Když lidstvo kráčí po cestě k vyššímu vědomí a našemu novému, odvážnému světu, panuje zděšení, zmatek a určitý strach z neznámého. Je to pochopitelné, a proto máme armádu pravdomluvců, kteří uvolňují realitu, kterou je třeba poznat na rozdíl od dezinformací a porna strachu, které rozsévají přisluhovači temna.

Jak řekl Q a jiní: “Když víte, víte.” Když je vaše verze Pravdy a toho, o čem je válka a jak bude probíhat, jakož i toho, co přinese naše budoucnost, hluboce zakořeněná ve vaší duši, nepotřebujete neustálé ujišťování nebo „zachraňování“. Toto poznání pochází z dlouholetého výzkumu a sledování vývoje “Plánu”. Vyžaduje to „logické myšlení“. Ne nadarmo ho nazýváme „Q Mapou“. Moudré rady a reálná kontrola minulosti byly důležitými ukazateli v těch letech kapek Q; našeho vojenského zpravodajského zadního kanálu.

Řekli nám, kam jsme se jako rasa dostali, aniž bychom o tom věděli, o neskrývaných zločinech páchaných za našimi zády a o zákeřných taktikách, které psychopatičtí predátoři používají v boji proti Bohu, vesmíru, legiím andělů a ochránců, kteří usilovně zabezpečují vítězství nad temnotou.

Například… nedávno jsme se dozvěděli, že bohatý přítel Donalda Trumpa koupil Poštovní službu Spojených států. Tomu můžu snadno uvěřit, protože v posledních dvou týdnech pořádně pokazily vyzdvihování pošty pro naši domácí firmu.

Zvykli vyzdvihovat uprostřed dopoledne a bylo mnoho dní, kdy ještě nepřišli do 16.00, a byly i takové dny, kdy nevyzvedly vůbec a já jsem je musela osobně odnést na poštu před uzávěrkou.

Zdálo se, že na trase pracují různí lidé a více agenti, jen aby to stihli jakkoli, a opakované telefonáty na správu pošty nic nenapravily – jen potvrdily, že se nedodržel protokol. Posílali oznámení o vyzvednutí a naskenování balíků do systému, když ještě leželi na naší verandě, takže to byl chaos, který mohl být důsledkem výkupu, restrukturalizace a všeho, co s tím souvisí.

Pochybuji, že v této chvíli existuje někdo, kdo věří, že očista a generální oprava planety se může uskutečnit bez problémů. Důvody jsou obvykle buď výmluvy temných, aby zakryly skutečnost, nebo krycí příběhy Bílých klobouků, aby vše udrželi pod pokličkou, dokud nebudou připraveni zveřejnit to.

Mnozí jsou znepokojeni a znepokojeni z DEW [zbraně s usměrněnou energií], které se zřejmě použily k založení požárů v Texasu, na Maui, Havaji, v Paradise, Kalifornii, Acapulcu, jakož iv Lyttonu v Britské Kolumbii a Fort McMurray v kanadské pravděpodobně i na dalších místech, jako je Řecko, o kterých jsme v průběhu let informovali.

Kapitán Kyle s Jenni v pátečním podcastu Revival of America uvedl tyto lasery do kontextu jako omezenou technologii. Máme jasný dojem, že to, co má Aliance k dispozici, pokud jde o technologie a zbraně, je zcela v jiné kategorii, že je to tak pokročilé. Jako civilistům se DEW zdají být strašným nástrojem, který může způsobit úplnou devastaci a značné ztráty na životech. Pravděpodobně neexistuje žádný způsob, jak se s tím skutečně smířit.

Uvědomme si, že probíhá válka a darebácké síly mohou v ojedinělých případech jednat. Bílé klobouky se zaměřují i ​​na probuzení spící tím, že jim „ukážou“, co plánovali udělat s Lidstvem. Na této planetě bude mnohem živější, než se podle zvuku uklidní, protože psychopati jsou obklíčeni a ti, kteří se drží své předpojatosti normálnosti, jsou vytrženi ze snění a náhle vsunuti do temných dnů této války, která je psychologickou operací.

Zvládneme to, a to mnohem snazší než ti, kteří nevědí nic o tom, co se děje v zákulisí. Vědomosti jsou moc a měly by nám umožnit zůstat mimo strach. My, vyvolení v jistém smyslu, jsme tady, abychom byli svědky vykrvácení kultu, které přesahuje hranice toho nejhoršího, co si kdo dokáže představit. Zkazili Stvoření. Zvrátili vědu a všechno dobré a krásné, ale vše se napraví, a to způsobem, jaký jsme si nikdy nedokázali představit.

Zatím je čas poučit masy o tom, jak blízko jsme byli k úplnému zániku. zdroj

Celkem standardní středa v roce 2024:

-Bidenův režim poslal na Ukrajinu dalších 300 milionů dolarů ve zbraních
-USA přiznala, že Haiťané plánují uprchnout po moři na Floridu, aby unikli kanibalským gangům, které ovládly zemi
-Biden spáchal zločiny, ze kterých obvinili Trumpa

Zpětný pohled do roku 2010

Clintonova nadace měla na starosti přes 13 miliard dolarů pomoci na obnovu Haiti. Bill Clinton použil frázi „vybudovat Haiti zpět lépe“.

Haitané tyto peníze nikdy neviděli a nyní jejich zemi vládnou kanibalské gangy. Toto mají na mysli demokraté, když říkají „vybudovat lépe“. Nezáleží jim na pomoci lidem v nouzi. Zajímá je jen vlastní obohacování pod rouškou “zahraniční pomoci”.

Všechny peníze šly dodavatelům spřízněným s Clintonovou, kteří je prostřednictvím darů a jiných prostředků nakopili zpět Clintonovým. Clintonovi zničili Haiti a životy milionů lidí, a to vše pro svůj vlastní zisk. Stav této země je přímým důsledkem jejich chamtivosti a podvodu.

Stejný plán mají is námi.

Trump si oficiálně zajistil dostatečný počet delegátů pro získání nominace GOP! Pokusy hlubokého státu zmařit Trumpovu kampaň selhaly. Pokud nedojde k drastickému zvratu událostí, Trump vyhraje. Jejich jedinou šancí je podvádět. Mají 7,5 měsíce na to, aby jednali. Co to bude?

Platformy svobody slova představují existenční hrozbu pro státní aparát kontroly mysli. Pokud máme možnost čelit jejich propagandě, nemohou kontrolovat veřejné vnímání. Toto není o Tik Toku. Pokud chtějí vyhrát rok 2024, musí odstranit X a Rumble.

Zvažte časovou osu:

Bidenův režim právě nasadil všechny prostředky, aby zabránil Trumpovi dostat se do voleb, a neuspěl. Předpokládá se, že Trump vyhraje.

Nyní chtějí močálové krysy přijmout zákon, který by Bidenovi dal pravomoc kontrolovat tok informací na sociálních sítích.

Hluboký stát je v zoufalém režimu. Hledají jakýkoli úhel pohledu, aby před listopadem změnili kalkul. Jediný způsob, jak se jim může podařit ukrást volby, je, že nám vyřežou jazyk, jak to učinili naposledy. Musí získat zpět svůj monopol na narativ a veřejné vnímání.

Jdou si po X. Nemylte se. Myslíte si, že jim opravdu záleží na tom, aby Čína získala naše údaje? Nechali Čínu létat nad námi sledovacími balony bez následků. Prodávají naše státní tajemství zahraničním protivníkům. Hillary měla státní tajemství na serveru ve své koupelně… Joe Biden měl státní tajemství ve své garáži…

Toto není o Tik Toku nebo Číně. Jedná se o zasahování do voleb a boj o moc nad tokem informací. Nechytejte se na návnadu. MAGA GOP by neměla přijímat nic, dokud se Trump nevrátí do úřadu. Stačí zachovat status quo, udržet si pozici a Trump vyhraje. Držte tu prokletou linii.

Jsme uprostřed informační války, kterou vyhráváme, a republikáni chtějí dát Bidenovi pravomoc označit Elona/Trumpa za „pod kontrolou zahraniční osoby nebo subjektu“ (Putin/Rusko). Přinutí je prodat Pravdu sociální a X, právě v době voleb. Toto je další hoax o zasahování do voleb a republikáni se chytají na návnadu; na háček, šňůru a do vody.

Vzpomeňte si, jak všechna sociální média neprávem cenzurovala příběh o laptopu Huntera Bidena… A falešně tvrdili, že jde o „ruskou dezinformaci“… což změnilo vnímání veřejnosti a hlasy milionů lidí… Zoufale se snaží získat tuto moc zpět, protože pokud ji nebudou mít, prohrají.

Tak jako MSM oblbuje zednáře s “Ruskem, Ruskem, Ruskem”, stačí, když budou křičet “Čína”, a konzervativci se s radostí vzdají vlastních svobod. Jen ovce jiné chuti, které naletí na jiného strašáka.

Potřebuji, aby všichni přitvrdili.

Hluboký stát má 7 měsíců na to, aby zvrátil situaci a zabránil Trumpovi získat zpět svůj úřad. Pokud ne, hrozí jim zánik. VŠE, o co se od nynějška do listopadu pokusí, je jen trik, který jim má pomoci vyhrát. Nenechte se nachytat. Zůstaňte chladní. zdroj

🥁 –tak se panáček dočkal – konečně přijde jeho velká chvíle 😎

📝 Plán vysílání duelů Prezident 2024: Předvolební diskuse:

➡️ v neděli 17. března 2024 ve 13:00 hodin. – Jan Kubiš vs. Krisztián Forró – moderuje Martin Prôčka

➡️ v pondělí 18. března 2024 v 17:00 hodin. – Štefan Harabin vs. Igor Matovič – moderuje Gabriela Kajtárová

➡️ v pondělí 18. března 2024 ve 20:30 hod., hlavní diskusní pořad – Peter Pellegrini vs. Ivan Korčok – moderuje Michal Kovačič

Všichni kandidáti obdrží stejné základní tematické okruhy, na jejichž základě bude probíhat diskuse s otázkami kladenými moderátorem nebo moderátorkou. Každý z kandidátů bude mít k dispozici stejný 20minutový časový prostor hlídaný časomírou, živě dostupnou divákům i kandidátům ve studiu, a na závěr diskuse možnost během jedné nepřerušované minuty samostatně prezentovat svůj volební program, resp. oslovit své voliče. zdroj
Volejte Majerského, ten & KDH podporují Korčoka.
„Registrovaná partnerství by společnost unesla, řekl prezidentský kandidát Ivan Korčok s tím, že by zákon o registrovaných partnerstvích pro páry stejného i opačného pohlaví podepsal. “Neunesli by ho podle mě někteří politici,” dodal. (rtvs)”

Od vás: Prievozská ulica Bratislava

zdroj

CHORÝ PRÁVNY ŠTÁT ÚNIE ⚖️

Únia vďaka intervencii našej novej vlády zrušila sankcie voči jedinému občanovi členského štátu únie – občanovi Slovenska – Jozefovi Hambálkovi.

Navyše, sankcie boli uložené na základe vyfabrikovaných “dôkazov” – postačili na to, a teraz sa podržte – úryvky z novinových článkov nejakých redaktorov. Také, aké hoc aj zajtra môže hocikto napísať aj o vás, alebo o hocikom.

To všetko bez akéhokoľvek práva na obhajobu. Bez práva na spravodlivý proces. Len tak zo dňa na deň vypnutím totalitného gombíka. Teda porovnateľne ako v najhoršej africkej diktatúre.

Toto robí s našimi občanmi únia, čo inak kade-tade píše nasladlé a pohoršené nóty o údajných porušeniach právneho štátu.

Tento človek mal zmrazený kompletne celý majetok. Nenávratne mu zlikvidovali podnikanie so stovkami zamestnancov. A napokon nik ani dodnes na ministerstve obrany nevie, na základe koho podania, boli tieto zdrvujúce sankcie voči občanovi členského štátu únie uložené.

NESTAČÍ RADOSŤ A NESTAČÍ OSPRAVEDLNENIE

Tu nestačí iba radosť z víťazstva zdravého rozumu, ku ktorému by mimochodom celkom určite nedošlo pri inom výsledku našich volieb.

Tu nestačí nejaké ospravedlnenie.

Nasledovať musí exemplárna satisfakcia, ktorá mu nielen nahradí všetky materiálne škody, ale aj v plnej miere všetku ujmu, ktorú tým v necivilizovanom prostredí “právneho štátu” Európskej únie utrpel. zdroj

Hoppaa!

  1. Dakujem a
  2. Cmuchanie sme podali dalej a pracujeme.. odkaz

add1- ALE – zaroven pozor, len cmuchame odkaz2 zdroj

🌾 Video na podporu českých zemědělců a proti zelenému šílenství se stalo virálním na sociálních sítích. Video zveřejnil bloger Vidlák. zdroj

ORBÁN V OSTROM PREJAVE VYZVAL NA VZBURU PROTI BRUSELU! Maďari dostali miesto mieru vojnu a miesto bezpečnosti kritiku právneho štátu! odkaz

🇦🇹 RAKOUSKO: Jak neutrální Rakousko skutečně je?

Poté, co americký transportér zablokoval dálnici A1, by možná bylo dobré znovu upozornit: Rakousko je dopravní trasou pro aktuální cvičení NATO. To je oznámeno zcela otevřeně a hrubě.

„Grand South“ se koná od 26. dubna do 18. května. Výsadkáři NATO jsou přepravováni přes Rakousko do Maďarska a Rumunska. zdroj

Polští farmáři chtějí znovu zablokovat nejdůležitější hraniční přechod do Německa. Nejen na 24 hodin jako minule, ale na tři a půl dne. zdroj

NOVINKA: “Uniklé” záběry ukazují, jak vědec společnosti Pfizer přiznává, že technologie mRNA ve vakcínách existuje už 50 let a že se o ní vědělo, že má vedlejší účinky, které neumožňují, aby prošla klinickými zkouškami.

  • Uniklé nahrávky obsahují rozhovor z 6. října 2021 s Kanwalem Gillem, hlavním vědeckým pracovníkem společnosti Pfizer, který diskutuje o etických důsledcích zavádění experimentálních posilovacích injekcí.

“Neměli jsme tušení, jak to bude vypadat. Vakcíny MRNA existují již 50 let, ale nic se nedostalo do klinických zkoušek, protože o MRNA bylo známo, že mají vedlejší účinky.”

“Pouze u Johnson Johnson se rychle zjistil nežádoucí účinek, že je tam sraženina, ta sraženina, která se děje u Johnson Johnson. Ale jinak jsou mRNA a LNP velmi záludné. Myslím, že stále ještě nevidíme mnoho podobných obrovských komplikací,” zdroj

🇷🇺 V ruských regionech začaly prezidentské volby. Volební místnosti budou otevřeny od 8.00 hodin. Poprvé budou volby trvat tři dny – 15., 16. a 17. března. zdroj

Animovaný seriál VELKÁ ŠESTKA. Synek mi přišel ukázat z Tiktoku ústřižek seriálu. Zastavil obrazovku a ptal se mě, jestli vidím něco zvláštního. Zírám na to, nevidím nic. Protože to nesleduju, nevím…. Tak mi to vysvětlil. Chlapec vlevo na obrázku má na tričku vlajku transgenderů a v ukázce ukazuje krabičku s asi vložkami (?) a říká: “Používám tyhle s křidélky.” Mít dneska malý dítě, tak mu pouštím jenom krtečka a to ještě jen některý díly, fakt že jo. zdroj

To je šialené🤯… Myšlienka, že obmedzenie spotreby prírodných potravín a konzumácia väčšieho množstva spracovaných potravín je riešením klimatických zmien, je smiešna… Nedávna analýza životného cyklu od White Oak Pastures ukázala, že regeneračné mäso je uhlíkovo NEGATÍVNE, zatiaľ čo rastlinné mäso je uhlíkovo POZITÍVNE…

Stovky tisíc rokov sa ľudia vyvíjali vďaka jedinečným živinám, ktoré sa nachádzajú výlučne v živočíšnych potravinách… Ak vám skutočne záleží na vašom zdraví a zdraví planéty, podpora regeneratívneho poľnohospodárstva je kľúčová…

Motto: Buďme bdělí

Mé velmi zvláštní sny mě přivedly k hodnocení a zamýšlení se nad děním v každodennosti posledních dnů. No a přišla jsem na to, že posledních pár dní jsou pro většinu lidí kolem mě řádně náročné. Pokusme se ten svět představit jako takovou pohádku, kde máme dobro a zlo. Jelikož pohádky asi přirozeně vycházejí ze života, pokusme se tedy připustit, že s našimi životy tyto dva principy budou „operovat“. A teď nemám na mysli zlo jako zlodějství, nenávist a jiné těžké věci. Podívejme se na obyčejné smutky, strachy, nejistoty, hněv, nerozhodnost, zoufalství či beznaděj. To jsou přežití, které každý den „vyzařujeme“ do okolí a tím jednoduše DOBROVOLNĚ podporujeme „temný princip“ a odvádíme životodárnou sílu a energii, kterou dostáváme shora na svůj radostný život – do kanálu a nevyužíváme ji k tomu, k čemu máme – k vlastnímu radost, na vlastní klid, jiným na pomoc či radost – ale v „radostné službě“!!!! Nikdy ne v obětování se na úkor sebe – neboť tehdy i když se to jeví jako světlý princip, ale je to temný princip. My jdu trpět, my se jdeme obětovat – my jsme sice „naučení – tak to má být, tak to je správné“ – je třeba trpět, obětovat…. nejlépe všude …., ale je to jen podpora temného principu a ne světla, i když se to může jevit opačně. Hodnotné a správné je jen to, co děláme v RADOSTNÉ SLUŽBĚ.

Teď nemám na mysli cestu života, pokud se chceme v něčem zlepšovat a měnit – když kráčíme za svými sny a cíli – tam je přirozené, že musíme ale hlavně v přirozenosti budeme „strádat, neboť něco měníme a to „bolí“ (my se v něčem novém „rodíme“), tam je nutné přinést oběť svou vlastní pro vyšší cíl, takže toto obětování s vysokým cílem a úmyslem nemám na mysli. Dotýkám se těch našich „naučených obět“, kdy se nakonec zotročujeme sami a sami se stáváme obětí situace, okolností a pod. Ale nezapomínejme, že často to je jen vlastním přičiněním – jen jsme si té „cesty do pekla“ nevšímali, neviděli jsme křižovatky, směrovníky, ani žádná upozornění. NEBYLI JSME DOSTATEČNĚ BDĚLÍ A VNÍMAVÍ. Jednoduše jsme brali to, co přišlo do cesty – bez hodnocení a vidění důsledků. A často, když se pak ocitneme na dně, jsme překvapeni kde jsme to, jak jsem se tady mohl/mohla ocitnout???. A hrabat se z těchto emočních nížin je řádně náročné.

Cesta až tam není rychlá, je to pomalé a cílené odvádění z pravé cesty, různými úskoky, lestmi, pastmi, které nám připraví temný princip. Ten má tendenci se „převlékat“ za světlo za pomoc za oběť, za dobrý skutek, za lítost (nikoli soucit, který je světlý) apod…

Tváří se že je světlo a je to tma, „oběť“ se strádáním skrytá za pomoc, nevázanost a lehkovážnost převlečená za radost, „bezproblémovost“ a odlehčení převlečená za mělkost postrádající hloubku (v konečném důsledku po určité době ta nesprávně zvolená bezproblémovost přinese problém problém a už jsme zamotaní…, nebyli jsme bdělí a „neviděli jsme dopředu důsledky“)

Takto pracuje temný princip a my dobrovolně nasloucháme a on nás tak pomaloučku pomaloučku odvádí tak kde potřebuje, no a my si to v tom spěchu každodennosti či obyčejnosti, a těch tisíc rozhodnutí, která musíme učinit ani nevšimneme. Až nakonec se ocitneme někde na dně – a klademe si otázku, jak se to mohlo stát???

Z vlastních přežití i těch lidí kolem mě musím konstatovat, že „temný princip“ pořádně „zvedl hlavu“ a „útočí“ – velmi chytře a velmi inteligentně se pokouší svádět ze silnice… Za poslední tři dny jsem to viděla u úplně všech lidí, kteří mi přišli do cesty, nenašel se ani jeden… I sama na sobě vidím, jaké „skryté myšlenky“ používá ke znejištění – k zastavení – k odvedení a pod.

Jak se to projevuje? Namlouvání typu: „nechoď tam, je to zbytečné“ „nepiš, neboť… „ „i tak Ti nic nepomůže“ „nač tam chodíš stejně…“ „neukončuj to, vždyť je to jednoduchý krásný život, co víc chceš?“ „i tak nedosáhneš toho co chceš, tak se spokoj s tím, co máš“ „nebuď si nikým a ničím jistý/á“ „to co chceš není možné – to se nedá“ „už nikdy….“ „ale vždyť…“

Ovládá a paralyzuje nás strachem – to je jeho nejúčinnější zbraň. Tehdy sedíme, dumáme, nejednáme, nehýbeme se a „kyneme“ zevnitř. Bolí nás žaludky, bolí nás duše, bolí nás …. a nakonec konstatujeme Já nevím…. a nejjednodušší je před tím „zutíkat“…. do práce, za zábavou…, ale i to pomůže jen na chvíli a co teprve???

Prosme o svou bdělost, ostražitost i uvědomění, abychom uměli rozlišovat úskoky „temna“ a rozhodovali se podle svého citu – svého nitra a ne pod vlivem myšlenek plných strachu, nejistoty či lehkovážnosti. Nebojme se dělat i chyby, neboť, jsme-li bdělí, ihned nám situace chybu ukáže a my se můžeme vrátit a chybu opravit. Jen to nenechávejme zajít daleko – neboť čím déle- tím těžší – zvyk, lítost, nerozhodnost, obviňování, neláska k sobě a pod. – to jsou pak důsledky.

Ovládá a paralyzuje nás strach, tak konečně shoďme břemena ze svých ramen. Osvoboďme se od tlaku, který je na nás vyvíjený a buďme vnitřně svobodní, dovolme si všechno, můžeme všechno, jen buďme ostražití a bdělí, ne ustrašení!!! A hlavně KONEJME!!!! (s vysokými a světlými cíli).

Vím, že je to těžké ale ne nemožné, tak se snažme, zkoumejme a buďme ve střehu ne ve strachu. Pokud jsme ve střehu jsme si jisti sebou i tím, kdo a co za námi podporujícím stojí a tak to má být…

Krásný den plný síly odhodlání a vzhůru do boje ….

NEDOVOLME aby nám vzal ani kousek radosti, ani kousek jistoty ani kousek víry, hlídejme a udržujme svůj vlastní oheň.

Tatiana

 

https://vitazstvosvetla.org/spravy-9/