V důsledku agendy hlubokého státu bude celá řada odhalení vynucena. Víme, že tyto události mají vždy i pozitivní stránku, jinak by nebyly povoleny. Už to nebude konspirační teorie a v mnoha ohledech budeme s normálními lidmi na stejné vlně. Propast se zmenší a jejich mysli se otevřou.

Požáry zjevně poutají pozornost mnoha lidí. Stew Peters se do toho pustí tak, jak to dokáže jen on. Pokud nejste na Telegramu, podívala bych si jeho video o hromadném organizovaném žhářství na Stewově webové stránce. Je vynikající, má 8,5 minuty. Američané v posledních letech poznávají Kanadu mnohem lépe. Už nevěří, že žijeme v iglú. Zamyslete se nad tím!

Tato válka možná trvá déle, než by si mnozí lidé přáli, ale nevědí, co všechno je s ní spojeno. Vidí a vědí jen o zlomku toho, co se odehrává v této a jiných sférách. Mohou řečnit, dupat nohama a kritizovat, ale všechno kousání na mléčné dráze to neurychlí.

Q storm rider

Změna klimatu: další plandemie

Jelikož Musk je stále blíže k obvinění a hluboký stát DARPA Rockefellerova režimu CIA na plný útok, aby svrhl Muska a vrátil Twitter pod kontrolu ds, bílé klobouky mají připraveny operace teorie her a protiopatření.

Z interních zpráv vyplývá, že Musk je návnada (dobře připravený plán a Musk je součástí pasti a odhalení). Musk má znalosti o velmi důležitých klíčových událostech, záležitostech & zná korupci deep state od llc corps. přes deep state systémy vojensko-průmyslového komplexu až po kompletní operace CIA DARPA kontrolovaného systému sociálních médií. Musk ví, kde jsou pohřbeny mrtvoly (důležité informace, které způsobí pád deep state)…. Včetně úplných informací o 911 a utajovaných zbraních [ ds] armády, které byly použity při 911.

V zákulisí; armáda deep state se snaží získat Muskovy servery. Počítače, datová úložiště a kompletní operace jsou napojeny na podzemní zařízení v Kalifornii, texasu a na Floridě, ve kterých se nacházejí superpočítače a kvantové počítače, které jsou veřejnosti neznámé, a nejnovější nejpokročilejší počítače, které obsluhují space-x.

Musk ví, že vojenská technologie, která byla použita ke zhroucení věží dvojčat během 911, byly Teslovy energetické zbraně, zbraně s nulovým bodem energie (stejná energie, která vás obklopuje v každodenním životě, atomy, molekuly, struktury na úrovni atomů, které nesou nekonečnou energii, nelze vidět fyzikálním okem…..A zvuk.Chuť.Hmat čich myšlení vibruje náš život a osud.Je to i tak, že nekonečnou energii nelze vidět fyzickým okem v mnoha zbraních, které se dnes používají k vytváření zemětřesení…oteplování planety nebo částicové zbraně atd…..(samozřejmě, mnohé energetické zbraně lze vidět jako lasery a takové jako tyče bohů utajovaných projektů)

Experimenty a projekty Johna Hutchinsona a utajované projekty

Projekty v 70. letech ho přivedly k Teslové energii nulového bodu a antigravitačním projektům, které šokovaly jeho kolegy, ale armáda o těchto energetických bodech a antigravitační technologii dobře věděla již od 50. let. Projekty Hutchinsona přivedly k elektrostatickým, magnetickým polím a rf generátorům, které dokázaly ve vteřině roztavit ocel nebo dokonce na chvíli přeměnit ocel na želé… jeho experiment s energií nulového bodu dokázal ve vteřině zapálit dřevo bez viditelných důkazů nebo zničit kovové.

Když se teď podíváte zpět na 911 a uvidíte pád první věže. Vidíte, že se při pádu okamžitě změnily na prach….. Falešná lež, že teplo z místa pádu bylo tak silné, že roztavilo ocelové železo, je lež, protože můžete viditelně vidět lidi, kteří stáli v díře po letadle a vedle železných ocelových sloupů před zhroucením. Miliony tun oceli použité k vytvoření věží dvojčat chyběly a zůstal po nich většinou popel.

Musk má jasné znalosti o tom, co se stalo, a vnitřní zdroje říkají, že vojenské bílé klobouky, pro které pracuje, záměrně instalovaly vojenská tajemství a utajované projekty do jeho databáze a vojenské deep state musk již začal s pomalým odhalováním prostřednictvím dceřiných zdrojů a kontaktů a od roku 2016 poskytuje odtajnění určitých událostí a deep state projektů, a agend….. (to znamená, že musk v nevystopovatelných vazbách financoval projekty v různých zemích, aby přinesl odtajnění světových agend kabaly DS včetně odhalení smrtící vakcíny a pandemie).

Hluboký stát si je dobře vědom, že Musk vytvořil falešný hologramový systém> tentýž falešný hologramový systém, který byl vytvořen začátkem 50. let v rámci projektů vojensko-průmyslového komplexu. Tyto hologramové systémy dokáží vytvořit falešná vojenská letadla, vesmírné raketoplány nebo mimozemské ufony či dokonce planety na obloze (stejné hologramové systémy má i čínská ČKS)

Je toho víc…

Nyní, když v Kanadě hoří požáry bez skutečných zdrojů požárů, vojenští zasvěcenci poukazují na neviditelné energetické zbraně…..hluboký stát se snaží umlčet Muska, protože falešná mimozemská invaze se blíží tam hologramová technologie/projekty s falešnou mimozemskou invazí. šíří informace a falešnou mimozemskou invazi a snaží se odhalit vládu, která skrývá falešnou a skutečnou technologii ufo.

V zákulisí; Musk roky prosazoval mnohé mnohé projekty odhalování a získávání informací po celém světě. Od roku 2016…. infiltrace (Musk hrál špatného chlapce z důvodů před lety)

Máte víc, než víte Q

odkaz

V týchto dňoch apokalypsy sa zdá, že optika a realita sa každým dňom viac a viac rozchádzajú. Čím viac sa dozvedáme o “pláne” a o tom, čo bolo zosnované v zákulisí, a sledujeme, ako sa “film” vyvíja, tým viac vidíme, že to, čo sme si mysleli, že je pravda, nie je pravda. Dualita je očividná.

Trumpovo absurdné obvinenie je najväčším príbehom pod veľkou strechou, pretože celá šaráda ho sleduje od Mar-a-Lago až po floridský súd, po ktorom sa vráti na svoju základňu v New Jersey, pretože jeho floridský dom sa v lete počas sezóny hurikánov zatvára. Táto klauniáda je takmer príliš smiešna na to, aby sa na ňu dalo pozerať. Našťastie prezident zhromaždil podporu bdelých Američanov a MAGA davu a tí sú v hojnom počte, aby to dokázali.

Prezident Donald J. Trump sa na federálnom súde v Miami priznal k obvineniu z trestného činu, že “riskoval prezradenie obranných tajomstiev a bránil vláde v úsilí získať späť utajované dokumenty, ktoré si vzal so sebou pri odchode z funkcie”. (NYT)

A…

UPDATE – Federálny sudca prepustil prezidenta Trumpa bez podmienok.

Samozrejme. A potom sa Trump zastavil v miamskej kaviarni na modlitbu, kúpil ľuďom jedlo a potom nejaký blbec vo väzenskom oblečení skočil pred jedno z vozidiel kolóny.

Ďalšou správou, ktorá zapadá do toho, čo sme očakávali, sú ďalšie výpadky. Stále počúvame o kybernetických útokoch.

Servery Amazonu spadli: výpadok vyradil stovky webových stránok ako OkCupid, Delta Airlines a McDonald’s pre desaťtisíce ľudí na celom svete

TRUMP VYPUSTIL KLIP Z E-MAILOV CLINTONOVEJ O 16:50, 450
Odkaz na Trumpov tweet: 33 000 NEZÁKONNE VYMAZANÝCH E-MAILOV!
ŽIADNE DOHODY! “90 DNÍ DO KONCA?!!!” S 55sekundovým klipom
To je 5:5 alebo Drop 55 Pozrite sa na Twitter: Presne toto: “Moji milí Američania, búrka je nad nami…….” Boh žehnaj.

Niečo, čo by mohlo zaujať normálnych ľudí, sú “15-minútové mestá”. Videli ste renderovanie “The Line”?

Je to len teória alebo zastrašovacia taktika, alebo je to naozaj plán?

Podľa všetkého je to skutočné a výstavba už nejaký čas prebieha v Saudskej Arábii. Je to dobré, alebo ide o plán globalistov? Tu je nápoveda: používajú slovo na “u”. “Udržateľný”. Mŕtvy signál. Zdá sa, že ide o “čiaru v piesku”. Ak ju prekročíme, sme odsúdení na zánik.

Inteligentné mestá – geto vašej budúcnosti.
The Line je lineárne inteligentné mesto vo výstavbe v Neome, bez áut, ulíc a emisií uhlíka.
V jeho obytných bunkách bude bývať 9 miliónov ľudí. Nazývajú ho revolúciou.
Ja tomu hovorím odporné!

Zrkadlia ich zvonku, aby zmizli, a pripomína mi to duše zachytené v epizóde, myslím, že Star Treku. Uväznené bez možnosti úniku. Aké ľahké by bolo nahádzať nás na seba a potom, keď nás všetkých zhromaždia a zaženú do kúta, vyhubiť nás? Aké ľahké by bolo vykonať lockdown na takomto mieste? Aké jednoduché by bolo vyhladovať nás odrezaním zásobovania zvonku. Aké by sme mali odvolanie? Koho by ste zavolali?

Chcú, aby sme verili, že by to bol pokojný, čistý, pohodlný život. Bolo by to pre nich veľmi pohodlné. Obmedzilo by to náš pohyb a naše slobody a nakoniec by ich to zlikvidovalo, pretože všetko a všetci by boli pod kontrolou. Toto “inteligentné mesto” mi pripadá ako vymyslené väzenie. Môžete dať rúž na prasa, ale stále je to prasa.

V konečnom dôsledku nechcú, aby sme mali slobodu cestovať, opustiť svoje okolie. Pre niektorých ľudí žijúcich v New Yorku to nemusí byť problém, pretože mnohí nemajú osobné vozidlá. Používajú taxíky. Ak chcú ísť na dlhší výlet mimo mesta, prenajmú si auto.

Mesto s názvom Neom, ktoré stavajú v Saudskej Arábii, je uprostred púšte. Ak nemáte vozidlo, kam pôjdete? Spájajú ho železničné trate? Alebo sú obyvatelia uväznení? Ak by tam bola hromadná doprava, mohli by ju zavrieť.

Verím, že tí z nás, ktorí majú viacero rodinných vozidiel a slobodu sadnúť do nich a ísť kamkoľvek a vziať si so sebou alebo odtiahnuť čokoľvek, čo chceme, sa budú ťažko vzdávať ďalších slobôd. Cestovanie lietadlom už zničili svojimi hmatmi TSA a krádežami, keď sa nám ľudia prehrabávajú v kufroch a súkromných veciach, nútia nás kupovať si v termináli fľaše vody za 5 dolárov a vo všeobecnosti sa k nám správajú ako k teroristom.

Postupne nás smerujú k tomu, aby sme sa vzdali svojich slobôd, a príliš veľa ľudí s tým nemá problém. Vymývanie mozgov bolo dokončené. Je ľahké nahnať ľudí do požadovaného správania tým, že propagujete niečo nové pomocou uhladených videí a dlhého zoznamu funkcií a výhod, stačí len urobiť prácu. Ak je to nové a iné, mnohí bezmyšlienkovite skočia na lep. Už naleteli na hoax o klimatických zmenách a podvody Covid. Čo bude nasledovať?

Každý deň prináša fascinujúce odhalenia, takže nie je čas na nudu alebo odpojenie. Balvan sa rúti z hory, naberá na obrátkach a nič ho nemôže zastaviť.

💫

Zatiaľ čo väčšina sveta je posadnutá každodenným prežívaním a bojom o práva, ktoré nám boli pridelené pri narodení a ktoré nám kontrolóri odoberali počas celého života, pozadie je oveľa pútavejšie. Dozvedeli sme sa, že ide o duchovnú vojnu, dobro proti zlu, temnota bojuje proti Svetlu.

Keď sa nám dostanú solídne informácie a pozadie toho, čo sa v tejto sfére udialo, môže byť ťažké ich vstrebať. Musíme sa tým jednoducho predierať a robiť všetko pre to, aby sme si v tom našli zmysel, a zároveň sa vyhnúť tomu, aby sme sa stratili v burine.

Keď začneme skúmať s otvorenou mysľou, dozvieme sa, že nám klamali o každom aspekte života, a to už od narodenia. Existuje niekoľko dobrých ľudí, ktorí sú v kontakte so skutočnou realitou, s tým, kto sme, aký je náš pôvod, aká je podstata tohto konštruktu, ktorý obývame, prečo sme tu, čo sa deje, prečo a aká je budúcnosť.

Pravda je tak ďaleko za hranicami všetkého, čo sme si kedy dokázali predstaviť, že je potrebné veľa hľadania a introspekcie, aby sme našli rozvahu na strávenie ponúkaných informácií.

Môže byť ťažké vystopovať niektorých poslov, pretože ich materiály nie sú práve charakteristickým pokrmom na informačnom bufete v celosvetovej sieti. Kontrolóri by boli najradšej, keby sme ich nepočuli alebo sa nedozvedeli nič mimo toho, čo pre nás pripravila ich kontrolná štruktúra.

Jedným z najzaujímavejších čítaní, respektíve počúvaní, je podklad, ktorý prezentuje kanál Žltá ruža pre Texas. Odhalila systém firemných obchodov, lži, manipuláciu s naším jazykom, peňažný systém, bizarnú povahu našej “planéty”, vonkajších dobrotivcov, ktorí vedú vesmírne vojny s cieľom vykoreniť reptiliánsku vládu, a mnoho, mnoho ďalšieho.

“Rose” nezverejňuje videá často, ale keď to urobí, sme jedno veľké ucho. Niekedy je to ťažko stráviteľné, ak nemáme zázemie alebo zásobu informácií, na ktoré by sme sa mohli odvolať, ale napriek tomu je to všetko fascinujúce. video

Prekvapilo ma, že v nasledujúcom príbehu nepovedali “v dôsledku zmeny klímy”, ale samozrejme to nepriamo do článku vsunuli. Ako vieme, že to nesúvisí s podmorskými sopkami a jedovatými plynmi, ak sa kráter naozaj posúva, ako naznačil Dutchsinse?

Desaťtisíce mŕtvych rýb vyplavených na texaskej pláži v dôsledku nízkej hladiny kyslíka

Predtým, ako odídem, pripomínam, aby sme používali rozlišovanie. To, čo sa zdá byť skutočné, nemusí byť. Ľudia, v tejto technológii hologramov sú už veľmi zruční. Dokážu sfalšovať čokoľvek, kohokoľvek a kdekoľvek. zdroj


Milí priatelia, po zhruba 8. dňovom búrkovom a daždivom období, ktoré tak blahodárne osviežilo a posilnilo prírodu, prichádza teraz vlna teplejšieho, teplého, až tropického obdobia, kedy sa teplota počas nasledujúcich10. dní, bude postupne zvyšovať a tak príroda ožíva nielen kvôli týmto podporným poveternostným vplyvom, ale ožíva hlavne na úrovní Energií, kedy sa z vysokých Bytostných úrovní, znáša i do sveta Prírody Sila, vyliata do celého Stvorenia dňa 30. Mája z Božského. Táto Sila, zostupujúc k nížinám Hmotnosti, sa vždy mení a transformuje do podoby, ktorá je prijateľná pre danú Úroveň či Sféru. A tak tak, ako boli oživené oblasti Ducha vo Výšinách Svetla, tak rovnako budú už onedlho mimoriadne silno posilnené i oblasti Hrubohmotnosti nášho Stvorenia, teda nielen okolitého Vesmíru, ale aj prírody v nás a okolo nás.

Už na budúci týždeň, z piatka na sobotu, počas MAGICKEJ Noci Svätojánskej, sa udeje opäť to veľké posilnenie Prírody a sveta živlov.

Pamätáte si ešte na svoje detstvo? Mesiac jún bol aspoň pre mňa najkrajším mesiacom v roku. Nielen preto, že v škole sa úspešne uzatvárali známky a blížili sa túžobne očakávané prázdniny, ale hlavne preto, že vyrastajúc na dedine, v lone prekrásnej panenskej prírody, som si vždy uvedomoval výnimočnosť tohto mesiaca a keď horeli Svätojánske ohne a vatry, bolo to prežívanie spojenia s prírodou a Bytím Života najintenzívnejšie. Tá vzletná, mimoriadne svieža a posilňujúca atmosféra, tie krásne teplé večery i noci, ten majestátny zvuk prírody a obyvateľov v nej, Svätojánske mušky a všetko to nádherné dianie v prírode, ma už ako školáka fascinovalo svojou magickosťou a svojim Čarovným tajomstvom Života, o podstate ktorého, som sa mohol dozvedieť až neskôr. Nikdy žiadny iný mesiac v roku neprinášal to, čo „magický“ jún a dodnes táto mágia tohto mesiaca je vo mne stále živá, podobne, ako sa tak deje u všetkých, len trošku vnímavejších ľudí. A tak už na budúci týždeň, za podpory prekrásneho letného počasia, krátko po dni Letného Slnovratu, ktorý tento rok pripadne na stredu 21. júna, sa udeje opäť to nádherné splynutie Prírody s oživujúcimi Energiami Svetla, ktoré sa z vysokých úrovní Stvorenia, znášajú až do našej Vesmírnej oblasti. Vrchol týchto udalostí nastane však až v noci z piatka na sobotu na budúci týždeň, teda z 23. na 24. júna a tak už teraz si zariaďte čas tak, aby ste mohli byť čo najviac účastní, týchto ďalších veľkých udalostí okolo nás.

Celá Príroda a všetky Bytosti v nej, obdržia to, čo sme smeli my duchovne prijať 30. Mája i krátko potom V PLNEJ SILE a z čoho môžeme čerpať neustále, pretože Milosť a Láska Stvoriteľa, Jeho Dary, sú niečím, čo si môže uvedomovať a prežívať človek otvoreného srdca, živého citu, teda každý taký ľudský tvor, pre ktorého sa Pravda Božia stala Presvedčením a pre ktorého je Energia Pravdy, tou najposvätnejšou súčasťou celého jeho Bytia. No a toto všetko bude umocnené ešte aj o Bytostné posilnenie, ktoré sa ku nám znáša z Vysokých úrovní Stvorenia a ktoré zahalí Zem, už na budúci týždeň, z piatka na sobotu. Nie je to náhoda, že Vyliatie Sily Ducha Svätého, sa Slávi každoročne 30. Mája a napoludnie sa doslova otvára Duchovné Nebo. Podobne, presne o 24 dní neskôr, sa v zasa v noci, udeje podobný Dej, v ktorom všetky Bytosti Prírody a tým aj celá Príroda, obdržia z tejto Sily vyliatej do Stvorenia 30. Mája, svoju podobu Sily, ktorá sa zostupom do týchto najnižších častí Stvorenia, transformovala a upravila do uchopiteľnosti a prijateľnosti, pre Bytostné sily Prírody.

Čaro a mágia tohto obdobia, je ničím nenapodobiteľná a nenahraditeľná a tak každý zdravo uvažujúci a zdravo cítiaci človek, Duchovne posilnený 30.Mája a tesne potom, môže teraz obdržať a spoluprežívať i posilnenie v rovine fyzickej, na úrovni hmoty, prírody a na úrovni svojich hmotných a duševných tiel.

Táto Sila, z ktorej je možné každému človeku načerpať doslova LIEČIVÉ, Bytostne vitálne energie z lona „Matky prírody“, je pre každého tvora Pozdravom a Posilnením, z Láskyplného pôsobenia Stvoriteľa všetkých svetov.

Využime aj toto obdobie čo najlepšie, najčistejšie a čo najviac pomáhajúco, pre naše ďalšie Bohumilé pôsobenie.

Krásne dni k blížiacej sa Noci Svätojánskej, prajem všetkým ľuďom Dobrej vôle… zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-16-06-2023/