Naše planeta a naše civilizace byly celé generace na cestě k zániku a jen málokdo to viděl, nedokázal si spojit souvislosti nebo pochopit, že to bylo záměrné; součást dlouhodobého plánu. Kdyby to bylo tak jednoduché jako „úklid“. Pro většinu se zdá, že úklid je relativně krátký proces, ale civilisté se obvykle neúčastní úklidu po krvavé válce.

Jak jsem předpověděla, informace o „špionážním balonu“ se rozšiřují a není to jen horký vzduch. Bez ohledu na to, co slyšíme o „čínském špionážním balonu“ a jakou hodnotu má pro operaci „Probuďte se“, která v současnosti probíhá v rukou Bílých klobouků, jsem přesvědčena, že Pozemská aliance okamžitě ví o všem, co se děje na Zemi nebo nad námi. Pokud by balon představoval bezprostřední nebo vážnou hrozbu, zabývali by se jí a my bychom se o ní mohli dozvědět až o několik měsíců nebo let později.

Někteří se domnívají, že ji mohli spustit Bílé klobouky jako součást stupňujícího se scénáře falešné třetí světové války, který se podle našich informací chystá rozehrát, aby vzbudil spící lidi. Zvěsti o dalších balónech nejsou překvapující a drama se bude pravděpodobně stupňovat, možná ve více směrech.

Nedovolíme, aby balon zastínil důležité zprávy, jako je následující, kterou můj tým zachytil:

Putin prerušil smerovanie zásielky adrenochrómu určenej do Spojených štátov

Mohli byste si také prohlédnout oznámení pro čtenáře na stránce Real Raw News o potřebě řešit útoky DDoS, zpomalení atp. ao modernizaci jejich serverů. Toto není jazyk, který bychom dostali od letmé „satirické“ stránky, za jakou ji někteří prohlašují. Víme, že z této stránky přicházejí skutečné zprávy. Jelikož je třeba je brát doslovně, rozhodněte sami. Doufejme, že se nebudou muset uchýlit k Disqusu.

Někdy musíte jen pokroutit hlavou nad články, které jsou již publikovány. Rádi propagují strach a beznaděj. Moje sestřenice měla rakovinu vaječníků a úspěšně se léčila, ale to byla Kanada. Chraňbůh, aby ženy mohly rodit děti a rozmnožovat lidskou rasu.

Nové pokyny Aliance pro výzkum rakoviny vaječníků přichází poté, co organizace zjistila, že pokusy o včasné vyšetření a odhalení rakoviny nebyly účinné při předcházení úmrtím

Ženy by mali zvážiť odstránenie vajíčkovodov, aby predišli rakovine vaječníkov, tvrdia odborníci

Když už jsme u toho, možná bychom si měli nechat odstranit oční bulvy, abychom netrpěli makulární degenerací nebo glaukomem, a nezapomeňte si vyoperovat srdce, abyste nedostali infarkt. To je všechno, co nepříteli zůstalo: porno se strachem. Naštěstí, protože Pozemská aliance ničí všechny biolaby, už se to nestane.

Vědci se obávají, že šíření ze savce na savce by mohlo vést ke globální Katastrofu.

Správa hovorí, že sa čoskoro môže vyvinúť zhubná chrípka, ktorá nakazí a zabije ľudí

Títo ľudia sú chorí. Kto riadi svet? Už to normíci pochopili? A sponzoruje ju spoločnosť Pfizer. Vďaka štábu za tento pohľad na Grammy – alebo nie. A toto nie je Madonna. Prepáčte. Verím, že je MIA, ale títo čudáci žijú večne na striebornom plátne – alebo na zelených plátnach a s hercami atď. Toto je v podstate satira, ak ste sa zobudili.

Počuli sme, že ruskí vojaci pomáhajú obetiam „zemetrasenia“ v Sýrii, čo je skvelé, ale prečo by Nový svetový poriadok privítal masívne rozptýlenie v podobe silného zemetrasenia a šokujúceho počtu obetí? Po prvé, nechcú, aby niekto hovoril o nasledujúcich veciach:

Najhľadanejšie osoby | Zverejnené prvé kolo mien z Epsteinových letových záznamov. Vo forme dokumentu tu.

W.H.O. je teroristická organizácia zapojená do pokusov o genocídu ľudskej rasy. Teraz sa veľmi konkrétne vyjadrujú k ďalšej plánovanej hrozbe. Koľko spáčov im na tieto kecy opäť naletí? Všetci máme imunitný systém a väčšinou chorôb sú ohrození len veľmi chorí ľudia, najmä ak majú komorbidity a užívajú veľa liekov, ktoré imunitný systém ešte viac oslabujú.

Svetová zdravotnícka organizácia varuje, že „sa musíme pripraviť“ na potenciálnu pandémiu vtáčej chrípky u ľudí, keďže vtáčí kmeň H5N1 prechádza na cicavce

Byl to zločin století, pravděpodobně v dějinách lidstva. Uplynuly tři roky a lidé stále chodí v maskách, dýchají vlastní výfukové plyny, dokonce i když jezdí sami ve svých vozidlech. Je to šílené. To jim opravdu dovolíme udělat znovu? Co by bylo třeba udělat, abychom vzbudili náměsíčné zombíky?

Ve zprávách z fronty se dozvídáme střízlivé zprávy o neočekávaných obětech ve složité situaci v Turecku po dvou velkých zemětřeseních, bizarním počasí, podezřelých radarových signaturách a doprovodných modrých záblescích na obloze těsně před prvním velkým otřesem. Zdá se, že každá zpráva je za několik hodin nebo dokonce minutstará.

Začíná to být šílené. Všude jsou pozorování neidentifikovaných objektů. Je to tak divoké, že žádný strach nebude přípustný, když půjde o objekty nebo vozidla z „vesmíru“. To musí být Zábava.

Včera jsem vyslovila domněnku, že Bílé klobouky by mohly použít „objekt“ sestřelený nad Kanadou k „odhalení“ s velkým „D“. To je Odhalení, které si vyhrazujeme pro mimozemšťany, galaktickou civilizaci, hvězdné národy, mimozemšťany a „jiné rasy“ a UFO/USO, tajný vesmírný program atd..

Red Voice Media zkoumá anomální příběh kolem aljašského „objektu“, který se mi, jak jsem uvedla, zdál záměrně nejasný. Piloti měli různé dojmy o vozidle, kterému chyběly viditelné pohonné systémy, a tvrdili, že bylo velké asi jako malé auto

. video

Dnes sme sa dozvedeli o pozorovaní v Číne a vyzerá to tak, že teraz, keď všetci odtrhli pohľad od svojich telefónov a upriamili oči na oblohu, môžeme očakávať oveľa viac pozorovaní a „stretnutí“.

Čo si teda myslíte – sú tieto balóny a neidentifikované objekty len rozptýlením, pripravuje sa hlboký štát na svoju dlho plánovanú „falošnú inváziu mimozemšťanov“, alebo sú to biele klobúky, ktoré spúšťajú svoje „odhalenie“? Mohlo by ísť o kombináciu týchto dvoch možností.

V prípade tejto situácie s UFO sa prikláňam k tejto teórii. Môžu sa pokúsiť o projekt Modrý lúč, ale to sa im vypomstí a potom celá hromada ľudí dostane červenú pilulku.

Parler bol na istý čas deplatformovaný, a keď sa vrátil „ospravedlnený“, vyhlásil nasledovné:

Mnozí odmítli uznat existenci nebo význam narůstajících důkazů o tajných dohodách mezi vládními agenturami a webovými platformami. Obáváme se však, že jde o stejný druh manipulace, který nás v posledních letech přivedl do bizarního světa, kde se od nás očekává, že své kritické myšlení – a samotnou schopnost soustředit se na to podstatné a hodnotné – přenecháme špatně pochopeným algoritmům a „důvěryhodným“ partnerem“ technologických společností.

Myslím si, že je důležité, abychom pochopili rozsah neúnavného úsilí, které kontroloři použili k formování veřejného mínění prostřednictvím výrazného omezení toku informací. „Soubory na Twitteru“ Elona Muska odhalily pravdu a nyní je povinné podle ní jednat.

Příliš mnoho lidí netuší, že vyhledávání na Googlu je zmanipulováno stejně jako volby a pravda je doslova zahrabaná hluboko na stránkách. Stále si myslí, že Snopes.com je poslední slovo o pravdě a že záznamy na Wikipedii jsou umístěny čistě lidmi s dobrými úmysly a představují fakta. Pravda je mnohem snáze dostupná než kdysi, ale nejprve si lidé musí uvědomit roli velkých technologií v inženýrství našeho pohledu na svět a našich dojmů z „reality“.

Někdy média využívají události pod „falešnou vlajkou“ k prosazování svých programů, ať už jde o rasové konflikty, stavění civilistů proti orgánům činným v trestním řízení nebo kontrolu zbraní. Tyto věci vám neříkáme proto, abyste se vždy poohlíželi přes rameno, nebo abyste se zavřeli doma a báli se vyjít ven. Mluvíme o tom světu, aby všichni pochopili hrozby, hloubku zkaženosti našich „vlád“ a těch, kteří tvrdí, že mají na mysli vaše nejlepší zájmy, a aby každý vážně zvážil naši výzvu „udržovat si situační povědomí“. zdroj

Rusko tvrdí, že USA majú „otázky, na ktoré musia odpovedať“ v súvislosti s plynovodom Nord stream

Bude to ešte horúce ?

Je čas, aby sa deep state cabal v najbližších desiatkach dní pred Putinovým prejavom pokúsila o ďalšiu udalosť pod falošnou vlajkou, ktorá zasiahne 3,5 miliardy ľudí na celom svete a odhalí [ ds] vojenské operácie usa ///)

Čo spustí trumpov dom (kongres), aby vyšetril [ ds] americkú armádu. CIA Pentagón. Biden. Obamových päť očí… atď.

Spúšťač _ udalosti zdroj

Biden vyhodil do vzduchu Nemecko, Holandsko, plynovody EÚ…
Tieto krajiny sú spojencami Spojených štátov…
(tak sa zdalo)

zákulisie]> EÚ. Armáda informuje vedúcich predstaviteľov EÚ o tom, aké kroky treba podniknúť.

Trumpov kongres si je dobre vedomý toho, čo sa deje, a ide diať po odhalení nord stream

Rovnako ako trumpov kongres teraz odhaľuje cenzúru, pedofíliu Twitteru. Twitter zahraničné zasahovanie do volieb
(musk má viac, ako zdieľa a trump to vie ♦️♠️)

Väčšina ľudí si len myslí, že je to dobré a zlé a toto je hranica. Buď ste vlastenec alebo blackhat s globalistom

Ale takto to nefunguje vnútri vojenských operácií v spravodajských službách… Roky a roky. Desaťročia infiltrácie bielych klobúkov do deep state kruhov a organizácií >>> bolo súčasťou plánu. Teraz spiaci Whistlebloweri sa prebúdzajú a vychádzajú na povrch<

Je veľa zdanlivých ľudí, ktorí išli na podujatia WEF alebo časť ich agendy, ktorá sa chystá prevrátiť a už sa to stalo, a demokratov, ktorí sa prevrátia. Vedúci pracovníci sociálnych médií sa chystajú obrátiť. Vojenskí čiernoklobúci sa budú obracať atď.

Už dva roky vám hovorím, že masívna infiltrácia bielych klobúkov do spoločnosti deep state bola dôležitá a potrebná….. Išlo/ide o operácie. Vojnová hmla. Infiltrácia nie invázia.

Nezhrozte sa zakaždým, keď sa niečo stane. Ako keď MTJ hlasoval za McCarthyho//// to bolo naplánované bielymi klobúkmi a teraz viete že Trump kontroluje mccarthyho v zákulisí. (McCarthy je> rozšíriteľný a hrá svoju úlohu… Rovnako ako Desantis ako atď. Expandables < …. Ich osud ležal len pri nohách aliancie ?)/// zdroj

?? ?? sr, čr: pozor‼️

Dávejte si na internetu obrovský pozor! Nevěřte lidem jen proto, že mají „Super“ názory o současných poměrech… Může to být udavač z nevládky, nebo gestapák – lovec z „Protiextrémistického“ ‼️‼️‼️

Proto je v současnosti tak důležité zůstat na internetu v 100% anonymitě – vytvořit si anonymní účet s nick jménem (přezdívkou) bez zadávání svých osobních údajů a kontaktů, pořád používat vpn, a přI vyhledávaní tor prohlížeč‼️

Nikomu nedávejte své osobní údaje a kontakty‼️ zdroj

? Rakouska MSM TV ‼️

? „Syndrom náhlého úmrtí kojenců byl vynalezen koncem 60. let a asi není náhoda, že to bylo těsně před velkými očkovacími kampaněmi, které začaly počátkem 70. let.“

Dr. Reuther je na moderní medicínu přísná: „V průběhu očkovacích kampaní byly očkovány hlavně děti a jedním z vedlejších účinků vakcín je, že děti náhle leží mrtvé ve svých dětských postýlkách…“. Aby se to zakrylo, velmi se hodila diagnóza smrti „náhlé úmrtí kojence“. Stejně jako diagnóza „náhlé úmrtí dospělých“ (zkratka SADS/SUDS) nyní u očkování proti Covidu.“ zdroj

Trudeau povedal, že tímy pátrajú po troskách UFO zostreleného nad Yukonom

☝️ Pozrime sa… Ako dlho budú tento príbeh udržiavať v chode? Práve teraz CIA Pentagón, spúšťa čísla a faktory hodnotenia rizika vo vnútri superkvantových počítačov, aby zistila, či by sa mal začať súčasný ufo >beta test // false flag udalosť<

Ak údaje preukážu, že americký svet naletel na ufo príbeh. Potom DS pentagón CIA bude pokračovať v rozpútaní projektu modrý lúč. Falošná udalosť pod falošnou vlajkou s mimozemšťanmi

Ak údaje preukážu negatívne výsledky a ľudia neuveria príbehu o ufo hre, potom pentagon zvolí iný postup a obviní čínske alebo ruské špionážne balóny a zvýši vojenské prípravy a systém priemyselného vojenského komplexu sa bude snažiť odvrátiť pozornosť od únikov informácií nsa<, ktoré dokazujú USA. Pentagón. Vonkajšie operácie CIA s nórskou armádou a tajnými službami vyhodili do vzduchu potrubia/.

Hovorím vám to už dva roky… Vo vnútri Pentagonu je chaos, pretože sa stupňujú vnútorné boje a obrovské tajné vojny…
Čierne klobúky verzus biele klobúky
teraz vidíte, že NSA ide po CIA a vypúšťa úniky informácií. Dvakrát som tiež uviedol, že Pentagón sa pokúsi iniciovať operáciu Modrý lúč počas vojnového diania na Ukrajine.
Veľa sa toho deje v zákulisí, keď Kongres ide po Bidenovi.

Odhalenie na Twitteri
Odhalenie FBI

Keďže sa deje čoraz viac odhalení a CIA príde na mušku. Biele klobúky verejne budujú prípad, aby ukázali, že neexistuje spravodlivosť a Spojené štáty sú zajaté operácie a jediný spôsob, ako zachrániť USA, je prostredníctvom otvorenej vojenskej okupácie USA. 11.3.

Sledujete, ako Trumpov dom buduje kauzu, ktorá ukazuje, že došlo k zahraničnému zasahovaniu. Bidenov režim FBI, CIA kontrolujú veľké technológie… Vytvárajú vojny*… Nord stream <

Odhalenie bude pokračovať…… A prípad sa buduje verejne, pretože deep state bude korumpovať výsledok, ale biele klobúky bude korupcia všetkých 3 vetiev vlády./// zdroj

? Při nakupování potravin a pečujících produktů/kosmetiky mějte oči otevřené. Čím to, že si především tyto „kvalitní“ značkové produkty nezaslouží svou dobrou pověst… ? Marketing je všechno, pokud si to můžete dovolit…
? Existuje mnoho aplikací pro skenování kódů, které vám pomohou zkontrolovat, co produkt skutečně obsahuje a zda není nebezpečný pro vaše zdraví. Např. „CodeCheck“, „ToxFox“, „Food Check“ atd. zdroj

? „Welt“ uznává: Ukrajina prohrává.

Není to tak dávno, co se i v Německu na žádost náčelníka ukrajinského generálního štábu Valerije Solušného pohlíželo, jako by ukrajinská armáda mohla s 300 dalšími tanky pochodovat až do Moskvy. Nyní se zdá, že těm prvním dochází, že to není pravda. odkaz zdroj

 

https://vitazstvosvetla.org/spravy-14-02-2023/