Veškeré konspirační teorie se staly poslední dny pravdou. Budeme pevně věřit, že předpověď na tadescu (před mnoha měsíci) s benzínem a naftou ke konci roku, kdy má litr stát 100 Kč a více, se nenaplní. Uvidíme. Shrnuji pro vás některé důležité údaje, které byste si měli uvědomit. Začneme citátem. Hodně pravdivým:

„Pokud lze války zahájit lží, mír lze zahájit pravdou.“ – Julian Assange

***** ****

Co se děje ve Washingtonu DC?

Koment k Bílému domu:

Minulý týden byl natočen velký jeřáb, který z Bílého domu odvážel velký věnec a další vánoční výzdobu. 1. prosince byl věnec vyvěšen, barikády zmizely, vánoční stromy byly zpět, vlajka byla opět v normálu a ulice byla otevřená. Před Bílým domem vyrostla v posledních dvou letech zvláštní nová budova – skrytá před zraky veřejnosti.

Co se děje?

Tunely pod Bílým domem a Washingtonem DC odhaleny: ODKAZ na Rumble video

„Bílý dům byl používán jako vězení a popravčí komora, zatímco ve vládních budovách ve Washingtonu se konaly vojenské soudy,“ vysvětluje oficiální dodavatel společnosti Intel, společnost SGAnon.

„V budově Nejvyššího soudu už více než dva roky nikdo nebyl, budova FBI je zabedněná a v Kongresu, Senátu ani Bílém domě nebyl žádný politik – včetně Bidena,“ říká Nancy Drewová, občanská novinářka, která denně navštěvuje Washington a natáčí prázdné ulice a budovy, a pak videa nahrává na Telegram.

„Pokud je Washington DC zahraniční subjekt a má vlastní suverenitu, znamená to, že zahraniční subjekt vlastní a řídí Kongres, Senát a lidi, kteří tam pracují,“ řekl generální prokurátor William Barr při slyšení v Senátu v roce 2020.

„Ústava neumožňuje, aby existoval ‚Kongres virtuální reality‘. Tito lidé se nescházejí, hlasování je zmanipulované CIA a virtuální realita zvaná Americká vláda je podvod,“ řekl RE Sutherland, M. Ed., nezávislý investigativní novinář.

***** ****

Něco k bytosti elona muska

Snad nevěříte, že to všechno dělá jeden člověk, Elon Musk, který sedí u počítače? Prosím, řekněte mi, že po třech letech osvěty nejste tak naivní. Aliance nyní trochu šlape na plyn a plán, který jak je jednoduchý, tak je geniální, se nám před očima rozvíjí jako mistrovské filmové dílo. Dávají světu nabídku, kterou nemůže odmítnout.

***** ****

Blackrock v podstatě vlastní 90 % světových médií

Tak nyní je vám asi zřejmé, proč veškeré MSM (Mediální Sračk*Mety) neustále lžou.

Podpis memoranda o porozumění mezi ukrajinským ministerstvem financí a investiční společností BlackRock ukazuje na faktický prodej Ukrajiny. Bývalý ukrajinský poslanec Ilja Kiva řekl:

„Ve skutečnosti je tato dohoda přímým prodejem ukrajinského území.“ Populace, která je účtována, není součástí podmínek prodejní smlouvy. Proto v blízké budoucnosti uvidíme pokračování likvidace Ukrajinců, kteří budou mít štěstí, že se jim podaří uniknout,“ vysvětlil Kiva.

***** ****

Něco k zavedení stropu ze strany EU

Omezení cen ropy: Nákup tankerů – úspora nákladů na přepravu

Agentura Bloomberg píše, že v důsledku zavedení cenového stropu na ruskou ropu Evropskou unií a zeměmi G7 budou ceny za dodávky ropy z Baltského moře do Indie po 5. prosinci činit 15 milionů dolarů za tanker, zatímco dříve to bylo 9-11,5 milionu dolarů. Výpočet se týká řeckých tankerů.

Bylo by asi dobré spočítat celkovou částku přeplatků, ale od začátku roku změnilo majitele asi 400 cisteren. Kdo je vlastní nyní, je záhadou. Deník Financial Times tvrdí, že Rusko rozšířilo svou flotilu stínových tankerů nákupem více než 100 tankerů od Íránu a Venezuely, včetně 29 supertankerů s kapacitou jednoho až 2 miliony barelů.

Analytická společnost Rystad Energy odhaduje, že Rusku chybí 60 až 70 tankerů, které by přepravily celý objem jeho vývozu ropy tankery. Ruský vývoz ropy by proto mohl klesnout o 200 000 barelů denně z celkového objemu 5 až 7 milionů barelů.

To je pravděpodobně důvod, proč Rusko odmítlo prodávat Pákistánu ropu se slevou 30 až 40 %: Delegace z Islámábádu strávila v Moskvě tři dny, ale při jednáních nedosáhla žádného úspěchu. Je logické, že pokud má vlastní vozový park, proč by měla poskytovat takové slevy?

Dle našich datových kanálů bude ohledně ropy v EU pravděpodobně dosti HORKO. Možná právě ta připravená zima ze Sibiře nás má schladit, aby lidstvo v EU zase přišlo k rozumu. Možná chtějí z EU udělat Vorkutu.

***** ****

„Příští týden nastane stanné právo,“ říká pozorovatel z Brazílie Matt Tyrmand.

„Mám zdroje na místě, které tvrdí, že záložníci jsou aktivováni právě teď, v menších a středně velkých městech,“ řekl 2. prosince novinář Matthew Tyrmand Stevu Bannonovi. „Už teď můžete vidět videa, na kterých jsou tanky převáženy na strategické body po celé zemi. Myslím, že příští středu nebo čtvrtek (generálové) předloží Bolsonarovi dopis, ve kterém mu řeknou, ať to podepíše a aktivuje armádu. Myslíme si, že musíme jednat hned, podle ústavy, a jít po těchto (volebních) strojích, zatknout tyto soudce, a pak se domeček z karet zhroutí.“

https://www.thegatewaypundit.com/2022/12/go-time-military-deploying-brazil/

Není vyloučeno, že Brasilie bude právě spouštěč pro celou planetu Zemi.

***** ****

Ještě něco k muskovi

Elon Musk říká, proč koupil Twitter, k čemu slouží Neuralink a že na vývoj umělé inteligence by se mělo dohlížet.

„A moje biologická neuronová síť došla k závěru, že je důležité koupit Twitter, a že pokud Twitter nebude koupen a řízen dobrým směrem, bude představovat nebezpečí pro budoucnost civilizace, a proto jsem ho koupil.“

„V příštích několika letech se Neuralink zaměří na obnovu pohybu a zraku lidí se zlomeným krkem nebo páteří. Obnovení pohybu a vidění tedy neznamená nahrávání vzpomínek, ovládání myšlenek nebo něco podobného.“

„Jsou věci, které můžeme ovlivnit, a věci, které ovlivnit nemůžeme. V Severní Americe a Evropě, kde se odehrává velká část inovací v oblasti umělé inteligence, by měl existovat určitý dohled.“

***** ****

Co se týče písemného pokračování Akt na Twitteru, zdá se, že ještě potřebují „asi den“…..

Elon také děkuje inzerentům za návrat na Twitter….

Krysy v panice, aby nepropásly tento mega vlak….

Máme před sebou ještě hodně práce, ale pravda se stává stále více a více známou!

***** ****

Načasování je všechno

Trump reaguje na soubory na Twitteru

„Takže po odhalení MASIVNÍHO PODVODU A PODVODU v úzké spolupráci s velkými technologickými společnostmi, DNC a Demokratickou stranou, zahodíte výsledky prezidentských voleb 2020 a vyhlásíte PRAVÉHO VÍTĚZE, nebo budete mít NOVÉ VOLBY?“ Trump napsal na sociálních sítích.

„Masivní podvod tohoto typu a rozsahu umožňuje ukončení platnosti všech pravidel, předpisů a článků, dokonce i těch, které se nacházejí v Ústavě,“ dodal bývalý prezident s tím, že původní tvůrci Ústavy „by nesouhlasili s falešnými a podvodnými volbami!“.

„Bezprecedentní podvod vyžaduje bezprecedentní léčbu!“

Prezident trump

***** ****

EU oficiálně zveřejnila rozhodnutí o omezení ceny ruské ropy na 60 dolarů za barel.

Toto prohlášení vstupuje v platnost v pondělí. Maďarsko bylo z dodržování tohoto limitu vyňato.

***** ****

Švýcarsko

Země zakáže provoz elektromobilů.

Země se stala obětí celoevropské energetické krize. Švýcaři pokrývají část své potřeby elektřiny dodávkami z Francie a Německa, ale první jmenovaná zastavila mnoho jaderných elektráren kvůli opravám, zatímco druhá se potýkala s poklesem dodávek plynu z Ruska.

Úřady Švýcarska zavedou režim plných úspor energie, průběžné výpadky a připraví řadu omezení. Zejména se navrhuje používat pračky s teplotou nejvýše 40 stupňů a zakázat sauny.

https://www.spiegel.de/auto/schweiz-erwaegt-fahrverbote-fuer-e-autos-a-0852896b-db48-44da-8fab-a2d0f6d03081

***** ****

Japonsko

Japonský profesor staví ministerstvo zdravotnictví „na hlavu“: rozpustit očkovací komisi, vyšetřit všechny vedlejší účinky očkování!!

https://www.redvoicemedia.com/2022/12/japanese-professor-upends-ministry-of-health-disband-vax-committee-investigate-all-injuries/ref/8/

***** ****

Německo

„VAKCÍNY JSOU ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ“. To vždy tvrdili politici, média a zkorumpovaní „odborníci“.

OBOJÍ BYLY NESTOUDNÉ LŽI!!!!!

Pravdou je, že tyto takzvané „vakcíny“ byly špatně testovány, jsou zcela neúčinné a velmi nebezpečné!!!

ZDF informuje dne 04.12.2022. Bohužel s dvouletým zpožděním, škody již byly napáchány. O rizicích se vědělo od začátku (informovali jsme!). Ale místo toho, aby se naslouchalo upřímným odborníkům, kteří na tato rizika včas upozornili, a nechalo se jim slovo, byli vyloučeni, očerněni, dehonestováni a pomlouváni ZDF i všemi ostatními pochybnými státními a korporátními médii. Rizika byla vždy zcela popírána nebo zlehčována.

Dlouhý Covid po očkování

Oběti očkování se cítí být ponechány svému osudu.

Závažné nežádoucí účinky nebo poškození Covid vakcínou se obvykle objeví krátce poté. Mnozí z postižených trpí dodnes. A přeji si lepší lékařskou péči.

https://www.zdf.de/nachrichten/panorama/corona-long-covid-impfung-impfschaeden-100.html

Je smutné, že lidé nepoužívají vlastní hlavu a rozum. Dnes díky mobilním telefonům, TV a MSM nemyslí.

***** ****

Dojezd SATANISTŮ po celém světě.

Miliony satanistů se infiltrovaly mezi dobré lidi ve všech zemích, ve všech strukturách, které jsou pro systém důležité (státní bezpečnost, policie, nemocnice, úřady, finance).

Nepřítel navíc nemá duši a my lidé jsme pro něj jen „dobytek“. Ale s duší na rozdíl od nich.

Děti jsou odebírány (Telegram): https://t.me/Q74You/18434?single

***** ****

Brazílie a analýza autora Josye Santose

Moje osobní analýza vojenských akcí v Brazílii a souběžně ve světě.

Už jsou v plném proudu!

Zatímco lidé demonstrují a mají plné ruce práce, Bílé klobouky zabíjejí nejnebezpečnější zločince, aby zajistily bezpečnost lidí, až bude příští týden v Brazílii oficiálně vyhlášeno stanné právo.

Čistka probíhá po celém světě, ale armáda je tak tichá a diskrétní, že si toho my tady v Evropě ani nevšimneme.

Několik videí s mrtvými zločinci v Brazílii zde nemohu zveřejnit, ale ručím za jejich pravdivost.

Video, na kterém je vidět arzenál zbraní, bylo pořízeno ve favele v Riu de Janeiru. Voják mluví o tom, jak jsou zločinci nebezpeční a jak dobře byli na válku připraveni.

Jenže byli zaskočeni a nemohli reagovat. To zachránilo životy mnoha nevinných obyvatel.

Autor: Josye Santos

vybral a přeložil carsten

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-5-12-2q22/

Nad Západem se vznáší historické fiasko kvůli Rusku

Zavedení cenového stropu na ruskou ropu bude pro USA a Evropu neúspěchem, píše Peter Doran v článku pro deník The Hill.

„Zastropování cen ruské ropy má všechny znaky blížícího se historického fiaska. Na světovém trhu s energiemi už prakticky není žádná volná ropa. Proto existuje vysoké riziko, že ceny ropy po zavedení omezení prudce vzrostou,“ uvádí se v článku.

Podle Dorana si ještě v létě USA a jejich spojenci mysleli, že takový krok je elegantním řešením problému s vyčerpáním ruských příjmů, ale nyní se situace zcela změnila.

„Cenový strop 60 dolarů za barel je pro Rusko výhodný, protože náklady na těžbu ruské ropy se pohybují mezi 20 až 40 dolary,“ uzavírá autor.

Tento týden se země G7, EU a Austrálie dohodly na omezení ceny ruské ropy na 60 dolarů za barel. Rozhodnutí se týká přepravy po moři a má vstoupit v platnost ve stejnou dobu jako unijní embargo – od 5. prosince pro ropu a od 5. února pro ropné produkty.

Prezident Vladimír Putin v komentáři k iniciativě zdůraznil, že Rusko nebude dodávat do zahraničí nic, co by bylo na úkor jeho zájmů. Místopředseda vlády Alexandr Novak zase dodal, že Moskva nebude vyvážet ropu do zemí, které by stanovily cenový limit, a to ani za 60 dolarů za barel, ani za žádnou jinou cenu. Rusko podle něj bude spolupracovat s těmi, kteří jsou ochotni spolupracovat za tržních podmínek.

Zdroj: The Hill, Ria Novosti

https://tadesco.org/nad-zapadem-se-vznasi-historicke-fiasko-kvuli-rusku/