😁 Takhle to začíná! 

🔴 Rozpis úmrtí krále Charlese “Operace Menai Bridge” má velmi osobní souvislost

Tradice krycích názvů byla zavedena proto, aby se zabránilo předčasnému úniku zpráv o smrti do tisku. Názvy jsou dobře promyšlené: Menai Bridge je první železný visutý most na světě a nachází se na Anglesey ve Walesu. Charles nosil titul “princ z Walesu” po většinu svého života jako následník trůnu.

Plán smrti krále Karla se pravděpodobně bude podobat operaci London Bridge s několika úpravami.

https://www.merkur.de/boulevard/operation-menai-bridge-das-passiert-wenn-koenig-charles-stirbt-zr-92834660.html

🔻 Biden 👇

“Stejně jako miliony lidí na celém světě nejsem touto zprávou v pravém slova smyslu ani překvapen, ani pobouřen. Zpráva o smrti Alexeje Navalného. Odvážně se postavil proti korupci, násilí a všemu špatnému, co Putinova vláda napáchala. V reakci na to ho Putin nechal otrávit, nechal ho zatknout, nechal ho stíhat za vykonstruované zločiny, odsoudil ho do vězení, byl držen v izolaci. 👇

☝️ Ani to všechno mu nezabránilo v odhalování jeho lží. I ve vězení byl mocným hlasem pravdy, což je úžasné, když se nad tím zamyslíte. A po atentátu, který na něj byl spáchán v roce 2020 a který ho málem zabil, mohl žít v bezpečí v exilu,ale v té době cestoval mimo zemi. Místo toho se vrátil do Ruska, protože dobře věděl, že pokud bude pokračovat ve své práci, bude pravděpodobně uvězněn, nebo dokonce zabit. Ale přesto to udělal, protože tak silně věřil ve svou zemi, v Rusko. Zprávy o jeho smrti, pokud jsou pravdivé, a já nemám důvod nevěřit, že nejsou, budou ruským úřadům vyprávět svůj vlastní příběh. Ale nenechte se mýlit, nenechte se mýlit, za Navalného smrt je zodpovědný Putin. Putin je zodpovědný. To, co se stalo Navalnému, je dalším důkazem Putinovy brutality.”

❗️ Sídlo George Sorose je na Ukrajině. 

(Master C. Miller)

🟣 Skutečnost, že obrovská sluneční erupce končí nebo začíná končit ve druhém měsíci února.

Tato erupce způsobí mírné zrychlení, protože jelikož se jedná pouze o frekvence a vibrace, tato obrovská exploze působí na jádro Země, působí na neuronální systém, energie se dostává na planetu, ta ji přijímá, vibruje, je to opravdu tak a pro ty, kteří jsou v tomto procesu, je to stejné.

Kvůli tomu může dojít k nespavosti, zrychleným mentálním procesům, apatii, dezorientaci a netečnosti, což v některých případech vede k fyzické očistě, horku, pocení a zažívacím potížím, v jiných případech to může vést k úzkosti a chvění skrze nervový systém, oči, zuby, ale obecně to bude tak, že veškerá energie se odehrává mezi myslí a čakrami Země.

Tím se také od nynějška připravujeme na začátek období zatmění. Ano, od nynějška …

Hlavu vzhůru

Eduardo Ostranjov

Syrský přírodní léčivý kanál 🌟

💩 Prezidentka EU Ursula von der Leyenová prohlásila, že „nebudou šetřit úsilí“, aby Putina pohnali k odpovědnosti za Navalného smrt.

Ministr NATO Jens Stoltenburg řekl, že Navalnyj byl silným hlasem pro „demokracii“.

Všimli jste si, že všechny západní organizace nenávidí všechny Rusy, s výjimkou Navalného?

To proto, že byl západním agentem.

🎬 Vidíme 📽 👉 Ti dobří to mají plně pod kontrolou! Trump obviněn v 91 bodech obžaloby (91🪞1️⃣9️⃣)

🔴 Soud s newyorskou pornohvězdou je jedním ze čtyř trestních řízení proti republikánovi: celkem bylo vzneseno 91 obvinění s maximální sazbou 700 let vězení. (9+1+7=1️⃣7️⃣) 

https://m.bild.de/politik/ausland/politik-inland/strafprozess-gegen-ex-praesidenten-trump-ab-maerz-vor-gericht-87179442.bildMobile.html

5️⃣ : 5️⃣ 👉https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/27650

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

📌📌📌 Důvodem, proč Putin nejmenoval ty, kteří ovládají Bidenův režim a vládu USA, byl největší KOM; zaměřil se na stovky vojenských zpravodajských agentur Deep State, které sledují svět, spolu s globalistickými elitami a zkorumpovanými vojenskými vůdci s utajovanými informacemi, kteří všichni vědí, co se dole v Antarktidě skutečně děje.

ZDE JE KAPKA>]; ANTARKTIDA

Hluboko pod ledem se nachází technologie a jisté MASIVNÍ UAPS, které změnily molekulární strukturu ledu. Když pokročilé vojenské energetické nástroje/zbraně/technologie vytvoří energii nulového bodu (nekonečnou energii) a přijdou do kontaktu s modrým ledem, vznikne silné speciální modré záření (Čerencovovo záření). Tyto události pomocí neutrin a silných paprsků modré energie mohou cestovat rychleji než rychlostí světla a umožňují kvantové skoky do jiných dimenzí a sběr informací. Nejenže shromažďují informace, ale jsou také prostředkem komunikace mezi galaxiemi, vnějšími dimenzemi a vnitřními dimenzemi.

Tato mocná technologie je také částicovou zbraní a přímou energetickou zbraní, která již desítky let vyvolává zemětřesení.

(Malý příběh o neutrinech: Kdysi dávno v biblických dobách Ježíš a mnozí další mistři používali své SVATÉ struktury DNA k aktivaci neutrin, která přenášela znalosti z vnitřních a vnějších dimenzí. Když se člověk modlí nebo mluví s vyššími dimenzemi moci a božstvy či bohy nebo se zemřelými milovanými. Používají neutrina, která se pohybují rychleji než světlo a jsou napojena na nekonečné energetické božské částice, které jim předávají informace).

Totéž platí pro zlé lidi, kteří uctívají Baliho Molocha, boha dětských obětí a démonické bohy. Ti se také napojují na neutrina a velmi často používají adrenochrom smíchaný s DMT z těla, aby během obřadů vedli rozhovory s ďáblem. Od objevu ANTARKTIKY, skryté technologie a mocných supertekutin pod zemí, se však na schopnost promlouvat s energií temné inteligence a ovládat svět zaměřují globalisté již téměř sto let. 

TEĎ už chápete, proč ELITA a prezidenti jako Obama a premiéři v posledních letech cestovali do ANTARKTIKY, aby navštívili několik podzemních vojenských základen napojených na starověkou vyspělou civilizační technologii.

(*ČÍM VÍCE SE DOSTÁVÁME K PRAVDĚ, TÍM JE TO NEUVĚŘITELNĚJŠÍ)

Síla technologie ANTARKTICKÝCH neutrin smíchaná s nekonečnou energií a speciálním ledem vytvořila superzbraň, včetně galaktické temné inteligentní síly, která mluví o tom, jak ovládnout svět. 👇

☝️ Naštěstí si BÍLÉ Klobouky pod vedením Trumpa vybraly vojenskou základnu CHEYENNE MOUNTAIN, COLORADO SPRINGS (kde Tesla zaslechl, jak s ním mluví mimozemšťané, a získal k tomu informace, k vytvoření elektřiny, kterou dnes používáme, a další informace spojené s energií nulového bodu a částicovými zbraněmi), V DENVERU V RIFLE PARKU JE MASIVNÍ MODRÝ LEDOVEC HLUBOKÁ PODZEMNÍ ZÁKLADNA.

Proto ilumináti vytvořili [DS] vojenské město D.U.M.B. pod denverským letištěm, stejně jako skryté tunelové systémy spojující Cheyenne Mountain s modrým ledem hluboko pod zemí.

NAŠTĚSTÍ ALIANČNÍ VOJENSKÉ OPERACE PŘEVZALY KONTROLU NAD PODZEMNÍMI SYSTÉMY A.I. CHEYENNE MOUNTAINS A DENVERSKÉHO LETIŠTĚ, KTERÉ PROVOZOVALY POKROČILOU NEUTRINOVOU TECHNOLOGII A TECHNOLOGII A ZBRANĚ S NULOVÝM BODEM ENERGIE.

Od roku 2016 do současnosti vojenské operace Aliance dobyly téměř všechny hlavní podzemní vojenské základny, jejich systémy umělé inteligence a skryté technologie, VČETNĚ MASIVNÍ INFILTRACE V ANTARKTIDĚ a uzavření podzemních základen vytvořených ROCKERFELLERY (TEĎ už víte, proč armáda pojmenovala horu v ANTARKTIDĚ po ROCKERFELLERECH a ostrov ROTHSCHILDS).

DNEŠNÍ DOBA: VOJENSKÁ ALIANCE BÍLÝCH Klobouků má téměř ÚPLNOU KONTROLU INTERNETU (USSF, STARLINK, CHEYENNE MNT. COMMAND) po celém světě a dokončuje své poslední operace ke svržení SYSTÉMU DEEP STATE CABAL, BANKOVNICTVÍ, KONTROLY INTERNETU A VOJENSKÝCH OPERACÍ [DS]. 👇

☝️ CIA, Carnegie Endowment, ROCKEFELLERS, ROTHSCHILDS, Mossad, KAZAŘI, nacisté atd. již nemohou ovládat svět a zejména budoucnost.

CHEYENNE MOUNTAIN, TRUMP, MUSK, MILITARY ALLIANCE ⚠️ PLUS SKUTEČNÉ [TAJNÉ SLUŽBY] vnitřní/venkovní ]TAJNÉ SLUŽBY[ vytvořily NEJMOCNĚJŠÍ A.I. SYSTÉM NA SVĚTĚ, KTERÝ NÁS ZAVEDE DO BUDOUCNOSTI S NULOVÝM BODEM ENERGIE, KTERÁ JE SPOJENA S ROZLIŠENÍM A NOVOU CIVILIZACÍ VE ZLATÉ ÉŘE.

Tento super A.I. SYSTÉM se zmocnil satanistických (“entitních”) operací Deep State a závěrečné fáze bouřlivých operací probíhají právě teď. PO CELÉM SVĚTĚ.

TEĎ UŽ VÍTE, PROČ PUTIN ŘÍKAL, ŽE A.I. NELZE ZASTAVIT, A PROČ MÍNÍ, ŽE ELONA MUSKA “NELZE ZASTAVIT” (PUTIN VÍ, že Musk byl AKTIVOVÁN Trumpem v USSF a financován KASHEM, TRUMPOVÝM DOD A EZRA).

PUTIN ví o Antarktidě, ale Tuckerovi Carlsonovi nevysvětlil, jaké jméno (jména) ovládá DEEP STATE US GOVERNMENT.

Proto Tuckerovi řekl: “Nemohu vám ta jména říct, protože je nechcete.” (TUCKER je napojen na vysoce postavené zdroje 3 agentur, Trumpa, stejně jako MUSK a dokáže najít jakékoli jméno na světě a jakoukoli osobu s tímto jménem. Ale to, co PUTIN naznačoval, byla jména, která vzešla z operací ANTARKTICKÉHO PODZEMÍ [DS] TAJNÉ SLUŽBY).

(PROTO JE DŮLEŽITÝ JULIAN ASSANGE, KTERÝ NAŠEL/ZAPSAL EMAILY HILLARY CLINTONOVÉ A SERVERY DNC. ANTARKTIKA)

Tento důležitý rozhovor dal celému světu zpravodajských služeb, vojenským velitelům a světovým elitám v rámci KABALU na vědomí, že jejich čas skončil. TOHLE BYLY SKUTEČNÉ KAPKY.

V DOBĚ, KDY SPOLU MLUVÍME, TUCKER A PUTIN PLÁNUJÍ DALŠÍ ROZHOVOR A PŘIPRAVUJÍ SI PŮDU.

USSF VYTVOŘENÁ S TRUMPEM JE PRO ÚTOČNÉ OPERACE ROZHODUJÍCÍ.

NCSWIC(PROTO JE DŮLEŽITÝ JULIAN ASSANGE, KTERÝ NAŠEL/ZAPSAL EMAILY HILLARY CLINTONOVÉ A SERVERY DNC. ANTARKTIKA)

Tento důležitý rozhovor dal celému světu zpravodajských služeb, vojenským velitelům a světovým elitám v rámci KABALU na vědomí, že jejich čas skončil. TOHLE BYLY SKUTEČNÉ KAPKY.

V DOBĚ, KDY SPOLU MLUVÍME, TUCKER A PUTIN PLÁNUJÍ DALŠÍ ROZHOVOR A PŘIPRAVUJÍ SI PŮDU.

USSF VYTVOŘENÁ S TRUMPEM JE PRO ÚTOČNÉ OPERACE ROZHODUJÍCÍ.

NCSWIC

📌📌📌 Kongres již byl informován vojenskými WHISTLEBLOWERY a stovkami vysoce postavených vojenských činitelů o tom, co se skutečně děje v Antarktidě a temných hlubokých [DS] OPERACÍCH.

Nyní vidíte, proč (Projekt Modrý paprsek) mimozemské invaze a pozorování UFO prosazuje PENTAGON, MSM, Izrael, Vatikán a další významné země.

Původní myšlenka Projektu Blue Beam spočívala v použití modrých paprsků přímých energetických zbraní z ANTARKTIKY k vyvolání zemětřesení a použití pokročilé zbraně k vytvoření chaosu pomocí elektromagnetických frekvencí (neutrinové zbraně, které mohou vytvářet myšlenky a instalovat ideje do velkých mas ….. Chytré telefony, chytré televize a chytrá rádia mohou v lidech aktivovat hlasy a falešné iluze a pocity. To je stejný důvod, proč chtěl McDonalds pomocí chytrých technologií využít technologie k reklamě na spící lidi a infiltrovat sny elektromagnetickými frekvencemi. Vojenská technologie Deep State předcházela nápadu McDonalds využívat neutrina k manipulaci s lidmi o desítky let).

Projekt Blue Beam chtěl vyvolat mimozemskou invazi pomocí zemětřesení. Ovládání mysli nad městy pomocí částicových zbraní, které způsobují neutrina v mozku a elektromagnetické myšlenkové proudy, a zároveň použití uměle vytvořených UFOS/UAPS k bombardování měst, a chtěli použít přímé energetické zbraně k útoku na armádu a města (modrý paprsek. Stejně jako požáry v Lahaině na Havaji, které zničily město).

Už dávno jsem vám řekl, že probíhá operace [REDUKCE] a ]]REÁLNÁ REDUKCE[[[. Jedna z nich byla falešná (plán invaze v rámci projektu Modrý paprsek a UAPS, UFO, VOJENSKÉ UTAJOVÁNÍ a hluboké, temné vojenské podzemní operace).

A REÁLNÁ ] VÝVOJOVÝ [ PROJEKT (ten už probíhá a armáda, americký Senát a Kongres byly a stále jsou informovány o probíhajících operacích a SKUTEČNÝCH VÝVOJOVÝCH PROJEKTECH).👇

☝️ To je jeden z důvodů, proč se [DS] snažila otrávit armádu vakcínami a pokusit se ji zhroutit, aby se OSN mohla ujmout vedení v boji proti pandemii. (To se však nestalo. Armáda vakcíny hromadně odmítala, zejména USSF). Poté se OSN a WHO pokusily iniciovat Světovou pandemickou smlouvu, která umožňuje OSN převzít kontrolu nad zeměmi, vládami a vymáháním práva, včetně vojenských operací (to časem selže).

Deep State se posledních 8 let snaží zabránit vojenským bílým kloboukům v odhalení složitých operací vojensko-průmyslového komplexu (Deep Dark Projects).

Vše, co se nyní děje v USA, povede k odhalení podvodu v roce 2020, vojenské puče s TAJNÝMI SLUŽBAMI proti Trumpově administrativě a zrada bude odhalena a spojena s temnými, protiústavními, tajnými vojenskými operacemi.

Včetně vytvoření virové pandemie, skrytých vojenských základen, skrytých technologií a bilionů ukradených peněz daňových poplatníků.

Uvidíte, jak se v reálném čase rozvíjí BOUŘE operací a jak se v tichosti rozvíjí KOLAPS CABAL a operací projektu Modrý paprsek.

Zůstaňte silní, vlastenci, máte víc, než si myslíte. Máte informace, které vám byly předány mnohokrát, mnoho let dopředu.

V zákulisí]>]; Boží ruka přináší světu skutečné HNUTÍ PRAVDY a lidé už nesledují WEF, WHO atd.

Boží ruka dala Bílé Klobouky v rámci zpravodajských KOMUNIKACÍ ALLIANCE OPERACE.

Čím blíže se dostáváme k PRAVDĚ, tím neuvěřitelnější se stává.

ARMÁDA JE JEDINÁ CESTA

WWG1WGA 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

Další očkovací úmrtí:

⚰️ Opět  “promi šéfkuchař”  

“Od roku 2020 se začal věnovat profesionální kariéře, založil si vlastní firmu a nabízel své dovednosti v podobě kuchařských kurzů a cateringových služeb. S projektem “Private Cooking” přenesl svou vášeň pro experimentování do domácností lidí tím, že pro ně osobně vařil při jejich výjimečných příležitostech. Své dovednosti však nepředváděl jen v domácnostech lidí, ale také naživo na různých akcích a v rámci svých oblíbených kuchařských kurzů, …

Působil také v televizi! Hrál klíčovou roli v zákulisí pořadu “Silvia kocht” na ORF, jak zdůraznila moderátorka Silvia Schneiderová na jeho webových stránkách: “Je nepostradatelným kuchařským profesionálem v pozadí, který pracuje ruku v ruce s každým z našich kuchařů, prochází recepty a je po ruce, když se něco nepovede. Po oznámení jeho úmrtí se moderátorka rozloučila na Instagramu. Poděkovala mu za jeho vynikající práci, informativní příspěvky a dlouholeté přátelství. “Milovaná lištičko, FUXXXY, Markusi! Byl jsi oblíbencem všech u nás … A jsem si jistá, že tam budeš i ty. Protože jsi nám ukázal, na čem opravdu záleží: na opravdovém přátelství, obětavosti, radosti, soucitu, laskavosti a lidskosti.”

https://www.msn.com/de-de/unterhaltung/news/tv-koch-markus-fuchs-39-ist-tot/ar-BB1imLzq?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=2de26704218f4b2eb8052908d1a86410&ei=115

🟩 Překlad videa: Emergency Broadcast System (EBS)…. jak si přečtete, je to v USA hodně husté….. 

Budu se snažit vám tady dávat občas překlady zajimavých videí 🙂

▪️ Dnes večer se objeví několik velkých (mimořádných) zpráv. V současné době provádíme nouzový zákaz vycházení. FBI přichází a vydává naléhavé varování. Pokud jste se nacházeli v těchto velkých městech, tato města mohou být velmi brzy napadena. Jsou zahlcena a přeplněna těmito skupinami, které napadají naši zemi. To je to, před čím právě varovala FBI. A jsou také lidé, kteří svou životní situaci popisují jako válečný stav. Říkají, že mají pocit, že žijí ve stanném právu, protože v naší zemi a v těchto určitých oblastech a městech je teď extrémní přítomnost policie a Národní gardy kvůli té krizi na našich hranicích a kvůli extrémní přítomnosti policie a Národní gardy se tam objevuje ohromné množství lidí.

👇

☝️ Lidé jsou zastavováni, vyslýcháni a podrobováni kontrole, zda jsou či nejsou občany USA. Nechávají tu krizi dojít tak daleko, že řešením bude tato stálá vojenská přítomnost v našich velkých městech, aby se vypořádali s touto současnou uprchlickou krizí. Budeme svědky zavedení válečného stavu. To už bylo vyhlášeno v několika městech. Právě teď jsou v ulicích vojáci.  Musíme mít všude Národní gardu, protože situace je nebezpečná a chaotická. To je jediné řešení – je to povoleno, financováno a placeno z našich daní. A FBI také varuje, že situace se zhoršuje a tyto skupiny a gangy jsou stále silnější a začínají nyní ovládat i některá města v některých regionech. A říkají, že tyto skupiny pronikají přes naše hranice.

Bylo to umožněno zejména v posledních třech letech v takovém rozsahu, jaký jsme nikdy předtím neviděli. Před otevřením hranic (vysoká míra imigrace) ➡️ vždy docházelo k deportacím zločinců, uprchlíků a všech, kteří představovali hrozbu. Pokud jste porušili některé z těchto pravidel, hrozila vám okamžitá deportace ze strany ICE a to vše je nyni pryč. Všechny tyto programy byly záměrně pozastaveny. 

Zavedli zákaz vycházení. Máme tu varování od vysokého úředníka FBI, abyste opustili města. Pojďme tedy k první události, která se zde stala. V New Yorku zavedli prodloužený zákaz vycházení.

Před více než měsícem vyhlásili zákaz vycházení pro migranty a nyní ho rozšířili na další oblasti a regiony v okolí New Yorku. 

K zákazu vycházení bylo přidáno dalších 20 přístřešků pro migranty. To znamená, že nyní nutí migranty, aby tam zůstali v rámci zákazu, pokud chtějí mít přístup do těchto přístřešků, jinak přijdou o místo.

Je to reakce na masivní nárůst násilí a kriminality způsobené nelegálními migranty, který jsme zaznamenali v New Yorku. Došlo k útokům i na policisty a na nevinné civisty uprostřed Times Square. V New Yorku se nyní snaží přijmout zákon, který by migranty zbavil omezení pobytu.

V těchto útulcích (přistřešcích) mají omezen pobyt 30-60 dní a pak musí odejít, najít si jiný útulek nebo jinou oblast. Toto se snaží odstranit, aby nebyl žádný časový limit v New Yorku, což vše ještě zhorší.

Stejně tak města jako Denver. Představitelé Denveru žádají guvernéra, aby do Denveru v Coloradu vyslal Národní gardu. Ale zatím váhá a neudělal to, protože to bude velké znamení, že se krize zhoršuje. 

Mnoho hotelů, komunitních center a oblastí se stalo tak nebezpečnými, že musí být střeženy stálou přítomností policie nebo ochranky. 

A ve státech, jako je New York a Massachusetts, jsou ve všech těchto hotelech příslušníci Národní gardy. A v New Yorku je chrání Národní garda, protože násilí v těchto oblastech extrémně vzrostlo a jejich obyvatelé jsou znepokojeni. A dokonce i v Coloradu.

V Lakewoodu (předměstí) ve státě Colorado obyvatelé vyzývají městskou radu, aby nepomáhala sousednímu Denveru s uprchlickou krizí. Brání se a říkají, že se nechtějí stát útočištěm jako Denver.

Národní garda zabírá všechny hotely, komunitní centra. Občané těchto měst  to popisují jako stanné právo.

A já jsem na to upozornil možná před 3-4 měsíci, že to může vést až ke stannému práva, k zahlcení našich měst a naší infrastruktury, kde bude  muset být umístěna Národní garda a armáda – lidé si mysleli, že je to šílené a teď to vidíme,co se děje

Píše se v članku – cituji: Město v Texasu je pod stanným právem, obyvatelé Eagle Pass odhalují, jak jim policisté a vojáci zabavují majetek a vyslýchají místní obyvatele, protože jsou v epicentru migrační krize.👇

V celém městě prý žije jen 28 000 lidí. Říká se, že každá restaurace, hotel, čerpací stanice, každé místo, které navštívíte, je plné vojáků Národní gardy a pořádkových sil

Ale tato krize je zinscenovaná a je dovoleno, aby k ní došlo. Je to součást řešení reakce na problém. Nyní jsme ve fázi řešení, kdy může dojít  k masivnímu zásahu. Dovolili, aby se tato krize vymkla kontrole.

Místo toho, aby to zastavili na hranicích, tak jim umožňují vstup do naší země a místo vnějších kontrolních stanovišť zřizují vnitřní kontrolní stanoviště. A také si vzpomínám, jak před několika měsíci Bidenova administrativa oznámila, že se snaží vypracovat plány, jak udržet migranty v Texasu, aby Texas nedovolil posílat migranty do jiných států.

Před několika měsíci o tom mluvila i federální vláda a já jsem o tom natočil celé video. Tato záležitost ještě není u konce. Stále se to stupňuje. Máme tu také guvernéra státu Georgia Briana Kempa. Právě oznámil, že se chystá vyslat další vojáky Národní gardy na jižní hranici Spojených států a také do Texasu, aby pomohli s operací Osamělá hvězda. To bylo právě oznámeno. Už tam byly desítky vojáků a on tam posílá dalších několik desítek z Georgie. Takže máme několik států, které tam nasazují své zdroje, ale on sám dokonce řekl, že je to jejich Národní garda.

Vojáci nesmějí zatýkat ani zadržovat. Pomáhají pouze se sledováním a zpravodajskými informacemi, aby se dostaly zpět k texaským orgánům činným v trestním řízení, které provádějí zatýkání.

Texas musí vynaložit většinu úsilí/práce texaských orgánů činných v trestním řízení na ochranu hranic USA, protože federální orgány odmítají pomoci.

 V Denveru říkají, že chtějí zaměstnat migranty, aby pracovali pro město. Takže vlastně říkají, že neví, co si se všemi těmi lidmi počít. Nevíme, kde je ubytovat. Nemáme dostatek zdrojů a oni stale přichází.

Každá západní země na planetě je teď přeplněna. I Evropa. Je to plánovaný útok na Západ, který je placen z našich vlastních daní. Říká se tomu strategie Clowarda a Pivena. A je to strategie, která existuje již od 60. let 20. století. Strategie spočívá v zahlcení zdrojů a sociálních služeb země větším počtem lidí, než je schopna absorbovat, a také v nahromadění obrovského finančního dluhu, který země není schopna absorbovat.

Texas musí vynaložit většinu úsilí/práce texaských orgánů činných v trestním řízení na ochranu hranic USA, protože federální orgány odmítají pomoci.

 V Denveru říkají, že chtějí zaměstnat migranty, aby pracovali pro město. Takže vlastně říkají, že neví, co si se všemi těmi lidmi počít. Nevíme, kde je ubytovat. Nemáme dostatek zdrojů a oni stale přichází.

Každá západní země na planetě je teď přeplněna. I Evropa. Je to plánovaný útok na Západ, který je placen z našich vlastních daní. Říká se tomu strategie Clowarda a Pivena. A je to strategie, která existuje již od 60. let 20. století. Strategie spočívá v zahlcení zdrojů a sociálních služeb země větším počtem lidí, než je schopna absorbovat, a také v nahromadění obrovského finančního dluhu, který země není schopna absorbovat. V podstatě to  znamená přetížení země zevnitř a zatížení finančního systému, sociálních služeb a integrity naší společnosti. Každou vteřinu, každou minutu se objevují skupiny lidí a my nevíme, kdo jsou, odkud jsou a s jakými úmysly do naší země přicházejí.

Vysoký agent FBI právě varoval, že ta velká města, jako je New York, jsou teď ovládaná gangy zahraničních migrantů a ti teď také verbují další migranty pro své gangy.

Tyto gangy se v New Yorku usazují a některé z nich spojují své síly, aby páchaly zločiny a vytvářely tyto zločinecké gangy. 

Članek – FBI varuje, že MS-13 a brutální gang venezuelských migrantů by mohly spojit své síly a terorizovat New York. Varují, že tent gang, který rychle rozšiřuje svou trestnou činnost o krádeže mobilních telefonů v New Yorku, je pro FBI prioritou. Tvrdí to vrchní agent John Morales. Tento gang se usadil v New Yorku nedávno, protože tam jen z Venezuely přišly statisíce přistěhovalců, z nichž 90 % byli muži ve vojenském věku. Myslím, že jenom z Venezuely jich loni přišlo přes 300 000.

Tento venezuelský gang v New Yorku by se mohl potenciálně spojit s již zavedenými gangy MS-13.

Venezuelský gang má zločineckou síť po celé Jižní Americe a nyní rekrutuje nové členy z migrantů v útulcích, aby vytvořili gangy na krádeže telefonů. Má mezinárodní konexe na pašování přístrojů, které tam Kolumbie má prodat. 

Děje se to po celém New Yorku, drzé loupeže, přepadení na skútrech. Lidé seskočí ze skútru, mohou být i dva, jeden vyskočí, namíří zbraň, vy musíte odevzdat telefon, kabelku a oni utečou a ukradnou vám ji. A tyhle telefony jsou pak součástí mezinárodních zločineckých sítí a používají je k obchodování s nelegálními látkami a lidmi. Všechny tyhle věci používají k pašování. Potřebují tisíce, miliony telefonů, aby je mohli vybíjet prostřednictvím těchto účtů, aby je nebylo možné vystopovat a vysledovat.

Najdou telefony a propojí je po celé Kolumbii s těmito gangy v New Yorku

FBI naléhá na venezuelské migranty, aby nahlásili členy gangů, a těm, kteří tak učiní, nabízí dočasná víza a ochranu svědků a že s vízem získají mnohem větší přístup k výhodám a právům

A také říkají, že první oběti jsou obvykle oni a jsou  zneužíváni těmito zločineckými sítěmi a gangy.

Ženy a děti, které přicházejí jsou nejvíce zneužívány a napadány. Všechny tyto komunity po celé zemi bývají předávkování nelegálními látkámi

V naší společnosti dochází k rozkladu a velká část toho souvisí s tím, že naše jižní hranice je zcela otevřená a děravá.

Četl jsem zprávu od CBS News,vlastně CNBC, uváděli, že tam jsou dokonce bývalí mexičtí policisté a bývalí příslušníci mexické národní gardy, kteří vlastně pomáhají těm gangům a těm zločineckým sítím, které přicházejí přes hranice a pomáhají jim převážet lidi a také látky

V TV- Býval policistou a teď pomáhá této skupině převážet lidi a věci do země a ze země, protože jim to vydělává mnohem víc peněz a je to pro ně mnohem lukrativnější. A to je jeden z důvodů, proč se ten problém nedá vyřešit, protože všichni vydělávají peníze. Všichni za tuhle krizi dostávají miliardy dolarů. – potřebujeme miliardy dolarů od vlády, abychom mohli všechny tyhle věci financovat. Potřebujeme tyto granty. Potřebujeme tyto půjčky. I na to dostávají obrovské šeky. Pokaždé, když je nějaká mimořádná událost, sáhnou do fondu pro mimořádné události a vykopou nám, daňovým poplatníkům, ještě o něco hlubší díru, a navíc si ještě strhnou část peněz, které na těchto mimořádných událostech vydělají.

Staví útulek pro migranty – bratranci. Její bratr vlastní společnost, která ho staví a platí jim za to příliš mnoho – dostávají i výpalné. Je to všechno tak velké, že hrají všechny tyhle hry, aby ty peníze přihráli sobě a také svým spojencům.

To je jeden z důvodů, proč tento problém nelze vyřešit. Právě schválili v Senátu zákon pro všechny zahraniční země, kterým posíláme pomoc – 100 miliard dolarů.To je naprosto šílené. 

Ale pak nejsou žádné peníze na ochranu hranic. A dokonce se pozastavují deportace, protože ICE zřejmě nemá dost peněz. 

A tyto peníze budou vyprány a také špatně nasměrovány a zneužity, stejně jako je tomu ve Spojených státech. 

Tento úředník FBI, také varuje, že určité skupiny by se mohly spojit, ale také by určité skupiny mohly bojovat proti sobě – mohlo by dojít k územním sporům a územním válkám gangů, kdy nesmíte být v určitých oblastech, pokud patříte k určitému gangu nebo k něčemu jinému. A mohli bychom být svědky nárůstu násilí mezi těmito gangy i v těchto velkých městech.

 Každý to může vidět, že to představuje velké riziko pro národní bezpečnost naší země. Ale pak prostě pokračují každý den. Žádný útlum nenastává.

A také vidíme, že v místech, jako je New York, jsou tisíce lidí mimo tyto útulky. Někdy tam lidé čekají v obrovských frontách i celé týdny, protože nechtějí odejít, opustit své bydliště, aby se dostali do hotelu nebo kamkoli jinam, ať už chtějí jít kamkoli. Je to uprostřed zimy a právě teď sněží. 

Přes 30 cm sněhu napadlo také v Connecticutu a Nové Anglii. Ty jsou v současné době ohroženy. A pak tisíce lidí spí na chodníku a denně přiváží další.

 V Denveru přijde v průměru 250 lidí denně. Je tam extrémní zima -.V Denveru v Coloradu může být mínus 30 až 40 stupňů. A my jen dovážíme další lidi. 

Proč to děláme? Jak je to humanitární?

Není to dobré pro nikoho. Nikomu to nepomůže. A když si lidé uvědomí, že se snižují rozpočty, omezují služby, všechny hotely jsou v koncích. Nemůžeme už nic z toho zaplatit. Co bude NYC dělat, až to bude opravdu na maximu a oni si uvědomí, že už na to nemají a budou se muset otočit? Budou mít ve městě statisíce naštvaných lidí, kteří by potenciálně mohli způsobit nepokoje a chaos! Takže bychom se mohli dočkat zpětné reakce. A mohli bychom vidět i ty gangy a skupiny ze zahraničí, jak se i malé procento z nich aktivizuje, aby spáchalo útoky na naše velká americká města. A až k tomu dojde, určitě uvidíme více nasazených jednotek Národní gardy a omezení cestování.

Takový je plán. Nechtějí zabezpečit hranice, protože chtějí mít tato kontrolní stanoviště uvnitř. Chtějí zavést vnitřní stanné právo  mít národní gardu v ulicích a vojáky v ulicích v každém větším městě.Chtějí nás zpomalit a Ameriku rozbít zevnitř, protože to je jediný způsob, jak ji mohou zničit.

Je to boj o naši zemi a my si ji musíme vzít zpět. Musíme získat zpět naši zemi. A jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je pěstovat vlastní potraviny a být udržitelnější. Protože pokud dokážeme ustoupit z těchto systémů, které jsou v současnosti zahlceny, budeme v bezpečí, až se něco zhroutí a také se tím sníží tlak na systém. Pokud si můžeme vypěstovat vlastní potraviny, pokud máme vlastní slepice, vlastní ptáky na maso, vlastní vejce, vlastní zahradu.Pak také odlehčíme dodavatelským řetězcům, potravinovým systémům, které jsou v současné době pod obrovským tlakem desítek milionů lidí přicházejících do naší země

V těchto konkrétních regionech jsou zásoby potravin omezené, jejich zdroje, rozvodná síť, zásobování vodou a celá kritická infrastruktura nejsou na takový příliv lidí dimenzovány.

Většina infrastruktury je také desítky let stará. V místech, jako je New York, jsou některé z nich staré i sto let. 

Takže se ujistěte, že jste připraveni. Ujistěte se, že máte zásoby..

Ale musí se to dostat ven, aby se věci mohly změnit. Když to můžou skrýt/předstírat, že se nic z toho neděje, schovat se do pozadí, tak to můžou nechat být, dokud nebude pozdě.

Ale pokud to můžeme odhalit, lidé uvidí, co se děje. A to lidé nechtějí. Každý skutečný člověk ví, že je to zátěž a stres. Ví, že prostě má problém si koupit jídlo, a nechápe, proč dáváme tisíce a tisíce dolarů na sociálních dávkách lidem, kteří ani nejsou našimi občany, když máme problém si koupit jídlo sami. Máme problém uživit naše rodiny, protože ceny šly tak nahoru.

Ale pak máme miliony, miliardy dolarů na rozdávání. A to je čistá inflace, protože teď miliony lidí dostávají zdarma peníze na nákup potravin prakticky za nic. A to také vytváří tlak na potraviny a také zvyšuje ceny. Ovlivňuje to všechno a musí se to zastavit. Musí nastat obrat, a představte si, že by to trvalo ještě čtyři roky, že by to trvalo až do roku 2028…Nevím, jestli to země zvládne.

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk

👉 ENDGAME 👈 🤔

 

🇺🇸 Prezident Donald Trump 

Takže se něco děje a teď nás čeká gigantické vítězství už za pár dní, když se nad tím zamyslíte. Příští týden, tak nějak. Dalo by se říct, že příští týden.

⚠️🔥🔥🔥🔥⚠️

Tohle je asi konec: pád Baala

Prostřednictvím Militia-Man & Crew vyšla informace, která potvrzuje to, co jsem vám všem sdělil o Texasu, pokud jde o směnu měny za drahé kovy, že jakmile bude irácký dinár na měnovém trhu, každý bude moci konvertovat na zlato a stříbro. 

Víte všichni, jak monumentální to je? Vzpomínáte si na 43 států, které přijaly zákony o tom, že kovy jsou zákonným platidlem? To znamená, že vaše peníze budou 100% osvobozeny od daně. To znamená, že pokud si koupíte nemovitost se zlatou hypotékou, nebudou daně, zástavní práva atd. nijak vadit. 

Proč si myslíte, že se bankéři obávají Basel 3? Vzpomínáte si, co před několika dny řekla MBA? Že se kvůli B-3 změní celý model nemovitostí. 

“Asociace hypotečních bankéřů (MBA) se důrazně postavila proti změnám kapitálových pravidel Basilejské dohody a poukázala na sedm klíčových oblastí, které by mohly mít dopad na velkoobchodní a regionální banky, věřitele, obsluhovatele a dlužníky v ekosystému financování nemovitostí. Zde je bližší pohled na tyto klíčové obavy.” Konec citátu.

Basel 3 posiluje postavení občanů. Ne bankovní sektor. Proto se nyní snaží Dodd-Frankův zákon ještě více zpřísnit. Ten umožňuje bankám legálně zabavit vaše peníze, což je činí nepostižitelnými vůči soudním žalobám. Všichni to musíte pochopit. V 70. letech minulého století si boomers kupovali domy za 10-20 tisíc. 

Už všichni chápete, proč bankéři před několika měsíci fňukali v Kongresu nad Basilejí 3?

Doby, kdy se hypotéky sepisovaly s úrokovými sazbami, které existovaly pouze na obrazovce počítače, a v trezorech bank nebylo nic, co by podložilo smlouvu, kterou kupující domů uzavřeli a zavázali se ji dodržovat měsíc co měsíc po celá desetiletí. 

Neuvědomují si, že se podpisem dokumentu, který umožňuje bance zabavit nebo zkonfiskovat jejich majetek, pokud nebudou splácet za peníze, které nikdy fyzicky nevlastnili, sami dostali do finanční pasti, aby podepsali smlouvu založenou na slibu, a nikoli na majetku.

Video:
IMG_1572

🔺 Nastává doba velkých významných změn. Všechno se mění. Dovolte, aby se to rozvinulo. Tyto ohromující časy od vás budou vyžadovat, abyste si ve svém srdci uchovali VÍRU. 

Nenechte se strhnout do spirály strachu & negativity, která byla v naší popkultuře.

💰 Bezos 2.0 se tento měsíc zbavil dalších 2 miliard dolarů akcií Amazonu – celkem tedy 6 miliard dolarů. Všichni víte, která bije. 😉

💀 [DS] likvidační prodej ‼️

🔴 Rod Stewart prodává práva na svůj písňový katalog za 100 milionů dolarů společnosti Iconic Artists Group Irvinga Azoffa.

https://nypost.com/2024/02/15/media/rod-stewart-sells-rights-to-his-song-catalog-for-100m/

😁 Pamatujete si, jak loni v létě chodil v botě & prodal své sídlo? 👇

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/76370

🛑 Zablokují zemědělci Prahu a Brno? Podpořte nás! Chtějí vás vyhubit! Bez dalšího převratu to nepůjde?

Protiproud TV vysílá rozhovor Petra Hájka s inženýrem Zdeňkem Jandejskem, zemědělským a potravinářským expertem, který na konkrétních příkladech z praxe usvědčuje Fialovu vládu ze záměrné likvidace českého zemědělství podle not Bruselu – a současně věří v lepší příští, až se vládních zločinců razantně zbavíme.

00:00 Připojí se čeští zemědělci k protestům, které otřásají Evropou?

01:31 Blokování silnic a měst ve Francii a Německu je teprve začátek

03:21 EU nechce, aby státy prosperovaly a lidé měli dostatek potravin

04:37 Agrární komora: Jde jim o jejich křesla, ne o zemědělce

07:18 Vláda rozumí jen síle

09:47 Fialu řídí Brusel a zahraniční kapitál

11:07 Zablokují zemědělci Prahu a Brno?

13:56 EU nás má za kolonii

18:01 Dotace na utlumení produkce

20:06 Drahota a nedostatek: Fialova pomsta Babišovi? 

20:42 Kdepak neschopnost, vláda chce, aby lidé zchudli!

24:12 Vývoz českého obilí a dovoz jedovatého z Ukrajiny je zločin

27:58 Chtějí se zbavit lidí, to je smysl Velkého resetu!

31:28 Sucho není kvůli CO2, stejně jako Green Deal není kvůli ekologii

33:57 Dostatek vody je věc dobře obhospodařované půdy 

35:33 O zemědělcích rozhodují diletanti a darebáci

40:01 Vláda nechce, abychom byli potravinově soběstační

41:04 Podpoří veřejnost protest zemědělců?

44:10 Českou korunu si musíme udržet!

47:03 Bez dalšího převratu to nepůjde?

🛑 Sexuální výchova v Kanadě pro děti od 9 let.

video:

IMG_1575

(Naprosto smyšlené nesmysly – podle oficiální liberální teorie je gender tzv. “sociální konstrukt”)

Rozlišování pohlaví(biologické anglicky sex) a gender (sociální konstrukt) 

Liberálové často reagovali na výtky, že biologicky jsou jen 2 pohlaví tím, že je rozdíl mezi pohlavím a genderem a zatímco pohlaví je biologické, gender je sociální konstrukt.

“Sociální konstrukt je pojem, který neexistuje v objektivní realitě, ale jako výsledek lidské interakce. Existuje proto, že se na jeho existenci shodli lidé.”

Kteří lidé?

https://www.verywellmind.com/definition-of-social-construct-1448922

Jenomže dnes jdou dál, mažou hranici mezi pohlavím a genderem.

Je na čase překonat “gender je sociálně konstruovaný”

Rozpory pohlaví a genderu

Oblíbená myšlenka, že gender je sociálně konstruovaný, by se dala shrnout takto:

Existuje rozdíl mezi “pohlavím” a “genderem”. Pohlaví je “biologické”, zatímco gender je “psychologický”, “sociální” nebo “kulturní”. Pohlaví člověka se může lišit od jeho pohlaví. Pohlaví je tedy “sociálně konstruované” v tom smyslu, že na rozdíl od biologického pohlaví je pohlaví produktem společnosti. Pokud společnost určuje, co je mužské nebo ženské, pak může měnit to, co je považováno za mužské, ženské nebo cokoli mezi tím. Nikdo nemusí být uzavřen do pevných genderových kategorií. Každý jedinec může svobodně určit své pohlaví tak, jak uzná za vhodné.

Následuje velmi matoucí čtení, ale tvrdí, že gender nemůže být nezávislý biologickém pohlaví, protože psychologické pochody ovlivňují pochody biologické. 🤡

Naprostá s prominutím kravina, ale abyste měli představu jak uvažují…na to přišli až teď 😀

https://www.psychologytoday.com/us/blog/old-school-parenting-modern-day-families/201907/time-move-beyond-gender-is-socially-constructed

#genderismus #děti

🛑 Co je další krok trans Agendy?

Ukázka z britského seriálu.

…mám vás ráda, maminko a tatínku.

Vím, že ano, zlatíčko.

A já tě požádám, abys sundala filtr.

Uděláš to pro mě?

Myslím, že…

…jsem se cítila nepříjemně…

…velmi dlouho.

Víme to. Šššš.

Už od narození si myslím, že…

…že do tohoto těla nepatřím…..

…četla jsem si o tom a…

…myslím, že jsem trans.

Zlatíčko. Ahoj.

To je v pořádku, miláčku. Přísahám.

Opravdu je to tak.

Ne, nejsem transsexuál.

Ne, nejsem transsexuál. To už není to správné slovo?

Ale řekla jsi trans.

Jak ti tedy budeme říkat?

Nejsem transsexuál, jsem transhumanista.

Aha, dobře. Omlouvám se, ale oni pořád mění slova.

Nevím, jaký je v tom rozdíl.

Já nechci změnit pohlaví.

Ne, jistě. Teď říkáme pohlaví, ne? Promiňte.

Řekla jsem, že se svým tělem nejsem spokojená,

tak se ho chci zbavit.

Tahle věc,

všechny ty ruce a nohy a každý kousek.

Nechci být tělem.

Je mi to opravdu líto, ale chystám se z té věci uniknout.

a stanu se digitální.

Co tím myslíš?

Říká se, že jednoho dne budou mít ve Švýcarsku kliniky,

kam můžeš jít a podepíšeš formulář.

a oni vezmou váš mozek a stáhnou ho do cloudu.

A vaše tělo?

Recyklované…

…do Země.

Takže se chceš zabít?

Chci žít věčně jako informace,

protože to jsou translidé, mami.

Ne muž nebo žena…

…lepší.

Tam, kam jdu, není život ani smrt, jsou jen data.

Já budu data.

U videa je možné zapnout české titulky

—-

Co je transhumanismus a jak na vás působí?

Souvisejicí zde

https://t.me/svoboda365/5661

https://t.me/svoboda365/5657

#děti #transhumanismus

🛑 Policie prověřuje otravu žáků základní školy bonbony. Želé obsahuje látku HHC, která se vyskytuje v konopí

Policie prověřuje případ otravy několika žáků základní školy v Karlových Varech. Policisté zjistili, že žáci se předávkovali želé bonbony s obsahem látky HHC, což je kanabinoid, vyskytující se v konopí. V úterý o tom informovala krajská policejní mluvčí Zuzana Churaňová. Intoxikované děti skončily v nemocnici. Látka HHC není v Česku zakázaná a dá se koupit například v pouličních prodejních automatech, například ve formě bonbonů.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/hhc-bonbony-otrava-zaci-karlovy-vary-nemocnice_2401301126_jud

#děti

🛑 Determinanty myokarditidy vyvolané vakcínou COVID-19

Výzkumníci zjistili silnou souvislost mezi očkováním proti vakcíně COVID-19 a myokarditidou, zejména u dětí a mladých dospělých.

Co vědci zjistili? 

V roce 2021 došlo k dramatickému nárůstu počtu hlášení myokarditidy v souvislosti s vakcínou COVID-19, který byl mnohem vyšší než počet hlášení ze všech ostatních vakcín dohromady za předchozích 30 let. Tento nežádoucí účinek byl většinou hlášen u mladých jedinců, zejména mužů. Většina z těch, kteří hlásili myokarditidu, potřebovala pohotovostní lékařskou péči nebo musela být hospitalizována. Z celkového počtu postižených 92 osob zemřelo. Myokarditida byla pravděpodobnější po druhé dávce vakcíny. Kromě toho byli jedinci mladší 30 let náchylnější k získání myokarditidy po očkování vakcínou COVID-19 ve srovnání s osobami staršími 30 let.

Co tato zjištění znamenají? 

Výzkumníci zjistili silnou souvislost mezi očkováním proti vakcíně COVID-19 a myokarditidou, zejména u dětí a mladých dospělých. Ta může vést k pobytu v nemocnici a v některých případech i k úmrtí. Je třeba více prozkoumat, jak může vakcína COVID-19 způsobit zánět srdce, abychom našli způsoby, jak mu předcházet, a ujistit se, že vakcína je bezpečná pro další používání u všech věkových skupin.

https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/20420986241226566

Česky zde

Vědecké studie je možné použít v soudním řízení, jako důkazní materiál..

🛑 Další figurka usazena. Aspen Institut na Hradě. Já to na té americké ambasádě zažil, vzpomíná poslanec

(V článku je mimo jiné popsáno zákulisí jakým způsobem diktuje americká ambasáda kroky české vládě)

Další dílek z mocenské puzzle usazen. Poslanec Jiří Mašek se na sociální sítí rozepsal o tom, co stojí za odchodem hradní kancléřky Jany Vohralíkové, kterou ve funkci vystřídá šéf českého Aspen Institutu Milan Vašina, kolega prezidentova „přítele po boku“ Petra Koláře. „Lidé typu Koudelky a Koláře mají silný, jasně proamerický vliv na silové ministry Rakušana a Černochovou, premiéra Fialu, na prezidenta Pavla i na řadu poslanců a senátorů,” uvádí Mašek.

…„Byl jsem s větší skupinou poslanců pozván do prostor americké ambasády v Praze. Příjemné přijetí, řada vlídných hostitelů, kteří si nás rozebrali k malým stolkům, kde jsme v malých skupinkách diskutovali u drobného pohoštění,” napsal poslanec….

„S kolegou jsem absolvoval několik podobných setkání s mladými ,zaměstnanci’ ambasády. Schůzky měly uniformní uspořádání, tedy představení, zdvořilostní fráze a potom zcela natvrdo. Milí poslanci, podpoříte při výběru firmu Westinghouse jako dodavatele pro vaše jaderné elektrárny, podpoříte nákup letecké techniky – vrtulníky a stíhačky z USA. Tehdy jsem ani nevěděl, co je letadlo F-35.

Souběžně šla potom na Černochovou nabídka stáže v USA, průhledný dotaz na děti a vnuky a ev. zájem rodičů o jejich studium v zahraničí… Ta přímočarost mě jako bývalého ředitele příspěvkové organizace, zvyklého nakupovat dle platných zákonů ČR, opravdu překvapila,“ popisuje Mašek….

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-figurka-usazena-Aspen-Institut-na-Hrade-Ja-to-na-te-americke-ambasade-zazil-vzpomina-poslanec-750145

🤦‍♀️ Pohřeb ateistického transsexuálního aktivisty v katolickém kostele v New Yorku s modlitbami za změnu pohlaví a oslavou smilstva.

Bidenova administrativa poskytla aktivistovi za jeho života 540 000 dolarů na “trans osvětu” v oblasti HIV.

“Kromě Velikonoční neděle nemáme ve skutečnosti tak hojně navštěvovanou akci. 

Součástí bohoslužby bylo rouhání a modlitby za přístup k operacím na změnu pohlaví.

🎥https://twitter.com/TPostMillennial/status/1758582103359254762

‼️ℹ️‼️ℹ️‼️ℹ️‼️ℹ️

Důležité vědět! Obchodování s lidmi je v USA a dalších zemích nemocné a rozšířené! ….. Dívka vysílá signál o pomoc ❗️ Video  IMG_1576

‼️💰‼️ Cyklus krachu bank v roce 2024 začíná před březnovými idy

Pokud nevíte, co jsou to finanční svíčkové grafy, jedná se o “červenou svíčku smrti” …

The 2024 Bank Failure Cycle Begins Before the Ides of March

👉 https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/18891

👉 https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/88643

💥 DALŠÍ SILNÉ ZEMĚTŘESENÍ NA SEVERU ITÁLIE! – 17.2.2024 

K dalšímu silnému zemětřesení o síle M3,5 došlo dnes ve 12:49 poblíž Marradi, malého města na hranici mezi Toskánskem a Emilií-Romagnou v horním Mugellu. K otřesům došlo ve stejné oblasti jako k zemětřesení o síle M4,9 z 18. září. Zemětřesení přišlo z hloubky pouhých 5 kilometrů.

💀 Exodus v matrixu 👇

⚰️ Bratr Snoop Dogga zemřel ve 44 letech.

https://www.disclose.tv/id/8uldtozhxy/

⚰️ Dlouholetý producent zpravodajského kanálu Fox News zemřel ve 46 letech.

https://resistthemainstream.com/longtime-fox-news-channel-name-dead-at-46/

⚰️ Kanadská bojovnice MMA Ashley Nicholsová tragicky zemřela ve věku 37 let.

https://www.thesportster.com/canadian-mma-fighter-ashley-nichols-dies-tragically-at-37/

💰 Evropa upadá do recese

Dánsko, Lotyšsko, Lucembursko, Rakousko, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, Estonsko a Irsko se připojují ke klubu recese.

Dvě po sobě jdoucí čtvrtletí záporného růstu HDP obvykle naznačují, že ekonomika země je v recesi, a tento vzorec je patrný téměř ve všech zemích EU.

Nejlépe si zatím vedou Portugalsko, Slovinsko a Kypr.

Zdá se, že Německo se dostalo z recese, ale není to úplně jasné, protože poslední čtvrtletí vykazují nulový růst.

↘️ Bidenova administrativa zmírnila některá omezení vůči bankovnímu gigantu Wells Fargo s tím, že banka po letech skandálů dostatečně napravila svou toxickou kulturu. 

↘️ Úřad pro dohled nad měnou, který je regulátorem velkých národních bank, jako je Wells Fargo, ve čtvrtek ukončil platnost souhlasného příkazu, který platil od září 2016. Příkaz vyžadoval, aby banka přepracovala způsob, jakým prodává finanční produkty zákazníkům, a zajistila dodatečnou ochranu spotřebitelů a také ochranu zaměstnanců, kteří oznamují nekalé praktiky.

↘️ Zaměstnanci společnosti Wells Fargo prodávali spotřebitelům produkty, které nepotřebovali, a byli nuceni otevírat neoprávněné účty.

https://www.newsmax.com/newsfront/wells-fargo-comptroller-of-currency-sales-practices/2024/02/15/id/1153822/

📌 Výbuchy #NordStream se vyšetřují už 1,5 roku, aniž by se údajně vědělo, kdo je spáchal. #Navalny zemřel a o 5 minut později celý západní svět s jistotou ví, že jeho smrt nebyla přirozená. To je ale cirkus!

💥 Bílé klobouky👉 Odvážný odpolední útok z 8. února zřejmě rozšířil bitevní pole, na němž bílé klobouky vedou nepřetržitou válku proti vědcům, zdravotníkům, lékařům a vládním orgánům, kteří zorganizovali největší podvod století, jenž vedl k vytvoření takzvaných vakcín, které podle metrik bílých klobouků zabily nejméně 1,7 milionu Američanů. Podle našich informací se minulý čtvrtek v Manile poprvé stalo, že Bílé klobouky rozpoutaly odvetné peklo na prahu nepřítele, na rozdíl od zajetí nebo zabití poskoků WHO na území USA. Silový úder je opět podle našich informací teprve druhou operací, při níž početná vojenská jednotka pronikla do nepřátelského hnízda s rozkazem “prohledat a zničit”, nikoli zadržet nebo zatknout zločince COVID-19 pro budoucí soudní proces. První byl prosincový útok na biolaboratoř NIH v Montaně, kde bílé klobouky oprávněně postřílely 34 zaměstnanců NIH. 

👇

☝️ Podle našeho zdroje získaly Bílé klobouky v loňském roce nezvratný důkaz, že Rui Paulo de Jesus byl jedním z šarlatánských lékařů mezi skupinou “odborníků”, kteří vymysleli, že už tak smrtící mRNA clotshot doplní neurotoxickým jedem získaným z kober kaspických a královských. Přítomnost jedu přispěla k nesčetným úmrtím.

Bílé klobouky považovaly za velmi nepravděpodobné, že by Rui Paulo de Jesus, který dříve zastával jiné vysoké funkce, například regionálního poradce pro kontrolu přenosných nemocí a technického úředníka pro udržitelnou zdravotní politiku, náhodou doporučil otrávit nic netušící lidi virulentními neurotoxiny, které jsou proslulé tím, že způsobují buněčnou smrt poškozením lysozomů.

Rui Paulo de Jesus v té době působil jako zástupce WHO v Bhútánu, ale v dubnu 2023 byl povýšen a přeložen do Manily, přičemž si s sebou přivedl vybraný tým, který mu pomáhal s projektem slizkého hadího jedu. Náš zdroj uvedl, že úmyslný akt zlovůle Rui Paula de Jesuse si zaslouží náležitou reakci.

“Nastala zoufalá doba; když jsme povoláni, jsme zoufalým opatřením,” řekl náš zdroj.

Dodal, že generál Eric M. Smith a velitel 5. skupiny speciálních sil plukovník Brent Lindemen řídili operaci a v polovině ledna měli boots on the ground, kteří sledovali Rui Paulo de Jesus, ale nechtěl potvrdit ani vyvrátit, zda Bílé klobouky přímo kontrolovaly některé z pěti amerických vojenských zařízení na Filipínách.

“Dostali jsme se tam, kam jsme potřebovali,” řekl na toto téma.

Trval však na tom, že bojem zocelený oddíl bleskově zaútočil na areál WHO v San Lazaro – ve skutečnosti se jedná o kancelářský park v severní části Manily v městské části San Lazaro, kterou sdílí s úřady státního zdravotního úřadu – a zastřelil všech sedm osob, mezi nimi i Rui Paula de Jesuse, v kancelářích WHO ve 3. patře, přičemž nezanechal žádné zraněné a nevzal žádné zajatce, a poté se zmocnil nejméně dvou telefonů a notebooků a odešel skrytý v závoji kouře – z vlastních granátů. Podle našeho zdroje se všechny speciální jednotky dostaly z místa úniku bez úhony.

“Tito zločinci nemají žádnou imunitu – ne před námi. Najdeme je, ať se schovají kdekoli,” řekl náš zdroj.

Na otázku, zda Bílé klobouky nyní upřednostňují popravy střelbou z pistole před tribunály, odpověděl: “Tato rozhodnutí jsou vyšší než já. Nemyslím si, že bychom měli široký kartáč, kategorický způsob řešení-řešení každého případu. O každém se rozhoduje jinak. V tomto případě, no, tak to dopadlo,” řekl.

👏👏 Poté, co soud rozhodl, že Trump musí zaplatit více než 350 milionů dolarů za podvody, odmítají nyní dopravci dodávat zboží do New Yorku.

Stávka má začít v pondělí, a pokud se ukáže jako úspěšná, může městu potenciálně přinést miliardové ztráty.

🎥https://x.com/ShadowofEzra/status/1758869757644738907?t=vDzXaSbw0HRCZyaezJ9Zlg&s=09

🟩 Mám pro vás překlad dalšího videa…… video najdete zde 👇

🎥https://twitter.com/qertscience/status/1758517971192852912

🔻 Tajné zbraně v Antarktidě

Během druhé světové války byl nejtajnější projekt nacistů známý jako “Zvon”. Tajné dokumenty nalezené po letech odhalují, že Zvon byl novým typem exotické energetické technologie, která dokázala manipulovat s časem a vzdorovat gravitaci. 

V roce 1939 zřídili nacisté v Antarktidě tajnou základnu nazvanou Nové Švábsko. Od roku 1945 se v rámci operace Paperclip tajně dostaly stovky nacistických vědců do Ameriky, kde je najal vojensko-průmyslový komplex. V roce 1946 vedl admirál Richard Byrd vojenskou expedici nazvanou Operace Highjump, jejímž cílem bylo lokalizovat nacistickou základnu v Novém Švábsku a další základny v Antarktidě. 👇

☝️ Na zpáteční cestě do USA admirál Byrd řekl chilským novinám El Mercurio, že v případě nové války budou USA čelit vojenským pravidlům, která mohou létat z jednoho pólu na druhý neuvěřitelnou rychlostí. 

V roce 1959 podepsalo tucet států smlouvu o Antarktidě, která zakazovala komukoli cestovat na jih od 60. rovnoběžky bez povolení vlády. Od té doby kolují podivná videa, která zřejmě ukazují nacistická UFO. A právě minulé pondělí představil doktor Steven Greer antarktického whistleblowera Erica Heckera. 

V roce 2010  byl vybrán společností Raytheon Polar Services jako externí smluvní zaměstnanec Národní vědecké nadace, aby se na celý rok vydal na stanici na jižním pólu v Antarktidě. Pracoval ve dvojí roli – jako údržbář a hasič. Vzhledem k jeho povinnostem, musel být lépe informován než většina jeho posádky a měl úplný přístup do zařízení. 

O to, co se z této jedinečné zkušenosti naučil, se musí podělit s celým světem.

Technologie na stanici na jižním pólu jistě dokáže to, co bylo prezentováno jako její primární účel, a bohužel i mnohem víc. Detektor neutrin IceCube je pro účely prezentované vědy prezentován jako pasivní naslouchací zařízení…Poskytl dokumentaci, která dokazuje, že 5 160 tzv. kopule zapuštěné do ledu mohou skutečně vysílat každý o napětí 2 047 voltů. To nám dává dlouhý seznam věcí, které je třeba zvážit. Je to vlastně univerzální platforma pro zbraně se směrovanou energií, u nichž stručně uvedu některé z věcí, které umí.

Detekce vozidel. Dozvídáme se, že tyto cizí kosmické lodě našeho národa nebo jiných národů také vysílají neutrina, takže stanice na jižním pólu se fakticky stává stanicí řízení letového provozu pro tuto novou úroveň zařízení, o které nikdo nemluví. Kromě schopnosti detekovat neutrina a exotická vozidla poskytl dokumentaci, která ukazuje, že se jedná také o systém pro komunikaci rychlejší než světlo. 

V minulosti se Gary McKinnon naboural do NASA, našel flotilu mimozemšťanů a seznam kapitánů a je zřejmé, že pokud se v systému pohybují vozidla rychlejší než světlo, je rychlejší než světlo i komunikace.

“Tohle je to zařízení. Bohužel mám další špatné zprávy. V sezóně, kdy jsem tam byl, tedy v letech 2010 až 2011, jsme přešli od výstavby k provozu a údržbě jak na vysoké stanici, tak na detektorovém poli. Bohužel, zemětřesení v Christchurchi na Novém Zélandu nastalo právě ve chvíli, kdy se pole poprvé uvádělo do provozu. Došlo ke dvěma náhodným odpálením, než se podařilo zařízení správně zaměřit. Jedná se rovněž o zařízení generující zemětřesení. To jsou válečné zbraně, se kterými se nyní musíme vypořádat a které Raytheon skrývá.”

“Na stanici na jižním pólu byl systém ELF, a když jsem přijel, bylo mi řečeno, že je vypnutý, demontovaný a zcela mimo provoz. Při své práci jsem musel přijít na to, jak se zapojují další k opravě a zjistil jsem, že tento systém je ve skutečnosti plně napájen, funkční a je využíván k nekalým účelům spolu s dalšími systémy. Takže Observatoř pro výzkum atmosféry se nachází v sektoru, kterému říkáme sektor čistého vzduchu. Viděl jsem se jako velmi silný zelený laser, který vystřelil do vesmíru z vrcholu tohoto zařízení. Domnívám se, že se jedná o sekundární formu dálkové komunikace a/nebo obranný systém.

U všech těchto existujících zařízení je ve hře otázka výkonu. Ujišťuji vás, že jsem věděl, o co jde, znal jsem požadavky na zatížení zařízení a všechny tyto nové věci překračovaly požadavky na systémy, které mi byly předloženy. Provádím řádnou kontrolu a průzkum. Domnívám se, že tam je buď sekundární zdroj energie, který je buď jaderný a který existoval před začátkem platnosti Smlouvy o Antarktidě, která takové věci zakazuje, nebo že tam je nějaký exotický energetický systém, který prostě není ve smlouvě uveden,takže to popírá odpovědnost vůči zúčastněným stranám. 👇

☝️ Na počátku 20. století vypouštěly některé společnosti do atmosféry vysoce toxické fluoridové plyny. Okolní komunity začaly být nemocné.

Byly přijaty zákony, které tyto společnosti donutily instalovat skrubery (Systém filtrace vzduchu), které tyto plyny přeměňují na kyselinu fluorokřemičitou, která je stále vysoce toxická, ale lze ji omezit. 

Nyní měly tyto společnosti zásoby tohoto jedu a neexistoval žádný dostupný způsob, jak jej zlikvidovat. Naštěstí pro ně byl jedním z jejich hlavních akcionářů také ministr financí, který měl v té době na starosti veřejné zdraví.

 A v roce 1950 začala americká vláda tento toxický, nezpracovaný průmyslový odpad nakupovat a vypouštět do pitné vody. Renomované studie ukazují, že způsobuje různé druhy rakoviny a další nemoci.


🧐🤦‍♀️ Nejsou lidi….. nejsou klony 🤔🤷‍♀️

📌 Vyšetřování Fani Willisové je zdrcující. Zde je to, co jsme se zatím dozvěděli:

-Fani najala svého milence Nathana Wadea jako svého vrchního státního zástupce a zaplatila mu přes 700 000 dolarů z peněz daňových poplatníků. 

-Milenec Fani se dvakrát sešel s Bidenem v Bílém domě a pokaždé naúčtoval daňovým poplatníkům 2 000 dolarů. 

-Z peněz daňových poplatníků společně cestovali do San Franciska a Miami.

-Tajně se spolčili s výborem J6 a neoznámili to podle požadavků soudu na zveřejnění. 

Očekává se, že Fani bude diskvalifikována pro pochybení a odvolána z funkce státní zástupkyně.

Celá kauza proti Trumpovi právě ztratila VŠECHNO na důvěryhodnosti.”

Info:

By Telegram Martha Scholler