Nyní vidíme světlo na konci tunelu. Konečně – KONEČNĚ! Lidstvo to pochopilo. Konečně se jim otevírají oči a vidí realitu, kterou jsme se jim snažili ukázat celá desetiletí. Nedokázali si představit zlo tak odporné, tak kruté, tak bezcitné; bytosti tak bezduché.

Byli tak zhypnotizováni hypnotickým transem vyvolaným médii, že ho nechtěli opustit. Neuvědomovali si, že jejich samotná existence je ohrožena a určena k likvidaci. Je to hořká pilulka, kterou je třeba spolknout.

Předpovězená „temná zima“ nebyla tím, co psychopati chtěli, ale přinesla události, které vyvolaly mnoho nefalšovaných emocí.

Mocnosti se snažily utajit důkazy o velkém probuzení, ale nepodařilo se jim to. Už nemohou udělat nic, aby zakryli pravdu.

Naše požadavky mají pozitivní účinek a domino padá.

Celý svět se na dva roky zastavil kvůli smyšlenému viru nachlazení, který šířila falešná zpravodajská média a který byl potvrzen testem, který tento virus nedokáže odhalit. Psychopati všechny přesvědčili, že jejich imunitní systém je najednou nepoužitelný. Logika se vytratila a po dvou letech psychologického zneužívání jsou někteří tak vystrašení a s vymytými mozky, že chtějí nadále dělat všechny ty věci, které nikdy nefungovaly.

Neřekli nám, že virus může způsobit pokles úrovně našeho IQ. Když tolik let důvěřujete médiím, aby vám říkali, co si máte myslet, předpokládám, že můžete ztratit schopnost to udělat. Někteří se však zotavují.

Rakousky ústavný súd upozorňuje vládu: „Dokážte, že pandémia nie je podvod alebo zrušte obmedzenia

Premiér Marin: Fínsko zruší všetky obmedzenia týkajúce sa Covidu vo februári

Rozprávanie o Covide sa v Južnej Afrike rozpadá

Pro veřejnost bude nejtěžší přijmout celosvětové obchodování s dětmi.

Sky News se dnes ve velkém věnuje zprávě o sexuálním zneužívání dětí. Tvrdí, že je větší, než nám bylo řečeno, a že policie mnohé případy zneužívání zatajila. Potom procházím různé internetové noviny a mnohé z nich informují buď o zatčení pedofilních skupin a jednotlivců, nebo o případech, které se vyšetřují.

Dobré zprávy nadále přicházejí. Tvář starších médií se mění. Rachel Madcowová (další farmář, který se vydává za ženu) odstupuje. Díky nebesům za malé milosti. Jak mohou očekávat, že si budeme média vážit, když vše, co se jich týká, je falešné; jejich pohlaví, jejich zaměstnavatel, informace, které prezentují jako fakta… Šašové v Americe [CIA] skončili. zdroj

Proti pravidlům 2G se nyní mobilizují i Aldi, Lidl a spol. Němečtí maloobchodníci s potravinami jsou solidární s tzv. nepotravinářskou konkurencí. Šéfové společností Edeka, Rewe, Aldi a Schwarz Group se svými dvěma formáty Lidl a Kaufland požadují v dopise politikům zrušení pravidel 2G v maloobchodě, přestože se jejich vlastních prodejen vůbec netýkají. V současné době musí zákazníci prokázat, že jsou očkováni nebo se uzdravili, aby mohli nakupovat v obchodech se sortimentem převážně mimo denní potřeby. zdroj

📍 další zemětřesení na Islandu……
Opět vedou po linii DUMB, na níž se shodou okolností nacházejí Berlín a Breslau. zdroj

Neubývá jich, ale nabývají stále extrémnějších rozměrů…..
Jaká je pravděpodobnost, že se „přirozená“ zemětřesení opakují na přesných liniích již několik měsíců? zdroj

📍 Braniborsko: Ministryně Hoffmannová uvažuje o centrální soudní síni pro velké procesy
Pro velké soudní řízení ve spolkové zemi Braniborsko, jako je například drogove soudni rizeni v Cottbusu, se pronajímají externí prostory.
📍 Kom.: O velkých centrálních soudních síních uvažuje i braniborská ministryně spravedlnosti. Má na mysli procesy s mnoha žalovanými, společnými žalobci nebo vysokým zájmem veřejnosti. Toto je článek v MAZ. Je zmíněna sportovní hala v Brandenburgu an der Havel. Tato sportovní hala se nachází mimo jiné v JVA (!!!!!!!) (JVA – Nápravné zařízení) Brandenburg.
📍 Kom.: Navíc jsem dnes z první ruky slyšel, že se v Drážďanech staví velká soudní budova pro velké trestní procesy zdroj

Čínský Si Ťin-pching je největší hrozbou pro současné otevřené společnosti. Problémy na trhu s nemovitostmi, úbytek obyvatelstva a rychle se šířící varianta Omicron by se mu mohly stát osudnými – a to vše v průběhu jeho prestižního projektu zimních olympijských her.
Co to znamená?
Co když Čína, Rusko a další země budou spolupracovat s prezidentem USA na odstranění NWO?
Kdo ovládá KLDR?
Kdo skutečně ovládá KLDR?
Kdo řídí různé agentury v USA, EU a v zahraničí?
Proč není žádná taková agentura tak důležitá?
George Soros právě vydal prohlášení, v němž označil čínského prezidenta Si Ťin-pchinga za „největší hrozbu, které dnes čelí otevřená společnost“.
To by mohlo stačit k tomu, abych se plně přesvědčil, že Trump a Bílé klobouky skutečně spolupracují s Čínou a Ruskem na likvidaci NWO. zdroj
Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text

👉 Čtyři Eagly (F-15E z Lakenheath) nad Severním mořem, pravděpodobně letící přesně tam, kde se včera “ zatřáslo“ (a dvě Tornada nad SH).v posledních týdnech jsme několikrát viděli letouny KC-135 a P-8 kroužit přesně tam, naposledy tam létaly Sentry. Ropná pole… hmm Tunely mezi východní Anglií a Norskem, aby si bývalí šéfové klanů a pokrevních linií mohli pro vlastní potřebu rychle načepovat kýbl surové ropy a být s reptáky na čaji o čtvrté s Adrenochromem? Zní to nějak věrohodně👉 35 👉 velky provoz 😉 zdroj

Odstúpil šéf CNN … Jeff Zucker náhle odstúpil z funkcie prezidenta CNN. Škandál Andrewa Cuoma viedol k škandálu Chrisa Cuoma, ktorý teraz vyústil do škandálu Jeffa Zuckera.

💥💥💥💥💥💥Šéf CNN Jeff Zucker rezignuje kvůli nezveřejněnému vztahu. Jako šéf 24hodinové kabelové zpravodajské sítě byl Zucker od roku 2013 jedním z nejmocnějších mediálních manažerů ve Spojených státech.“Určitě bych si přál, aby mé působení zde skončilo jinak,“ uvedl ve vzkazu zaměstnancům stanice. „Ale bylo to úžasné období. A miloval jsem každou minutu.“

👍Norsko oznámilo, že odstraňuje mnohá omezení.Stalo se tak poté, co Dánsko dnes zrušilo všechna svá omezení.Skandinávie opět vede cestu za svobodou!

❗️ Anglie zastavuje povinnost očkování pro pracovníky ve zdravotnických zařízeních a pečovatelských domech.

❗️Finsko zruší omezení pro C. od 14. února

👍Švýcarsko plánuje zrušení všech omezení C. navzdory rekordnímu počtu případů. (IP)

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ A zase je Putin na vine 😄 To sílenství nezná mezí… Deník Daily Star uvádí: „Neustálé hrozby Vladimira Putina třetí světovou válkou snižují šance, že mimozemšťané na Zemi navážou první kontakt s lidmi,“ říká expert na UFO.

🛸 Putinovy hrozby zbraněmi proti Ukrajině ničí jakoukoli šanci na navázání kontaktu s mimozemšťany. Nick Pope, který zkoumal létající talíře pro britské ministerstvo obrany, se domnívá, že mimozemšťané, kteří pozorně sledují Zemi, považují eskalaci napětí mezi Ruskem a jeho sousedem za „primitivní chování“.

🛸 Vyspělé mimozemské civilizace by to mohly považovat za důvod, proč nás nenavštívit nebo s námi nenavázat kontakt. Nick řekl: „Mimozemšťané pravděpodobně považují válku za něco, co dělají jen primitivní civilizace, takže situace na Ukrajině znamená, že pozvání do Galaktické federace pravděpodobně nedostaneme.“ zdroj

📍 Dokonce CNN: ZLUTA LISTA 🟡‼️…… 22 Globalni prediktor chranici planetu Zemi….. moderatorka zluta 🟡 halenka 😉
📍 Valek: pohled nahoru a sepnute ruce….zednarske gesto 👉 Pohled nahoru. Bratr zde prosí o „pomoc shůry“ – modlí se o pomoc od odpovědných lóží.
📍 👉👉👉 Kju Gematrie
17 – Kju
22 – Globalni prediktor-ochrance planety
23 – Globalni prediktor – snazi se zavest NWO
13 – DS
11 – Signal !
33 – Zednari
18 – 3×6 👉 666 zdroj

Toto štvorsekundové video hovorí o úspechu operácie Aliancie viac ako tisíc slov. Tento chradnúci starý muž má byť prezidentom USA, vážení. Predstavte si, že by to mala robiť Melania s prezidentom Trumpom. Aliancia má všetko plne pod kontrolou.

Jeff Zucker, obrovský pravdepodobný pedofil, zradca a prezident CNN „odstúpil“. Pre mňa je to VELKÉ. Spomeňte si, že nám povedali, že toto leto testovali EBS a 86 % médií sa NEspolupracovali a potom dostali príkazy. Za posledné dva dni odstúpil prezident CNN, Madcow si dáva dvojmesačnú „prestávku“ a AOC opúšťa sociálne médiá. Toto je príprava na EBS. Bude to ešte lepšie. Don Jr práve povedal: „Keby bol Trump práve teraz na Twitteri“. To je obrovský signál. Spomeňte si, že jeden z najznámejších príspevkov Q nám hovorí, aby sme sa pozreli na Twitter, ktorý je signálom, že sa blíži búrka. Dan Scavino zverejnil tweet, v ktorom ukazoval nejakú zvieraciu vec, ale ľudia vo videu stále dokola opakovali „Deje sa to!“. iL Donaldo zverejnil toto, ďalší odkaz na Q, v ktorom hovorí, že nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. Toto sú najpriamejšie komunikáty, ktoré nám môžu dať bez toho, aby to povedali priamo, ale ani to nie je to najdôležitejšie. Dôležitý je fakt, že dnes máme hromadu comms od ľudí zvnútra a VŠETCI nám hovoria to isté. Deje sa to, je to bezprostredné a blíži sa to. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba, vonku a text, v ktorom sa píše „Stovky vojáku a armádních vozid... eurozpravy.cz EurcZprávy.cz Čtvrtek, 3. února 2022 Svátek má Blažej. Stalo se Rubriky Hledej Stovky vojáku a armádních vozidel. Pres Česko pojede nejvétší americky konvoj ٩42/1 1-17 llustračni foto FOTO: Latvijas Armija 2. února 2022, 13:11 EuroZprávy.cz ČTK“
🔴 🇨🇿Ministerstvo obrany acr-army_cz
🔴🚨🇨🇿 2.2.2022 👇👇👇👇Prohlášení 🐸
Přesun jednotek na plánované cvičení Saber Strike 2022
Autor: plukovnice Magdalena Dvořáková
V druhé polovině února 2022 se uskuteční plánované cvičení Saber Strike 2022. Je součástí mezinárodního cvičení Defender Europe 2022, které bylo schváleno vládou v listopadu 2021 v rámci plánu vojenských cvičení na letošní rok. Armáda České republiky se Saber Striku účastní pravidelně od roku 2018.
Jeho součástí je také přesun amerických jednotek přes území České republiky z Německa na Slovensko. Předpokládáme, že se bude přesouvat cca 1 800 osob a 700 kusů techniky. Návrat jednotek ze cvičení proběhne o měsíc později, tedy v druhé polovině března 2022.
Přesuny všech proudů konvoje jsou plánovány ve večerních až brzkých ranních hodinách tak, aby se minimalizoval vliv na civilní silniční provoz. Všechny přesuny budou doprovázeny a zabezpečeny příslušníky Vojenské policie ve spolupráci s Policií České republiky a jsou koordinovány s dotčenými ministerstvy a samosprávami.
V rámci zabezpečení přesunů budou dodržována veškerá platná hygienická opatření. Přesuny vojsk americké armády přes území České republiky schválila hlavní hygienička MO. Termíny cvičení, přesunů a počty vojáků se mohou změnit vzhledem k nepříznivým epidemiologickým podmínkám. zdroj

Všechny oči se upírají na Kanadu, zejména na Ottawu. Kamionisté jsou na tahu, především proto, aby ochránili děti před injekcemi. Ale také povinné očkování kamionistů a následně očkování všech. A vše, co s tím souvisí: povinné masky, falešné testy, omezení… Například ve Francii můžete v restauraci jíst vsedě, ale ne ve stoje.

Rok 2022 bude obdobím odhalení. Tak jak jsme v letech 2020 a 2021 víceméně umírali, museli jsme se držet zády ke zdi, tak se v tomto roce 2022 odehrává mnoho událostí pod našima očima, pro ty, kteří umí dekódovat zprávy. Ti, kdo spí, uvidí jen oheň. Ale ne my!

Pokud jde o premiéra Justina Trudeaua, zmizel, aby se vyhnul hněvu protestujících. Skutečně se skrývá nebo ho zadržela armáda? Říká se, že chytil covid, ale to lze interpretovat jako zatčení.

V Evropě budou konvoje směřovat do Bruselu 7. února, další odejde, aby tam byl 14. února.

Kamiony z více zemí se již dohodly: Francie, Česká republika, Slovensko, Belgie, Nizozemsko, Itálie …. ale i Austrálie, Brazílie, kamionisté podporují kanadské hnutí (připomeňme, že americké kamiony jsou i na místě v Ottawě). To ale není všechno. V současnosti se Američané organizují i ​​na vyslání konvojů do Washingtonu DC!

Chci objasnit jednu věc. Média, která patří Deep State, tedy média MSM, nutně diskreditují kanadské hnutí kamionů. A dokonce i v táboře vlastenců se najdou skeptici, kteří tvrdí, že toto hnutí ovládají globalisté. Jejich cíl: vytvořit nedostatek potravin a následně hladomor, přičemž se přetrhnou dodavatelské řetězce. Mám jednoduchou otázku: proč se tedy Trudeau snažil toto hnutí minimalizovat? Proč jej MSM média diskreditují? Pokud jsou to globalisté, kteří jsou u kormidla? Proč je Evropská unie (také domů Deep State) v totální panice z nárůstu tohoto hnutí, které nyní zachvátilo Evropu?

Pro ty, kteří stále pochybují o upřímnosti tohoto hnutí (i když to rozčiluje establišment, nebo dokonce MSM média, která tuto událost minimalizují), Antoine použil příklad Velkého resetu, knihy Klause Schwaba, která vyšla v září 2020. Některé zdroje tvrdí, že toto hnutí bylo inspirováno Globalisty, aby vytvořili nedostatek, hladomor, atd….. To je podle mě není pravda.

O tomto Velkém resetu jsem už mluvil.

Je to 7 fází:
Fáze 1: Simulace hrozby a vyvolání strachu, od prosince 2019 do března 2020.
Fáze 2: Zasít neshody a rozdělení, od března 2020 do prosince 2020.
Fáze 3: Poskytnout řešení – vakcínu. Po vytvoření viru Deep State poskytne řešení a zlikviduje část populace, od prosince 2020 do června 2021.
Fáze 4: Zavedení začátku digitální kontroly (zdravotní průkaz, QR kód), od června 2021 do listopadu 2021.
Fáze 5: Zavedení chaosu a stanného práva, od listopadu 2021 do března 2022.
Fáze 6: Zrušení úspor a majetku, demonetizace hotovosti (digitální peněženka), nic vám nebude patřit, vše bude pronajato…. Vidíme, že zde směřujeme přímo k čínskému komunismu, od března 2022 do září 2022.
Fáze 7: Sociální kredit a integrální bionická kontrola a dohled nad obyvatelstvem, od září 2022.

Teoreticky se nacházíme v páté fázi, ve které chce Nový světový řád zavést chaos a stanné právo od listopadu 2021 do března 2022. To nejméně, co můžeme říci, je, že tato fáze ve skutečnosti ještě nezačala. A to z dobrého důvodu. Chaos není totální a stanné právo není je!

Globalisté tento boj prohrávají. Od ledna 2022 se pro ně hromadí špatné zprávy. Především je zde hnutí kamionů, které začalo v Kanadě a šíří se po celém světě, je zde oficiální zrušení výsledků hlasování ve státě Wisconsin (prezidentské volby v USA v listopadu 2020), je zde soudní proces s Coronovým výborem, který začne 5. února (Reiner Fuellmich říká, že jej budou vysílat alternativní média, budou přímé přenosy)…

Oficiální příběh o vakcíně a covidě je také ve stavu změn. BFM TV, jeden z nej MSM francouzských kanálů, uznává, že v očkovacích centrech je to jako na poušti, dokonce iv Paříži… Zkrátka, Francouzi nechtějí 3. dávku.

Tu a tam se téměř všude, zcela nebo částečně v zemích světa, ruší liberační opatření. Spolu s Kanadou, Izraelem a Austrálií je Francie zemí, kde se nadále nosí maska, udržuje se propustka na očkování… Není jisté, zda do Francie přijedou skandinávští nebo britští turisté, pokud Macron zachová opatření… Ale i on je velmi ohrožen. Ale i on je v ohrožení. Kromě toho, že by mohl mít problémy s armádou Aliance, dvojník, který hraje roli hlavy státu, má podle informátora Clear Look leukémii. To je jeden z důvodů, proč Martine Wonnerová tvrdí, že Macron se nebude ucházet o znovuzvolení.

Třetí říše se zhroutila v roce 1945. Rok 2022 by měl být (doufejme) hrobem 4. říše. Přinejmenším začátek kolapsu.

Věřme tedy v budoucnost, která bude pro všechny zářivá, svět tvořený prosperitou, svobodou, mírem, radostí, láskou, tolerancí. Nic nemůže zastavit to, co přichází. Nic! zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-03-02-2022/