Jaroslav Dušek: Učíme se hovadiny

Veškeré vědění má každý člověk v sobě. Nikdo tě nemůže nic naučit, je to omyl. Do půlky života se učíme nesmysly a pak se je druhou půlku života odnaučujeme a zjišťujeme, že jsme se naučili úplné hovadiny, které nám vlastně překážejí v normálním životě, v radosti. Každý duchovní mistr ti řekne – Nemohu tě nic…

Jaroslav Dušek: Učíme se hovadiny

 

Dvojí metr média hlavního proudu. Nic překvapujícího.

*****

44 tisíc profilů pedofilů odstraněných z Twitteru za posledních 24 hodin (dne 4.12.)

*****

Ukrajinci se nemohou přihlásit ani zaregistrovat na Twitter. Elon Musk v neděli slíbil překvapení internetovým botům a podvodným účtům na Twitteru. Rozhodl se jejich počet na sociální síti výrazně zredukovat. Po zavedených opatřeních se však není možné na Twitter přihlásit či zaregistrovat z mobilu zaregistrovaného na Ukrajině. Twitter zablokoval přibližně 30 mobilních operátorů po celém světě, čímž fakticky znemožnil přístup ke stovkám tisícům účtů, především v asijsko-pacifickém regionu. Smůlu tak mají všichni uživatelé s dvoufázovým ověřením, kteří využívají služeb zablokovaných operátorů. Těm totiž nemohou přijít potvrzovací SMS zprávy z Twitteru. Poradce ukrajinského prezidenta Mychajlo Podoljak na informace o ukrajinských účtech reagoval pochopitelně podrážděně. Na Twitteru napsal, že válka na Ukrajině kvůli tomu zmizela z trendů na sociální síti. (Twitter řídí Bílé klobouky. Musk by samozřejmě nebyl schopen toto vše zvládnout sám – pozn. př.)

*****

Co má s tím nosem? Má rýmu nebo zase šňupe koks…?

*****

Společnost Tesla Elona Muska chce dát s novým telefonem Tesla Pi na frak Applu i Samsungu.

 

*****

Podle průzkumu většina Američanů chce, aby Sněmovna reprezentantů prověřila zahraniční obchodní transakce Huntera Bidena.

*****

Něco pro zasmání. SZ vydaly pro ovečky další zprávu….

*****

Vyšetřovatelé provedli razii v sídle Macronovy strany

Kriminalisté provedli razii v pařížských kancelářích francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a americké poradenské společnosti McKinsey & Company, informoval ve středu list Le Parisien. Úřady mají podezření, že McKinsey nelegálně financovala Macronovu kampaň v letech 2017 a 2022. (ODKAZ), (ODKAZ), (ODKAZ)

*****

Hezký rozhovor s JUDr. Danielou Kovářovou (až na toho nepříliš profesionálního moderátora). Doporučuji hlavně prvních 20 minut.

 

*****

Berliner Zeitung: Zákaz mluvit o dřívějších Scholzových výrocích bude zrušen

Všechny redigované pasáže se ze zápisu z jednání odstraní a zruší se označení „důvěrné“. Finanční výbor Spolkového sněmu přijme (přijal) ve středu příslušné usnesení. (ODKAZ)

*****

Adresy na uvedeném odkazu jeví se mi jako adresy SHAEF, byť nejsou výslovně označeny jako SHAEF. (ODKAZ)

*****

Trump vyhlásil válku obchodníkům s dětmi. Bouře je tady a viníci jsou na vysokých postech!

WWG1 WGA

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-15-12-2q22/