Když říkáme „nic není takové, jak se zdá“, myslíme to doslova. Lidé nejsou takoví, jak se zdají, situace nejsou takové, jak se prezentují, skutečná nebezpečí se skrývají, neexistující se vytvářejí a vyzdvihují.

Když nemáte žádné vizuální potvrzení identity, je těžké jí důvěřovat a musíme akceptovat, že „kdo“ se může ukázat jako jiný „kdo“, než se uvádí.

To, čeho jsme svědky, je velkolepé, celoplanetární osvobození od zla. Je to vojenská operace; válka, a ne striktně informační válka, ale informace jsou z velké části to, co vidíme. Je to duchovní válka, interdimenzionální válka. Válečná divadla se nacházejí na této rovině, jakož i na jiných.

Na sociálních sítích jsou aktéři. Jsou tam skuteční lidé a jsou tam lidé, kteří se vydávají za někoho jiného. Patrioti/bílé klobouky udělají vše, co je potřeba, aby splnili roli a vyhráli válku.

Musíme přehodnotit většinu našeho světa, protože se k nám dostávají pravdy. Moje matka byla bledá jako duch, ale na nose měla vřed, který se nechtěl zahojit. Její dlouholetý všeobecný lékař řekl, že je to melanom, poslal ji ke specialistovi, který jí ho vyřízl, a nikdy to nebylo zcela v pořádku. Říkala jsem mámě, že slunce ji ochrání před rakovinou kůže a že by měla víc chodit ven, ale ona důvěřovala radám svého lékaře, aby se vyhýbala slunci, nosila klobouk, vždy dlouhé rukávy atp. Máma měla pocit, že problém je důsledkem mnoha hodin, které jako dítě strávila venku, na slunci a čerstvém vzduchu, byla aktivní a… no… zdravá. Poslouchala mě, pokud jde o užívání vitamínů a výživových doplňků a udržování aktivity při chůzi, a dožila se téměř 94 let.

Slunce mě vždy nabíjelo energií a nikdy jsem se ho neuměla nabažit. Jako teenagerky jsme s mou nejlepší kamarádkou jezdili na kolech na pláž a leželi jsme mezi písečnými dunami před větrem s rádiem, které hrálo naše oblíbené melodie, jakmile bylo dost teplo na to, abychom si mohli obléknout šortky. Byli jsme opečené do hněda, dobíjeli jsme si baterky a cítili jsme se skvěle, ne-li trochu růžově. Teď, když jsem v Arizoně a téměř každý den je slunečno, cítím se úžasně a stále vítám možnost sedět na něm s nulovým až malým množstvím opalovacího krému, pokud není příliš horko. Mám tendenci dělat opak toho, co nám „oni“ říkají, a moje instinkty mi dobře slouží.

Člověk se musí zamyslet, věříme-li, že jsme dostali vše, co potřebujeme pro zdravý, šťastný život v hojnosti… proč bychom měli mít slunce, které nám způsobuje rakovinu? Vitamin D je povinen antioxidant, který nás chrání před nemocemi, a naše tělo si jej dokáže vyrobit jen tehdy, když je dostatečně vystaveno slunci na holé kůži. Uvažují lékaři o tom, že by jeho nedostatek v severním podnebí a chladném podnebí mohl přispívat k nemocem? Pokud by měli alespoň základní vzdělání v oblasti výživy, mohli by.

A to může souviset s příběhy o nejrůznějších chorobách a nešťastných stavech, které alopatická komunita připisuje všemu pod sluncem – kromě vakcín a množství léků, které lékaři předepisují ke zdánlivě každý příznak, který se objeví. Nyní žijeme ve velmi toxickém světě, který ovládli globální odborníci, kteří nám říkají, co máme dělat, jak to máme dělat, kdy a kolik a místo __ [doplňte si dle vlastního výběru].

Tito lidé jsou ubozí. Jak se vám líbí jejich vize naší budoucnosti? Přijímají plán Klause Schwaba, ve kterém nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní. Nyní zřejmě ani nemusíme být šťastní – můžeme jednoduše existovat v bezvýznamné, prázdné Petriho misce, kde je vše kontrolováno a řízeno „pro nás“. Promiňte mi, že konstatuji očividné, ale „to není život“.

Globalisté vědí všechno, včetně toho, co je pro nás nejlepší, pokud se upíšete jejich sobeckým žvástem. Mezi lékaři a médii jsme byli druh odsouzen k zániku. Naštěstí existovaly pojistky proti selhání a měli jsme pomoc v boji za naši svobodu a právo na existenci a prosperitu a brzy to bude úplně jiný svět. Závěsy utajení se úplně zatáhnou a my uvidíme falešný svět, který jsme obývali příliš dlouho, a odvážný, nový svět, který nás čeká. Bude tak odlišný, že bude trvat nějaký čas, než se na něj dostaneme. zdroj

? Sbohem e-auta: Číňané zahajují sériovou výrobu vodíkových aut.

Společnost Changan Automobile zahajuje největší sériovou výrobu vodíkového automobilu. „SL03“ bude uveden na trh v červnu – s obrovským rozsahem.

Čchung-čching – Málokteré téma polarizuje automobilový průmysl více než budoucnost vodíkových automobilů. Němečtí výzkumníci již vyvinuli vodíkový hybridní automobil s dojezdem 1 000 km. Zatímco ostatní výrobci jsou zatím na pochybách, tradiční čínská společnost Changan Automobile již vsadila na jistotu: se svou podznačkou „Deep Blue“ chce do konce června uvést na trh nový model „SL03“. První čínský vůz na vodíkové palivové články se tak stane celosvětově dosud největší sériovou výrobou automobilů s tímto typem pohonu. link zdroj

? ?? PUTIN GRATULUJE KE DNI RUSKA: „CENNÁ ROLE RUSKA VE SVĚTĚ“.

? „Jsme hrdí na vojenské úspěchy našich předků, na všechny, kteří šli vpřed, objevovali nové věci a usilovali o pokrok naší země. Bránili vlast v bitvách. A zakotvily cennou roli Ruska ve světě.“

Těmito slovy poblahopřál ruský prezident Vladimir Putin občanům své země ve svém projevu k dnešnímu Dni Ruska.

❗️ Vzhledem k dnešní politické situaci ve světě, kdy je Rusko Západem opět haněno, zní tato věta jako připomínka světu, že Rusové i v nejistých dobách vědí, kdo jsou. zdroj

Tak ještě že Novinky cz, Seznam, a ostatní Fake MSM zatím netuší, kdo stojí za pádem kryptoměn, a že je to precizně připravený plán a součást likvidace globálního zla /resp. NWO a ostatní mafie/.
Jsou to jedny z mála pravdivých zpráv a dělají nám tím nechtěně radost. ?zdroj

? Situace spěje k vyvrcholení. Prezident Trump právě vydal dvanáctistránkový dopis národu, který má pořádnou sílu ?.

Přečtěte si ho celý, ale nejraději mám tu část, kde připomíná světu, že NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ.
(T.S.H.) https://tinyurl.com/vtk38yba

? ?Mnoho lidí se ptá, jak víme, že prezident Trump napsal dopis, který jsem zveřejnil výše…..

Liz Harrington, jeho oficiální mluvčí, to zveřejnila na serveru Truth Social.
(T.S.H.)

? Zdá se mi to, nebo Trumpův dvanáctistránkový dopis vypadá téměř jako ultimátum hlubokému státu?
Jako by Trump říkal: Máte poslední šanci. Přestaňte s tím, co děláte, nebo budete čelit důsledkům mých Trumpových karet.
Protože přesně tak to cítím já.

? Zrovna se dívám na The Sum Of All Fears (mimochodem, Q tuhle větu zmínil pětkrát).

Tento film je pro dnešní dobu neuvěřitelně aktuální….

Zkrácená verze pro ty, kteří ji ještě neviděli:

Stínové spiknutí se snaží vyvolat třetí světovou válku mezi Ruskem a USA tím, že předstírá jaderný útok na území USA.

Proti tomu stojí skupina laskavých agentů CIA, kteří mají za úkol zabránit zničení světa.

Udělají to na poslední chvíli (omlouvám se za spoiler, ale vážně – film je starý 22 let ?).

A co je hlavní? Na konci, když klaďasové plní tajnou misi s cílem zlikvidovat padouchy, hraje v pozadí „Nessun Dorma z Turandot“.

Stejná píseň, kterou 45 hrál na konci svých shromáždění…..

Tik. Tak.

„Necháváme otevřené zadní kanály v naději, že se nám podaří zabránit katastrofě.“ …
(S.R.) zdroj

? Jaco Booyens, jehož organizace bojuje proti obchodování s dětmi za účelem sexuálního zneužívání, říká, že Trump byl prvním prezidentem v historii USA, který uznal, že děti v USA jsou prodávány za účelem sexu, a prvním prezidentem, který otevřel kancelář Bílého domu, aby vytvořil koalici s orgány činnými v trestním řízení na záchranu amerických dětí.

Druhý den svého působení v úřadu Biden zrušil Trumpův dekret, který pomáhal bojovat proti obchodování s dětmi.

Začíná dávat smysl, proč demokraté a jejich spojenci v médiích donekonečna útočí na Trumpa, Q a Anony?

Video:
„Pod vedením prezidenta Trumpa se podařilo získat ohromný pokrok. První prezident v historii USA, který přiznal, že se v této zemi prodávají děti na sex. První prezident, který v Bílém domě otevřel úřad pro vytváření koalic s orgány činnými v trestním řízení s cílem uvolnit finanční prostředky na záchranu amerických dětí. Nařízení, které prezident Trump podepsal za své vlády, bylo zrušeno druhý den Bidenovy vlády. Jde o záchranu dětí.

Když zachraňujeme děti, neptáme se, zda jde o muslimské dítě, křesťanské dítě nebo dítě z Kuby, Hondurasu, Venezuely či USA. Bidenova administrativa dosud neodpověděla na otázku, proč zrušila nařízení, jehož cílem bylo bránit a chránit americké děti.“ zdroj

OSN smeruje do Ugandy/
Keňa
Tanzánia
Rwanda
Južný Sudán
☝️ armáda z týchto krajín a povstalecké sily obkľučujú hranice Ugandy

V ložisku v Ugande sa našlo 31 000 000 miliónov ton zlata… To má hodnotu viac ako 12 000 000 000 000 000 000 000 biliónov $$$$

OSN teraz vypol sledovače letov a presúva delostrelectvo a muníciu znie uganda<

Hlboká štátna kabala už pripravuje aktíva a udalosti pod falošnou vlajkou na odstránenie prezidenta a prevzatie krajiny …..( ako viete Kaddáfi bol zabitý pre zlato a chcel založiť vlastný bankový systém cez zlato … A Putin bol označený za vojnového štváča za to, že sa chcel vrátiť k zlatému systému…
Hlboký štátny systém centrálneho bankovníctva infiltroval v posledných sto rokoch niekoľko krajín… Ak sa k systému nepripojili a neodovzdali kontrolu nad veľkou časťou svojho bohatstva elitám ( ukradnutého prostredníctvom falošných obchodných trhov/ skorumpovaných zavedených režimov v týchto krajinách ), potom boli v týchto krajinách vytvorené vojny pomocou operácií pod falošnou vlajkou

farebné revolúcie< *_ vytvorenie občianskych nepokojov v ich krajinách, ktoré viedli k vojnám a zvrhnutiu vlády… Ktoré potom nainštalovali systém hlbokého štátu > systém centrálneho bankovníctva/////….. Teraz sa Uganda cez noc stala jednou z najbohatších krajín a OSN, ktorú kontrolujú Davos, Rockefellerovci/ Rothschildovci/ Dupontovci/ Bushovci
atď. teraz chcú peniaze!!!!!!…..

Všetci vieme, ako mainstreamové médiá očiernia súčasného prezidenta a sily a začnú cez krajinu prechádzať do rúk operácií OSN [ds]

Prezident Ugandy oslovil ďalšie africké krajiny, ktoré sú proti politike a režimom OSN, vrátane Putina/xi

Bude to horúce?????

Pripomienka sledovače letov odhalia len 10 % skutočných vojenských letov zdroj

?‼️ Tak uz to zacina i u nas

? Blesk: zluta lista ? Kju ? …. a podivejte na casove razitko ?

? „„V současné době jsou zastavené všechny odlety, přílety jsou umožněné pouze letům, které míří na Letiště Praha“…… jsou zastavene odlety ?

??? Tak jsme se konecne dockali ?…..Dopravni podnik ? nepujde tam urcite jen o korupci, ale celkova doprava, transport a ceho, to vy uz vite ?….. Hrib satan uz zada rezignaci ? a hlavy zacinaji padat ??

? link

?link

✈️ Svycarsko taky ?

? Technický problém Skyguide: Uzavření vzdušného prostoru zrušeno ++ Lety odkloněny ++ Chaos na letištích v Curychu a Ženevě

Řízení letového provozu Skyguide mělo ve středu ráno technickou závadu. Celý vzdušný prostor byl uzavřen. Provoz byl obnoven v 8.30 hodin. Řada letů byla zpožděna nebo zrušena – link zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-16-06-2022/