Cabala používá iluzi, aby vypadala, že je jich mnoho a jsou mocní a nás je málo a nejsme v převaze, a proto jsme slabí. Nic nemůže být dál od pravdy. V čem jsou kouzelníci dobří je vytváření iluzí k manipulaci mysli mnoha. Pokud do vyhledávání na Twitteru zadáte následující text, zobrazí se vám video s rolovacími boty z IET. Vidíte, kolik odpovědí je naprogramováno na Twitteru od botů, kteří se vydávají za lidi?

Máme veľa informácií o všetkých podlých veciach, ktoré psychopati robili a robia ľudstvu, ale existujú stupne zla a úrovne útokov a to, čo jeden považuje za konečný útok, iný môže považovať za rozptýlenie. Myslím, že by bolo od nás hlúpe myslieť si, že nám bolo povedané všetko; celá pravda o útokoch na nás. Niektoré z nich sú stále prísne utajované informácie.

Nasledujúci rozhovor s A. C. Griffithsom, dlhoročným výskumníkom chemtrails a s nimi spojených králičích dier, naznačuje, že – hádajte kto – Rusko má najpokročilejšie skalárne zbrane na planéte a používa ich v troch úrovniach energetickej vojny, a to aj na jednotlivých Ľudí, ktorých môže ovplyvniť fyzicky alebo im dokonca vložiť inú osobnosť a ovládať ich slová a činy, než ju odstráni a umožní im vrátiť sa k pôvodnej.

Chemtrail Insider odhaľuje skutočný dôvod výskytu bária v chemtrailoch.

Ako zdôrazňuje, ľuďom môžete veci vysvetľovať, ale kým sa ich obmedzené naprogramovanie a skúsenosti z minulých životov nedokážu s informáciami vyrovnať a považovať ich nielen za možné, ale aj veľmi pravdepodobné, varovania padajú na úrodnú pôdu. Väčšina z nás to vie, pretože sme sa o to pokúsili a boli sme odvrhnutí a zosmiešnení.

Je mimo chápania más, že by sa niekto vo veľkom rozsahu púšťal do cielených, nezákonných, zlých a masových vražedných činov bez toho, aby mu v tom niekto zabránil. Ich myseľ sa zatvára ako zabuchnuté dvere, keď poviete niečo, čo si nevedia predstaviť. Myslia si, že oni to vedia lepšie a my sme naivní. Hovorí tiež, že táto technológia, ktorá nám bezkonkurenčne ponúka Izrael, Spojené štáty, akýkoľvek národ, je zodpovedná za „tie záhadné výbuchy“ a že by mohli v okamihu zlikvidovať akékoľvek mesto.

Možno si budete chcieť urobiť poznámky, aby ste si to mohli sami overiť. Spomínajú sa tam mená a webové stránky a rozoberá sa niekoľko programov, ktoré armáda používa. Hovorí, že kompartmentalizácia je taká veľká, že ľudia, ktorí na lietadlá nakladajú nádrže s aerosólmi, a dokonca ani samotní piloti nemusia vedieť, čo sa v nich nachádza.

Dobrou správou je, že na planéte je toľko prebudených ľudí – aspoň v nejakej forme – ktorí sa nikdy nevrátia k spánku, len sa dozvedia viac o hrozbách pre našu existenciu, že zlé elementy v našej spoločnosti budú naďalej eliminované a neutralizované. Máme informácie, že mnohí z vrahov veľkých mien už boli súdení a popravení, preto vidíme toľko dvojníkov, klonov, masiek atď.

Sme v bode, keď tieto stratené bábky už nemôžu chodiť medzi nami bez toho, aby sme ich nazvali tým, kým a čím sú: tyranmi, diktátormi, zradcami a démonickými bábkami. Každý, kto si myslí, že nás klamú a nič sa s tým nerobí, buď žije v strachu, alebo má hlavu viete kde. Samozrejme, šíriči a prisluhovači hlbokého štátu [a boti] budú na sociálnych sieťach naďalej šíriť svoje bláboly o tom, ako cabala víťazí a ľudstvo je odsúdené na zánik. Je úbohé, ako v tomto bode hry naďalej podporujú fasádu. Sú príliš hlúpi na to, aby vedeli, kedy treba skončiť. zdroj

DUMB – Existují na křižovatkách podzemní města?

? Před několika měsíci jsem si večer sedl k počítači a zcela nezaujatě nakreslil čáry mezi starými relevantními městy, abych zjistil, jestli na nich neleží další větší města, což mi je činí pravděpodobnějšími. Pak jsem si všiml dvou „uzlů“, které jsem se snažil rozumně překřížit v následujícím textu.
A teď ta vzrušující část:
Nejvýznamnější uzel se nachází v Německu pod názvem BAMBERG, velmi zajímavé město. (každý si může udělat vlastní průzkum). Jak jsem řekl, byl to jen nezaujatý osobní test bez nároku na správnost. zdroj

FBI zahájila vyšetřování financování laboratoře ve Wuhanu

Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí údajně financovalo laboratoř ve Wuhanu, která je považována za možný zdroj pandemie Corona, částkou téměř čtyři miliony amerických dolarů. FBI zahájila vyšetřování této záležitosti. zdroj

Jak to bylo s těmi satanskými budovami ❓
? BREAKING: Malý výbuch a požár na Hooverově přehradě; příčina neznámá

Výbuch na Hooverově přehradě byl zachycen na videu, které ukazuje hustý černý dým stoupající z historické památky. Záběry zveřejněné na sociálních sítích ukazují obrovskou ohnivou kouli, která v úterý ráno stoupala z památníku v Nevadě. Policejní oddělení města Boulder potvrdilo deníku US Sun, že na místo po výbuchu na přehradě vyrazily jednotky. Turista, který místo navštívil, pořídil videozáznam, který ukazuje, že požár mohl vzniknout v budově poblíž základny přehrady. Policie však zatím neví, ve které části přehrady k výbuchu došlo. Druhé video zveřejněné na Twitteru ukazuje návštěvníky na mostě s výhledem na přehradu, zatímco v pozadí zní sirény.

Zrovna včera jsem informovala o podmořských tunelech pod severoamerickým kontinentem! A teď se podívejte, kudy vedou DUMBS a podmořské tunely. Hooverova přehrada! zdroj

Bild ? „Neexistuje vakcína bez vedlejších účinků a každému lékaři, který tvrdí opak, by měla být odebrána licence…Neexistuje zadny lek bez vedlejších účinků “ ? Takové zprávy by byly před rokem nemyslitelné! Více takových zpráv, jak se nyní otáčí „média“…. zdroj

Po Hooverově přehradě 11 nyní č. 23

? Požár poblíž Stonehenge způsobuje „proud“ záchranných služeb. Poblíž Stonehenge vypukl požár a na místo se sjíždějí záchranné složky. Hasičská a záchranná služba hrabství Dorset a Wiltshire vyzývá lidi, aby se oblasti vyhnuli, a uvedla, že kouř v tuto chvíli ovlivňuje dálnici A303. Národní dálniční správa pro jihozápad oznámila, že silnice A303 je kvůli požáru uzavřena v obou směrech mezi Druids Lodge na dálnici A360 a Amesbury na dálnici A345. V současné době na místě zasahují záchranné složky. Mluvčí sítě uvedl: „Na příjezdu v obou směrech se začínají tvořit zpoždění. „Pokud je to možné, počítejte prosím s delší dobou jízdy. Jeden z volajících rovněž sdělil televizi LBC, že na Stonehenge se sjíždějí „proudy“ hasičských vozů, protože v blízkosti místa hoří pole.

Mimochodem: Vzpomínáte si na požár Notre Dame v roce 2019? Je také na seznamu pod číslem 18!
Tady vidíme, jak dlouho probíhá úklid bez našeho pochopení…

LONDÝN: EXTRÉMNÍ HORKO VYVOLALO PRVNÍ POŽÁRY! V Anglii jsou zaznamenány teplotní rekordy od roku 1660, ale včera byly všechny rekordy překonány přibližně o 1,5 °C, když teplota dosáhla 40,3 °C. V Londýně byl vyhlášen požární poplach. Vlaky byly zrušeny, protože se ohýbaly kolejnice a prohýbaly trolejové dráty, a dnes je stále „horko“! zdroj

Panama je na pokraji zhroucení, lidé se brání kvůli zvýšeným životním nákladům, vláda se snaží vyjednávat a nabízí levnější pohonné hmoty, což však obyvatelstvo odmítá.

Čečenský prezident: Nejprve demilitarizace Ukrajiny, pak totéž pro NATO – nejprve Polsko.

Čečenský prezident Ramzan Kadyrov prohlásil, že on a jeho lidé rádi podpoří demilitarizaci Ukrajiny ze strany Ruska. Dále uvedl, že „připravují plán demilitarizace NATO. Po dobytí Kyjeva je dalším cílem Polsko.“ zdroj

? Putin po třístranné schůzce v Teheránu: „Zlomili jsme hřbet terorismu“.

V Teheránu proběhly rozhovory mezi Íránem, Ruskem a Tureckem. Hlavy států uspořádaly společnou tiskovou konferenci. Poté Vladimir Putin odpovídal na otázky novinářů.

Dne 19. července Rusko, Írán a Turecko opět jednaly o urovnání konfliktu v Sýrii v rámci astanské platformy. Bezprostředně po společné tiskové konferenci s hlavami států astanského formátu v íránském hlavním městě Teheránu ruský prezident Vladimir Putin obsáhle odpovídal na otázky novinářů. Ruský vůdce znovu vyzval USA, aby přestaly drancovat syrský lid. Putin doslova:

„Američtí vojáci by měli tuto oblast opustit. Měli by přestat drancovat syrský stát a lid a nelegálně odtud vyvážet ropu.“

Íránský prezident Ebrahím Raisí během společného prohlášení tří ručitelských zemí o urovnání konfliktu v Sýrii rovněž upozornil na situaci v Sýrii. Putin dodal, že práce v Sýrii pokračují a kompromisy vedly k tomu, že více než 90 % země je již pod kontrolou oficiálních orgánů:

„Zlomili jsme tam páteř mezinárodního terorismu.“

Řešily se také dvoustranné vztahy mezi Ruskem a Íránem. Putin oznámil, že bylo dohodnuto používání národních měn pro přímé platby mezi oběma zeměmi. Poznamenal, že s Ebrahimem Raisim hovořil především o ekonomických otázkách. Putin dále upozornil, že obchodní výměna mezi Ruskem a Íránem se za posledních šest měsíců zvýšila o 40 %.

„Naše spolupráce je slibná, a to v různých odvětvích. Jedním z nich je rozvoj infrastruktury.“

Vladimir Putin jednal s tureckou hlavou státu Recepem Tayyipem Erdoganem o potravinové bezpečnosti a dodávkách obilí z Ruska a Ukrajiny na světové trhy. Putin poděkoval Erdoganovi za jeho úsilí „zprostředkovat Turecku jednání o problémech s potravinami a vývozem obilí přes Černé moře“. K dalším aspektům jednání s tureckým prezidentem Putin uvedl:

„Rusko-turecká spolupráce se dynamicky rozvíjí v několika oblastech.“

USA by měly zrušit všechna omezení vývozu obilí z Ruska, pokud chtějí zlepšit situaci na trhu s potravinami, dodal Putin. Na otázku, zda je Rusko právem obviňováno z energetické krize, Putin odpověděl, že Evropa zanedbala tradiční energetiku a spoléhala se na alternativní zdroje:

„Jsou to skvělí odborníci na netradiční vztahy. V energetice se proto rozhodly vsadit na nekonvenční zdroje energie: Solární a větrná energie. Ale pak najednou dlouhá zima, bezvětří. To je vše.“

Nord Stream 2 musí být uveden do provozu, aby mohl dodávat plyn do Evropy, řekl. Podle Putina se však polovina plynovodu již využívá pro ruský domácí trh.

Ukrajina podle něj mezitím přispívá k energetické krizi. Země z politických důvodů uzavřela jednu ze svých energetických tras. Údajně „proto, že čerpací stanice plynu není pod její kontrolou, ale na území Luganské lidové republiky“. Putin dále upřesnil:

„Ale tato stanice přešla před několika měsíci pod kontrolu Luganské lidové republiky. Nedávno ji zavřeli. Bez jakýchkoli důvodů.“

Pokud jde o vojenskou operaci na Ukrajině, Putin jmenoval země, které se nabídly, že budou zprostředkovat jednání mezi Ruskem a Ukrajinou. Jsou to Turecko, Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty.

Erdoğan: Postoj Ruska k jednání o obilí je konstruktivní
Erdoğan: Postoj Ruska k jednání o obilí je konstruktivní
Ruský prezident zdůraznil, že Kyjev není připraven jednat a neplní své závazky, zatímco ruské jednotky se z Kyjeva stáhly, aby vytvořily podmínky pro jednání mezi zeměmi.

Ebrahim Raisi, Vladimir Putin a Recep Tayyip Erdoğan učinili tato prohlášení po trojstranném summitu o Sýrii v Teheránu. Země se dohodly, že příští jednání v astanském formátu se uskuteční na diplomatické úrovni v Moskvě do konce roku 2022.

Navzdory širokému spektru témat, jimiž se jednání zabývala, vyvodil Bílý dům z návštěvy ruského prezidenta Vladimira Putina v Teheránu jediný závěr, že Rusko bylo do značné míry izolováno. Koordinátor strategické komunikace Národní bezpečnostní rady John Kirby řekl doslova:

„Řekl bych, že tato návštěva ukazuje, jak izolovaný je Putin a Rusko: Nyní se musí obrátit o pomoc na Írán.“
Rusko, Írán a Turecko navíc odsoudily pokračující útoky Izraele, včetně útoků na civilní cíle v Sýrii. Všichni tři vedoucí představitelé zopakovali, že krizi v Sýrii lze vyřešit pouze mírovou cestou a prostřednictvím samotných Syřanů. V této souvislosti země, které jsou garanty řešení konfliktu v Sýrii, odmítly veškeré jednostranné sankce vůči této zemi a potvrdily svůj záměr ukončit terorismus v Sýrii. link zdroj

POZOR! oznamuje to PLUKOVNIK a ne ministr zdravotnictvi, ale ARMADA

MADRID
Ve Španělsku probíhá několik rozsáhlých trestních řízení proti výrobcům vakcín. Tamním vyšetřovatelům se nyní podařilo nade vší pochybnost prokázat, že vakcíny Corona obsahují oxidy grafenu. Výbušnou skutečností je, že seznamy složek, na jejichž základě byly mimo jiné získány mimořádné licence, neodpovídají skutečně prokázaným složkám vakcíny. Docházelo k rozsáhlému lhaní a podvádění a lidem byly pod falešnými sliby a nestoudnými lžemi aplikovány experimentální látky. Zločin století! zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-21-07-2022/