Několika evropským aerolinkám může letos v zimě hrozit bankrot. Nejohroženější jsou především menší letecké společnosti ve střední a východní Evropě. Naopak velcí nízkonákladoví dopravci jako je Ryanair a Wizz Air by měly přečkat zimní období bez větších potíží. V době covidu se tyto firmy mohly spolehnout na pomoc států, v současné energetické krizi budou evropské vlády směřovat podporu do jiných sektorů.

*****

Americký stát New York konečně zrušil povinnost nosit roušky v hromadné dopravě.

*****

Rusko uvalilo sankce na 25 občanů Spojených států, kterým trvale zakázalo vstup na své území. Jsou mezi nimi i dva slavní hollywoodští herci Ben Stiller a Sean Penn. Seznam dále zahrnuje americké senátory či odborné analytiky, kteří podpořili protiruské sankce.

*****

Babišova vláda nakoupila spousty předražených roušek a respirátorů, hlavně z Číny. Až dvacet milionů jich bude muset na konci roku do spalovny kvůli exspiraci.

*****

Německý kancléř Olaf Scholz odmítl požadavek Polska, aby mu Berlín vyplatil reparace za škody způsobené za druhé světové války. Varšava ztráty odhaduje na 6,2 bilionu zlotých (32,3 bilionu korun).

*****

Stát požádal o licenci na obchodování s elektřinou a plynem pro společnost Prisko, jejímž je vlastníkem. Úkolem firmy bude nakoupit za zvýhodněnou cenu proud pro veřejnou sféru, řekl ministr financí Stanjura. Prisko ale nebude finálním státním obchodníkem, pouze vykryje čas potřebný na vytvoření nové firmy. Zřízení státního obchodníka s energiemi je podle Síkely nejrychlejší cestou, jak pomoci například krajům, obcím nebo nemocnicím, řekl dnes novinářům. Pokud by se energie nakupovala za vysoké ceny, poskytl by ji stát dále se slevou, aby byly energie dostupné.

*****

Češi spouštějí novou globální sociální síť, která se chce stát necenzurovanou alternativou k Twitteru nebo Facebooku. Služba Authencity.io je vybudovaná na decentralizované technologii blockchain, kterou využívají například kryptoměny. Díky tomu by nemělo být možné mazat příspěvky nebo blokovat uživatele. Zabudovaná je rovněž možnost monetizace obsahu.

*****

Nizozemský Haarlem se stal prvním městem na světě, které od roku 2024 zakáže reklamy na maso. Cílem je přispět prý ke snížení emisí skleníkových plynů a spotřeby masa.

*****

Dosluhující kabinet italského premiéra Maria Draghiho sestavil plán energetických úspor země pro letošní zimu. Itálie bude méně topit a místo zemního plynu více používat uhlí. Do konce března 2023 by tak měla ušetřit asi 3,6 miliardy metrů krychlových plynu, tedy sedm procent své obvyklé spotřeby. Kde je ten Green Deal?

*****

Terorista takzvaného Islámského státu Bašár Hattáb Ghazal al Sumajdaj, krycím jménem Mistr Zajd nebo Abú Zajd, byl zajat tureckými bezpečnostními silami, řekl ve čtvrtek novinářům prezident Erdogan.

*****

Nejméně 38 % obilí vyváženého z Ukrajiny v rámci dohody uzavřené OSN je dodáváno do EU namísto do rozvojových zemí v Africe, pro které bylo určeno, uvedl ve čtvrtek španělský deník El Pais s odvoláním na údaje OSN a údaje o sledování lodí.

*****

Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena přislíbila Ukrajině a 18 sousedním státům a územím „potenciálně ohroženým budoucí ruskou agresí“ další 2,2 miliardy dolarů na dlouhodobé vojenské financování, které čeká na schválení Kongresem, prozradil ve čtvrtek během neohlášené návštěvy Kyjeva ministr zahraničí Antony Blinken. (To si BIDET ty peníze tiskne nebo peníze jen přislíbí a potom stejně žádné nepošle? – pozn. př.)

*****

Zdá se, že Ukrajina plánovala využít mezinárodní jaderné experty jmenované OSN jako nástroj vydírání. Ale tento plán se nezdařil. Pokud se vám to napoprvé nepodaří, zkuste to znovu. Zdá se, že to je mantra ukrajinské vlády, která se snaží vydírat mezinárodní společenství, aby jí pomohlo vystěhovat Rusko z území zahrnujícího největší evropskou jadernou elektrárnu, píše ve svém článku Scott Ritter – bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty a v letech 1991-1998 zbrojní inspektor OSN.

*****

Ruský prezident Vladimír Putin ve čtvrtek ocenil nově dokončenou obnovu památníku Saur-Mogila, který připomíná sovětské osvobození Donbasu od nacistického Německa v roce 1943. Památník byl poškozen ukrajinským ostřelováním během bojů s domobranou Doněcké lidové republiky v roce 2014.

*****

Ruský prezident Vladimír Putin zaslal novému britskému panovníkovi soustrast v souvislosti s úmrtím královny Alžběty, uvedla ve čtvrtek tisková služba Kremlu. (I když Putin moc dobře ví, že Alžběta II. byla reptil. Dokonce se mu údajně mimo kamery jako reptilián ukázala, aby viděl, s kým má tu „čest“, pozn. př.)

*****

Bradley Blankenship – americký novinář, publicista a politický komentátor – si všiml pražské demonstrace a píše: „Zima se blíží: 70tisícový protest v Praze ukazuje, co Evropu čeká.“

Na 70 000 lidí se v sobotu 3.9. sešlo na pražském Václavském náměstí, aby požadovali demisi vlády v reakci na podle nich neschopnost řešit pokračující energetickou krizi. Protestující byli také výslovně proti dvěma předním západním institucím, jichž je tato dříve východně orientovaná země součástí, a to Evropské unii a Severoatlantické alianci (NATO).

*****

Uniklý dokument odhaluje skrytou ruku Západu za novými protidělnickými zákony na Ukrajině v britském stylu. Jakou roli sehrál Londýn v nejnovějším Zelenského zásahu do práv občanů země?

V rámci systému, který byl možná vymyšlen v dalekém Londýně, přišla nejhůře placená pracovní síla v Evropě o některé z mála cenných ochranných prvků, které měla. Toto opatření je v rozporu se zjevnými ambicemi Ukrajiny vstoupit do Evropské unie.

Ukrajinský prezident Zelenský 22. srpna ratifikoval velmi kontroverzní nové pracovní zákony, které mají rozsáhlé negativní důsledky pro drtivou většinu zaměstnanců v zemi.

Tyto právní předpisy, souhrnně známé jako zákon č. 5371, zbavují až 70 % ukrajinských zaměstnanců práv a ochrany poskytovaných v rámci zavedeného národního pracovního práva v zemi a zároveň výrazně omezují pravomoci již tak oslabených odborů organizovat se.

*****

Největší německý dovozce plynu – společnost Uniper – má problémy s nahrazením dodávek ruského plynu a ztráty společnosti rostou, přiznal tento týden její generální ředitel Klaus-Dieter Maubach. Varoval také, že by společnosti mohla koncem tohoto měsíce dojít hotovost, kterou jí Berlín poskytl jako pomoc.

*****

Všechny veřejné instituce v Maďarsku budou muset v nadcházející zimě dodržovat teplotní limit 18 stupňů Celsia, nařídila vláda. Na čtvrtečním brífinku to řekl Gergely Gulyas, ministr pověřený řízením úřadu premiéra Viktora Orbána. Připustil však, že na některých místech může být obtížné toto pravidlo dodržet, zejména v těch, která jsou vybavena zastaralými topnými systémy nebo nemají termostaty. Dalším opatřením je povinné snížení spotřeby plynu pro státní instituce s výjimkou nemocnic a sociálních zařízení.

*****

Bývalý anglický fotbalista Trevor Sinclair (černoch) vyvolal pobouření tweetem o královně Alžbětě, ve kterém zpochybnil, proč by „černí a hnědí“ lidé měli truchlit nad odchodem královny Alžběty II., a naznačil, že za její vlády rasismus „vzkvétal“.

*****

Zdá se, že královna Alžběta II. patřila k nacistické frakci chazarské mafie. Tajný film z roku 1933 ukazuje, jak Eduard VIlI. učí královnu nacistickému pozdravu. Jejich královské pozdravy. O filmu napsal britský nejprodávanější deník The Sun v červenci 2015.

Hajlující Alžběta II.

*****

Otázka případného referenda na osvobozených územích Ukrajiny o připojení k Rusku závisí na vůli tamních obyvatel, řekl v pátek médiím mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

*****

Osud Organizace spojených národů by mohl skončit jako osud její předchůdkyně, Společnosti národů, pokud budou „porušeny pravomoci stálých členů Rady bezpečnosti OSN“, varoval zástupce šéfa ruské Rady bezpečnosti Dmitrij Medveděv.

Odvolal se na nedávnou iniciativu Američanů, kteří navrhli některé „kompromisy v reformě“ Rady bezpečnosti OSN a kroky k přehodnocení stávajícího stavu.

*****

Obyvatelé Luhanské lidové republiky jsou připraveni zúčastnit se referenda o připojení k Rusku kdykoli, až to bude bezpečné, řekl v pátek agentuře TASS vůdce LLR Leonid Pasečnik.

*****

Ruský prezident Vladimír Putin poblahopřál severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi k 74. výročí založení Korejské lidově demokratické republiky, informovala v pátek Korejská centrální tisková agentura (KCNA).

*****

Bank of England nahradí všechny bankovky a mince s portrétem královny Alžběty II. novými s podobiznou Charlese III., uvedla banka ve svém prohlášení.

*****

USA se snaží zabránit tomu, aby se zbraně zaslané Kyjevu dostaly do nesprávných rukou, řekl diplomat.

*****

Rakouský ministr zahraničí Alexander Schallenberg v rozhovoru pro Wiener Zeitung nevyloučil možnost, že EU postupně zruší sankce vůči Rusku.

*****

Rumunská válečná loď poblíž přístavu Konstanta v Černém moři vybuchla kvůli mině, kterou měla zneškodnit, uvedla tisková služba rumunského námořnictva.

*****

Ukrajinské ozbrojené síly podnikly další pokus o vylodění vojsk přes Dněpr ve směru Kamjanka-Dniprovska, útok byl však odražen, uvedl člen hlavní správní rady Záporožské oblasti Volodymyr Rogov.
„Včera v noci byl zmařen nový pokus Zelenského bojovníků o násilné překročení Dněpru a vylodění,“ řekl.

*****

Liz Trussová otevírá Pandořinu skříňku. Nově jmenovaná britská premiérka se rozhodla, že reformy nebude odkládat na druhou kolej, a bez velkých předeher se chopila role. A to natolik, že to odrovnalo naprostou většinu britských voličů i establishmentu. Během svého prvního projevu v parlamentu premiérka prohlásila, že moratorium na těžbu ropy a zemního plynu metodou frakování bude brzy zrušeno.

Slova Liz Trussové, jejíž vystoupení od prvních minut pozitivně vnímala necelá čtvrtina Britů, měla účinek trhacího projektilu.

*****

S přicházejícím chladným počasím stále více Evropanů přemýšlí, jak žít. Ve velkých městech Starého světa nabírají na síle shromáždění, stávky, demonstrace a protesty.

Evropská média se donedávna snažila držet při zemi. Pouze regionální noviny se odvážily o něčem podobném informovat. Nyní jsou však i místní propagandisté na výplatní listině nuceni přiznat: voliči se začínají bouřit. „Horký podzim protestů“ slíbil establishmentu vůdce německé Levicové strany Martin Schirdevan, který se narodil ve východním Berlíně.

*****

V souvislosti s ukrajinským vývozem potravin v rámci „potravinové dohody“ může být jedinou zemí, která bude v zimě čelit hladomoru, Ukrajina, řekl agentuře Pravda ekonom Jegor Klopenko.

Podle experta se dluh Ukrajiny vůči západním zemím za půl roku zvýšil o 70 až 100 miliard dolarů. Kyjev nebude schopen splácet, a tak si Evropa půjčuje obilí. Výsledkem tohoto „barteru“ může být hluboká potravinová krize v zemi.

Ekonom uvedl, že Evropané neuznávají, že obilí nechodí do Afriky. Zároveň zdůraznil, že potraviny bude do regionu dodávat Rusko, které plánuje rekordní úrodu. Proto Rusko, Afrika, EU a Blízký východ nebudou tuto zimu hladovět, což se o Ukrajině říci nedá, uzavřel expert.

*****

Podle listu Financial Times se část Evropské unie obává reakce Ruska v případě, že zavede zastropování cen plynu. List FT citoval nejmenovaného vysokého představitele EU, který uvedl, že „všichni se obávají dominového efektu“.

Převzato: https://tadesco.org/zpravy-9-9-2022/

Královna je mrtvá. Konečně.

Toto pětiminutové video vysvětluje „operaci London Bridge“ – krycí název pro plány státního pohřbu. My, Bojovníci světla, jsme na „Operaci London Bridge“ velmi trpělivě čekali. Víme, že odstartuje celou řadu událostí vedoucích ke konečnému svržení hlubokého státu (Deep State). Zajímavé je, že pohřební oficiality trvají deset dní. Deset dní temnoty?

Pro nové čtenáře tohoto blogu několik základních informací. Za prvé, královna byla vrcholnou satanistkou Deep State na této planetě. Ovládala všechny tři větve Deep State – London City (finance), Vatikán (náboženství) a Washington DC (politika, zbrojní průmysl).

Toto tříminutové video vysvětluje všudypřítomnou moc královny na britských finančních trzích. (ODKAZ)

Ve skutečnosti je mrtvá už přibližně čtyři roky. Bylo zde několik zjevných dvojnic, které se původní královně nepodobaly. Ti, kteří mají oči, to viděli. Vždy šlo o to, kdy se provalí její oficiální smrt.

Královna měla mimoplanetárního vládce. Ona a její rodina jsou zlí reptiliáni. Její smrt byla oznámena až nyní, protože podle všeho byl její zlý reptiliánský vládce z planety odstraněn. Skvělá zpráva.

Ukázalo se, že prezident Trump věděl, kdy to bude oznámeno – 1776 dní po prvním Q oznámení (dropu). Napsal si číslo 1776 na poznámkový papír a podepsal ho (je v Q dropu). První zmínka Q byla 28.10.2017 – přesně 1776 dní před 8.9.2022, kdy byla oznámena královnina smrt.

Také 8 + 9 = 17 (číslo Q) plus 6 (2022) = 23 (číslo odplaty Q). Zdá se, že 8.9.2022 spouští nový příchozí svět utrpení pro Deep State.

Zde je další fascinující numerologie kolem královniny smrti.

Princ Philip zemřel 9.4.2021 ve věku 99 let = 666.

17 měsíců poté je 9.9.2022 = 666. Královna ještěrka umírá.

9.9.2022 = 666. Skotský král Jakub IV. zemřel 9.9. a mrtvá reptil. královna je stále ve Skotsku.

Podívejte se na to!

Princ Filip byl pohřben 17.4.2021. A přesně 17 měsíců po tom….. je 17.9.2022, tzn. 1+7+9+2+2+2 = 23

23 = číslo bolesti (odplaty).

A kdy se rozezněl Zvon svobody?? Dne 8.9.1776. BOOOM. Výstřel, který slyšel celý svět.

Zvon svobody se rozezněl 8.9.1776

Den 9.9. je delta pro Q zprávu ze dne 9. září 2020. Nyní se oficiálně nacházíme nad propastí. My, Bojovníci světla, jsme odvedli skvělou práci při podpoře Aliance během její operace Pravda – „Nemohli jsme to lidem říct, museli jsme jim to ukázat“.

Bažina je hluboká.
Někdy nemůžete lidem říct pravdu.
Musíte jim ji ukázat.
Teprve pak, na pokraji propasti, najdou lidé vůli ke změně, aby se jí mohli zúčastnit. (Proto nechává Aliance některé události zajít tak daleko, aby se lidé probudili a viděli, kam by je tento zkorumpovaný systém dostal, pozn. př.)
My, lidé, jsme byli zrazováni velmi dlouho.
Postavíte se na odpor?
Za Boha a vlast.
Za svobodu.
Za lidstvo.
WWG1 WGA
Q

Zde je další dvouletá delta Q pro 8. září.

Jsou nuceni vyjít na světlo, aby je všichni viděli.
Zachovejte si víru v lidstvo.
Zachovejte si víru v sebe sama.
Světlo světa.
Q

A nakonec meme dne. Kdo by mohl zapomenout na ten lahodný okamžik, kdy prezident Trump předstoupil před královnu ještěrku, aby zkontroloval královskou gardu. Chvíle k nezaplacení!

Dnešní den se pro Bojovníky světla na celém světě zapíše červeným písmem. Čekali jsme tak trpělivě, a byli jsme odměněni další velkou metou – takříkajíc přímo na Q!

Do Rudého října se pojede plnou parou vpřed. Toto slovní spojení by mohlo mít dvojí význam: 1) rudá vlna republikánských voličů a 2) krvácející Deep State, až budou jeho poskoci postaveni před soud.

Zmínky Q odkazují na 11.11. jako na datum, kdy se Amerika sjednotí – a já dodám, že i zbytek světa.

Zamyslete se na chvíli nad tím, co jste prožili za posledních pět let od chvíle, kdy se Q poprvé objevil v našich životech. Byla to jízda na horské dráze, kterou si nikdo z nás nedokázal ani představit. Ale – přežili jsme. A nejen to, dařilo se nám. Vědomí jednoty je na planetě Zemi živé a dobré.

Připoutejte se, přátelé. Tato neobyčejná jízda bude velmi zajímavá.

My to zvládneme!

WWG1 WGA

S Láskou Sierra

Zdroj: Sierra blog 

https://tadesco.org/zprava-od-sierry-ze-dne-8-9-2q22-zvon-svobody-se-rozeznel/