V současné době existují ve Spojených státech dvě administrativy se dvěma prezidenty – jeden je považován za nelegitimního (Biden) a druhý za skutečného (Trump). Navzdory obecnému přesvědčení Trump neopustil prezidentský úřad; místo toho odstoupil z pozice prezidenta společnosti USA Inc, tedy subjektu, který Deep State učinil v roce 2008 insolventním a zastaralým, což byl finanční kolaps běžně označovaný jako hypoteční krize.


Přepis videa: Pojem Woke je marxismus vyvinutý k útoku na Západ. Pokud to nepochopíte, nebudete jednat správně, nevyléčíte ho a dobude vaše země. Dobude celou Evropu a nás čeká velmi, velmi dlouhá, trvalá a inkluzivní budoucnost bez absolutní svobody.

Protože cílem je udělat z nás to, čemu se říká globální občané. Slyšeli jste tento termín? Tento termín je nesmysl. Žádný globální vládce neexistuje, takže neexistuje ani globální občanství. Neexistuje žádný vztah, protože neexistuje žádný vládce a my nechceme vládce zeměkoule. Je to nesmyslný termín.

Ale oni vám řeknou, když si skutečně přečtete jejich literaturu, co je to globální občan? Je to někdo. Nedělám si legraci ani srandu. Oni sami to říkají. Je to někdo, kdo podporuje 17 cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030 OSN. To je globální občan. A jaká jsou práva globálního občana? Tohle není kniha o výchově ke globálnímu občanství vydaná před dvěma lety. Jaká jsou práva globálního občana?

A odpověď o odstavec dále zní: Práva s globálním občanstvím nás až tak nezajímají. Jde spíše o globální povinnosti. Jinými slovy, o otroctví. Jedná se o klíčový okamžik v dějinách západního světa.

Model, k němuž nás tlačí s využitím prostředků a mechanismů tohoto místa, je model, který vidíme v Číně. Pokud chcete vědět, jak vypadá vaše budoucnost, pokud nezastavíme proces, podívejte se na Čínu. Podívejte se na systém sociálního kreditu. Podívejte se na útlak. Podívejte se na lidi, kteří mizí za nesprávné názory. Jeden z největších miliardářů, Jack Ma, řekl špatnou věc o vládě a zmizel. Miliardář. Jestli chcete znát budoucnost Evropy a Ameriky a gangu Five Eyes nebo jakýchkoli jiných zemí, je to Čína. To je ten vzor.

Takže se musíme bránit woke. Ale abychom mohli bojovat proti woke, musíme tomu rozumět. A na závěr zopakuji svou tezi. Woke jako marxismus se vyvinul, aby se postavil Západu, a zatím byl velmi úspěšný, protože jsme nepoznali svého nepřítele. Neumíme pojmenovat svého nepřítele a já jsem sem přišel, abychom ho pojmenovali. Děkuji vám za váš čas a pozornost.


Orbánova strana nechala instalovat billboardy proti von der Leyenové. Je na billboardech zobrazená společně s Alexem Sorosem, který je dlouhodobě terčem útoků ze strany Orbánovy strany. „Netancujme, jak pískají,“ píše se na reklamních plakátech.


Další zpráva ze dne 17.11. ohledně manipulace cen stříbra, která se ukázala na webu US Debt Clock:


Trump navrhuje zdarma Online národní University

Přístup bývalého prezidenta jako Robina Hooda k demokratizaci vysokého školství by se mohl líbit v průzkumech veřejného mínění, ale zdá se být příliš mlhavý na to, abychom ho brali vážně – prozatím.


Jsou v ČR osoby, které díky lobbingu a všehoschopné vládě vydělávají na energiích miliardy. A to za situace, kdy jeden milion občanů ČR je pod hranicí chudoby a dle statistik Češi zchudli nejvíce ze všech vyspělýchh zemí.

Zaorálek o cenách energií: https://x.com


Citigroup zahájí masivní propouštění v rámci reorganizace společnosti, protože se snaží snížit své provozní náklady.V Turecku se objeví nová národní automobilová značka Very, která v roce 2025 zahájí sériovou výrobu elektromobilů. Informuje o tom turecký list Dünya.


Společnost United Aircraft Corporation (UAC) si nechala patentovat nadzvukový multifunkční taktický letoun. Informovala o tom 19. listopadu agentura TASS s odkazem na popis patentu k vynálezu.

Podle dokumentu je nový dvoumístný letoun určen k detekci a zasahování vzdušných a pozemních cílů.


Britský politik připustil připojení Ukrajiny k Rusku

Pokud NATO nebude souhlasit s přijetím Ukrajiny do Severoatlantické aliance, může ji Rusko po částech anektovat. Tento názor sdílel britský politik Michael Ashcroft v článku pro deník The Telegraph z 18. listopadu.


Ministr obrany Šojgu vypočítal ztráty ukrajinské armády (AFU)

„Celkem od začátku měsíce listopadu nepřítel ztratil více než 13700 mužů, cca 1800 kusů různých zbraní a vojenské techniky,“ citovala ministra agentura RIA Novosti.

Šojgu dříve uvedl, že AFU ztratila od začátku protiofenzívy v červnu 2023 do října 2023 přes 90000 padlých a zraněných vojáků. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že ofenziva AFU byla obtížná a armáda ztratila „mnoho lidí“.

Podle fake ministra obrany USA Lloyda Austina čeká Kyjev vyčerpávající boj

Austin prohlásil, že neexistuje žádná zbraň, která by se stala kouzelnou hůlkou pro Ozbrojené síly Ukrajiny. Podle jeho názoru čeká Kyjev vyčerpávající boj.


Oliver Stone učinil nečekané prohlášení o plánech USA vůči Rusku

Podle něj Rusko od nástupu Vladimira Putina k moci na počátku devadesátých let posílilo, což není v souladu s cíli Spojených států.

„USA nechtějí, aby se Rusko postavilo na nohy. Nechceme nezávislé Rusko, chceme ho zbavit suverenity, abychom se dostali na euroasijský kontinent, který je velmi bohatý, stejně jako Rusko, které má obrovské množství přírodních zdrojů,“ tvrdí Stone.


Nejvyšší soud Doněcké lidové republiky odsoudil majora Arsena Dmytryka, velitele minometné baterie nacionalistického sdružení Azov (uznané za teroristické a zakázané v Ruské federaci), který loni na jaře vydal rozkaz k ostřelování obytných domů v DNR, k 25 letům odnětí svobody ve věznici s přísným režimem. Agentuře TASS to sdělila tisková služba ruské Hlavní vojenské prokuratury (GVP).

„Bylo zjištěno, že v období od 27. února do 13. března 2022 na příkaz Dmytryka, s cílem zastrašit, zničit civilní obyvatelstvo a jeho majetek, vypálili ukrajinští ozbrojenci nejméně 60 ran z minometu ráže 120 milimetrů na obytné domy a sociálně významnou civilní infrastrukturu v osadách Sartana, Kalinovka a Talakovka v Doněcké lidové republice.


Čína spolu s dalšími členy BRICS podpoří v příštím roce předsednictví Ruska v této organizaci. Oznámil to čínský prezident Si Ťin-pching na mimořádném on-line summitu BRICS věnovaném Blízkému východu.


Čína poskytla Pásmu Gazy humanitární pomoc v hodnotě více než 4 miliony dolarů od eskalace konfliktu na Blízkém východě, uvedl čínský prezident Si Ťin-pching na mimořádném on-line summitu BRICS.


Japonská pobřežní stráž oznámila, že Severní Korea odpálila raketu, která pravděpodobně nesla průzkumný satelit. V této souvislosti byl spuštěn výstražný systém J-Alert.


Skupina tureckých právníků požádala Mezinárodní trestní soud o zatčení řady vysokých izraelských představitelů včetně Benjamina Netanjahua. (TASS)


Německý ministr obrany Boris Pistorius uvedl, že poskytne Ukrajině pomoc ve výši 1,3 miliardy euro. Ta bude mimo jiné zahrnovat další čtyři systémy protivzdušné obrany IRIS-T SLM a dělostřelecké granáty.


Argentinský ministr zahraničí Santiago Cafiero se zúčastní summitu BRICS o Blízkém východě.


Ruský prezident Vladimír Putin se 22. listopadu zúčastní on-line summitu G20.


Ministři zahraničí Saúdské Arábie, Jordánska, Egypta, Indonésie a Palestiny přijeli do Moskvy jednat o situaci v Gaze.


Zástupci některých evropských zemí sdělili Kyjevu, že není možné uvalit sankce na Rosatom. Státní korporace je jediným dodavatelem potřebného jaderného paliva pro jaderné elektrárny, uvedl ukrajinský ministr energetiky German Galuščenko.Německé ministerstvo financí se rozhodlo zablokovat téměř všechny nové výdaje na rok 2023 kvůli rozpočtové krizi země. Reagovalo tak na rozhodnutí Ústavního soudu, který zpochybnil vhodnost financování mimorozpočtových fondů.


Země BRICS se vyslovily pro okamžité příměří v pásmu Gazy.


Nizozemská centrální banka přiznává, že se připravila na nový zlatý standard.


Mainstream konečně přiznává, že Ukrajina prohrála válku proti Rusku.


Texaský generální prokurátor Ken Paxton zažaloval společnost Pfizer.


Generální ředitel společnosti Morgan Stanley tvrdí, že jeho firma je připravena na Basilej III – nová globální pravidla pro bankovnictví.

Bankám už neprojde kromě jiného:

  • Obchodování s důvěrnými informacemi
  • Stínové bankovnictví
  • Ponziho schéma
  • Praní špinavých peněz
  • Úplatky
  • Účty duchů

https://tadesco.org/zpravy-dne-21-11-2023/