Republikáni již před volbami do Kongresu slíbili, že se mimo jiné pustí do vyšetřování Fauciho zločinů. Po vyhraných volbách do Sněmovny reprezentantů tento slib také splnili. První jejich vyšetřování již odhalilo, že Fauci moc dobře věděl o umělém původu viru a on sám dokonce za jeho únik nese zodpovědnost.

Připomínám, že Fauci spolu s WHO byli těmi, kdo instruovali loutkové vlády, aby zaváděly nesmyslné drakonické restrikce a posléze aby lidem – třeba i pod výhružkami – vnucovaly experimentální genové látky. Konání Fauciho mělo tedy vliv nejen na USA, ale i na dění ve většině evropských kolonií.

Sněmovní republikáni v pondělí svolali zvláštní vyšetřovací výbor pro pandemii koronaviru, kde se zeptali vědců a federálních úředníků, včetně Anthonyho Fauciho, na původ zdravotní krize a reakci vlády na ni.

Následujících 7 bodů parafrázuje úterní úvodní kolo amerického poslance Jima Jordana (R-Ohio), ve kterém využil svého času k představení sedmi faktů, které Dr. Anthony Fauci znal  a – což bylo důležitější – co Fauci dělal a nedělal, když se o těchto faktech dozvěděl.

To nevěstí nic dobrého pro Fauciho a ty, kdo se podíleli na zakrývání původu viru.

 • Fauci věděl, že peníze amerických daňových poplatníků šly do EcoHealth Alliance a tyto peníze byly poté směrovány do Wuhanského virologického institutu (WIV) v Číně.
 • Fauci věděl, že aliance EcoHealth byla udělena výjimka ze zákazu výzkumu zisků z funkce.
 • Fauci věděl, že bezpečnostní standardy v laboratoři WIV v Číně chybí.
 • Fauci věděl, že EcoHealth Alliance neplní požadavky na podávání zpráv o grantech a nedodržuje smlouvu.
 • Fauci věděl, že v laboratoři WIV v Číně se skutečně provádí výzkum zisků z funkce.
 • Fauci věděl, že při schválení grantu EcoHealth Alliance nebyl dodržen standardní proces hodnocení P3CO mezi agenturami.
 • Fauci věděl, že virus  pochází z laboratoře, do které byly nality peníze amerických daňových poplatníků… přímo ve městě, kde se tato laboratoř nachází, propuká nemoc.

Důležité je, co udělal Fauci, když měl tuto informaci?

Co udělal Fauci s touto informací 1. února 2020?

Řekl prezidentovi USA, vrchnímu veliteli: „Hej, máme smrtící virus, který vypukl v Číně ve Wu-chanu, kam jsme poslali peníze amerických daňových poplatníků do nekódované laboratoře, která přináší zisky z funkce?“

Řekl to náčelníkovi štábu?

Řekl to svému šéfovi, bývalému ministru zdravotnictví Alexi Azarovi?

Řekl to dalším zodpovědným?

Ne, neřekl. 1. února 2020 ve 14 hodin zorganizoval konferenční hovor s  Francisem Collinsem a 11 virology z celého světa, kterým roky dával peníze amerických daňových poplatníků…

Před tímto rozhovorem virologové, včetně Kristiana Andersena, zmínili svůj názor, že virus vypadá jako umělý, virus nesouhlasí s evoluční teorií. V den konferenčního hovoru Andersen řekl: „Nevím, jak by to mohlo vzniknout v přírodě, ale bylo by to snadné udělat v laboratoři.“

Při tom konferenčním hovoru si ujasnili svůj příběh a o tři dny později ti samí lidé, kteří to řekli, přišli z laboratoře, změnili názor a říkali, že každý, kdo tomu, že věří, je blázen. Tehdy začali šířit lež o přirozeném původu viru. Lež, kterou velmi ráda šířila i prolhaná korporátní média.

V e-mailu od EcoHealth Alliance obdržel Fauci následující oznámení: „To je skvělé, jsme rádi, že jsme se dozvěděli, že naše pauza ve financování výzkumu přínosu funkce byla zrušena“…

V posledních letech nám Fauci řekl:

 • Nebyly to peníze z vašich daní.
 • Nebyl to upgrade funkcí.
 • Nebyla to laboratorní chyba.
 • Očkovaní nemohou dostat COVID-19.
 • Očkovaný nemůže virus přenést.
 • Proti tomuto viru neexistuje přirozená imunita.

Některým lidem, kteří nám měli poskytnout přesné informace, nemůžeme věřit, protože vše věděli to od začátku. A přesto lhali.

Když máte vládu, která vám neříká pravdu, musíte se ujistit, že tomu rozumíme, aby se to už neopakovalo.

Nejen, že nechceme, aby se opakoval další únik viru, ale také nechceme, aby nás vláda uváděla v omyl ohledně viru, který by se mohl objevit.

Od příštího měsíce se tím budeme zabývat. Zajistíme, aby země znala fakta tak, jak je měla znát už 1. února před třemi lety.

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda