„Ilúzia odlúčenia je nájdením konečného konca celého tohto procesu. Približujete sa stále bližšie a bližšie a bližšie k Veľkej zmene, o ktorej ste počúvali, o ktorej ste hovorili. Práve prebieha. Ale záverečné okamihy sa skutočne blížia. Môžeme povedať kedy? Nie, samozrejme, že nie. Všetko totiž závisí od ľudského vedomia, pretože sa na celej planéte prebúdza čoraz viac ľudí. Ale bude ešte potrebné, aby sa širokej verejnosti prebudilo všetko, čo sa deje, takže čoraz viac a viac ľudí, ktorí sú stále v tom spánkovom režime, keď sa začnú viac prebúdzať, vtedy uvidíte veľké zmeny. Ale zatiaľ sú tieto zmeny skutočne v procese. Vidíte to na rôznych členoch temných síl, ktorí sú obkľúčení, sú postavení pred súd.“ zdroj

Keď mi ľudia hovoria, že spravodlivosť trvá príliš dlho alebo že je už neskoro, chápem ich frustráciu a trápenie, ale zároveň s tým nemôžem súhlasiť.

Hypoteticky, ak by Trump inicioval búrku pred Bidenom 2020, boli by sme svedkami nepokojov v celej krajine, možno by sme boli svedkami aj občianskej vojny. Úprimne povedané: svet nebol pripravený. Ovce neboli ani zďaleka prebraté. S Bidenom, ktorý už 2 roky po sebe zámerne zhadzuje červené pilulky, tak očividne, že aj niektorí najhlúpejší cítia a vidia pravdu… sa svet približuje ku dňu, keď sa bude môcť zrodiť skutočná fáza spravodlivosti. Všetko sa pripravuje na krásny nový svet, ak sa pozriete na správne miesta. Áno, v mnohých ohľadoch to vyzerá veľmi zle, ale systém bol vždy odsúdený na zlyhanie. V skutočnosti sa znovu rodíme. Neumierame.

Musíte to pochopiť a uistiť sa, že sa na tieto veci sústredíte, aby ste si v tomto prechode zachovali zdravý rozum. Pretože to je presne to, čím prechádzame. Očisťujúci prechod do sveta bez satanistickej cabaly. Kde sa im náhle odoberie moc. A napokon, žiadna z tajných operácií sa nemohla uskutočniť za Trumpa. Putin nemohol zastaviť biolabáky, finančný systém sa nemohol pripraviť na prechod a normálni rozumní ľudia museli vidieť, aká zlá mohla byť budúcnosť pod vedením bábok z hlbokého štátu. Vezmite si k srdcu vedomie, že Veľké prebudenie sa zďaleka neskončilo a naša budúcnosť má pred sebou obdobie spravodlivosti. Boh to naplánoval. zdroj

Ktorý je to deň? Správne! Piatok 13. a ako upozornil pán Cohen na Telegrame, je to „obdobie rituálov“ pre čarodejnice a čarodejníkov iluminátov. Sledujte falošné vlajky, pokusy o masové vraždy atď. Dúfajme, že sa im dá zabrániť, ale… ich pentagramy, päťuholníky, diabli a kúzla sú veľmi reálne.

Každý deň sa objavuje čoraz viac pravdy o chrípke Wu. Tento nemecký miestny spravodajský denník zdieľa článok s názvom „Lavína škôd spôsobených vakcínou sa valí, vedúci lekári sa dištancujú „Zdieľa, že mnohí vedúci predstavitelia, ktorí predtým presadzovali vakcínu, teraz mlčia, dištancujú sa a ustupujú.Odvoláva sa na mnohé iné články, ktoré napríklad ukazujú, že očkované bytosti si vytvorili protilátky proti c-vírusu len na 40 %, zatiaľ čo neočkované bytosti si prirodzene vytvorili 93 %.Tento článok jasne označuje vakcínu za „jed“ a nevyhýba sa volaniu po pravde. zdroj

Moderátor (alebo hosť) televíznej relácie MSM pripustil, že posilňovacie injekcie môžu potenciálne vyradiť imunitný systém. Vedia, že hra sa skončila a teraz sú nútení začať odhaľovať pravdu. zdroj

jen kousek ledovce\

Souvislost je mnohem hlubší. Jak spolu souvisí Tesla, Nikola a Donald Trump – link

Jsme svědky nebývalého zjevení. Před vašima očima se odhaluje Babylon.Bolest je skutečná.Nejste sami, kdo je frustrován.Klíčem je vzájemně se utěšovat a připomínat si, co cesta, po které jdeme, skutečně znamená. Znamená to, že jsme tým, který se snaží tuto propast překonat.Nezapomeňte, že jste v tomto systému žili celý život. Teprve nyní je reálná šance, že stará garda skončí. Může se zdát, že mají veškerou moc, ale nenechte se tím zastrašit.Bůh má poslání. On je pokoří. Nemůže a nechce prohrát. Babylon je předurčen k pádu. Doslova nic ho nezastaví. A vám byla poskytnuta místa v první řadě, abyste viděli jeho pohyb v této hodině.

Je přirozené cítit frustraci a smutek, když vidíte zlo Babylonu. Dovolte si bolest, ale nepotápějte se v ní příliš dlouho. Podívejte se na Boží řešení, podívejte se na nebeskou odpověď. Ujišťuji vás totiž, že každá nemožnost má vždycky nějakou cestu. To není můj názor… to říká Bůh. Z této šlamastyky vede cesta a Pastýř ji má. Může se zdát, že šance jsou vyrovnané, ale film by nebyl tak přesvědčivý, kdyby v něm nebylo napětí, kdyby ti dobří nebyli přitlačeni ke zdi, aby v poslední vteřině zvítězili. Bůh je nejlepším vypravěčem příběhů a my všichni můžeme hrát určitou roli a sledovat, co Bůh dělá. Tento film má šťastný konec. A kdo bude mít větší radost než Anoni, až uvidíme jejich pád? Nikdo. To nám nikdo nevezme.

Původní zednářské lóže a superlóže❗️

Prostřednictvím těchto 36 prvotních lóží řídí a spravuje téměř celý svět šéf lord Rothschild a jeho členové z Rady 13. (velmi bohaté rodinné dynastie). Ať se děje cokoli, je to řízeno prostřednictvím těchto lóží.Tyto původní lóže byly ještě před několika lety zcela neznámé dokonce i některým velkým zednářským lóžím, protože byly přísně tajné. Existenci původních lóží odhalilo pět zednářů nejvyššího stupně.Angela Merkelová je například zednářkou nejvyššího stupně v původní lóži „Zlatá Eurasie“. Olaf Scholz je v původní lóži „Parsifal“, Emmanuel Macron je zednářem nejvyššího stupně v lóži „Fraternite Verte“ atd. V té či oné lóži se tedy nachází téměř každá hlava vlády na celém světě, i když ne všechny původní lóže souhlasí s tím, co se zde v současné době celosvětově děje. Nicméně vůdci a velitelé všech lóží jsou Rothschildové…Zdroj: La scoperta delle ur-lodges, Giole Magaldi

Chystám se to rozdělit do několika příspěvků, podpořených dokumenty a fotografiemi, abyste to mohli všichni sledovat. Západní svět to musí vidět.Ruská armáda nedávno zveřejnila novou závěrečnou zprávu o celém americkém programu biologických zbraní…Tvrdí, že čtyři hlavní strůjci sítě biologických zbraní jsou Barack Obama, Hilary Clintonová, Joe Biden a George Soros. Kromě toho o této operaci vývoje biologických zbraní vědělo dalších 12 zemí NATO, které v ní USA podporovaly. Patří mezi ně americké farmaceutické společnosti Pfizer, Moderna a další. Je obtížné najít seriózní západní zdroje, které by tyto informace předaly, protože žádný z nich se touto problematikou nezabývá. Naprosté rozhlasové ticho ohledně obvinění Ruska proti současnému prezidentovi a třem demokratickým prezidentským rodinám z odpovědnosti za C19 a americkou síť biologických zbraní na Ukrajině. A čínská armáda s Ruskem a jeho závěry souhlasí. Naprostý výpadek v západních médiích.

? Stále se snažím najít překlady celého briefingu, ale mohu vám poskytnout celkové shrnutí, zatímco budeme čekat na úplné překlady. NECHTĚJÍ, ABYSTE TO VIDĚLI. Proto je pro ně kontrola informací tak důležitá. Přemýšlejte o kontrole Twitteru. Přemýšlejte o Radě pro řízení dezinformací. Nemohou dopustit, aby se tyto informace šířily. Dvě jaderné velmoci právě obvinily Clintonovy, Bidenovy, Obamovy a George Sorose z toho, že napomáhali plánu na využití prostředků amerického ministerstva obrany k vytvoření biologických zbraní na Ukrajině, které byly přelévány přes Huntera Bidena a Rosemont Seneca prostřednictvím společnosti Metabiota, k vytvoření patogenů a následnému získání peněz z vakcín k financování jejich politických kampaní prostřednictvím společností Pfizer a Moderna, k dalšímu ovládnutí informací a nakonec i veškerého lidského života.Zde je první stránka, na níž je popsán plán USA na využití bezpilotních letounů k usnadnění vypouštění patogenů v aerosolových nádobách. Byl jsem na to upozorněn prostře.

?Zde vidíme skutečné účtenky a fotodokumentaci biologického závodu na Ukrajině. Skrytý biologický materiál. Výše uvedené obrázky vypadají jako oficiální anglické dokumenty, které níže nedokážu rozluštit. Budu si muset počkat na přepisy, abych to všechno pochopil, ale Rusové tvrdí, že jde o důkaz amerických biologických zbraní a že toho mají mnohem víc.Všimněte si také, že toto zařízení nevypadá vůbec bezpečně. Není to laboratoř, ale černý úkryt s velmi podezřelým vybavením. To je více než nedbalé, pokud se tyto patogeny dostanou ven, čehož jsme byli svědky právě v posledních dvou letech, kdy zemřelo (údajně) 6,26 milionu lidí.

? Nyní se zamyslete nad absolutním rozsahem této situace. Rusko a Čína přímo obviňují poslední tři demokratické prezidenty USA a George Sorose z toho, že provádějí několik desetiletí trvající plán na vytvoření mezinárodní sítě biologických zbraní, na vytvoření patogenů, aby je mohli vypustit na veřejnost a získat tak kontrolu nad světem, přičemž využívají své kontroly nad médii a používají MILIARDY z nuceného očkování k zásobování svých kampaní a udržování kontroly nad informacemi, aby se jejich občané nedozvěděli, co se vlastně děje. Vzpomeňte si na 2000 mul a na to, jak patogeny uvolnily cestu tomuto schématu a pomáhají DNC udržovat kontrolu. Jsme uprostřed 3. světové války a všechna západní média mají naprostý blackout. Ani kousek zprávy o tom. Nikde. V reálném světě by se samotná obvinění brala vážně a světová populace by o tom měla vědět. I kdyby nebyla pravdivá, stejně bychom museli vědět, že 2 světové jaderné velmoci obviňují USA z vytvoření biologických zbraní a možná se chtějí pomstít za vyvraždění svých občanů kvůli politickému prospěchu. Řekl jsem to už v únoru, tohle není začátek 3. světové války, jsme uprostřed ní. C19 byla první vystřelená zbraň. A vyžádala si (údajně) 6,26 milionu životů. A Rusko a Čína mají důkazy naznačující, že za vytvoření a vypuštění této zbraně je zodpovědná „Demokratická strana USA“. Připadá mi to jako „propast“. 

? Dovolte mi, abych toto schéma převedl do formátu odstavce přesně tak, jak ho ruská armáda vykresluje.Americká koordinace biologických laboratoří a výzkumu na UkrajiněIdeologové: Operaci usnadňovaly následující subjekty:-Demokratická národní strana-Barack Obama: V roce 2005 zahájil program snižování biologických hrozeb. -Hilary Clintonová: stála v čele přijetí strategie USA pro boj proti biologickým hrozbám a prosazovala legalizaci výzkumu dvojího užití. -Joe Biden: Koordinoval činnost vykonavatelů vojenského biologického programu, podílel se na finančních podvodech na Ukrajině.-George Soros: hlavní sponzor vojenského biologického výzkumu na Ukrajině a lobbista pro velkou farmaceutickou firmuOrganizováno výkonnou mocí a akademickými centry: Výše uvedení „ideologové“ zneužívali svého postavení k „zadávání úkolů“ agenturám řízeným exekutivou. Vyzbrojení těchto agentur k plnění příkazů ideologů. Jsou to následující agentury:

-Ministerstvo zahraničních věcí USA -Ministerstvo obrany USA 

-Agentura USA pro snižování hrozeb -US Center for Disease and Control 

-Agentura USA pro mezinárodní rozvoj

-Americká armáda W. Reedův výzkumný institut

-US Army Fort Detrick, Lékařský ústav infekčních nemocí
-US Army Fort Detrick, Medical Institute of Infectious Diseases Sponzoři: Výše uvedené americké agentury poskytovaly své peníze prostřednictvím řady nevládních nadací a organizací, známých jako „sponzoři“. Ty měly za úkol „přidělovat finanční prostředky“, než je nasměrovaly do samotných biologických laboratoří. Jinak známé jako „praní špinavých peněz“.

Sponzoři, kteří pomáhali při praní špinavých peněz, jsou následující:

-Nadace Billa a Melindy Gatesových

-Clintonova nadace -Rosemont Seneca (Hunter Biden)

-Open Society -Soros Fund Management

-Fond pro rozvoj občanského výzkumu

-Rockefellerova nadace -Ecohealth Alliance

-Pilot Growth Realizátoři na Ukrajině: Výše zmínění sponzoři „vyprali“ peníze, které jim posílaly americké výkonné agentury, a poslali je „vykonavatelům“. Samotná biologická zařízení. Laboratoře dostaly „financování duálního výzkumu“.

Jejich úkolem bylo:

-Vytvořit prvky selektivních biologických zbraní.

-využití Ukrajiny jako biologického polygonu

-klinické zkoušky nových léků

Zapojení vykonavatelé jsou následující:

-Velvyslanectví USA na Ukrajině-Ukrajinské vědecké a technologické centrum
-Ukrajinské ministerstvo obrany
-Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví
-Black and Veatch
-Metabiota (Hunter Biden)
-CH2M Hill Jacob’s Engineering
-Skymount MedicalFarmaceutické korporace (Big Pharma)
Výše uvedení vykonavatelé by pak obchodovali s biologickým materiálem a výzkumem farmaceutických společností. Někdy přímo, někdy prostřednictvím ozbrojených sil USA. Farmaceutické společnosti by pak vytvářely „léky“ pro masy, protože mají výzkum, který ví, jak na to, což by vedlo k miliardovým ziskům.
Farmaceutické společnosti, které dostávaly výzkum a materiál pro obchodování s biologickými zbraněmi, jsou následující. -Pfizer-Battelle -Gilead -Dynport Vaccine -AbbVie -Parexel -Eli Lilly and Co.-Merck and Co.-Moderna
Z desítek miliard zisku ze všech těchto nekonečných injekcí se pak část vrátí zpět ideologům, kteří jsou zodpovědní za formulaci zápletky. Ti z těchto prostředků financují své kampaně a udržují si kontrolu.

? Nyní se zamyslete nad absolutním rozsahem této situace. Rusko a Čína přímo obviňují poslední tři demokratické prezidentské rodiny USA a George Sorose z toho, že provádějí několik desetiletí trvající plán na vytvoření mezinárodní sítě biologických zbraní, na vytvoření patogenů, aby je mohli vypustit na veřejnost a získat tak kontrolu nad světem, přičemž využívají své kontroly nad médii a používají MILIARDY z nuceného očkování k zásobování svých kampaní a udržování kontroly nad informacemi, aby se jejich občané nedozvěděli, co se vlastně děje.
Vzpomeňte si na 2000 mul a na to, jak patogeny uvolnily cestu tomuto schématu a pomáhají DNC udržovat kontrolu. Jsme uprostřed 3. světové války a všechna západní média mají naprostý blackout. Ani kousek zprávy o tom. Nikde. V reálném světě by se samotná obvinění brala vážně a světová populace by o tom měla vědět. I kdyby nebyla pravdivá, stejně bychom museli vědět, že 2 světové jaderné velmoci obviňují USA z vytvoření biologických zbraní a možná se chtějí pomstít za vyvraždění svých občanů kvůli politickému prospěchu. Řekl jsem to už v únoru, tohle není začátek 3. světové války, jsme uprostřed ní. C19 byla první vystřelená zbraň. A vyžádala si (údajně) 6,26 milionu životů. A Rusko a Čína mají důkazy naznačující, že za vytvoření a vypuštění této zbraně je zodpovědná „Demokratická strana USA“. link zdroj

BRAZÍLIE: EXTRÉMNÍ BOUŘKY
V Los cielos rojos en Rio Grande Do Sul v Brazílii dnes došlo k velkolepé bouřce pod červenými mraky! (pozn. autora – takéto prírodné javy sú sprievodnými javmi duchovného diania, napr. čistenie negatívnych energií. Čoraz častejšie sa objavujú búrky, tornáda, záplavy. Nie je to vždy z dôvodu HAARP ako sa mylne niektorí domnievajú. Prírodné dianie z veľkej časti reflektuje práve dianie duchovné. Hlavne tieto deje sú dôkazom toho, že skutočne prebieha tzv. proces duchovnej očisty) zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-16-05-2022/