Simon Parkes konkrétně řekl, že plán není založen na datech, ale na posloupnosti událostí, které se musí odehrát. Ty se stanou, když se stanou. Zašel tak daleko, že řekl, že Bílé klobouky ani neznají datum.

Jak víme, jedním z kritérií je stav probuzení v celosvětovém měřítku v lidské populaci. Jak jsme slyšeli, události budou stále extrémnější, více pobuřujcí a více nám budou na očích, dokud si 80% Lidstva neuvědomí alespoň část toho, co se stalo, a nebude připravené zapojit se a něco s tím udělat.

Podle toho, co naznačil Simon, armáda se zapojí těsně předtím, než se bude zdát, že je vše ztraceno; a v Americe nastoupí Trump nebo někdo, kdo pak povede národ; když si lidé uvědomí, že předchozí administrativy byly více než zkorumpované a jednoduše špatné.

Jakkoli je těžké pochopit, jak je možné, že tolik lidí nedokáže rozpoznat, co se odehrává s mírou tyranie a komunistické taktiky, mnozí jsou tak naprogramováni, že si myslí jen to, co se jim řekne. Média jim předkládají jejich realitu a to je jediné spektrum světla, ve kterém existují, a je to sotva záblesk. V jejich hlavách se sotva rozsvítí světlo. zdroj

01.09.2021
Toto ráno Charlie Ward spomenul, že démoni z hlbokého štátu mali 100 kufríkových bômb & zakopali ich po celom svete. Mohli zničiť 17 z 18 ľudí ak by sa bábka Bidan nedostala k „moci“.
Vďaka Bohu, že Q-Tím má teraz všetky bomby.

Podľa Juana O Savina kontinuita v stave vlády, čo je vnútorný stupeň DEFCON krajiny sa zvýšila z 3 → 2.
„Znamená to, že určití ľudia sú stiahnutí, aby odišli na bezpečné miesta.
Po voľbách sme prešli z 5 → 4.
Po 6. januári sme prešli zo 4 → 3.
Keď idete z 3 → 2 beriete ľudí na vyššej úrovni na bezpečné miesta a fungujú odtiaľ.
Veci sa dejú a nie sú zanedbateľné.
Je to neuveriteľne obrovské, ale nikto si neuvedomuje toho rozsah.
Dejú sa monštruózne obrovské veci. Trvalo nám 7,5 mesiaca, kým sme sa dostali z 3 → 2.
Je to zamerané vnútorne v krajine.“ zdroj

Veľa ľudí sa ma dnes pýtalo: „Kedy dosiahneme bod zlomu, keď bude potrebný fyzický zásah na záchranu našej krajiny?“.

Verte mi… AK ten čas niekedy nastane, dozviete sa to.

MIER a JEDNOTA sú tou najvyššou cenou.

[Oni] nás chcú rozdeliť.

[ONI] nás chcú rozptýliť.

[ONI] chcú, aby sme sa stali násilníkmi. (Sme teroristi, pamätáte?)

Musíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sa to nestalo.

Miestnymi akciami si vezmeme späť našu krajinu.

Štát po štáte, okres po okrese, mesto po meste.

Ale nemýľte sa, ak sa Američania ocitnú bez iných možností… urobíme všetko, čo bude potrebné, aby sme zachránili tento veľký národ.

My, ľudia, sme poslednou oporou ľudstva. zdroj

Otázky a odpovede, deti zloduchov

Otázka: Kráľovná Romana, snažím sa dodržiavať pravidlá, dúfam, že to robím správne. Moja otázka znie, čo sa stane s potomkami (deťmi) týchto zlých ľudí? Ak zostane ich semeno, môže vyrásť a znovu na nás zaútočiť ?

Odpoveď: Tí, ktorých pokrvné línie spáchali genocídu/zločiny proti ľudstvu – celá ich Rodina je vyhladená a ich kmeň DNA je odstránený. Natrvalo zmizne z planéty Zem. zdroj

Aj keď boli zlí, viedli si dôkladné záznamy. Preto sa dajú dávky adrenochrómu vystopovať až k darcom a presnému času extrakcie, preto sa darované orgány dajú vystopovať k neochotným a živým obetiam darcov a ako sa dá každý klon vystopovať späť k originálom.
Japonský premiér Jošihide Suga oznamuje, že odstúpi z funkcie pre rozsiahle sťažnosti na jeho postup pri podvodoch.
Všetci padnú
Je dosť dôležité, že laboratórium Pfizer v Madride dnes zhorelo.
Nie je o tom veľa počuť. Nie je to prvá spoločnosť vyrábajúca vakcíny, ktorá má v poslednom čase vážne problémy s požiarmi, súdnymi spormi, odstúpeniami a úmrtiach vysokopostavených generálnych riaditeľov a lekárov. Keď viete, tak viete. Karma si pamätá.
Lady gaga s krvou na ústach a hrudi vedľa 3 krásnych detí pijúcich krv z ich fliaš. Volajú to umenie. My to voláme satanické týranie detí.

Anoni špekulujú, že drahé vojenské vybavenie USA, ktoré zostalo v Afganistane, bolo určené pre Taliban, aby ho použil na zničenie makových polí CIA. Inými slovami, operácia bielych klobúkov. Podľa všetkého boli všetky vozidlá plne natankované a mali kľúče v zapaľovaní. zdroj

Svojím malým očkom špehujem…zdroj

Válka o vzestup

Říká se, že v současnosti nebojujeme ve válce z masa a kostí, ale ve válce proti knížetstvu a duchu. Toto je velký obraz, jestliže se nezohlední, nic jiného nemá smysl. Být osvícený znamená znát vše, obě strany mince, cíle agendy a modus operandi světla a temna. Světlá strana je o posílení, službě druhým, fungování podle univerzálního zákona, který je ve své nejjednodušší podobě univerzální mír, bratrská / sesterská láska, individuální svoboda a prosperita pro všechny.

Tak jako existuje světlá strana, existuje i temná strana. Existují mimozemšťané, kteří jsou technologicky vyspělí, ale duchovně zaostalí, ve službě sobě samému, často označováni jako šedí a reptiliáni, ale nejen jako Šedá aliance. Existují mistři temnoty, démoni, znetvoření zlomyslní lidé uvězněni v astrálních úrovních nebo 4. dimenzi, kterou někteří nazývají nižší 4. hustota. Většina z nich je tam kvůli extrémnímu připoutání, zmatku nebo porušení Univerzálního zákona v minulosti.

Satanistické / Luciferiánske skupiny pracují s těmito temnými energiemi, aby ovlivnili a získali moc nad ostatními a bohatství bez ohledu na jakýkoliv negativní vliv nebo na to, jak to ovlivní lidstvo a Zemi. Tito lidé si bohužel osvojují autoritu nad rámec toho, co jim bylo dáno, a přitahují se k pozicím moci a vlivu.
Z těchto pozic se přiživují na nevědomých a méně šťastných lidech. Je jich hodně v politických, náboženských a obchodních institucích včetně filmového a hudebního průmyslu. Vlastní a ovládají mainstreamová a sociální média určené na sociální inženýrství lidí, aby splňovali jejich programy. Toto všechno bude zveřejněno. Říká se, že charakter muže nebo ženy se určuje podle jejich činů. Sledujte jejich činy mimo pódia mimo očí veřejnosti. Fasády a masky padají. Pravda se již nebude potlačovat.

Válka proti vzestupu je válkou proti rozvíjejícímu se vědomí. Je to válka o vaše tělo, vaši mysl a vašeho ducha. Válka proti tělu má několik front. Znečistili ovzduší vytvářením a výrobou odpadu produkujícího jedy, “chemtrails a geoinženýrstvím”. Znečišťují vodu nespočtem toxických, karcinogenních chemikálií, “fluoridem”. Znečistily vaše potraviny toxickými přísadami a konzervačními látkami. Do těchto kategorií patří i znečišťování a ničení půdy, aby vás udržely v otroctví prostřednictvím závislosti, “ropa, uhlí a jaderná energie”. Od počátku 60. let máme volnou energii, antigravitaci a meziplanetární cestování. Kde to je? Osvobodilo by to lidi, vyčistilo životní prostředí?

Jakoby tito tyrani ve své bezuzdné chamtivosti vedli válku se Stvořením a jsou v ní proto, že to vyžaduje temno, kterému slouží. Nyní jdou po vaší DNA. Věděli jste, že kosmické energie vytvářejí změny ve vaší DNA a podle NASA se kosmické energie exponenciálně zvyšují? Toto je práce Stvořitele. Všechny Slunce jsou spojeny s Velkým centrálním Sluncem, zdroj toho, co se děje, je mimo této sluneční soustavy, mimo této dimenze. Většina ani nedokáže pochopit, co se odehrává. 

https://operationdisclosureofficial.com/2021/09/03/james-gilliland-eceti-news-the-war-on-ascension-message-for-humanity/

Bezpečnostní operace u příležitosti úmrtí královny zahrnuje výpadky sociálních médií kódové jméno “Internetová apokalypsa”

(Informovaly o tom mnohé webové stránky a mainstreamová média //> Forbes rozebírá příběh pro členy Fortune 500 a Elites)

[ONI] vytvářejí příběh o vypnutí INTERNETU.

Obviní SLUNCE <

PRAVDA A ROZUM 👇
Budování narativní, myšlení ekonomiky, velký reset, forenzní audit, vlastenci znají příručku
zdroj

 

 

📌 Tak nas uz pripravuji !!!!!! 😉
📌 Jesterka je uz po smrti davno!!! Londýnský most byl uz uzavren a to bylo znameni, ze je mrtva. 🤷‍♀️ Presne datum nevim, musela bych hledat
📌 Uz v roce 2018, kdy Trump s Melanii navstivili Londyn nam bylo symbolicky receno, ze jesterka je zbavena moci 👉 viz. video 😂. Miluji to video 🤣🤣🤣🤣……….Trump neni zadny hulvat, jak o tom psal tenkrat MSM 👉 jen dal svetu najevo, kdo je ted sefem 💪😎
📌 Podivejte se, jak vypadala kralovna, kdyz byla u moci 👉 korunovacni klenoty……..a jak vypada na dnesnim ilustracnim fotu 👉 jak obycejna „zenska“ z ulice 🤷‍♀️😂

📌 Ahojky Marti, jsem na Cerném mostě a co se tu dnes kolem 11:00 zaclo dít je hustý 👉 vrtulníky….. bylo jich strašně moc minimálně 12 kousku pak strašně moc letadel a letaly nizko. Bylo mi řeceno, že takto nizko a hodně tu nikdy nelitaji. Kousek odsud je letiště Kbely, ktery využívají vetsinou papalasi. Ještě mám zprávy, že ty vrtulniky byly videny i v Nehvizdach a v Krči -praha 4. zdroj

💥💥
NIKDY JSEM NEVIDĚL TOLIK VOJENSKÝCH LETŮ DO GUANTÁNAMA.
(A Okolní ostrovy… Střední Amerika atd.)
NA JEDNOU!!! ✈️👀
PODÍVEJTE SE NA 2 LETADLA, KTERÁ SI ZMĚNILA VOLACÍ ZNAK NA ANON!!!!. ZMĚNĚNÉ
TO SE U TĚCHTO LETADEL NIKDY NESTALO!!!! 🤯🤯🤯
*Poznámka.
Letadla na vrcholu jsou nedohledatelná/
nedostupné u Kuby, Haiti, Panenských ostrovů atd…zdroj

📌 Byl jsem svědkem dopravní nehody. Byla tam ještě žena jako svědek. Přijela policie, neměli jsme masky, ani policisté v autě je neměli, ani když vystupovali. A teď to přijde: Svědkyně jim dala svoji soukromou adresu. To vozidlo bylo přihlášeno na jejího manžela, který tu pracuje u US-armády. Když přišel zpět od policistů, ptal jsem se ho, kdo je prezidentem v Americe. Začala se smát a řekla, že celá US-armáda stojí za Trumpem, že nezná žádného Bidenova příznivce. zdroj

📌 Info k vojenským letadlům a vrtulníkům
Co dělají vojenská bojová letadla ve vzduchu? Můžeme de facto pouze sledovat indicie a udělat si celkový obrázek. Vysledovali jsme, že od loňského roku se vojenský letový provoz znásobil a letadla jsou mnohem víc vidět. Může to znamenat dvě věci. Buď byl zvýšený provoz i dříve, ale nebylo zapnuté sledování vojenských letadel, což myslím není ten případ, protože my vidíme obvykle jen část vojenských letadel, ostatní jsou na radaru vypnutá, což v civilním provozu nelze.
.

Tato varianta by tedy znamenala, že je zapnuto sledování více vojenských transportérů, než dřív. Pak by mě tedy zajímalo, proč to tak je. Druhá varianta je, že se koná víc vojenských cvičení. My víme, že se mělo konat větší cvičení, ale bylo posunuto kvůli koroně. Konalo se letos. V mezičase byl ale přesto letový vojenský provoz tak velký, jak se očekávalo právě při cvičení. Pak by mě tedy zajímalo, proč bylo cvičení ohlášeno jako časově ohraničené, ale probíhá průběžně.
.

Taky vidíme stále víc vojenských aut na silnicích. Vysvětlení může spočívat v tom,že dnes mají lidé mobily a mohou vše natáčet, takže je toho víc vidět. Tomu ale nemůžu uvěřit, protože těch zpráv o zvýšeném vojenském provozu je opravdu hodně. Sám jsem jich viděl na cestách spoustu, na železnici i dálnici. A to cestuji méně. Dostáváme hlášení i z pozorovacích míst, odkud hlásí, že je provoz zvýšený.
.

Pomocí indicií můžeme dojít k závěru, že na pozadí probíhají různé věci. Víme, že mírové smlouvy, uzavřené po první sv.válce, po 100 letech vypršely. To vše má souvislosti. Slyšeli jsme, že německá vláda už od května loňského roku nevládne. Nic o tom veřejně neslyšíme, ale tenkrát jsme si mohli všimnout různých obrazů a hlášení, např. že Merkel byla odvážena ve zcela zvláštním autobusu a tak dále, to vše lze brát jako indicie. Vidíme v ulicích americkou armádu, vidíme jednotky, zodpovědné za politickou transformaci atd. Je tedy jen logické,že se armáda staví na pozice.
.

Je také možné, že i USA a Rusko mají nějaký konflikt a důvod je jednoduchý, vidíme zvýšený pohyb námořnictva a letectva, takže asi měli cvičení a je poznat, že to nejsou žádné spřátelené skupiny, porotože používají nepřátelskou taktiku. Viděli jsme to při námořní hádce u Krymu,kde Rusko varovně vystřelilo na anglické námořnictvo, které se muselo stáhnout a zajímavé je, že o dva dny později se všichni angličtí námořní důstojníci ocitli v co-r-ona karanténě. Tyto maličké body se musejí spojovat a pak lze spatřit, že se vše děje ve správný čas.
.

Samozřejmě lze říct, že přání je otcem myšlenky, moc bych si přál, aby to tak bylo, ale spousta věcí říká, že by to mohlo být i jinak. No, nacházíme se v procesu transformace a nemůže být vše zřejmé a zřetelné. Doufám, že byly vrženy poslední kostky této transformace a vše se otočí na stranu Bílých klobouků. Jediné, co vím, je, že to pro nás lidstvo bude vše příznivější. Myslím, že proces probouzení probíhá čímdál tím lépe a jednou se to překlopí, tím jsem si jíst. zdroj

 

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-03-09-2021/