Veci sa v dnešnej dobe rýchlo menia a napriek tomu, že sa nachádzame na nízkej obežnej dráhe Zeme, niektorí z vás to možno očakávali.

Nenavštívili ste náhodou webovú stránku Human Meat Project? https://humanmeatproject.com

Možno to pár ľudí prebudí. Samozrejme, že museli spojiť „klimatické zmeny“ so sebeckým zločinom, ktorým je príliš veľa ľudí na planéte. Obviňujú a zahanbujú ľudí, ale to odbočujem.

Vo filmoch a televíznych programoch sa nás snažili varovať pred mnohými vecami, ale väčšinou sme to brali ako zábavu, však? Teraz počúvame, že všetko od Star Treku až po Simpsonovcov obsahovalo dostatok pravdy. Možno je to prikrášlené pre – s odpustením – ľudskú spotrebu, ale vo všeobecnosti to odhaľuje realitu a my to musíme brať do úvahy.

Väčšina z nás neverí odporným tvrdeniam o kanibalizme, keď ich počujeme prvýkrát, takže… vytrváme. Ľudstvo sa s tým musí zmieriť ako so súčasťou „BOLESTI“ Q predpovedal. zdroj

 

Elon Musk ? napsal v květnu na Twitter ? „Jestli zemřu za záhadných okolností, bylo fajn tě znát.“

To, co teď sledujeme a probíhá, je největší vojenská puma ve válce proti Deep state, a na tohle, mimo jiné, celou dobu „čekáme“.
Elon Musk je teď nepřítel No.1 a jak nepochybuju od jara, bude klíčem armády k definitivním tečkám proti DS. TWITTER pohřbí „Bidena“ a odhalí politiku Deep state. Navíc přinese důkazy k tribunálům /proto bylo potřeba stávající zaměstnance vyházet, zamknout jim kanceláře/. STARLINK pohřbí nacisty a odhalí Ukrajinu. Navíc přinese důkazy k tribunálům.
…..a je toho kolem Muska daleko víc?.

Deep state bude pohřbívat „ELON MUSK“ /symbolicky, „nejbohatší“ člověk /“člověk“/ na světě/ ?Takhle to armáda připravila a je to dokonalost.

A tak si myslím, že na ten jeho květnový TWEET ještě dojde a možná docela brzo.
Nechají ho na závěr války dočasně zemřít??
Já bych to tak udělal.

Celý ELON MUSK je xx let připravovaná vojenská operace. Není nejbohatší na světě, není majitelem Twitteru, Starlink je vojenská technologie, Starlink Ukrajina je vojenská operace, Twitter je roky připravovaná vojenská operace, Tesla se výrobně podílí na vojenské operaci, Space X je součástí vojenské operace, ….

MUSK a ZELENSKY jsou největší a nejdůležitější postavy celého osvobození a úspěchu války, oba jsou vojenská operace.

Včerejší data Twitter mimojiné potvrzují ten Bílý Klobouk na hlavě Jacka Dorseyho /CEO Twitter/.

Zároveň se teď potvrdilo, že informace od velikánů informační války, jako Benjamin Fulford nebo legenda UTSAVA??, nemají vůbec žádnou váhu a spousta skončí v koši.

„Normálně“ bych si nedovolil v téhle souvislosti snižovat práci dámy, mluvím o UTSAVA. Je to žena, nejspíš skvělá žena a tohle je válka. Dělá tu práci dobře a dlouho, ale každý má svý meze.
Já jsem se ke Q dostal tím, že jsem začal hledat PRAVDU a před pár lety jsem nevěděl, co to „Q-Anon“ je. Dnes vím, že Q-Anon není konspirační teorie, není ruská propaganda, a dokonce ani neexistuje /jakože QANON/, a není to žádný hnutí… Je jenom Q.

V informační válce je vítězstvím PRAVDA. Takže pokud „Q ikona“ UTSAVA, co by pro mnohé nejdůvěryhodnější zdroj, je od začátku mimo v tak důležitý otázce jako je Elon MUSK, přičemž je schopná tvrdit „dělám to šest let a vím nejvíc, vždycky jsem měla pravdu, tak mi to nikdo nerozporujte cca…“ /“jsem legenda „/, tam si prostě musím rejpnout a je mi jedno, do kterýho pohlaví. Fulford mele hovna a už mu toho dost nevychází, Utsava má placatou Zemi a MUSK je popravený Illuminát, Twitter je Trumpův atd…/mohlo by být, ale není/.

Tak jenom dejte pozor, jakým informacím a od koho dáváte jakou váhu.

BRAZÍLIE: Řadoví armádní důstojníci se obrátili na vrchní velení (obdoba sboru náčelníků štábů v USA) a požadovali, aby podnikli kroky na základě důkazů o zmanipulování voleb.

Od té doby zahájily operace proti polovojenským členům a členům kartelu, které jsou spojeny s Lulou, včetně členů venezuelských polovojenských jednotek.

??““Mainstreamoví zpravodajové – v těsném závěsu s demokratickými stratégy – spěchali na sociální média, aby pošpinili novináře Matta Taibbiho jako „ubohého“, „podvodníka“,.. když zveřejnil svou zprávu o politické cenzuře na Twitteru.

„Matt Taibbi…jaký smutný, hanebný pád,“ napsal sloupkař Daily Beast a přispěvatel New York Times Wajahat Ali . „Prodej svou duši za nejbohatšího bílého nacionalistu na Zemi.“

„Matt Taibbi vždy byl a stále zůstává podvodníkem,“ napsal McDermott . „Dělat PR pro nejbohatšího člověka na světě by nemělo být žádným překvapením.“

V pátek miliardář Elon Musk, který se minulý měsíc zavázal, že gigantu sociálních sítí přepracuje svobodu slova, když ho minulý měsíc koupil, zveřejnil přes Taibbi šokující sbírku interní korespondence dokazující, že zasvěcení demokraté se opřeli o cenzory Twitteru, aby potlačili zpravodajství The Post. Notebook Huntera Bidena před volbami v roce 2020. odkaz

Mohu vám slíbit toto: Každý zaměstnanec Twitteru, který se podílel na potlačení příběhu o notebooku Hunter Biden, bude mít příležitost přijít před Kongres a vysvětlit své činy americkému lidu,“ řekl Comer Fox News. odkaz

„“Nesmíme zapomínat, že obyčejný člověk o tom všem samozřejmě nic neví. O milionech falešných hlasovacích lístků v amerických volbách nic neví. O forenzních vyšetřováních v roce 2021, kde byly prokázány podvody s voliči, nic neví. Neví o dokumentu 2000 mezků, kde placení levicoví aktivisté házeli do urny stohy falešných hlasovacích lístků a byli při tom natočeni. Neví nic o hlasovacích zařízeních Dominion a jejich nelegálním softwaru používaném ke falšování hlasovacích lístků. Neví nic o stovkách tisíc konzervativních hlasů, které nebyly sečteny, a voličích, kterým nebylo umožněno volit. Stejně tak neví nic o souborech na Twitteru, které byly zveřejněny minulý týden. Průměrný Joe nic z toho neví, protože jeho kvalitní média mu to buď neřekla, nebo to označila za pravicovou konspirační teorii.
A tak samozřejmě průměrný občan také uvěří, že zlý Trump chce nyní přehlasovat ústavu Spojených států, protože mu to říkají stejná média. Dokud průměrný Joe nezačne otáčet hlavu, aby si uvědomil, že jeho kvalitní média mu lhala nejen o Trumpovi a volbách, ale o všech zásadních problémech posledních několika desetiletí. Můžeme to ještě zažít?““

Pokud si myslíte, že je to všechno náhoda – ještě jste neotevřeli oči

Brazílie: 6. prosince – Vojenské hnutí a nepotvrzené zprávy o aktivaci záložníků odkaz

Argentina: 7. prosince – Viceprezident Argentiny byl odsouzen za podvod odkaz

Peru: 7. prosince – Peruánský prezident sesadil dříve, než mohl rozpustit kongres odkaz

El Salvador – 3. prosince – 10 000 vojáků a vládních agentů obklíčilo hlavní město, aby šli po gangech, MS-13 atd. odkaz

⚖️?
Céline Dion (https://www.super.cz/celebrity/celine-dion/) (54) diagnostikovali tzv. Stiff Person Syndrome (SPS), vzácné neurologické onemocnění, které způsobuje ztuhlost svalů, neschopnost kontrolovat pohyby a mění pacienty v „lidské sochy“.

?? Předseda italské Poslanecké sněmovny Lorenzo Fontana:

„Chceme Evropu, kde je manželství otce a matky……Miminka musí být svěřena matce a otci, už nechceme slyšet žádné kecy!“

?? Místopředsedkyně Evropského parlamentu Eva Kailiová byla zatčena v souvislosti s vyšetřováním korupce.

Toto a další podobné věci, by se nikdy nestaly, kdyby se nic nedělo??

Twitter, volby ?? 2020.

Donald Trump zveřejnil Tweet o tom, že Ohio má 50 000 nesprávných hlasování v nepřítomnosti. Volby označil za „Zmanipulované“.

Komunikace Twitter?

Twitter cenzor 1: „Stačilo by k porušení zásad označení „zmanipulované volby“?

Twitter c. 2: „Pokud by bylo jeho výchozí tvrzení nepřesné, pak ano“.

Twitter c. 2: „Ale zdá se, že je to v pořádku“.
….a posílá odkaz na zprávu z médií, která potvrzuje Trumpa.

I tak se „podařilo“ pravdu i Trumpa umlčet, příspěvky cenzurovat a účet nakonec zablokovat. Za pravdu.

? NOVÉ soubory Twitteru zveřejněné v pátek ukazují interní diskusi a zákulisní kroky podniknuté k pozastavení účtu Donalda Trumpa na platformě od října 2020.

Online vlákno Twitter rozbor: odkaz

?? ??““Policie v Bruselu včera provedla 16 razií v rámci vyšetřování podezření z praní špinavých peněz a korupce, do kterého je zapojen Evropský parlament a nejmenovaná země Perského zálivu. Večer belgický list Le Soir napsal, že další zadrženou v tomto případě je místopředsedkyně EP, Řekyně Eva Kailiová. Policie ji nyní vyslýchá.

Belgická policie při zátahu zabavila počítačové vybavení, telefony a přibližně 600 000 eur (14,6 milionu Kč) v hotovosti. Prokuratura neuvedla jména zadržených, ale sdělila, že jeden z nich byl dříve poslancem Evropského parlamentu.

Podle prokuratury mluvíme o „vyplácení velkých finančních částek nebo nabízení velkých darů třetím stranám s významným politickým a/nebo strategickým postavením v Evropském parlamentu“.
Zatčeni byli zatím čtyři lidé.““ zdroj

 

To je najväčší význam súborov Twitteru. Povedal som to hneď, ako v piatok padol ôsmy Taibbiho tweet. Súbory dokazujú, že DNC boli dobrovoľne zapojení do sprisahania s cieľom zasahovať do federálnych volieb a ovplyvňovať ich.

Tým sa rok 2020 stal nelegitímnym, čím sa Biden stal nelegitímnym POTUS, čo znamená, že @realDonaldTrump je právoplatným hlavným veliteľom. A tiež robí z DNC domácich nepriateľov ústavy. Všetko nasvedčuje tomu, že dôjde k vojenskému zásahu. Čakáme.

Pepeho meme je jedna vec, ale to, na čo reaguje, je príbeh.

Televízia MSNBC obvinila Elona z „neprimeraného pozastavovania ľavicových účtov“.

A Elon reagoval neurčitým mémom Pepe, akoby chcel povedať:

„Twitter po celý čas neprimerane pozastavoval konzervatívcov, hlavne Anony“.

A vzhľadom na jeho predchádzajúce používanie mému Pepe a reči Anonov by sa dalo povedať, že Elon prejavuje svoju lojalitu Anonom, takmer „vyvesuje vlajku“, ak chcete, že sme ovládli Twitter.

Je toho veľa.

Chcem sa vrátiť na Twitter viac než ktorákoľvek bytosť na Zemi, ale to, že nás privedie PO súboroch Twitter, je geniálne.

Nech Elon všetkým ukáže účtenky, že Anony mali pravdu. Že sme boli neprávom terčom útoku prostredníctvom politického zbrojenia na Twitter zo strany FBI/DHS/DNC. Teraz máme vážnu platnosť.

Keď sa vrátime, bude to veľmi kontroverzné/propagované a nálepka „tabu“ aplikovaná na Anons vytvorila Streisandov efekt, vďaka ktorému sme sa stali populárnejšími.

Z Anonov sa stanú rockové hviezdy.

Sledujte.

Twitter mal tajný cenzorský tím známy ako „Site Integrity Policy, Policy Escalation Support“, kde výkonní pracovníci cenzurovali konzervatívcov z dôvodov mimo účtovníctva, ktoré nie sú uvedené vo verejnej politike.

Musíme to všetko vidieť. Všetky čierne zoznamy. Každý účet, ktorý bol preskúmaný SIP PES, kto bol pozastavený, dôvod pozastavenia atď.

Zaručene je na tom zozname moje meno spolu s množstvom Anonov.

Existovalo vládne sprisahanie s cieľom potlačiť dosah konzervatívcov a pravdy. Orwell mal pravdu.

Nové podrobnosti potvrdzujú, že výkonní pracovníci Twitteru zámerne manipulovali s trendmi a bránili rastu a dosahu konzervatívnych hlasov. Ide o formu vymývania mozgov.

Obmedzovaním posilňovania konzervatívnych hlasov a manipuláciou s tým, „čo je trendy“, sa skresľuje vnímanie verejného konsenzu/skupinového myslenia používateľov.

Vedenie Twitteru vedome psychologicky manipulovalo/vyplachovalo mozgy svojim približne 450 miliónom používateľov.

V koordinácii s DNC/FBI a na ich príkaz.

1984.

Priority Twitteru v oblasti moderovania by mali vystrašiť každú rozumnú bytosť na Zemi.

Nástroje špeciálne určené na moderovanie zneužívania detí sa nepoužívali na moderovanie CP a namiesto toho boli použité ako zbraň na zakrytie presných správ od konzervatívcov, najmä príbehu o laptope Hunter Biden.

Twitter nielenže lovil konzervatívne hlasy a kryl DNC, ale robil to na úkor kontroly skutočných problémov, ako je zneužívanie detí.

Títo ľudia sú chorí.

Chápem, že všetci sú rozzúrení. To, čo sa dozvedáme zo súborov na Twitteri, potvrdzuje sprisahanie Deep State s cieľom zvrátiť a ukradnúť voľby. To u mnohých z vás vyvoláva nervozitu a netrpezlivosť.

Pre tých, ktorí to tak cítia, je vaša frustrácia oprávnená, avšak skutočnosť, že sa o niečom z toho dozvedáme, znamená, že [oni] stratili kontrolu. Kontrolu majú pod kontrolou vlastenci.

Zo strategického hľadiska sa spravodlivosť ľahšie udeľuje PO zverejnení a prijatí.

Trpezlivosť. Najskôr získavame verejnú mienku. zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-10-12-2022/