skupiny Pentagonu se ve skutečnosti začala již v červenci 2018, když více než 10 000 příslušníků amerických vojenských speciálních jednotek začalo trénovat na záchranu z dumbs po celém světě, z nichž se staly miliony těžko zneužívaných dětí. Od té doby při záchraně dětí a čištění DUMBS zahynulo celkem více než 1 000 vojáků. zdroj

Články o obchodech s dětmi a jejich zneužívání: upozorňujeme pro silné povahy!!!!!

http://knihya.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/

http://knihya.cz/lekarsky-unos-deti-kvuli-drogovym-pokusum-a-sexualnimu-zneuzivani-historie-projektu-cia-mk-ultra/

 

http://knihya.cz/historie-holocaustu-deti-gojim-a-nove-masove-hroby-v-nekolika-vrstvach-zamek-matek-temnoty/

http://knihya.cz/pet-siti-jak-iluminati-obchoduji-s-detmi/

http://knihya.cz/gene-decode-satanske-ritualy-utajovana-minulost-mizeni-lidi/

Disney je zaplavený.
Disney je zaplavený
Disney je zaplavený.
Vodný park? Hostia Disney sa kúpu v zaplavených uliciach Magického kráľovstva.
Je to bojisko pre celú planétu.
Toto je tá najveľkolepejšia šou VŠETKÝCH čias.
ENERGIA sa mení na celom svete.
Cítite to?
Rodia sa nové reality. To je skutočná BOLESŤ. Veľké znovuzrodenie a mnohé PREBUDENIA ???
Potom, čo pracovník štábu dá Joeovi Bidenovi lístok so slovami: „Máte niečo na brade,“ Biden si utrie bradu.
Potom sa zdá, že si to, čo mal na brade, vložil do úst?
Fotograf zachytil okamih, keď sa v Indonézii objavil meteor, ktorý vystrelil do ústia sopky.
Hej, to určite nie je meteorit… zdroj

Covid bol vojnovým činom. 3. November bol vojnový čin.

V každom prípade išlo o kombináciu zahraničného a domáceho úsilia. Zločiny proti ľudskosti.

Zrada na doteraz nevídanej úrovni. Nemôžeme to už dlho obchádzať… zdroj

Milióny ľudí vyšli do ulíc v Paríži, Nice, Montpellier, Nantes, Štrasburgu, Remeši, Toulouse, Marseille a mnohých ďalších mestách po celom Francúzsku, aby protestovali proti očkovacím pasom a povinnému očkovaniu.

Hlásený výbuch a požiar v zariadení, ktoré je zrejme skladom propánu v juhovýchodnej časti mesta Barrie v provincii Ontario. Polícia vykonáva evakuáciu v oblasti. video

Čína odstavila jadrový reaktor po „poškodení paliva“

Čína odstavuje reaktor vo svojej elektrárni Taishan v južnej časti krajiny z dôvodu „údržby“ – po tom, čo zvýšenie úrovne rádioaktivity predtým vyvolalo obavy z úniku. zdroj

Nie je to Q blesk
Má však veľmi zvláštny význam.
Blesk Dana Scavina na oblohe neďaleko Washingtonovho pamätníka nebolo Q. Bol to symbol Phi > Φ φ.
Číro „náhodou“, Phi Φ je POLOVICA vzorca pre elektrinu. „Phi x Psi = Q (Planck) Celková elektrifikácia“
„Elektrina ⚡️ je hybridom dielektricity (elektrostatiky) a magnetizmu“
Oddelenie ENERGIE, ktoré má najvyššie povolenie, je povolenie Q, teraz by to malo začať dávať zmysel.
Phi Φ – zlatý rez – univerzálny „ZÁKON A PORIADOK“.
Nikola Tesla to vedel.
Trump to vie tiež…
Väčšina elitnej symboliky je založená na Phi. Mason Apron / Gmail symbol je Φ.
Vzorec Phi označuje fraktálnu povahu Pytagorovho PENTAGRAMU, ktorý je zostavený z 3 nesúmerných trojuholníkov?, čo označuje aj fraktálnu povahu magnetizmu.
Molekula vody je POLÁRNA molekula. Geometria molekuly, je ? z posvätného dôvodu.
Veľká téma, príliš veľa na napísanie v niekoľkých príspevkoch.
Sci-fi > Psi-phi Φ/Ψ < Filmy založené na posvätnom poznaní. zdroj

Nezapomínejte, že jsme v současné době ve válce.

Je jasné, že tyranie a vražedné zločiny jsou pro ty, kdo jsou dostatečně bdělí, aby si uvědomili rozsah hrůz, které jsou páchány na lidstvu, vyčerpávající.Válka je hrozná, dokonce i tato úžasná verze informačního a bioteroristického 21. století. Myslím, že nemůžeme očekávat, že život bude příliš růžový, když se nacházíme uprostřed velkého boje mezi dobrem a zlem.

Zachovejte si zdravý rozum a zůstaňte naživu. Postarejte se o své bližní, jak nejlépe umíte. Snažte se co nejvíce zabránit tomu, aby byly tímto jedem naočkovány. Víme, že ještě dlouho budou existovat oběti a že všichni budeme v nějaké formě trpět.

Nepřítel je nyní zcela zoufalý a každým dnem se hroutí více a více. Může se zdát, že mají vše pod kontrolou, ale zkuste využít svou předvídavost. Jejich plán je odsouzen k neúspěchu. Jejich vyprávění se stalo směšným a jsou zmateni, že jim nic nevychází. Vědí, že jim to lidé už nežerou, ale jsou nuceni šířit další a další lži, protože opovržení veřejnosti roste. Je to pro ně ponižující.

Všichni víme, že to pro lidstvo bylo a je velmi těžké, ale pro ně musí být život noční můrou.
Panikaří.
Uchylují se k divokým taktikám, které nefungují.
Roky plánování přicházejí vniveč.
Hrozí jim extrémní tresty a veřejná ostuda.
Mnozí z nich budou popraveni, jakmile budou postaveni před soud.
Bojují o své mizerné životy.
Nevyváznou bez trestu.
Sami sebe usvědčují v míře, kterou si nedokážeme představit.
Přijdou o všechno.
Padnou absolutně nízko.
Vyhrajeme.
Bude to nádherné.
Jsme ve válce.
Nepodceňujte bod, kterého jsme dosáhli.
Ať je Bůh s vámi.
Důvěřujte plánu.
BOJUJ BOJUJ BOJUJ !!! ? zdroj

Proč zaplavit tunely a základny? Aby se neměli kam schovat. Chystali se udelat peklo na zemi, zatímco se skrývali ve svých bezpečných útočištích. Nyní musí alespoň čelit konečnému stavu miliard naštvaných lidí. To jim bere jistotu a moc. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Novinky.cz PR Včera 18:35 Minsk- CTK Hledat... 1Q Lukašenko je pripraven pozvat ruskou armádu Bélorusky prezident Alexandr Lukašenko pátek rekl, pripraven nechat Bélorusku VÝST rozmístit ruské jednotky, pokud by to bylo nezbytné pro bezpečnost společného svazového soustátí. současnosti potreba není, uvedl Lukašenko podle médií. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov podle listu Kommersant uvedl, že Minsk nežádal Moskvu o rozmístšní vojsk. ANTIGENNI TESTY SINGCLEAN NA COVID-19 Pg0 VYTEROVY PA는S ZESLIN NEJNIŻSI NA CENA 29KC 29 REKLAMA KOUPIT>“
Kluci spolupracuji pro dobrou vec ? 17 ? zdroj

Dúfam, že sa vám darí dobre. Mnohí z vás majú pochybnosti, či je Donald Trump naozaj stále prezidentom, alebo sa oficiálne vracia, či vyhrávame my, alebo vyhráva Deep state, či sa naozaj uskutoční Nesara/zlaté štandardy a či/kedy dostaneme napríklad finančnú úľavu. Problémom je, že veci sa vlečú a je potrebná trpezlivosť. Ako sme už uviedli, Biele klobúky objavili viac detí, viac tunelov, viac jadrových zbraní a viac politických zločincov (ktorých bolo treba zatknúť). Ide o Umenie vojny; starodávnu techniku boja proti zlým silám. Namiesto boja proti zlu čelom je účinnejšie odvádzať pozornosť, odpútavať pozornosť, používať dymové clony a mnoho ďalších, možno podobných techník, aby sme nad nepriateľom zvíťazili. Falošné Bidenovo prezidentstvo nemalo trvať tak dlho. Malo sa skončiť na jar, zatiaľ čo to vyzerá, že sa skončí v auguste.

Veci sa dejú bez ohľadu na to, či o nich informujú mainstreamové spravodajské médiá alebo nie. Ľudia sa spoliehajú na to, že mainstreamové spravodajské médiá budú informovať o pravde, napriek tomu sa to v tejto chvíli nestane. Máme vymyté mozgy, aby sme očakávali, že správy budú oznámené, ale správy môžu byť zverejnené v rôznych formách; vrátane symbolických gest a zašifrovaných správ. Musíme sa odkloniť od toho, ako veci vnímame a ako rozmýšľame.

Pamätáte si, keď som na jeseň minulého roka povedal, že Elvis, Diana atď. sa prihlásia v najbližších šiestich mesiacoch? Uviedol som tiež, že existuje celý rad spôsobov, ako by sa mohli odhaliť. V skutočnosti mi každý hovorí, že v sociálnych médiách už každý vie, že sú nažive. Ako to urobili? Ukázali sa na javisku? Nie, neukázali sa (zatiaľ). Je veľa spôsobov, ako sa dajú veci odhaliť. Veci sa dajú odhaliť rafinovanejšie a konečný výsledok je rovnaký bez spätnej reakcie deep statu.

O princeznej Diane sa v poslednom čase veľa píše. Nie je to náhoda. Je to súčasť jemného odhalenia. Informácie sa koordinujú, aby sa pripravila verejnosť, keď sa raz objaví. Objavuje sa, rovnako ako v prípade JFK juniora, ako aj ďalších, o ktorých mnohí z nás vedia, že sú nažive a nezomreli, ako nám bolo povedané.

Práve teraz, ako už bolo uvedené, je to všetko o zlatých štandardoch/Nesare. Brittney Spears je v správach; opäť to nie je náhoda. Náš justičný systém je nefunkčný; stále bojuje proti opatrovníctvu a zaobchádzalo sa s ňou nespravodlivo. Ako raz povedal Lin Wood: Každá lož sa odhalí.

Hovoril som o falošnej realite a technológii falošnej reality vytvorenej mimozemšťanmi. Stále je tu, ale rozpadá sa. Zlí duchovia sa rozpadajú. Ale nechápte ma zle; satanisti čarujú (proti nám) a tvrdo sa bránia kvôli prichádzajúcim zmenám.

Fauci je veľa v správach a odhaľuje sa. Hovorí sa o wuhanskom laboratóriu, ale aj tým, ako o veciach hovorí, diskredituje sám seba. Pokiaľ ide o diskreditáciu; Joe Biden mal nedávno tlačovú konferenciu a pýtal sa, kde je jeho mama….Obe strany, Fauci aj Biden, sú masky a ovládajú ich biele klobúky. Keď si pozriete fotografie Trumpa a Melanie….mnoho z nich je zámerne zobrazených tak, aby bolo vidieť, že vyzerajú úplne inak (a občas sú to masky). Ide o rafinované zverejnenie a o prípravu verejnosti na to, čo príde. Podvedomie absorbuje tieto informácie a mysle sa pripravujú bez ohľadu na to, či si ľudia vedome uvedomujú, čo sa deje, alebo nie.

Náš svet sa čoskoro zmení bez ohľadu na to, či je to v správach alebo nie…. takže sa nebojte. Obavy nám nepriniesli žiadny pokrok. Pozitívne myslenie predsa prináša pokrok. V posledných rokoch Biele klobúky/Trump nesklamali. Verím, že mnohí vidia, že Clintonová mala vonku veľa klonov, masiek a dvojníkov do takej miery, že každý mohol vidieť, že to nie je tá istá osoba. Už nejaký čas nie je medzi nami bez ohľadu na to, či sa hlavný spravodajský prúd tvári, že je stále nažive. Aj Obamov klon/maska nevyzerajú ako originál.

Hovorí sa o zvýšení výmenného kurzu irackého dinára na podobný kurz ako kuvajtský dinár. Výmena meny sa momentálne vlečie a ako už bolo uvedené, plánované udalosti sa trochu oneskorujú. Obnovenie meny je však v plnom prúde a prebieha v súčasnosti. Je to len otázka času a nie za dlho uvidíte, ako sa ceny zlata, striebra a meny drasticky zmenia. zdroj

Zpracoval:

Správy 31.07.2021