⚰️ Hrál po boku Kiefera Sutherlanda ve filmu Designated Survivor a objevil se ve filmech jako X-Men. Nyní Adan Canto ve věku 42 let zemřel.

Hollywood truchlí nad ztrátou Adana Canta. Herec mexického původu zemřel 8. ledna ve věku pouhých 42 let v důsledku rakoviny. Americkému průmyslovému časopisu The Hollywood Reporter to mimo jiné potvrdila jeho agentka Jennifer Allenová. Adan Canto diagnózu a svůj boj s nemocí dříve nezveřejnil.

⚰️ “Wind of Change” (Vítr změn)

Dvacet let byl součástí jedné z nejúspěšnějších německých kapel. Nyní ve věku 61 let zemřel bývalý bubeník skupiny Scorpions James Kottak.

Skladba “Wind of Change” je považována za jeden z největších hitů, které napsali němečtí hudebníci, stala se neoficiální hymnou sjednocení Německa a hannoverskou skupinu Scorpions na začátku 90. let proslavila po celém světě.

James Kottak se na této rockové klasice podílel svými bicími 20 let. Americký hudebník se ke skupině kolem zpěváka Klause Meineho připojil v roce 1996 a zůstal jejím členem až do roku 2016.

🔴 Americký ministr obrany Lloyd Austin zveřejnil, že má rakovinu prostaty. Podle příslušné kliniky nedaleko hlavního města Washingtonu byla nemoc rozpoznána včas a prognóza vyléčení je “vynikající”. Kvůli komplikacím po operaci na konci prosince byl sedmdesátiletý Austin od začátku roku hospitalizován.

https://www.n-tv.de/politik/US-Verteidigungsminister-macht-Krebsleiden-oeffentlich-article24650149.html

📌📌📌 WIRES>]; [EPSTEIN] NAHRÁVKY

Steve Bannon čeká na zveřejnění několika videí s Epsteinem.

Podle nich EPSTEIN mluví o lidských hybridech a experimentech s lidskou DNA smíchanou se zvířecí DNA….. A tyto operace byly prováděny na jiném ostrově… Stejně jako ve filmu >Ostrov doktora Moreaua

Zpravodajské zdroje naznačují, že tyto operace souvisejí s výrobou lidských mutantů pro mimozemskou agendu CIA.

Ale také tyto experimenty s křížením lidské a zvířecí DNA byly/jsou určeny k vytvoření silnějšího ADRENOCHROMU

👉https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/104917

👉https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/56893

📌📌📌 Rozhovor s Katt Williamsem

“Více než 34 milionů zhlédnutí rozhovoru s Katt Williams, ve kterém hovoří o KABALU ovládajícím průmysl, včetně P Diddyho, který chce platit za sex, Harveyho Weinsteina, který chce poskytovat orální sex na veřejnosti, a proč jsou mocní černoši v zábavním průmyslu nuceni nosit v televizi a ve filmu šaty. Kvůli 34 milionům zhlédnutí Katt Williams se černošský zábavní průmysl a diváci začali zabývat satanistickým okultismem a ilumináty a několik muzikantů přichází se sexuálními obviněními proti ELITÁM a průmyslu. Do povědomí černošské komunity se dostala MASIVNÍ BOUŘE.

ZA SCÉNOU] ; Bílé Klobouky připravují scénu, která má zajistit, aby se černošští voliči rychle připojili k hnutí Velkého probuzení a postavili svou sílu za TRUMPA<

DOJDE K MASIVNÍMU ODHALENÍ KORUPCE MEZI ČERNOŠSKÝMI VŮDCI DNC, BLACK LIVES MATTER A ČERNOŠSKÉHO ZÁBAVNÍHO PRŮMYSLU NAPOJENÉHO NA EPSTEINA A PEDOFILNÍ SÍŤ A VE STEJNOU CHVÍLI BUDE ODHALENA KORUPCE VOLEBNÍCH SYSTÉMŮ V ČERNOŠSKÝCH KOMUNITÁCH.

Katt Williams prozradil, že herci z filmu Rychle a zběsile se přidali k iluminátům a souloží (Ludacris) s elitními producenty, aby se stali slavnými a byli zařazeni do série Rychle a zběsile, včetně Tyrese Gibsona, který si nedávno oblékl červené šaty symbolizující jeho spojení s ilumináty (CIA) /👁\ CABALE (Pokud to ještě nevíte: Dewayne The Rock Johnson má v této franšíze hlavní roli s vlastním spin-offem).

Katt Williams se konečně pustí do Kevina Harta za to, že je (/👁\\CIA) STVOŘENÝ, nosí oblečení a potvrzuje, že Kevina Harta nikdo z komiksového světa nezná a že byl schválně NASTAVEN.

Takže tady je to, co se skutečně děje: CAA, CIA (ILLUMINATI) záměrně NASTAVILA Kevina Harta, aby vládl černošské komunitě špičkovými filmy, a umístila ho stejně jako Dewaynea Johnsona společně do několika filmů.

Poslední 4 roky CIA v Pentagonu budovala THE ROCK Johnsona jako kandidáta na prezidenta (nedávno byl The Rock v Pentagonu).

– CIA záměrně umístila HARTA, aby se stal slavným, a zaplatila stovky milionů za vystoupení a publicitu.

– TEĎ chtějí, aby The Rock kandidoval na prezidenta, a Kevin Hart ho podpoří a využije svou fanouškovskou základnu, aby hlasovala pro Rocka.

– Oprah Winfreyová nabádá Dwayna Johnsona, aby kandidoval, a podpoří ho svým feministickým hnutím.

– Zbytek herců ze série Rychle a zběsile podpoří The Rocka a různé celebrity jako Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Ellen DeGeneres a další chtějí podpořit Dewaynea Johnsona v jeho kandidatuře na prezidenta.

Dráty>]; HLUBOKÝ STÁT sdělil Dewaynu Johnsonovi, že se prezidentem nestane! A musí svou kampaň a plnou podporu PODPOŘIT Nikki Haleyovou nebo Michelle OBAMOVOU. 👇

💥 Svatá prostoto! 💥

Katt Williams o Hollywoodu, který prodává své duše – je to KABAL – a o sexuálním nátlaku Harveyho Weinsteina na něj 🤯 

“Víte, co je práce číslo jedna někoho, kdo v Hollywoodu prodal svou duši? Je dělat, jako by se to nestalo…>

“Je to KABAL, je to konsorcium”

Pokusili se mě zrušit za to, že jsem mluvil o Harveym Weinsteinovi, než ta věc vyšla najevo… 

Ale on mi nabídl, že mi vykouří penis před všemi lidmi v mé agentuře….. Řekl jsem mu, že ne… 

“Jussie Smollett bude pumpovat dál, dokud neřekneš, že ti nevěříme.” 

Tohle jsou mocní lidé… Bojíte se?

“Tihle lidé nejsou mocní, satan nemůže vytvořit nic… jako požehnání pro své lidi” 🙌

MJTruth

👆 Generální ředitel židovské společnosti BLACKROCK Larry Fink a největší investiční společnost na světě podporují Nikki Haleyovou v prezidentských volbách a chtějí, aby ji podpořili i Obamovi/Johnsonovi.

Plánem Deep State je předstírat, že Demokratická strana a Republikánská strana jsou sjednoceny pod republikánskou kandidátkou Nikki Haleyovou RINO (“WEALTH”).

___

Již nyní však probíhají plány/operace na odhalení SATANSKÉHO hollywoodského filmového/televizního a hudebního průmyslu

A DĚJE SE TO JIŽ NYNÍ.

PANIKA V HOLLYWOODU, PROTOŽE BOUŘE OPERACÍ “VELKÉHO PROBUZENÍ” SE ŠÍŘÍ DO PRŮMYSLU A NARŮSTAJÍ DÍKY MASIVNÍM ODHALENÍM.

(EPSTEIN]

[Oprah]

[Ellen]

[Hanks] 

ETC….

Panika, protože Dewayne Johnson neví, co má dělat?

Ví, že se blíží 11. březen. ARREST WARS (nechce být zatažen do nadcházejícího zatýkání. Už teď se ví, že Trump pošle do ulic v Kalifornii, Oregonu atd. armádu a že operace 11.3. bude řídit TRUMP. Přesně tak, jak nyní informoval web Bílého domu).


🤔 Oprávněná otázka: “Kde je křik hnutí #Metoo, zatímco jsou zveřejněny všechny Epsteinovy dokumenty? – Proč nejsou žádná prohlášení údajných hvězd a hvězdiček?” My víme proč!!! 

Všechno vychází na světlo, všechno se odhaluje  🥳

🎥https://x.com/msfitpatriot/status/1744423368592605682?s=52&t=i7LFLVNqtDfnactOQ5ipNQ

🔴 Příslušníci armády ve službě v Davosu. Mnoho z nich se v pondělí vydalo do služby u příležitosti konání WEF. 

Začalo nasazení armády na ochranu výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu GR. Většina z až 5 000 příslušníků ozbrojených sil dorazila v pondělí. WEF začíná příští pondělí. Příslušníci ozbrojených sil jsou kvůli WEF nasazeni i ve zbytku Švýcarska, například k zajištění vzdušné suverenity, logistiky a podpory velení. Za nasazení armády odpovídají civilní orgány kantonu Graubünden. Armáda odpovídá za vzdušnou suverenitu. Letectvo posiluje leteckou policejní službu a provádí pozorovací lety ve prospěch kantonu Graubünden a letecké transporty osob chráněných mezinárodním právem. Letectvo úzce spolupracuje s partnery z Rakouska a Itálie na zajištění bezpečnosti vzdušného prostoru.

https://www.blick.ch/politik/einsatz-hat-begonnen-bis-5000-armeeangehoerige-ruecken-fuers-wef-ein-id19309128.html

💢 Nárůst frekvencí této dimenze je stále zřetelnější. 

Když se díváte na filmy, vidíte tak jasně, že všechno je falešné, a vidíte, jak se závoj “nadšení” zvedl. Stále více rozpoznáváme pravou identitu našich bližních “lidí”, zlo se svými kecy proniká stále méně, pravda proráží vší silou, lež se hroutí.

Vidíme, jak se lidé mění, dokonce se stávají “ošklivějšími”, věřím, že někteří nosí masky, protože si už nedokážou udržet svou podobu.  Mnozí už nemohou tyto frekvence snášet, odcházejí – tak či onak.

Vidíme oblohu a mraky, které nejsou skutečné, počasí, měsíc…. vše FALEŠNÉ se rozpouští, staletí zaslepování prostřednictvím MKUltra atd. ztrácí svůj účinek.

Jsme světlo

Jsme láska

Jsme pravda

Já jsem

(K.B.)

😷 Španělsko znovu zavádí povinné masky

Masky budou zřejmě od středy opět povinné ve všech španělských zdravotnických zařízeních kvůli nárůstu respiračních onemocnění, jako je chřipka a korona. povinnost nosit masky ve zdravotnictví byla ve Španělsku zrušena teprve v červenci 2023, ale nyní má být od středy opět zavedena.

https://www.tagesschau.de/ausland/europa/spanien-maskenpflicht-grippe-corona-100.html

🐸 Pokud je Trump vinen v trestných činech souvisejících s Epsteinovým ostrovem, proč ho všichni pedofilové a téměř všechny letušky Lolita Express nenávidí celou svou bytostí? Proč se všichni Trumpa tak bojí, když je jedním z nich? 

Jediné, co dává logický smysl, je to, že jim dovolil, aby si mysleli, že je jedním z nich, vyčkával, dokud si nezajistí moc, protože věděl, jak nebezpečná ta klika ve skutečnosti je, a když se stal 45. prezidentem, začalo jejich hroucení. Všichni do jednoho pedofilové začali pištět. Jestli si myslíte, že je to náhoda, tak opravdu nedáváte pozor.

(Pepe)

Video:

IMG_0999

🔹 Robin Williams věděl, jaký je Stephen Hawking úchyl.

Někdy si říkám, že byl jedním z hlavních lidí, kteří v Hollywoodu odhalili jeho kult. 

Vzpomínáte si, co řekl Q v dropu 19?

Kdo odhalil síť pedofilů v H woodu?

Na výše uvedené nemůžete odpovědět, ale po odhalení podrobností se budete smát.

Síť, která ovládá tento falešný narativ, jenž následně udržuje černý pop pod kontrolou, se rozpadá.

Ještě někoho zajímá, jestli byl Robin Williams bílý klobouk?

❌ Jak je uvedeno zde, koordinátor tunelů pod newyorskou synagogou Chabad Samuel Hydeberg se policii přiznal, že jsou využívány k únosům a obchodu s dětmi.

🤷‍♀️ O tunelu ani slovo! 

🔻 PROHLÁŠENÍ CENTRA CHABAD-LUBAVIČ

Společenství Chabad-Lubavič je zděšeno vandalským činem skupiny mladých agitátorů, kteří v pondělí večer poničili synagogu pod sídlem Chabadu na adrese 770 Eastern Parkway.

Tyto ohavné činy budou vyšetřeny a posvátnost synagogy bude obnovena. Děkujeme newyorské policii za její profesionalitu a empatii.

Jsme vděčni za projevy soustrasti a za podporu našich institucí Chabad-Lubavič po celém světě.

Rabín Jehuda Krinsky

Předseda

⚫️ Spoluzakladatel společnosti Google Sergey Brin trávil dovolenou se svou bývalou ženou na “pedofilním ostrově” Jeffreyho Epsteina, jak vyplývá z další série soudních dokumentů, které byly v pondělí zveřejněny.

Epsteinova obviněná Sarah Ransomeová v sérii e-mailů novinářce Maureen Callahanové, tehdejší sloupkařce listu Post, z roku 2016 uvedla, že se s Brinem a jeho tehdejší snoubenkou Anne Wojcickiovou setkala na soukromém ostrově zesnulého finančníka.

“Setkala jsem se s dvojicí, když na jeden den navštívili ostrov, protože Sergej chtěl vyzkoušet své nové kitesurfingové vybavení, protože právě začal surfovat a velmi rád by si s námi děvčaty vyzkoušel své nové vybavení,” pokračovala.

https://nypost.com/2024/01/08/news/google-co-founder-sergey-brin-and-ex-wife-visited-epsteins-pedophile-island-new-docs/?utm_campaign=nypost&utm_medium=social&utm_source=twitter

🇨🇭 31.12.2023  Kindlifresserbrunnen (švýcarský německý výraz pro “fontánu, která pojídá děti”) ve švýcarském Bernu byla potřísněna červenou barvou a stala se “k nepoznání”. 👏

Satanistická pedofilní socha stojí od roku 1545 a původně ji vytvořil švýcarský renesanční sochař Hans Gieng.

𝗧𝗵𝗲 𝗙𝗶𝗻𝗮𝗹 𝗕𝗮𝘁𝘁𝗹𝗲 𝗼𝗳 𝟮𝟬𝟮𝟰

17 nových dokumentů Jeffreyho Epsteina.

Rozhovor Dr. Fauciho se zákonodárci týkající se reakce USA na Covid.

Ministr obrany Lloyd Austin stále nezvěstný v akci.

Mike Pence hájí FBI za vnitřní vyšetřování z 6. ledna.

Společnost Blackrock propustí 600 zaměstnanců.

Analytik JP Morgan předpovídá Spojeným státům v roce 2024 výpadek proudu.

Analytik JP Morgan předpovídá, že Joe Biden odstoupí ze zdravotních důvodů.

Předseda Comer vydává rezoluci o pohrdání Kongresem Hunterem Bidenem.

Zvěsti o odpovědnosti CIA za útoky DEW na havajském ostrově Maui.

👇

👆 Francouzská premiérka Elisabeth Borneová podává demisi.

Jeffrey Epstein podle nových Epsteinových dokumentů tajně nahrával sexuální nahrávky prince Andrewa, Richarda Bransona a Billa Clintona.

Zemědělci v Německu bojují proti programu Světového ekonomického fóra v zemi. 

Michelle Obamová je “vyděšená z toho, co by se mohlo stát v příštích volbách”.

Epsteinovy soudní dokumenty odhalují svědectví, podle něhož Hillary Clintonová poslala své nohsledy, aby zastrašili Epsteinovu oběť.

Španělsko opět navrhlo celostátní povinnost nosit v nemocnicích a na klinikách roušky.

Pod synagogami v New Yorku objeveny podzemní tunely.

🔴 Hospodářsky strádající Kuba oznámila, že od února zvýší ceny benzínu a nafty o více než 400 %. Vláda státu jedné strany v pondělí místního času oznámila, že od března zvýší také ceny zkapalněného plynu a elektřiny pro domácnosti s vysokou spotřebou.

Cílem tohoto kroku je stimulovat ekonomiku, napravit “deformace” a zajistit dodávky pohonných hmot a elektřiny, jak ve státní televizi vysvětlili ministr financí Vladimir Regueiro a ministr energetiky Vicente de la O Levy.

https://www.t-online.de/finanzen/aktuelles/wirtschaft/id_100316900/kuba-wirtschaftskrise-regierung-erhoeht-kraftstoffpreise-drastisch.html

⚫️ Epstein popáté 🔥

Ve středu byly zveřejněny soudní dokumenty týkající se spolupracovníků sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina.

Odtajněné dokumenty mají celkem téměř 950 stran a jsou v nich uvedeny osoby včetně prince Andrewa a Billa Clintona.

Všechny stránky si můžete přečíst na adrese 👇

https://www.theguardian.com/us-news/2024/jan/03/jeffrey-epstein-documents-list-pdf
📌📌📌 Vojenské WIRES/CABLES>]; Rusové, Němci a Italové sdílejí stejné informace o tom, že NATO, USA a CIA plánují akci pod falešnou vlajkou v ČERNÉM MOŘI NEBO ve STŘEDOZEMNÍM MOŘI a [jejich] plánem je potopit americkou námořní loď, zabít vlastní americké vojáky a obvinit z útoků Rusko nebo muslimské národy. Tato FALEŠNÁ VLAJKA má za cíl ZAČÍT 3. SVĚTOVOU VÁLKU A VEDE K JADROVÝM ÚČINKŮM.

BÍLÉ KLOBOUKY v současnosti aktivizovaly média v USA, Evropě a Rusku, aby zveřejnila tyto plánované FALEŠNÉ VLAJKY (FALSE FLAG OPS) ze strany Deep State.

Očekáváme, že Tucker Carlson, Musk, X, ruská média a média Bílých klobouků v EU a několik konzervativních zpravodajských kanálů po celém světě zveřejní zprávu o plánování NATO ohledně těchto operací FALSE FLAG.

Pamatujte, světoví vlastenci, Deep State hraje své poslední karty.

>Zastavení amerických voleb 

>Vyvolat občanskou válku

>Vyvolání 3. světové války

>Další PANDEMIE (VIRUS)

>Invaze mimozemšťanů

>Kybernetické útoky a výpadky proudu 

>ŘÍZENÝ EMP ÚTOK a obviňování Slunce z masivních výpadků proudu

Čím více se blížíme k PRAVDĚ a odhalení.

Čím blíže jsme k PRAVDĚ, tím neskutečnější se vše stává (zejména pro ospalce a normální lidi).

Pravda je tak neuvěřitelná, že diskredituje sama sebe. A CIA to ví.

Sdílejte tyto informace o plánované operaci NATO a USA FALSE FLAG, jejímž cílem je potopit americkou loď a obvinit z toho RUSKO s cílem vytvořit událost podobnou 911 a lživě podnítit Američany k válce.

Čím více informací se dostane na veřejnost, tím je pravděpodobnější, že Deep State zabrání FALSE FLAG a operace zruší.

📌📌📌 ČERNÝ EPSTEINŮV SEZNAM

ZA SCÉNOU>]; Bílé klobouky iniciovaly ROZVOJ černé satanistické ELITNÍ iluminátské průmyslové SÁGY, která bude napojena na EPSTEINOVY A CIA [DS] obchodníky a operace.

Byl jsem první, kdo vám loni řekl, že tyto operace přicházejí, a také jsem vám na začátku roku řekl, že vám také sdělím celý průmysl kontroly CIA a jak se černý hudební průmysl dostane do mocného hnutí odhalení Velkého probuzení, které odhalí [DS] CABAL CIA operace v černém zábavním průmyslu a nakonec se spojí s Epsteinem, JP Morgan BLACKROCK atd!

Nuže, ten čas nadešel 🔥.

EPSTEINOVA ČERNÁ LISTINA

(Způsob, jak černá komunita a zábavní průmysl pomocí tohoto citátu odhalí černou ELITU zábavního průmyslu spojenou s korupcí, pedofilií, sexuálním kruhem, vydíráním a vyděračským kruhem v rámci tohoto průmyslu)

V současné době právě Katt Williams dobyl internet za odhalení tohoto průmyslu.

V černošských a afroamerických výborech a v průmyslu propuká obrovský hněv, protože VELCÍ umělci, hudebníci a herci odhalují TEMNÝ systém zábavy, který je napojen na řízený systém DEEP STATE a AGENDY.

ZA SCÉNOU>]; JOE ROGAN Mluví s DAVEM CHAPPELLEM A Mluví o tom, že udělají pořad o satanistickém zábavním průmyslu (A může se stát, že Chappelle na konci léta skončí s kampaní pro Trumpa a zároveň odhalí Epsteinovu ságu, která vybuchne).

💥

NA ⏰

Kdo podle vás řídí tyto operace v zákulisí 😉?

Jak jsem věděl, že se všechny tyhle UDÁLOSTI stanou?

Máš víc, než si myslíš.

📌📌📌 Co je toBuck-breaking?

>Buck-breaking se používal proti mužským otrokům, kteří byli považováni za vzpurné. Otrokář donutil zotročeného muže, aby si spustil kalhoty a ohnul se přes pařez, čímž zajistil, že jeho hýždě budou vystrčeny do vzduchu. Otrok byl poté přísně zbičován. To ho oslabilo natolik, že se při následném znásilnění již nemohl bránit. Bílý majitel otroka poté několikrát znásilnil.

Tato forma trestu byla o to horší, že se odehrávala před zraky všech ostatních zotročených lidí, včetně otrokovy rodiny a přátel. Kromě sexuálního znásilnění byl otrok také veřejně ponižován. Tento veřejný trest měl zastrašit ostatní otroky a zabránit tak další vzpouře.

Zotročení muži, kteří se stali obětí tohoto ohavného trestu, často utíkali z plantáží nebo se zabili, protože se nedokázali vyrovnat s ponížením, které utrpěli. Často pro ně bylo příliš obtížné znovu se začlenit do společnosti, která se musela dívat na jejich vykastrování před očima jejich manželek, dětí a přátel.

Trestání znásilnění se mezi otrokáři rozšířilo. Bílí muži mohli cestovat od plantáže k plantáži a znásilňovat otroky-muže (vyvinula se forma sexuálního znásilnění). Tyto sexuální farmy umožňovaly několika otrokářům hromadně znásilňovat mužské otroky jako trest za domnělé špatné chování, kterého se dopustili.

Obliba této praktiky vedla ke vzniku kruhů sexuálního mučení a obchodování se sexem mezi otrokáři. Afričtí muži byli nuceni k vzájemnému sexu, zatímco bílí otrokáři přihlíželi sexuální zábavě, která někdy zahrnovala i sexuálně-mučednická představení (snuff sex murders). 

Za institucí otroctví, obchodováním s černochy a krutým znásilňováním otroků-mužů a sexuálními show (sexuálními kruhy) stála Demokratická strana. 

Prohnuté kalhoty mužských otroků odhalující jejich hýždě symbolicky znamenaly, že byli znásilněni a jsou součástí obchodu s bílým sexem a násilí při Buck Breaking:

Elity v Hollywoodu a hudebním zábavním průmyslu dodnes provozují buck breaking mezi černošskými afroamerickými umělci a používají buck breaking jako formu kontroly nad vedoucími představiteli černošské zábavní komunity.

Proto jsou černošští herci na nejvyšších pozicích ve filmu a televizi nuceni nosit šaty a uznávat nadřazenost elit, které ovládají zábavní průmysl. Zároveň jsou hudebníci od New Yorku po Kalifornii nuceni k sexuálním rituálům, sexuálnímu vydírání a agendám, které posilují elity ovládající hudební průmysl.

Na nejvyšších úrovních zkorumpovaného vládního systému a v americké zpravodajské komunitě je dobře známo, že elity ve Spojených státech i v zahraničí jsou silně zapojeny do globálního obchodu se sexem a lidmi/dětmi a téměř kompletně ovládají zábavní průmysl prostřednictvím sexuálních operací, vydírání a vyděračských kruhů.”

Dnes, ZA SCÉNOU]; VOJENSKÉ OPERACE BÍLÝCH KLOBOUKŮ ODHALUJÍ TEMNÝ, SATANSKÝ KULT TVÁŘE, FILMU A HUDEBNÍHO PRŮMYSLU V HOLLYWOODU A JEHO VZTAHY K CELOSVĚTOVÝM KRUHŮM OBCHODUJÍCÍM SE SEXEM, SPOJENÝM S TAJNÝMI AGENTURAMI HLUBOKÉHO STÁTU, ELITAMI A BANKOVNÍMI SYSTÉMY.

NCSWIC 

🔥

🔻 Politico útočí na lidi, kteří chtějí chránit děti před elitami obchodování s dětmi.

Co vám to o nich říká?

🔴 Nejprve byli na recepci pro prezidenta Dudu, poté následovala policejní operace. Dva členové bývalé vládní strany PiS byli zatčeni.

Policie v Polsku zatkla dva pravomocně odsouzené členy svržené národně-konzervativní vládní strany PiS, kteří předtím hledali ochranu v prezidentském paláci.

https://www.t-online.de/nachrichten/ausland/id_100317450/polen-pis-politiker-wegen-amtsmissbrauch-festgenommen.html

 

Zdroj: