Slyšeli jsme, že výpadky internetu jsou úmyslné a že Bílé klobouky pokračují v testování, takže chvíli očekávejte přerušení a nepočítejte s harmonogramem. Také si nezapomeňte připravit hotovost, protože při výpadku internetu nebudete moci nakupovat bankovními nebo kreditními kartami a budete potřebovat hotovost.

Někteří lidé mají problém s informovaností a jak říká Simon… Pokud se chytáte za hlavu a říkáte, že se nic neděje a že tomu tak a tak není reálné atd. – pak nejste moc duchovní člověk a budete mít problém. Nevím, kolikrát musíme říkat, že většina aktivit se děje v zákulisí a nic není takové, jak se zdá. Pokud chcete, aby byla skutečnost uvedena v hlavních zprávách jednoduchým jazykem – budete si muset dlouho počkat. Simon má vynikající přehled o Lidské přirozenosti a umí vysvětlit věci na té nejzákladnější úrovni. Jeho aktualizace vždy stojí za čas . video update zdroj

]] durham [[[

To>vedie< priamo k epsteinovi a ako už viete, stopa vedie cez> k> hillary clinton >>>>> clinton foundation (svetový kruh obchodovania s deťmi) >vedie< do správy a je súčasťou série zapečatených indikácií

Načasovanie je všetko ⏰

Ako sa durham dostal k utajovaným dokumentom a previerke, aby ich mohol použIť vo svojich obvineniach????

45, arm. Spravodajský prápor<<

To, čo sa deje na hraniciach sa zdržuje deep stateom [soros] [hrc] a spol…….>>> čakajú, kým durhamove indikácie dosiahnu kritickú úroveň,, potom využijú hraničnú krízu ako rozptýlenie

(jedine osoba, spoločnosť s miliardami a miliardami $$ môže kontrolovať viac ako 200 000 pohybujúcu sa karavánu imigrantov a kontrolovať správy mainstreamových médií >>> deep state<<)

[durham]
Načasovanie je všetko zdroj

Bitcoin je přímo spojen s obchodováním s lidmi.

Sledujte Bitcoin, abyste našli oběti obchodování s lidmi

Nové algoritmy strojového učení vystopují autory vykořisťovatelské reklamy

Tým univerzitních výzkumníků navrhl první automatizované techniky k identifikaci reklam potenciálně spojených s kruhy obchodování s lidmi a jejich propojení s veřejnými informacemi z Bitcoinu – primární platební metody pro online sexuální inzeráty.

Napadlo vás někdy, že proces převodu z kryptoměny na americký dolar a naopak byl celou dobu pastí od bílých klobouků

🤔🧐? zdroj

🛑Smeruje to u nas podobnym smerem jako dnes v Bavorsku???…….. 17. listopadu by nebylo spatne datum😉….. 11. 11. zacina v Nemecku karnevalova sezona a ted budou mit Nemci zaveden kat. plan🤷‍♀️… tak uvidime jak u nas zacnou cisla C. dramatizovat😉 zdroj

Neupínáme se na žádné dátumy!!!

Deset dní temnoty skončilo. Skončily 6. listopadu 2021. Nebyla to tma pro nás lidi, bylo to 10 dní tmy pro Deep State. Všech +300 000 žalob bylo projednáno. Někteří byli zatčeni. Jiní se rozhodli „zpívat“.
Powellův pohřeb byl závěrečnou událostí. Nikdy nešlo o data, vždy šlo o události.
Generální ředitel společnosti Pfizer byl zatčen za podvod.
Cuomo popraven 5. listopadu (asi na elektrickém křesle).
Snowden a Assange jsou dobře chráněni Bílými klobouky. Zveřejnili svá jména a životy, aby WH mohl k uniklým informacím přiřadit tvář a lidé si je mohli připodobnit. Nikdy se nedopustili zločinu a vzali na sebe toto břemeno pro přežití lidstva.

Trump se vrátí na veřejnost jako prezident před rokem 2022 (prosinec).
O to se postará armáda, ne volební podvody.
EBS pravděpodobně nebude potřeba.
„Představení“ skončí až 25. prosince 2021.
Žádné povinné očkování pro soukromé společnosti. Federální odvolací soud 5. soud (konzervativní soud) zmrazuje Bidenovu povinnost očkování po federální žalobě.

Lidé, kteří kvůli tomu přišli o práci, by ji měli dostat zpět, pokud o to formálně požádají, a měli by dostat zpětně vyplacenou ušlou mzdu, pokud se raději nebudou soudit. Nesara bude mít velký vliv na žaloby, ale získání odškodnění může trvat déle. Ledaže by ho zaměstnavatel stále nechtěl znovu zaměstnat.
Nesara!!! Se všemi zprávami o bankovním soudnictví a vším, co zveřejňují důvěryhodní anoni….. začínáme pozorovat krásu tohoto světa. Není to to, o čem Nesara je? Zachránit naše děti, pomoci lidstvu a připravit půdu pro obnovu naší ústavy?

Naše vnitřní bohatství se rozrostlo. Někteří se dokonce přiblížili Bohu!
Jsme ve válce a bitvě, kterou bychom bez vás nemohli vyhrát! Vy jste lidé, kteří se podílejí na této velké změně a projektu! Máme před sebou ještě kus cesty – ale velké věci jsou hotové.
Kabala byla rozbita.Jména zatčených zatím nemohou být zveřejněna.
Světlo v tunelu je již vidět.

Všichni tito neuvěřitelní zpravodajští důstojníci potvrdili, že nás v tomto boji potřebují. A přispěli jsme k největšímu okamžiku v dějinách lidstva. Lidé, tvoříme historii!
Všichni jsme tu, abychom zachránili děti a lidstvo. zdroj

Rakousko – asistentka lékaře právě potvrdila, že tam panuje naprostý chaos…….. to same v Nemecku🤷‍♀️
👉Systém se zhroutil.
Údajné selhání ELGA
Útoky hackerů na testovací laboratoře.

Neúspěch aplikace kloktacího testu v několika spolkových zemích.
Systém kontroly C. se porouchal. Neobjednané testy PCR již nelze v rámci doby platnosti vyhodnotit.
3G na pracovišti a 2G již nelze kontrolovat, protože v systému ELGA nelze získat přístup k aktuálním výsledkům testů ani k elektronickým očkovacím pasům.
Diktatuře C. se vytrácejí prostředky kontroly. zdroj

💥💥💥💥💥💥Bouře se jmenuje Herbert
V říjnu 2017 vyhlásil DONALD TRUMP bouři. Bouře proti „bažině“, organizovanému zločinu. O několik měsíců později začal maraton razií také v Německu. Od té doby se na NRW zaměřuje zvláštní pozornost. Ministr vnitra HERBERT REUL přitvrzuje. Bouře v Německu se nazývá „Herbert“.

Herbert Reul dnes předložil průběžnou bilanci. Od začátku bouře v červnu 2018 došlo k:

  • 4796 prohledávání
  • 2600 trestních oznámení
  • 12536 výstražných hlášení
  • 754x odnětí svobody

V důsledku toho došlo k rozsáhlému objasňování trestné činnosti a uvěznění zločinců i v jiných zemích. zdroj

Evergrande oficiálně v platební neschopnosti – DMSA připravuje konkurzní řízení proti Evergrande GroupBerlín, 10. listopadu 2021 /CNW/ – Společnost China Evergrande Group dnes opět nesplácí úroky mezinárodním investorům. Do těchto dluhopisů investovala sama DMSA a až do dnešního konce odkladného období neobdržela žádné úrokové platby. DMSA nyní připravuje insolvenční řízení proti Evergrande a vyzývá všechny investory do dluhopisů, aby se k němu připojili.Problémy s likviditou. 😎Hui Ka Yan je jedním z nejbohatších lidí v Číně. Zajímavé. A nic se neděje… zdroj

‼️‼️‼️‼️‼️Chaos v NemeckuVněkolika spolkových zemích ve čtvrtek ráno selhala tísňová čísla 110 a 112 pro policii a hasiče. Nyní je vše v pořádku: obě telefonní čísla by měla opět fungovat.V několika spolkových zemích došlo ke snížení počtu tísňových volání na číslech 110 a 112. zdroj

Co se odehrava v Nemecku bude zanedlouho i u nas. Jedeme jejich noticky. V minulosti jsem to nekolikrat zpravami potvrdila. Proto jsem nasla nekolik komentaru z nem. netu 👉 u nasich sousedu zacina pekny chaos

📌Od pondělí nemohu na DALE UV získat lekarske zprávy. Dnes jsem jim volal a od pondělí 8.11.21 mají problémy s počítačem. DALE UV je jako Datev, distribuuje všechny pracovní úrazy asociacím pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů a zdravotním pojišťovnám.

📌Náhodou jsem dnes dozvedel od svého rodinného lékaře! Řekl mi, že ELDA, což je náš digitální systém zdravotního pojištění, se neustále porouchává a že musí znovu psát neschopenky a recepty, protože přihlašování prostě nefunguje; mají tam dvakrát tolik práce – je to šílenství, kam nás to dovede?

📌Pracuji na záchrance: záchranná služba žádá pacienty (kteří nemohou chodit pěšky), aby si zajistili přepravu prostřednictvím taxislužby (na přepravu pacientů jsou uzavřeny smlouvy s taxislužbami), protože už nemají kapacity….co jim v poslední době přidělává tolik práce? Také stále více německých sanitek, když jsem mimo službu a vyjíždím na podzemní parkoviště….vždy v příhraniční oblasti Horního Rakouska/Bavorska, ale je to velmi nápadné!

📌Pracuji v oddělení telefonického zákaznického servisu velké zdravotní pojišťovny. Od 08.11 máme extrémní problémy s dostupností telefonu. Někdy se nám nepodaří dovolat vůbec a v některých dnech nemůžeme volat ven, ale pouze interně.

📌Právě jsem telefonicky mluvil se servisem Bosch. Zdá se, že celý jejich software je také nefunkční.

📌Jsem společníkem ve veřejné obchodní společnosti. Já a můj partner máme každý 50 %. Stále však uvažuje ve starém světě. Teprve teď jsem se úplně probudil do velkého C. Daň z příjmů právnických osob platíme vždy 09.11. prostřednictvím LSV. Právě jsem se podíval na náš účet. Jelikož je Datev stále offline, naše peníze jsou stále na našem účtu…Za normálních okolností měly být peníze již dávno zaúčtovány společnosti BRD GmbH. Mám pocit, že… Můj partner stále věří v kybernetický útok… Začíná to být biblické…

📌Můj partner napsal, že Volksbank a Raiffeisenbanken mají také „problémy“!

📌Z důvěryhodného zdroje jsem se dozvěděl, že záchranná služba v Augsburgu plní kanystry benzínem. Na otázku, proč to dělají, jim bylo odpovězeno, že tak…….. Myslím, že to jsou velmi zajímavé informace o vývoji v Bavorsku.

📌Právě jsem učinil nedávný postřeh na téma “ možný plánovaný výpadek“.V parku kliniky Roberta Kocha (Lipsko-Grünau) byl dnes k rozvodně elektrické energie kliniky připojen velký generátor elektrické energie na návěsu. Mně to připadá jako možnost alternativního napájení, pokud hlavní zdroj selže. P.S. skutečnost, že elektrocentrála je na návěsu a nebyla vyložena a blokuje příjezdovou cestu na parkoviště, naznačuje spíše krátkodobou instalaci. Rozvodna a návěs jsou oploceny pouze stavebním oplocením. Navíc nebyli vidět žádní dělníci a v areálu nemocnice není žádné staveniště (což by mohlo celou věc vysvětlit). zdroj

Na rozdiel od 1. svetovej vojny a 2. svetovej vojny sa duchovná vojna nikdy neskončila a teraz vrcholí v jemnejšej informačnej vojne. Bolo nám povedané, že [my a Boh] sme už vyhrali, ale je tam toľko násilia a smrti, že je to niekedy ťažké akceptovať. Satanovi prisluhovači tvrdo pracujú, aby získali čo najviac duší a zabránili vzostupu ľudstva.

30-minútový podcast od Scotta Kestersona z BardsFM sa dostáva do temnej stránky texaského koncertu, o ktorom už väčšina počula. Nie je to tak, ako sa zdá, a je to v rozpore s ľudskými citmi. Vypočujte si názory účastníkov na tomto odkaze. Na začiatku podcastu je to približne 30 minút.

Dôrazne vám odporúčam vypočuť si dôkazy, ktoré Scott o tejto udalosti predkladá, aby ste úplne pochopili, proti čomu stojíme. Počet obetí bol oveľa vyšší ako 8, ako uviedli médiá. Mnohí chápu, že niečo nie je v poriadku s tým, čo sa stalo, a zdieľajú informácie na sociálnych sieťach.

Verím, že nás varovali, aby sme nenavštevovali koncerty a športové podujatia a vyhýbali sa stretnutiam ľudí, kde by sme mohli byť veľkým terčom temnoty.

Možno neveríte v diabla, Satana, démonov alebo v to, že ľudia, ktorí uctievajú Lucifera, existujú. Musíme sa opýtať… kto to robí? Je to človek?

Je jasné, že medzi nami je zlo. Ak pripustíme, že podvod bol naplánovaný, nemyslíme si, že by psychopati zabezpečili, že budú mať správnych ľudí nainštalovaných na správnych miestach, aby vykonávali svoju agendu a mlčali o tom?

Možno si myslíte, že sme všetci konšpirační teoretici. Verím, že to je dôvod, prečo všetky tieto nechutné udalosti, správanie, pravdy a situácie vychádzajú na povrch. UKÁZAŤ nám, proti čomu stojíme; aby nám ukázal nepriateľa. Inak ľudia neveria, kto alebo čo sa skrýva v tieni. Príliš veľa ľudí to popiera.

Nedala by som si žiadnu injekciu, pretože v tejto chvíli to znie, že psychopati sa zdvojnásobili a budú sa snažiť čo najrýchlejšie zlikvidovať nás čo najviac a vôbec ich nezaujíma, že to vieme, pretože takých je nás relatívne málo a väčšina stále chodí v tranze. zdroj

👇👇👇
PAŠERÁCKÁ CESTA PŘES ISTANBUL UZAVŘENA. Erdogan byl zlomen! Lety z Istanbulu do Minsku dosud představovaly více než polovinu objemu pašování. Turecký obrat o 180 stupňů ve státem podporovaném uprchlickém dramatu na bělorusko-polské hranici: Erdogan uzavírá hlavní pašeráckou trasu! Ode dneška už Syřané, Iráčané a Jemenci nesmějí létat z Turecka do Běloruska! Již včera večer oznámila státem částečně vlastněná letecká společnost Turkish Airlines, že již nebude létat s občany těchto tří zemí do Běloruska. Dnes ráno Lukašenkův státní podnik Belavia přijal stejné opatření. Zdá se, že ne zcela dobrovolně. zdroj

C.-ALARM Söder nařizuje stav katastrofy. Mnichov – Vzhledem k současné znepokojivé situaci v pandemii C. nařídil dnes bavorský premiér Dr. Markus Söder vyhlásit od 11. listopadu stav nouze.
Ministerstvo vnitra vydá v patřičné době příslušné oznámení.
Výskyt infekce C. se v současné době v Bavorsku vyvíjí velmi dynamicky. Sedmidenní incidence dosahuje každý den nových maxim. Současně se stále zvyšuje obsazenost nemocničních lůžek, zejména lůžek intenzivní péče, pacienty s C. Vyhlášení katastrofy umožňuje koordinovaný a strukturovaný přístup všech orgánů, služeb a organizací zapojených do ochrany obyvatelstva. Katastrofická situace byla v případě pandemie C. vyhlášena již 9. prosince 2020 a znovu byla zrušena až 4. června 2021. zdroj

Vsimate si, jak jedna zeme za druhou zacinaji zvedat cisla C. nakazenych a zavadeji Lockdown? …..👉 Jedinou cestou je armada 😉 zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-12-11-2021/