Zatímco kult satanistické elity hlubokého státu používá lži k manipulaci veřejnosti a uskutečňuje své ubohé útoky pod falešnou vlajkou, Aliance Země pokračuje. Není cesty zpět a lidstvo bude taženo přílivem a odlivem v těchto rozbouřených mořích až do ukončení této epické, historické, vojenské operace. Pokud jste to neslyšeli, toto je video z pohřebního doprovodu Liz II, kde komentátoři řekli, že královna „leží pohřbena již čtyři roky“ ve Westminster Hall. Nezní to padělané. Pravda vychází najevo nečekaným způsobem. odkaz

Keď vidíme „komunikáciu“ od svetových lídrov, vidíme, že sa určite niečo varí a v určitom momente to bude musieť byť naservírované nič netušiacim ľuďom. odkaz

V poslednom čase sa veľa diskutovalo o tom, že tím vojenskej spravodajskej služby Q je psyop. Je to už niekoľko rokov po tom, čo som uviedol, že to bol psyop – „v dobrom slova zmysle“. Vysvetľoval som to niekoľkokrát v rozpätí rokov a boli sme ďaleko vpredu, ale keď sa nad tým zamyslíte, je to také očividné. Kto povedal, že psyops musí byť zlý? Ako všetko, záleží na tom, ako sa to použije. Všetko sa dá použiť na dobré alebo zlé.

„Kráľovskú rodinu“ čakajú ťažké časy, pretože ľud je im na stope. V Holandsku majú prebudení ľudia dosť. Odkaz na Telegram, kde nájdete video „kráľovskej rodiny“, ako máva svojim nie veľmi obdivovaným fanúšikom. Vlastne bučanie, lol.

Nezmyselné zabíjanie a ničenie, ktoré sme predpovedali od globalistickej cabaly, stále pokračuje. Obvinia z toho ďalší únik plynu? To je zvyčajný príbeh, keď chcú, aby to vyzeralo ako nehoda. Stále tá istá príručka, stále dookola. Uvidíme, keď vyjdú najavo podrobnosti. odkaz zdroj

Herci v maskách

https://t.me/vitazstvosvetla/3775

video: IMG_6361

Putin v předem zaznamenané řeči oslovil Rusko dnes ráno v souvislosti s probíhající zvláštní vojenskou operací na Ukrajině. Titulky MSM se zaměřují na „částečnou mobilizaci“ specialistů ruských vojenských rezerv a Putinovy hrozby použití „všech dostupných zbraňových systémů“, které by zahrnovaly jaderné zbraně hromadného ničení. V řeči se však dozvíme mnohem více. Obrovské body, které odborníci hlavního proudu přehlíží. Pojďme s tím. Nyní, když jste si přečetli Putinovu řeč, pojďme analyzovat klíčové pasáže a zjevení. „Předmětem tohoto projevu je situace v Donbasu a průběh zvláštní vojenské operace, která ji osvobodí od neonacistického režimu, který se chopil moci na Ukrajině v roce 2014 v důsledku ozbrojeného převratu.“

Putin nechodí kolem rmutu. Vystupuje s ostrým ohněm proti „neonacistickému režimu“ a násilnému převratu, který začal v roce 2014. Puč, který umožnil Obama a tehdejší viceprezident Biden. Proto Biden nadále posílá na Ukrajinu stovky miliard dolarů. To chrání jeho hlubokou státní náhradní organizaci. To je důvod, proč ve zprávách vidíte společné prohlášení Číny a Ruska o prevenci „západních barevných revolucí“ 2. Rusko bojuje proti americkým zástupcům Ukrajiny a nyní se Čína snaží na Tchaj-wan eliminovat vliv USA. Východ je proti Západu. Všimněte si však, že Putin v celé řeči pečlivě formuluje, že tyto akce nebyly provedeny žádným národem (národy) ani lidmi, ale „agresivní politikou některých západních elit“. Putin a Rusko se od počátku vědomě snažili nasměrovat svá obvinění a nespokojenost na „západní elity“, nikoli na USA jako celek. Rusko opakovaně tvrdilo, že „Demokratická strana USA“ spolu s pomocí George Sorose a nevládních organizací vyplavila Ukrajinu fondy ministerstva obrany USA, aby vybudovala neoficiální zastoupení „hlubokého státu“ mimo dohled Kongresu USA.

Řekl něco negativního o Trumpovi v této situaci. Putin jasně stál na straně Trumpa a proti „té části Západu“; j. Hluboký stát. Putin se také zabývá strašnými fakty způsobenými západními elitami, a to od roku 2014, přičemž od roku 2014 v regionu změnil „Cannon“ a použil vojenství. Ukrajinští lidé jídlo pro děla a tlačili ho do války s Ruskem, které uvolnili v roce 2014. Použili armádu proti civilistům k organizaci genocidy, blokování a teroru proti těm, kteří odmítli uznat vládu, která byla vytvořena na Ukrajině v důsledku převratu.. Putin má v tomto případě 100% pravdu. A západní média tuto znepokojivou skutečnost ignorují.

Putin vysvětluje, že důvodem zvláštní vojenské operace bylo „preventivní opatření“, protože Západ / NATO chtělo přepravovat jaderné zbraně na Ukrajinu kromě zbraní a činností již na Ukrajině (Biolab). Putin se dále zaměřuje na metodologický postup vojenské operace. Vysvětluje, že pracují s úmyslem zachovat lidské životy a osvobodit bývalého ruského Donbasu od krutého neonacistického režimu. Tím udělal několik zářezů v příbězích západních médií, že Putin a Rusko zabili civilisty bez hlavy. Nyní média říkají, že pomalé tempo Ruska znamená, že Ukrajina vyhrává. To je hloupé. Rusko uznává civilisty na bojišti a jedná podle příslušných pravidel rozmístění. MSM a velké technologické společnosti se zoufale snaží to vědět. Putin dále vysvětluje, že nejen bojují s Ukrajinou, ale „celým kolektivním vojenským aparátem Západu“. NATO a USA čerpají zbraně na Ukrajinu a dodávají výcvik ukrajinským vojákům, přičemž jako válečníci používají krev ukrajinského lidu.

Nejedná se o válku mezi Ruskem a Ukrajinou, je to náhradní / ekonomická válka mezi Východem a Západem. Toto je třetí světová válka. A druhá světová válka by bez jaderných zbraní nebyla úplná, že? Putin také zakryl tuto základnu. Poté, co Putin naléhal na Západ, aby bombardoval jadernou elektrárnu Zaporozhye a chtěl způsobit jadernou katastrofu, řekl, že je připraven jakýmkoli způsobem čelit západní hrozbě. “Těm, kteří dělají taková prohlášení Rusku, bych vám rád připomněl, že naše země má také různé typy zbraní a některé z nich jsou modernější než zbraně, které mají země NATO.” V případě ohrožení územní celistvosti naší země a obrany Ruska a našich lidí určitě použijeme všechny zbraňové systémy, které máme k dispozici. To není blafování.

Občané Ruska si mohou být jisti, že budeme hájit územní celistvost naší vlasti, naši nezávislost a svobodu – opakuji – se všemi systémy, které máme. Ti, kteří proti nám používají jaderné vydírání, by měli vědět, že růže větru se může otočit. “Slyšel jsi Putina správně.” Tvrdí, že Rusko vykázalo jaderné zbraně, o kterých nevíme, a je připraveno používat „všechny zbraňové systémy“, které má k dispozici. Takže bez ohledu na to, zda podporujete Rusko, Ukrajinu nebo máte hlavu pevně zasazenou do písku; Tato situace by měla zajímat každého člověka na této planetě. Po analýze obsahu řeči se na ni podívejte ze 40 000 stop. Jsme 6 týdnů před střednědobými volbami, všechny

Trumpovy příběhy se ukázaly pravdivé, Biden a Deep State uvrhli zemi do zničení, normální lidé se masivně probouzí, zločiny hlubokého státu jsou odhaleny a stíhány, jak říkáme, a nyní se zdá, že svět je na pokraji jaderného úpadku. Pokud má existovat „propast“, je to určitě toto. “Jsme na pokraji zničení, ale pouze na pokraji lidí najde vůli ke změně.” Pouze na okraji propasti se vyvíjíme. “- Den, kdy se Země zastavila, si pamatujte, že Putin nemá spor s Trumpem. To znamená, že jediný způsob, jak bude tato situace vyřešena, je to, že Trump znovu získá Bílý dům, ukončí jej a převezme odpovědnost za zločince z hlubokého státu. Scéna je připravena, aby Trump přišel a zachránil svět před zaručeným jaderným zničením. Zní to docela „biblicky“. -Clandestine
zdroj

Oh takže NYNÍ přiznávají, že americká armáda se zapojuje do online psychologických operací pomocí tajných účtů. Ale nejbláznivější je, že jsou to hráči Deep State, kteří jsou tím znepokojeni?! Toto je MSM prostřednictvím Washington Post (paywall).

„Ministerstvo zahraničních věcí a CIA byly znepokojeny používáním tajných taktik ze strany armády. Důstojníci ve Státní správě napomněli ministerstvo obrany: “Jo, nezesilujte naši politiku pomocí falešných osob, protože nechceme být vnímáni jako vytváření falešných občanských snah,” řekl první představitel obrany.

Bidenovo ministerstvo zahraničních věcí a CIA chtějí znát vnitřní fungování probíhajících tajných psychologických operací amerických MIL a zahraničních sociálních médií? Je to náhoda, že ministerstvo zahraničních věcí a CIA jsou dva hlavní subjekty, které Q opakovaně odhalil? Proč by Bidenova administrativa cítila potřebu to vytahovat? A proč právě teď?

Je to náhoda, že Trump nedávno opakovaně, přímo a veřejně narážel na Q? O kterém všichni víme, že je to vojenská psychologická operace.

Bohužel výraz „psyop“ doprovází negativní konotace, která naznačuje, že všechny psyop jsou dezinformace nebo konspirační teorie. Což je prostřednictvím prohlášení o poslání prostě nepravdivé.

„Cílem psychologických operací Spojených států je vyvolat nebo posílit chování, které je vnímáno jako příznivé pro cíle USA.“

„Údaje“ používají jednotky PSYOP US MIL jako zbraň pro boj proti dezinformacím. Dezinformace používají také k zamaskování své pozice. Cokoli, co je potřebné k dosažení pokroku v misi.

Vláda USA přiznává, že se zapojuje do černých a šedých PSYOP prostřednictvím CIA a bílé psychologické operace se provádějí prostřednictvím US MIL, převážně US Army. Média a levice však chtějí, aby si každý spojoval „psyops“ s dezinformacemi. Proč? Protože je odhalují probíhající vojenské psyopy známé jako Q. Jsme uprostřed propagandistické války. Jedná se o informační válku.

Rovněž mi přijde zvláštní, že Biden se k této situaci vyjádřil VEŘEJNĚ. Je to (údajně) vrchní velitel. Mohl zastavit všechny operace americké MIL ze dne na den první den svého nástupu do funkce, za zavřenými dveřmi, a nikdy bychom se o tom nic nedozvěděli. Tedy… pokud ve skutečnosti nemá kontrolu nad US MIL.

Jediné, co zde Biden dělá, je, že upozorňuje na skutečnost, že US MIL provádějí online psyops a že se to Bidenovi, Státnímu departmentu a CIA nelíbí. Subjekty, které jsou nejčastěji spojeny s korupcí Deep State, PUBLICKY projevují stížnosti v souvislosti s probíhajícími US MIL psyops… to je mimořádně nenormální. A DOKAZUJE, že složky v rámci US MIL nejednají v souladu s Bidenem. Potvrzuje to také, že mezi frakcemi ve vládě USA probíhá informační válka.

Obě „strany“ vyprávějí opačný příběh. Ale kdo mluví pravdu? Komu máme věřit?

Máme věřit ministerstvu zahraničních věcí, CIA, DNC a jejich mediálním lapajem, kteří byli přichyceni při činu, kdy roky lhali o Trumpovi, Rusku, Muellerovi, Kavanaughovi, dětech v klecích, Jussie Smollettové, Rittenhouse, létě lásky, „převážně klidném“, Kyjeva, notebooku Hunter Biden, který je dezinformací, „na Ukrajině nejsou žádné biolaby“ atp. atp. Sakra, téměř VŠE, co média a levice za posledních 6 let řekli, se nakonec ukázalo jako absolutní lež.

Nebo máme věřit Trumpovi a americké MIL (Q), které měly pravdu o Trumpovi, Rusku, Ukrajině, mediální korupci, obchodování s lidmi, Epsteinovi, NXIVM, Hollywoodu, rozšířené elitní pedofilii, FBI, DOJ, CIA, jižní hranici, C19, orwellovské aktivitě na sociálních sítích atp. Seznam je dlouhý a dlouhý.

Volba by měla být jasná a zřejmá, ale bez ohledu na to, které straně se rozhodnete věřit; nikdo nemůže popřít, že se nacházíme uprostřed největší propagandistické války v dějinách lidstva a ta rozhodne o osudu planety.

Vítejte ve velké informační válce.

-Clandestine zdroj

elon splnil svou povinnost
A odhalil Twitter

Důsledky tohoto odhalení vedou k chnia ccp mil. Zpravodajská agentura. Které mají agenty pracující uvnitř (špehování členů kongresu včetně současného a bývalých prezidentů Spojených států účet a> live time geo místa)

Jelikož mnozí měli pochybnosti o muskovi a jeho loajalitě a věrnosti. Q bouřkový jezdec dal loni a letos několik kapek zákulisní kolektivní vojenské operace, které zahrnují ] elon [ . Tady v tomto kanálu se uvedlo, že muskův krok na Twitteru by odhalil korupci giganta sociálních médií. > Která by vedla k propojením ve společnosti facebook. Google. Youtube. Instagram, tik tok.<

Současné výslechy za účasti členů kongresu a několika vysokých velitelů nyní veřejně otevřely dveře špionáži /zločinu/ zasahování do voleb /cenzuře svobodného projevu, která odhalila vakcíny a krytí napravené fauci. Gates, velká farmacie, ect ect. Včetně masivního zakrývání ze strany Doj. FBI ( lovec Biden laptop) …. Rozsah korupce spojený s demokratickou stranou/cia/fbi a zahraničními zpravodajskými agenturami spolupracujícími se zkorumpovanou demokratickou stranou a lídry, vše ať se vrátí zpět k obamovi. Clintonovi. >>> [ Silicon Valley]

Před 8 lety se ukázalo, že prostřednictvím vojenské aliance EU a operací s cílem vyčistit evropskou bažinu spojenou s bushovou, clintonovou obamovou davosovou kontrolovanou militarizovanou infrastrukturou sociálních médií, [silicon valley] je třeba se zaměřit!

To, čeho jste svědky teď, když musk vynesl na světlo a upozornil svět na absolutní korupci [big tech] a zkorumpované agentury pracující ve spojení se špionáží na nejvyšších úrovních, zahraniční a domácí, aby svrhly vlády, prezidenty, premiéry a zakryly vlastizrádné vojenské převraty pomocí .
A platforem sociálních médií, které hostí světovou populaci 5 miliard uživatelů.

Silicon Valley je nyní v killboxu operací vojenské aliance jako informátoři, kongres, vojenští velitelé,. Státy USA dělají své individuální kroky na zradu sociálních médií kontrolovaných hlubokým státem a křemíkovým údolím.

Jak Texas vede útok na velké technologie a bojuje za svobodu projevu. V zákulisí >>
cables:; šeptání o vojenské kontrole postupující na [silicon valley] s využitím texaské vojenské národní gardy dosazené jako federální maršálové USA je uvnitř rozsahu operací.
tytéž vojenské operace na obsazení operací hlavního štábu nYc news a sítí ap jsou v rozsahu operací
tytéž vojenské operace na obsazení ústředí a datových serverů telekomunikační společnosti at&t patří do rozsahu operací

teď už chápete, jaký význam má musk a proč se musel trump v roce 2017 od elona distancovat > optics…. Zdánlivě žádná souvislost. //// muskově propojení na ussf se časem ukáže.

twitter napojen na špionáž, vlastizradu vojenský převrat /…… To je to, co republikánská strana , senátoři guvernéři. Vojenské nižší velení se učí…..

A pokud to ještě nevíte
Durham …. Twitter… Facebook. Fauci..
Obama. Clintonových. Epstein. Pandemie… expozice…… Je všechno na kolizním kurzu<

Důvěřujte plánu.

Q zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-23-09-2022/