Letos nám bylo řečeno, abychom si drželi kraťasy, protože věci se budou poněkud zhoršovat, a viděli jsme stupňování právních útoků na prezidenta Trumpa a dalších, včetně toho, že bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani bude možná muset prodat nemovitosti, aby pokryl právně bitvy, které pro něj vyplývají.

Zpráva o opevnění Trumpových nemovitostí není překvapením.

Bílé klobouky posilují Trumpovy nemovitosti

Navy SEALs v Mar-a-Lago. Námořní pěchota umístěná v resortu prezidenta Trumpa v Bedminsteru. Delta Force hlídají Trump Tower a 40 Wall Street v New Yorku. A armádní rangeři hlídkující na rozsáhlém golfovém hřišti a panství Donalda Trumpa Seven Springs v okrese Westchester. Generál Eric M. Smith a rada Bílých klobouků nasadili 2 500 vojáků a příslušníků námořní pěchoty …Pokračovanie tu

Masová vražda v Moskvě minulý týden šokovala svět, ale víme, že psychopati z cabaly nikdy nedokážou způsobit lidstvu dost bolesti a utrpení, aby se jim to líbilo; nikdy neobětují dost nevinných svým démonickým bohem. Je zřejmé, že Putin je spolu s prezidentem Trumpem úhlavním nepřítelem číslo jedna a tvrdě zasáhly Rusko.

Juan O’Savin ve své nedávné diskusi s Davidem Ninem Rodriguezem poskytl mnoho cenných informací z hlediska perspektivy a historie, jakož i potenciální náznaky toho, čeho bychom mohli být svědky v následujících dnech. Opatrný optimismus je pravděpodobně Juanovou obchodní značkou.

Ak ste na Telegrame, rozhovor v trvaní 1 hod. 21 min. si môžete vypočuť tu. K dispozícii je tam aj zvukový súbor. Alebo je podobná táto verzia Rumble.

Obzvlášť sa mi páčili Juanove poznámky o tom, že ak by sa stalo niečo, čo by Putina vyradilo z hry, jeho nástupcom by bol Dmitrij Medvedev, mladší, agresívnejší, s väčšou sekerou a možno s menšími skúsenosťami, ktoré by zmiernili emócie. Má na mysli, samozrejme, TOHO Medvedeva, ktorého som si uložila asi deň pred tým, ako som počula Juanov komentár:

Pomstíme sa za každého z nich. A tí, ktorí sa na tom podieľajú, bez ohľadu na krajinu pôvodu a postavenie, sú teraz naším hlavným a legitímnym cieľom.

Len počkajte, bastardi.

Dnes sa objavila správa o priamom útoku na kľúčový most v prístave Baltimore, ale nebola to len tak hocijaká udalosť pod falošnou vlajkou; bolo to presne 3 roky po operácii Aliancie s kontajnerovou loďou Ever Given v Suezskom prieplave.

Novinové titulky vycházely jeden za druhým a poskytovaly více informací o této singapurské lodi a jejím vlivu na Ameriku. To je jen jeden z ukazatelů významu a důkaz, že nešlo o „nehodu“. Nevěříme v náhody.

Pokud rozumíte hlavní skupině v rámci Aliance, která provádí tyto zásahy do aktiv cabaly, jako jsou kontejnerové lodě naložené biologickými zbraněmi, živí a mrtví Lidé, se kterými se obchoduje, a podobně, pravděpodobně chápete, že charakteristické “grafické prvky” použité k podepsání těchto činů vyvolávají hněv a pomstychtivost nepřítele. Lodní linky Evergreen byly známy pašováním a obchodováním se zdroji.

Trasa, kterou si Aliance vybrala pro Ever Given v Suezském průplavu, nenechává nic na představivosti. Ovládli ji na dálku, tak jak to lze udělat s automobily, letadly a vším, co je v dnešní době navigováno počítačem, pokud víte, jak na to, a udělali z toho divadlo. Až mnohem později jsme se dozvěděli, co vedlo Alianci k tomu, aby se zmocnila právě této lodi.

Chazarská mafie miluje výročí, data, čísla, zaklínadla, gematrii, numerologii, své démonické svátky obětování a jen málokdy dokáže utajit, co dělá, před těmi, kteří mají základní znalosti o jejich pověrách a náboženstvích, jak to objasnil Juan O’Savin v rozhovoru výše.

Někteří poukazují na to, že po celém prostoru mostu byly výbuchy. Máme však na paměti, že nic není takového, jak se zdá.

Jedním z několika důvodů zničení Baltimorského mostu je nepochybně rozptýlení. Vždy, když se do zpravodajství dostanou špatné zprávy pro cabalu, lze se spolehnout, že vymyslí nějakou událost, která bude senzačním příběhem, který odpoutá krátkou pozornost lidí od toho, co je opravdu důležité, a vtáhne je do nepřetržitého žvanění mluvících hlav o něčem jiném. jako o sexuálních zločinech, obchodování s lidmi a jiných ohavných činech, kterých se běžně dopouštějí v rámci svého nemocného sexuálního kultu.

Princ Harry je zatiahnutý do bombastického súdneho sporu o 30 miliónov dolárov proti Seanovi “Diddymu” Combsovi: Producent žalujúci rapera za “sexuálne večierky” tvrdí, že prístup hviezdy k vojvodovi zo Sussexu a ďalším celebritám zvýšil jeho “legitímnosť”, keďže jeho sídla sú napadnuté

Bola táto “nehoda” očakávanou “čiernou labutou” generála Flynna? Niektorí hovoria, že áno.

Táto nehoda na moste v Baltimore je podozrivá ako sviňa. Niekto, kto sa chce stať čiernou labuťou? 🤔

Zrútenie mosta v Baltimore: Potápači našli dve telá v potopenom nákladnom aute

Stále zjišťujeme podrobnosti o svalení mostu Key v Baltimoru. Je to stále zajímavější. V případě zhroucení mostu v Baltimoru se nachází pokladna stop, kterých je příliš mnoho na to, abyste je sledovali, pokud neděláte nic jiného 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Baltimore je žhavým lůžkem programování MK Ultra. MK Ultra je napojena na CIA. Programování mysli Monarch zahrnuje také satanistické rituální zneužívání. Myslím, že když budeme pátrat dál, budeme ohromeni tím, co najdeme. Bůh právě teď vrhá světlo na Baltimore, jakož i na jiné oblasti v zemi (například Los Angeles). Musíme pátrat. Děti nás nyní potřebují více než kdykoli předtím.

Na některých místech se kyvadlo otáčí na opačnou stranu, zpět k normálnímu a zdravému středu.

VELKÉ NOVINKY 🇳🇴

Nórsko teraz ide PROTI bezhotovostnému platobnému styku a chce prinútiť obchody, aby prijímali fyzické platby v hotovosti. Zdieľajte, ak to podporujete 💪odkaz

My, digitální armáda a Aliance, denně odhalujeme šupinaté podbřiško nepřítele mnoha způsoby, aby to lidstvo pochopilo, kdyby to jen lidé viděli. Teroristické útoky, padělání voleb, korupce v soudnictví, satanistický kanibalismus Hollywoodu a světa zábavy, finanční krádeže a praní špinavých peněz, útoky s použitím tajných energetických zbraní, lékařská pochybení a genocida… to vše zní tak extrémně – a také je – a proto je to pro běžnou duši obtížné přijmout.

Všichni jsme měli tytéž pochybnosti na začátku našeho probuzení. “Jak je možné, že takový rozsah kontroly byl tak dlouho povolen?” „Určitě o tom mnozí věděli; proč něco neudělali?”

Když se dozvíte o rozsahu jejich zrady; vydírání, uplácení, zastrašování, vraždy, „sebevraždy“ a nechávání se „zmizet“, a uvědomíte si, že měli dost lidí na vlivných místech, kteří je kryli a odvraceli se od nich, vnitřně pochopíte, jak se to rozrostlo do takových rozměrů po celém světě.

Čas od času se nám naskytne pohled na aspekty „plánu“ našeho osvobození, který se může odehrávat v pozadí. Mnohé z nich nelze dokázat, ale ti, kteří mají rozvinuté rozlišování a faktory důvěry a víry silně zakořeněné v srdci, mohou velmi snadno zjistit, že jde o skutečnost. Nezáleží na tom, co si myslíme nebo čemu věříme. Skutečnost se odvíjí v našem jménu díky nesčetným Bojovníkům světla, kteří se na ní velmi dlouho podílejí.

Jedno víme s jistotou, že nežijeme v takovém světě, v jaký jsme byli vedeni věřit. Z Telegramu:

Pre tých, ktorí môžu byť zmätení, či ide alebo nejde o operáciu Whitehat/Blackhat, odporúčam prečítať si tento odkaz z webovej stránky Cern, ktorý bol uverejnený ešte v roku 2016. Bolo v ňom veľa narážok na komunitu Anonov.

Mějte na paměti, že bez ohledu na to, co si myslíte o Q’, informace přesahují naše osobní chapadla. WWG1WGA je vojenský protokol pro údajnou aktivaci Teslových strojů času pod pohořím Cheyenne, který je od roku 2016 na příkaz D. Trumpa zablokován. Myslím si, že to, o co se nyní snaží, je přenést nás do jiné časové linie prostřednictvím LHC. Není to magie, protože to děláme každý den.

Jednoduše výhra jackpotu v Powerballu mění průběh vaší časové osy ze života ve finančním boji na život v hojnosti. Bez veškeré namáhavé práce, kterou průměrný člověk potřebuje k získání bohatství. Proto chci, abyste se na 8. duben dívali jako na nás, kteří kolektivně měníme časovou posloupnost. S pomocí LHC.

Musíte pochopit, že v roce 2017 se kontrola CERNu dostala pod kontrolu americké armády. Včera jsem vám všem řekl, že boj za vaši svobodu probíhá na všech úrovních. Fyzických i nemateriálních. Právě proto je tak důležité pochopit obrázek na hodinách amerického dluhu. Přejděte zpět dolů a podívejte se na můj příspěvek o tom. Více o tom později.

Pán Pool tvrdí, že pod oboma domami P. Diddyho sa pri razii našli podzemné tunely. Prekvapenie, prekvapenie. Odkaz na Telegram.

Prečítajte si túto krátku knihu, ktorú napísal P Diddy.

Volá sa:
ADRENOCHRÓMOVÁ ČARODEJNICA.

Zdá sa, že Aliancia sa tam chystá. Čoskoro.

A113 = ADRENOCHRÓM 🩸🩸🩸

Bolo to aj číslo triedy na CalArts, kde grafickí dizajnéri pokračovali v práci pre Disney a Pixar atď.

Zadajte do Googlu “A113 chemická zlúčenina” a uvidíte, čo vám vyjde.

POZERAJTE AŽ DO KONCA odkaz

  • Redpill Drifter (@RedpillDrifter)

A je tu toto, čo je zvyčajne krytie pre živé operácie, ktoré Aliancia vykonáva v spolupráci s armádami po celom svete. Uvidíme, čo sa stane.

O chvíľu sa to stane 👀 odkaz

  • Not A Number (@myhiddenvalue) 28. marca 2024

Blíži sa aj odhalenie. Nemôžeme sa ako civilizácia pohnúť dopredu, kým sa nedozvieme pravdu. zdroj

Toto je DIVOKÉ…

Biely dom oficiálne vyhlásil Veľkú noc za “Deň viditeľnosti transrodových osôb”.

Zdá sa, že ide o priamy prostredník kresťanom od údajného katolíka Joea Bidena.

Akoby sa zámerne snažili v novembri prehrať 🤔. zdroj

PŘIPADÁ NĚKOMU DIVNÉ, ŽE SE CERN ROZHODL SPUSTIT HADRONOVÝ URYCHLOVAČ TAK, ABY SRÁŽKA PROTONŮ ČASOVĚ ODPOVÍDALA ZATMĚNÍ SLUNCE 8. DUBNA?
Hadronový urychlovač je největší a nejvýkonnější urychlovač částic na světě, který se používá k objevení univerzální “božské částice” odkaz

Jo, a NASA také při zatmění vypustí 3 rakety, aby “prozkoumala, jak pokles slunečního světla a teploty ovlivní horní vrstvy zemské atmosféry”. Nazvali to projekt “Hadí božstvo”. odkaz zdroj

Francouzský soud zastavil stavbu větrných turbín kvůli hlukovému znečištění zdroj

The Wall Street Journal: Ukrajinská armáda čelí rastúcemu nedostatku ľudí, pretože väčšina Ukrajincov nechce bojovať zdroj

POTVRZENO! ÚTOČNÍCI Z CROCUSU DOSTALI K PROVEDENÍ ÚTOKU VELKÉ OBJEMY PENĚZ Z UKRAJINY! Putin potvrdil, že Rusko provede údery na letiště v zemích NATO, pokud z nich budou startovat stíhačky F-16 do vzdušného prostoru nad Ukrajinou! zdroj

Prezident RF V.V.Putin mal včera niekoľko zásadných vyhlásení, ktoré rezonovali aj v našich médiách. Bohužiaľ, v neúplnej alebo veľmi skreslenej podobe. Dovoľujem si pre tých, čo chcú byť ucelenejšie informovaní, ponúknuť aspoň tri doplnky. zdroj

Najkvalitnejšie medy na svete sú tie slovenské

Slovenskí včelári si na svoje konto môžu pripísať ďalší mimoriadny úspech. Produkujú totiž najkvalitnejšie medy na svete. Rozhodli o tom výsledky testovania medov, ktoré súťažili o prvenstvo v kvalite počas 48. medzinárodného včelárskeho kongresu Apimondia v Chile. zdroj

Počas piatich mesiacov vlády R. Fica sme:

✅schválili bonifikáciu hypoték,
✅zaviedli 13. dôchodok,
✅podporili poľnohospodárov a prvovýrobcov,
✅stabilizovali ceny energií,
✅očistili štát od politických mimovládok,
✅zastavili nelegálnu migráciu,…
a v rámci troch výjazdových rokovaní vlády doručili do regiónov milióny eur na konkrétne projekty.

V napĺňaní Programového vyhlásenia vlády pokračujeme ďalej, aby bol život Slovákov a Sloveniek lepší, pokojnejší a bezpečnejší🇸🇰.

~ J. Mažgút zdroj

💥Francouzští a chilští fotbalisté uctili před zápasem v Marseille minutou ticha památku obětí teroristického útoku na halu Crocus v Moskvě.
“Musíme projevit solidaritu s ruským lidem, když dojde k takovým událostem,” vyzval sportovce před zápasem šéf místní fotbalové federace Philippe Diallo.
Ruský politik Alexej Puškov řekl, že se jedná o “první lidský projev” ze strany Francouzů po dlouhé době zdroj

Mimovládky už zbierajú peniaze na Vlak a autobusy pre ľudí na druhé kolo …. Samozrejme cez anonymnú zbierku , aby mohli povedať, že to oni neplatia …to ľudia chceli v mene boja za Demokraciu …Takže takto sa to dnes robí…🖕🖕🖕

Vtedy mal byť slušný a rázny ale nebol …ukázal pravú tvár…

Attila Végh 🤣👍💯
🇸🇰🇸🇰🇸🇰 všetci sa spájame ✊️zdroj

TOTO NAOZAJ MYSLÍ VÁŽNE?

Situácia začína byť naozaj vážna. Pán Korčok a opozícia, ktorá ho podporuje, jasne ukazujú, že im ide len o moc a o zvrhnutie nedávno zvolenej vlády❗️

ANTIKAMPAŇ BEŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY 👇

Priatelia, niekomu veľmi záleží na tom, aby Slovensko nemalo prezidenta, ktorý bude suverénne obhajovať slovenské národnoštátne záujmy. Nedajte sa oklamať a príďte voliť 🇸🇰

PREČO KANDIDUJEM ZA PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY? Musel som to pánovi Korčokovi povedať jasne. Kandidujem preto, aby som bránil, čo voliči získali parlamentnými voľbami: vládu, ktorá od prvého dňa pracovala pre ľudí 🤝🇸🇰

‼️Stanovisko strany Hlas SD: Stanovisko k aktuálnej situacii:
Dôrazne odmietame zavádzajúce výroky Ivana Korčoka, v ktorých spája údajné útoky na svoje stránky s kampaňou Petra Pellegriniho. Rovnakou logikou by sme mohli tvrdiť, že samotný Ivan Korčok stojí za celou nechutnou antikampaňou, ktorú voči Petrovi Pellegrinimu vedú Korčokovi podporovatelia vrátane Igora Matoviča.

Svojím arogantným vystupovaním a neustálym rozdeľovaním spoločnosti sa Ivan Korčok sám dávno diskvalifikoval na pozíciu prezidenta, ktorý má zastupovať všetkých ľudí na Slovensku. Tomuto obrazu netreba pomáhať žiadnou antikampaňou – dokonale to zvládnu jeho politickí podporovatelia Šimečka, Sulík, Heger, Matovič, Naď, Budaj, Šeliga či Dzurinda, ktorí zdevastovali Slovensko a celé roky rozdeľujú národ na “dobrých a zlých”, “slušných a neslušných”, “demokratických a nedemokratických”. Presne toto čaká Slovensko ďalších päť rokov po prípadnom zvolení Ivana Korčoka.

Na margo údajných hackerských útokov len pripomíname, že Progresívne Slovensko, ktoré celé mesiace organizovalo protivládne mítingy na podporu Ivana Korčoka, prišlo niekoľko dní pred poslednými parlamentnými voľbami s rovnako bombastickou správou, že jeho web napadli hackeri. Nikdy sme sa nedozvedeli, ako to bolo v skutočnosti, pretože to progresívcom v kampani zjavne nepomohlo, a tak celý “útok” išiel po voľbách do stratena. Rovnaký scenár dnes skúša pán Korčok a rovnaký bude aj výsledok. zdroj

SR: SLOVÁCI CHCEME MAŤ SOROŠOVÉHO KAMARÁTA PREZIDENTA ?

Kiska bol prosiť Soroša, aby pomohol a vzniklo PS.
Z PS vyliezla Čaputová, ktorá povedala, že Kiska je jej vzor.
By ma zaujímalo za čo tu Ivan prosil u Šorošového syna ????
~Adam Lučanský, poslanec NR SR.

Toto by si mal vypočuť každý rozumný Slovák. Doslovne to treba nanútiť tým, ktorí v prvom kole nevolili.

Kto sa týmto riadiť nebude, tomu na Slovensku nezáleží…
Pravý dôvod, prečo dopadli voľby prezidenta v prvom kole tak ako dopadli.

Kamenský dobre dáva po držke národu a aj vláde.

Jasne a jednoznačne vysvetľuje,  že čo čaká Slovensko, keď ľudia budú sedieť doma na prdeli už len zo vzdoru, že voľby sú podvod.

O výsledku volieb rozhodne to, ako sa podarí kandidátom na prezidenta zmobilizovať a získať na svoju stranu nevoličov v prvom kole a tých voličov, ktorých kandidát v prvom kole neprešiel.

Zároveň z tej diskusie vyplýva aj hrozba, že ak Ústavný súd nepotvrdí v prípade víťazstva Peleho (pretože o to určite sebranka požiada-lebo sú tam ich ľudia), tak potom tu budú na jeseň nové voľby a to už môže dopadnúť akokoľvek. – komentár čitateľa

https://vitazstvosvetla.org/spravy-10/