Pokud chcete přestat dojídat vánoční cukroví, ale nevíte, jak přestat, stačí se podívat na německého „umělce“ úchyla Haralda Glöcklera, který namaloval obraz podle sochy Michelangela Buonarrotiho Truchlící Kristus. Pannu Marii zobrazil jako transvestitu a Krista s tetováním. Již ze samotného umělce vám bude „šoufl“.

Video zachycuje slavnostní otevření.

Cindy McCainová a její manžel o Epsteinovi a obchodování elit s lidmi věděli, ale nikomu o tom neřekla a nic neudělala. Tomu se říká spoluvina. Řekla médiím, že Trumpova hraniční zeď nepomůže. A že žije v Disneylandu. Zajímavá věta vzhledem k tomu, co víme o společnosti Disney a její blízkosti k Epsteinovi. Nejen to, ale věděli jste, že pes Johna McCaina zemřel při nešťastné nehodě, při níž se krátce po McCainově smrti utopil? Co je to za komunitu? Dokážete si představit, co se vlastně dělo v zákulisí?

Ve středu večer newyorský soudce zveřejnil více než 900 stran nově odtajněných dokumentů souvisejících se žalobou podanou proti Ghislaine Maxwellové, milence miliardáře Jeffreyho Epsteina a na dvacet let za mřížemi odsouzené sexuální delikventce.

Další dokument cituje Alfreda Rodrigueze, Epsteinova majordoma, podle něhož princ Andrew do Epsteinovy rezidence telefonoval zhruba jednou týdně. Časový rámec těchto telefonátů neupřesnil. Nejoblíbenější potomek královny Alžběty II., jenž kvůli vztahu s Epsteinem a údajnému podílu na sexuálním zneužívání přišel o královské tituly, jakékoli pochybení popírá.

V samostatném nezveřejněném dokumentu si Rodriguez vzpomněl, že pan Trump občas volal do Epsteinova domu, ale dodal, že exprezidenta v nemovitosti nikdy neviděl.

Trump se od Epsteina distancoval, přestože je v 90. letech pojilo přátelství, a prohlásil, že není jeho fanouškem.

Sjobergová, která žalovala Epsteina, prohlásila, že jí Epstein jednou řekl, Clinton „je má rád mladé, přičemž měl na mysli dívky“. V nezveřejněné výpovědi Sjobergová uvedla, že věděla, že Epstein „měl co do činění“ s bývalým prezidentem.

Sjobergová také vypověděla, že Copperfield předváděl triky v Epsteinově domě a že ho považovala za „přítele Jeffreyho Epsteina“. Neobvinila ho však z žádného protiprávního jednání.

Jenže s Epsteinem to není tak jednoduché, jak se může zdát. Epstein sebevraždu ve vězení určitě nespáchal. Teď je otázkou, zda patřil k Bílým kloboukům od počátku nebo se vykoupil nedávno.

=====

V německé televizi ZDF odvysílali pravdu o politicích a obětování dětí Molochovi. Pod výhrůžkami fyzické likvidace zaměstanců TV ZDF, pokud neodstraní do dvou hodin tento dokument o sektách a luciferské sektě Bohemiangrowe, zůstal celý pořad jenom na Klar TV a to v několika jazycích. Je tam i s českým dabigem.

Odkaz na německou verzi ZDE.

Odkaz na kratší českou verzi ZDE.

=====

Rektor Vysoké školy ekonomické Petr Dvořák, který usiloval o odvolání Miroslava Ševčíka z postu děkana Národohospodářské fakulty VŠE, má podle všeho sám máslo na hlavě. V letech 2004 až 2008 byl předsedou dozorčí rady kontroverzní firmy Key Investments, která stála za vytunelováním veřejných rozpočtů mnoha pražských městských částí.

Psal o tom deník Naše Praha.

=====

Fialenko dříve řekl i pravdu. Buď svým slovům opravdu věřil nebo to říkal, protože musel stejně jako v dnešní době.

=====

Dokonce i česká mediální žumpa obbčas napíše pravdu.

Vím, že střelba na FF UK v Praze není úplně aktuální, ale každému, kdo o tom jen trochu přemýšlí, musí být zřejmé, že na této věci nesedí hodně věcí. Buď šlo o MK-Ultra ovládání mysli nebo o Psy-Op (psychologickou operaci) tajných služeb. Je zde kolem toho tolik otazníků, až to hezké není.

A zde fotka, která je hodně zajímavá.

=====

Rakušák, předseda cenzorů v ČR, by mohl takto skončit, za to, co předvádí…

=====

Je to smutné výročí. 110 let drancování ze strany Federálního rezervního systému. Ovšem tomu je konec.

=====

=====

=====

Země Evropské unie kvůli vysoké poptávce urychlily čerpání plynu ze zásobníků na Ukrajině. Informoval o tom 2. ledna deník Financial Times.

=====

Ukrajinský prezident Zelenskyj může být sesazen a zastřelen na rozkaz vrchního velitele AFU Valerije Zálužného, uvedl bývalý důstojník americké vojenské rozvědky Scott Ritter v rozhovoru s novinářem Dannym Haifonem.

Zelňačka dojel k SHAEF, aby věděl, co ho čeká.

=====

Opravdu jste si mysleli, že celému světu řekneme, jak projít skrz 3D vrstvu, která vás drží v poutech k přechodu do 4D? Rozhodně ne, každý je otráven jedem. Volba vědět … je na vás. Nechte svět za sebou.
– Strážci brány.

https://tadesco.org/zpravy-dne-5-1-2024/

Vedení Univerzity Karlovy stojí u zapáleného ohně na Náměstí J. Palacha dne 4.1.2024. Novináři uvádí, že dotyční tam byli v rámci piety za oběti střelby na Filozofické fakultě UK, ale všimněte si znamení rukama (dnes ho dělá už málokdo z dotyčných uctívačů Satana „kopajících“ za temnou stranu) – viz foto.

Je tam rektorka UK Milena Králíčková, uprostřed děkanka FF UK Eva Lehečková  a kdo je právě ten třetí, netuším…  Obě dotyčné byly jmenované do funkce v r. 2022.
https://ctrlv.cz/yDLk
https://www.blesk.cz/galerie/zpravy-krimi/1292034/dojemne-posledni-rozlouceni-s-obeti-strelce-z-fakulty-sbohem-dalo-anetce-20-plne-divadlo?foto=34

Dánská královna Margrethe II., travestita, který vládl 52 let, nečekaně oznámil svou abdikaci živě v televizi během svého novoročního projevu‌‌.
Všichni králové,
všichni prezidenti,
všichni policisté,
všichni právníci,
všichni politici atd. musí opustit své kanceláře…

Zákony Gesara.
Přichází nová éra.
https://t.me/marioamenti/89856
Jiná fotka dánské „královny“
https://t.me/absurdnisvet/65261
***** ****
https://t.me/ceskadomobrana/80283