Keďže čakáme na väčšie otrasy, mohli by sme zvážiť, že keďže Aliancia Zeme trvá na tom, aby sme to urobili civilizovaným spôsobom, bez rozruchu a krviprelievania, ako je to len možné, namiesto jednej globálnej, zemetrasnej udalosti by sme pravdepodobne mali očakávať sériu krátkych, prudkých otrasov, ktoré budú väčšie ako súčet ich častí. Synergia je veľmi silná.

Vyberte si svoje myšlienky. Neanalyzujte všetko príliš, pretože nedôverujete a nemáte vieru. Uvoľnite sa. To najlepšie ešte len príde. Pamätáte sa na všetky tie reči o tom, že JFK Jr. vyjde 4. júla? Ešte stále nás čaká knokautujúci úder. Máme sa na čo tešiť. Stopy, hádanky, nápovedy, králičie nory. Fascinujúce časy. Užite si šou. Namiesto hryzenia nechtov si radšej dajte popcorn, aby ste zamestnali prsty.

Ruská armáda obvinila CNN z inscenování falešných vlajek s nacistickým praporem Azov⚠️

Ruská MIL uvádí, že má k dispozici zpravodajské informace, podle nichž „dva reportéři zpravodajského kanálu CNN v doprovodu deseti vojáků z nacionalistického praporu Azov přijeli do Oděsy, aby natočili připravované teroristické útoky na civilní objekty a obvinili Rusko z používání zakázaných metod vedení války“. Předem upozorňujeme takzvaný civilizovaný Západ, že výše uvedené a další provokace ukrajinských úřadů o ‚zvěrstvech Rusů‘ budou brzy široce rozšířeny v západních médiích a v různých zdrojích na internetu.“

To je dobře. Jen CNN spolupracuje s nacisty na Ukrajině, aby natočila plánovaný teroristický útok a obvinila z něj Rusko, aby kryla své pány z Deep State, kteří byli přistiženi při výrobě biologických zbraní na Ukrajině. Není tu nic k vidění, přátelé.

Ve zbytku prohlášení Rusko uvádí další zpravodajské informace o zinscenovaných mystifikacích, například o dětských nemocnicích, do kterých ukrajinské nacionalistické prapory nastražily miny, které mají vybuchnout, až Rusko brzy zaútočí na ukrajinské vojenské objekty v Charkově, aby mohlo obvinit Rusko z válečných zločinů.

Rusko opakovaně tvrdí, že neútočí na civilisty. Opakovaně obviňují Ukrajince z bombardování a vyvražďování vlastního obyvatelstva, aby vytvořili propagandistický narativ. Máme tu co do činění doslova s nacisty, a pokud by Rusko chtělo vraždit civilisty, mohlo by to dělat mnohem efektivněji a s mnohem menšími ztrátami na životech svých vojáků, ale dodržuje přísná pravidla nasazení. Kdyby bylo cílem Ruska zabíjet civilisty, srovnalo by Ukrajinu se zemí do 48 hodin.

To je znepokojující, ale logicky je pro Ukrajinu mnohem výhodnější, když umírají ukrajinští civilisté, než pro Rusko. Když umírají civilisté, mohou dělat emotivní propagandu, svět přichází Ukrajině na pomoc a Putin je vnímán jako diktátor. Co se ale stane, když Putin nebude zabíjet civilisty a odhalí síť biolaboratoří? Nacisté se rozhodnou zabíjet civilisty.

Rusko obviňuje Ukrajinu, že provádí útoky pod falešnou vlajkou na své obyvatele, aby získala celosvětovou podporu a očernila Rusko jako válečného zločince.

Ukrajina je dnes všeobecně považována za zástupný cíl USA. Odkud si myslíte, že Ukrajina vzala ten nápad? Provádět útoky na vlastní civilní obyvatelstvo, aby ospravedlnila prosazování politických cílů. 11. září. masové střelby. C19. Je opravdu tak přitažené za vlasy, že by něco podobného udělali nacisté?

Jak dlouho ještě může Západ tato obvinění ignorovat? Jak dlouho může americká vláda připustit spolupráci s DNC, která na Ukrajině zavedla zástupný režim a hrdě dodává zbraně nacistickým teroristům? Kolik životů by mohly USA zachránit, kdyby se vzdaly této šarády, postavily ukrajinskou armádu na své místo, přestaly dodávat zbraně a finanční prostředky a vedly mírové rozhovory s Ruskem?

Životy nevinných lidí jsou v myslích aktérů Deep State jen pěšákem. Rádi obětují tolik lidí, kolik bude třeba, aby zakryli své zločiny proti lidskosti.

-Clandestine

Vzhledem k tomu, že Nejvyšší soud zrušil rozsudek Roe v. Wade, bude tato otázka dominovat ve zprávách. Nepokoje jistě začnou dnes večer a reakce na toto rozhodnutí ještě více upevní pozici levice jako strany šílenství. Zatímco Američané mají problém zaplatit za benzín a potraviny, levice a DNC se soustředí na utrácení desítek miliard z našich daní na vyzbrojování LITERÁRNÍCH nacistů a vypalování měst, protože Nejvyšší soud řekl, že zabíjení dětí je věcí států…..

S blížícími se průběžnými volbami si udělejme rychlý seznam levice a toho, co v posledních dvou letech otevřeně podporovala:

-Zabíjení dětí
-Výchova dětí
-Indoktrinace dětí
-Znásilnění dětí
Vyzbrojování nacistických sil na Ukrajině
-Bioterorismus
-Nucené lékařské experimenty
-Orwellovská cenzura
-Vymývání mozků a propaganda
-Rasismus vůči bělošské kultuře
-Sexismus vůči mužům
-Válka nebo heterosexualita (normalita)
-Zrušení práva na obhajobu
-Zakázání místní a státní policie
-Volební podvody
-Vyšší daně
-Více úřadů
-Méně svobody

Až budoucí generace budou číst učebnice dějepisu, s hrůzou se ohlédnou zpět a nebudou schopni pochopit, jak mohlo tolik Američanů skutečně podporovat levicové hnutí a stranu zjevného šílenství. Moderní levice dokazuje, že lidem lze vymýt mozek, aby podporovali COKOLI.

Nyní levice vyjde do ulic a poskytne několik dobrých fotografií a příkladů pro učebnice dějepisu, proč v budoucí Americe již nebude žádný liberalismus. Tak do toho, ať to všechno spálí. Jen nás přesvědčují a ospravedlňují vymýcení své ideologie.

Patrioti, zůstaňte doma. Chraňte svou rodinu. Ať se vzbouří. Nikdy nerušte svého nepřítele, když dělá chybu.

-Clandestine zdroj

SCOTUS zrušil rozsudok Roe vs. Wade, čo teraz znamená, že Národná garda vo všetkých štátoch je v stave vysokej pohotovosti. zdroj

Rakousko ruší povinné očkování – link

Rakousko bylo nejprve průkopníkem v Evropě, pak začalo v požadavku na očkování proti koroně selhávat. Nyní se toto opatření zcela ruší. Podobně jako v Německu i zde v současné době počet nově nakažených výrazně stoupá. Rakousko ruší povinné očkování proti viru corona, které je v současné době stejně pozastaveno. Konzervativně-zelená vláda se na tom shodla, uvedl ministr zdravotnictví Johannes Rauch (Zelení). „Povinné očkování nikoho nepřinutí, aby se nechal očkovat,“ řekl ministr. zdroj

?? A je pravdepodobne, ze od toho zverejnovani bude Kabala chtit odvest pozornost a necha jesterku ? nebo Satana ? ofiko chcipnout ?…. uvidime….

? BOOM! (DECLAS)

Kash Patel oznamuje, že je oficiálně zástupcem Donalda Trumpa v Národním archivu: “ Napochoduju tam – nikdy předtím jsem to nikomu neřekl, protože se to právě stalo – a identifikuju každý dokument, který byl v Národním archivu zablokován ke zveřejnění, a příští týden začneme tyto informace zveřejňovat.“ zdroj

Kash Patel vysvětluje, jakou roli bude hrát při zpřístupňování dokumentů v Národním archivu veřejnosti.

„Jen polovina dokumentů Russiagate je venku…. Prezident Trump je všechny zveřejnil, ale jeho poradce v Bílém domě a jeho společnost nerespektovali prezidentskou směrnici a využili byrokracii federální vlády….. v podstatě poslat do Národního archivu, a teď je to tam, a oni si mysleli, že se zastavíme a řekneme, že na vás zapomeneme. No, nebudeme klečet na kolenou.“

Začíná to být velmi zajímavé! zdroj

Dne 22. června 2022 se Putin setkal se všemi zeměmi, které mají zájem o vytvoření mezinárodní měny založené na novém finančním systému BRICS(T), který je založen na zlatě. Stane se novou mezinárodní rezervní měnou. – link

Dnes v těchto setkáních pokračují a končí je s očekáváním, že na jejich konci bude vydáno prohlášení o této nové koalici.

„Vedoucí představitelé Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jihoafrické republiky se zaměří na současný stav a perspektivy mnohostranné spolupráce v rámci „pětky“ v politické, hospodářské, kulturní a humanitární oblasti Očekává se, že se dotknou naléhavých mezinárodních a regionálních otázek. Hlavní dohody budou zohledněny v závěrečném prohlášení summitu,“ uvádí se v prohlášení.

Očekávám, že dnes bude oznámeno jejich rozhodnutí pokračovat ve zlatém standardu. Jakmile se tak stane, bude status dolaru jako světové rezervní měny v celosvětovém měřítku oficiálně zpochybněn. Tento den se zapíše do historie a bude znamenat zlom ve způsobu, jakým se řídí světové finance. zdroj

Ako sa zrúti svetová kabala, ktorá ovláda centrálne bankové systémy, veľké farmaceutické spoločnosti, veľké technologické spoločnosti, vojnových štváčov, ktorí ovládajú hlbokú štátnu armádu v rámci všetkých svetových vojenských režimov?.
Ako odhalíte korupciu svetových lídrov, elitných spoločností EÚ, > ktoré vytvorili nato, un ( falošné mierové sily, ktoré kradnú bohatstvo a využívajú ich prírodné zdroje)?

Superveľmoc EÚ bola popretá India a Malajzia Indonézia veľká časť Afriky v ich neustálej kampani strachu viesť vojny na vytvorenie príjmov a peňazí zo svetových krajín v ich falošných agendách na zhromažďovanie sympatizantov v ich hlbokých štátnych operáciách.
Subrahmanyam jaishankar, indický minister zahraničných vecí, povedal, že Európa by mala vyrásť z myslenia, že jej problémy sú problémami celého sveta.
„svet nemôže byť taký eurocentrický, ako býval v minulosti,“ povedal.
„Prečo by mal niekto v Ázii vôbec v niečom dôverovať Európe,“ dodal.

V zákulisí sa viaceré krajiny spájajú s Ruskom/Čínou a odmietajú rétoriku veľmoci EÚ a nato/EÚ

Táto superveľmoc EÚ kontrolovaná Rockefellermi/Rothschildovcami/Davosovou skupinou atď, ktorí ovládajú Blackrock & vanguard (najlepšia investorská firma na svete, ktorá kontroluje priemysel a ekonomiku vo všetkých centrálnych bankových systémoch ) je na pokraji kolapsu…
Anonymovia / bojovníci za slobodu / pravdovravci / svetoví vlastenci od minulého roka vypúšťajú pravdu o ekonomickom kolapse sveta a všetkých varujú, že správy svetových trhov sú falošné a systém centrálneho bankovníctva je vo vnútri veľkého kolapsu… Až po 16 mesiacoch CEO EU Deutsche bank priznáva, že nastáva recesia ( mesiace klamali o falošných ekonomických správach a raste)

Príbeh o obviňovaní Rusov z kolapsu sa rozpadá, pretože ázijské krajiny upúšťajú od propagandy a začínajú popierať superveľmoc EÚ v ich tvrdeniach o daroch …….

Pred dvoma mesiacmi som informoval, že viaceré krajiny vnútri nato ( generáli vo vnútri krajín bojujú v rámci svojho režimu a svojich lídrov (tento konflikt sa stáva zjavnejším, pretože peniaze hlbokého štátu miznú po dňoch a týždňoch a mesiacoch …..

USD ( americký dolár) je svetovou rezervnou menou …. Takmer každý národ na celom svete drží USD ako bezpečné aktívum!

Teraz však začína byť viacerým národom jasné, že superveľmoc EÚ spojená s USD sa rúca….. Keďže niekoľko lídrov cez Ameriku odmieta Bidenov režim podpory a účasti pozýva …. Niekoľko krajín Stredného východu odrezalo ropu pre u.S. Eu a ich USD…..

USA A všetko ich bohatstvo a každý majetok má hodnotu 193 biliónov… (ale dlh USA je 90 biliónov + nefinancované záväzky USA sú 169 biliónov
=259 biliónov dlhu )

259 biliónov dlhu
-193 biliónov bohatstvo USA a všetky aktíva

66 biliónov dlhu.

Krajiny sveta vidia kolaps v reálnom čase….. A panika zasahuje všade….. Hlboký štát v EÚ konečne priznáva, že nemá peniaze a u.S. sa vnútorne rúca a nikto nechce USD.

Kolaps centrálneho bankového systému napojeného na USD je vo voľnom páde…

A už nie sú peniaze na financovanie vojnových štváčov/platenie polovice vojenských generálov na ok vojny…… V súčasnosti nie sú peniaze na financovanie americkej armády/potraviny/cestovné/dôchodky/ ani na ropu/plyn pre vojenské vozidlá
…… Peniaze miznú rýchlejšie, ako si ľudia dokážu predstaviť?
Americká armáda odmieta Bidenov režim na delostrelectvo, ktoré má poslať na Ukrajinu a do EÚ.

Tento kolaps, ktorý sa deje, odhaľuje hlboký štát pri najhlbších koreňoch, keď sa obracajú proti sebe. Pes žerie psa.

V zákulisí je vo vnútri hory Cheyenne uložený kvintilión v zlate, ktorý tam umiestnili +trump+ biele klobúky armády+q ops

V pravý čas ( trump ♦️♠️)

Zlatý vek……

Vnútri búrky zdroj

Nedávná oslava popravené Alžběty byla od prvního dne našlapaná skrytými vzkazy od režisérů této show, White Hats. Podprahová sdělení, skryté odkazy, symbolika v té nejvyšší dokonalosti. Trochu záhada zůstala snad jen scénka s tím medvídkem?

❗️??❗️??
Tady je půlka mého „konspiračního“ řešení.
Ten medvídek představuje Zelenského❗️?
Medvídek Paddington na čaji s Alžbětou by mohl být klíč k pravdě ohledně Zelenského.

Objevila se teď informace, že Zelenský před lety daboval medvídka Paddingtona pro Ukrajinu.

Alžběta si na setkání s medvídkem vzala šaty v barvách Ukrajiny.

Jen tak mimochodem, ten Medvídek je stejný požitkář jako Zelensky, jen místo kokainu marmeládu. Podobností tam bude nejspíš daleko víc.

No, a pokud ten medvěd představuje Zelenského, pak je potřeba si proklepnout život, charakter, strasti i radosti samotného Medvídka Paddingtona. Tam najdeme důležité sdělení ohledně V.Z.?? Nejspíš.

/Věřím, že Zelenský je Putinův člověk, je součástí plánů WH. Těžko říct jen odkdy, jestli měsíce nebo roky/ zdroj

HISTORICKÉ ROZHODNUTÍ. Nejvyšší soud USA zrušil právo na potrat. – link

Nejvyšší soud USA zrušil celostátní právo na potrat.

Pro rozhodnutí hlasovala většina soudců, oznámil v pátek Nejvyšší soud.

Rozsudek je pro Spojené státy politickým zemětřesením!

Rozhodnutí soudu umožňuje státům USA přijímat přísnější zákony o potratech. V důsledku toho se očekává, že zákaz potratů bude přijat přibližně v polovině států.

Již na začátku května americký časopis „Politico“ (patřící stejně jako BILD vydavatelství Axel Springer) odhalil, že se mezi soudci objevilo rozhodnutí PROTI dosud platnému liberálnímu zákonu o potratech. zdroj

Bylo nám řečeno, že tento týden/den bude z hlediska rozhodnutí Nejvyššího soudu divoký, a tak tomu také je.
Nejvyšší soud USA zrušil restriktivní newyorský zákon o vydávání zbrojních průkazů, čímž dosáhl významného vítězství druhého dodatku a práv na zbraně.
Nejvyšší soud v zemi v poměru 6:3 hlasy zrušil newyorský zákon o kontrole zbraní, který vyžaduje, aby občané měli „dobrý důvod“ pro získání povolení ke skrytému nošení zbraně mimo domov.
Soudce Clarence Thomas vysvětlil, že soud rozhodl, že druhý a čtrnáctý dodatek chrání právo jednotlivce nosit zbraň mimo domov za účelem sebeobrany. zdroj
Upřímně doufám, že to, na co všichni myslíme, přijde příště….
Generál McInerney
Skutečnost, že Nejvyšší soud rozhodl ve prospěch druhého dodatku po střelbě pod falešnou vlajkou proti nevinným dětem, nám ukazuje, že jsme na správné cestě.
Co se stane, když se soudci Nejvyššího soudu odmítnou nechat zastrašit?
Co se stane, když budou mít soudci Nejvyššího soudu plnou vojenskou ochranu?
Co se stane, až Clintonovi nebudou moci z politických důvodů vraždit soudce?
Odpověď: Ústava vítězí, a to znamená, že vítězíme my.

Globalisté se podvodu nikdy nevzdají.
Armáda je jediná cesta
Neexistuje nic takového jako „liberál“.
Jsou to globalisté/komunisté/fašisté.
Jediné, čeho si cení, je moc – za každou cenu.
Neexistuje nic, co by neudělali, aby ji získali a udrželi si ji.
Jedinou cestou je armáda. zdroj

Dnes v noci pred 7 hodinami naseho času vyšel nový QDrop! ???????
4954 = 22 = Aliance
Pod roce a půl od posledniho! ? Děje se něco velkého! Plán je u konce.
???Otázka QDropu zní: „Měli bychom nějakou hru hrát ještě jednou?“
♟?♟?♟?♟?♟?♟?♟
? Q4954Zahrajeme si další hru?Q?Q4955Anon říká:Hoď nám kost, Q, všichni jsme čekali, jako by to byla věčnost: Co se děje?Q odpovídá:Muselo se to udělat tímto způsobem.Q?Q4956Jste připraveni znovu sloužit své zemi?Pamatujte na svou přísahu.Q – preklad Marta Scholler

Spomeňte si, čo pred niekoľkými týždňami povedal Kash Patel a o čom som písal////

Pate povedal….. Q je pohyb a bude potrebné ho znovu upraviť

… Takže Kash v podstate povedal, že hnutie Q bude upravené.
= nová verzia v hre

Zahráme si hru ešte raz?

To znamená, že sa spoja minulé hádanky za posledný rok a pol a to, čo sa deje a bude diať > odtajnenie

Niektorí ANONS sú skeptickí voči súčasnému kvapkaniu Q….> Ale Dan Scavino, Kash Patel, Trump alebo Devin Nunes by nechali kvapky a kvapky PATRIOTOM, ktorí by potvrdili, že Q bol kompromitovaný …….> Doteraz bol KASH PATEL na niekoľkých kanáloch, ktoré používajú kvapky Q INTEL vo svojich správach a dokonca požiadal ľudí, aby dali kredit Q!

?????????????????
Roe versus Wade zrušený
Bidenov REGIMEN sa rozpadá
Centrálny bankový systém ( vlastnený CABAL) vo voľnom páde
krajiny odmietajúce Bidena na pozvanie
Ukrajina svetový deep state systém prania špinavých peňazí, BIOLABS odhalený
Krajiny sa naďalej prebúdzajú a obracajú sa proti Billovi Gatesovi, FAUCI
A dva roky sa deje odhaľovanie plandémie… s viacerými spravodajskými agentúrami, ktoré spochybňujú CDC, FAUCI, GATES WHO…. DAVOS GROUP trend . Bill gates je terorista trended > Niekoľko senátorov sa verejne vyjadrilo a v senátnych vypočutiach tv vystupuje proti Veľkému resetu
Na celom svete od Austrálie po Holandsko politici verejne upozornili na falošnú plánovanú plandémiu, dokonca aj na volebný PODVOD v USA,
Viacerí štátni tajomníci boli umiestnení v hnutí a operáciách Q a viac ako desať štátnych tajomníkov sleduje Q

Po celom svete prebieha vzbura a ľudia sa prebúdzajú… Stovkami miliónov

Všetko sa odohráva pred očami a v zákulisí, kde sa pripravuje scéna pre planetárnu vzburu proti systému CABAL…..

WWG1WGA

Muselo sa to urobiť týmto spôsobom zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-25-06-2022/