Červená pilulka o falešné pandemii… “Je to virus tak smrtící, že se všichni musíte otestovat, zda ho máte? Je to tak vážná pandemie, že během ní nemocnice propouští statisíce zdravotních sester?  Je to vakcína tak účinná, že nefunguje, pokud ji všichni neberou ??? “… Laura Matsue

WWG1WGA – Jeden za všechny, všichni za jednoho.

Důvěřujte plánu.

Judy Poznámka: Podle zasvěcených osob resetujících globální měnu, v so. 16. října se peníze z Dubaje 1 a Dubaje 2 staly likvidními a dluhopisy byly vyplaceny, aby GCR mohla pokračovat. V pondělí 18. října se Německé dluhopisy a Žluté dračí dluhopisy pravděpodobně zlikvidovaly a rozsvítily zelenou pro 26 hlavních účtů, aby uvolnily prostředky Paymasters. Obecná veřejná úroveň 5 bude následovat zhruba za tři dny, tedy přibližně ve středu. 20. října Přesné načasování nebylo známé pro oznámení úrovně 4B k nastavení schůzek s odkupem/výměnou.


Obnovená republika:
Generál Flynn popsal vývoj Illuminatů – ovládaného hlubokého státu neboli Cabalu-od vojenskoprůmyslového komplexu 50. let až po současný dozorový stát, který se nikomu nezodpovídal.
https://rumble.com/vnmp3d-general-michael-flynn-latest-interview-with-tucker-carlson-framing-michael-.html

A. Shrnutí z úterý 19. října:  Aktualizace „Jsme ve válce“: Zdá prokazatelné se, že Cabal používá CV-19 a očkování proti Covid jako biologické zbraně k plnění své agendy depopulace pro nový světový řád.

Hluboký stát měl kontrolu nad americkým dolarem a daňovými poplatníky od počátku IRS a Federálního rezervního systému na počátku 20. století. Tato společnost ovládaná Illuminaty vyčerpala všechny peníze tam, kde existoval fiat dolar od „hypoteční krize“ v roce 2008, kdy nebyli schopni zaplatit ani úroky splatné za jejich původní půjčku zlata od čínských starších.

Od úsvitu 17. října 2021 Deep State čelí bankrotu, který byl dokončen. Nyní se Cabala pokouší zachránit si krk aktivací nového měnového systému, který nikdo nechce, prostřednictvím digitální měny (bitcoinu), která nemá žádnou skutečnou podporu, a spuštěním CV-19 Plandemií k ovládání lidstva

Globální obnova měny

Mezitím se zálohou zlata čínských starších existuje 209 zemí světa, které zavádí Globální reset měny krytý zlatem/aktivy, aby vrátily finance zpět lidem.

Od pondělí. 25. října budou světové akciové trhy (ve vlastnictví Cabaly) nastaveny na krach. Evergrande, čínský zadlužený obrovský realitní developer, má dluh 300 miliard dolarů a zmeškal řadu plateb za dluhopisy-oficiálně bude ve výchozím nastavení, pokud se společnost nevyrovná po 30denní lhůtě pro zmeškanou platbu závazku, která byla splatná 23. září. Evergrande byla nastavena tak, aby formálně vstoupila do výchozího stavu 23. října, kdy skončí období odkladu pro její první zmeškanou platbu dluhopisů.

Kvůli negativnímu vlivu na světovou ekonomiku byl bitcoin čínské komunistické strany, který má 0 podpory, zničen v rámci globální vojenské operace Aliance.


Zločiny proti lidskosti

Norimberský proces 2 (vojenské tribunály o globálních a politických elitách Cabaly) již začaly v pěti nebo šesti zemích …

CV-19 je v lékařské příručce označován jako běžná chřipka. CV-19 byla člověkem způsobená infekce vynalezená v laboratoři Wuhan Lab čínské komunistické strany v souvislosti s Cabalou. Rádiová show Hal Turner-Jak pan Rothschild požádal o patent na testovací metodu COVID-19 v roce 2015, když „COVID-19“ neexistoval?

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/how-did-mr-rothschild-apply-for-a-covid-19-test-method-patent-in-2015-when-covid-19-didn-t-exist

CV-19 Plandemie byl používán k vytváření nedostatku potravin, pohonných hmot a zboží po celém světě. Náměstek ministra financí USA varuje všechny Američany, že nedostatek bude pokračovat, dokud nebude KAŽDÝ postižen – probuzen. Zástupce ministra financí USA varuje všechny Američany, že nedostatek bude pokračovat, dokud nebude KAŽDÝ probuzen – RT USA News

Nejnovější údaje z britských zpráv o sledování očkování PHE naznačují, že lidé, kteří byli „plně očkováni“ proti koronaviru Wuhan (Covid-19), ztrácejí zhruba pět procent svého imunitního systému týdně. “Pokud to bude takto pokračovat, 30-50letí lidé budou mít 100% degradaci imunitního systému, nulovou virovou obranu do Vánoc a všichni dvojnásobně očkovaní lidé starší 30 let ztratí svůj imunitní systém do března příštího roku.”

Očkování proti Covid zabíjí lidi

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/fda-hearing-doctors-experts-testify-government-data-demonstrates-covid-shots-dangerous-may-kill-save-video/

Po očkování proti Covidu byla u těhotných žen 80% pravděpodobnost ztráty plodu. Očkovaní vykazovali časté krevní sraženiny vedoucí k infarktu.

Očkovaní měli 27krát vyšší pravděpodobnost nákazy Covidem než lidé s přirozenou imunitou.

Očkování nefungovalo: Míra infekce mezi očkovanými překročila neočkované. Další zprávy ukázaly, že očkování nezabránilo infekci CV-19 a dokonce zvýšilo šance na onemocnění takzvaného „viru“ Covid.

Vědci našli nové živé organismy nacházející se u očkovaných. Otrava zářením měla stejné příznaky jako vedlejší účinky očkování proti Covid. Oxid grafenu extrémně posílil elektromagnetické frekvence v celém těle, což způsobuje nežádoucí reakce, infarkty a neurologické poruchy.

 

Prof. -Bhakdi, -MD: d

https://odysee.com/@LongXXvids:c/Proof-that-puts-an-end-to-the-Sars-CoV-2-Narrative—-Professor-Sucharit-Bhakdi,-M.D.:d

Ti, kteří prodělali očkování CV-19, chtějí být vyšetřeni a prozkoumáni: (VIDEO) „Chceme být vyšetřeni“-prosba očkovaných lidí očkováných proti COVID-19, kteří trpí vedlejšími účinky | ČÁST 3: Svět COVID

https://thecovidworld.com/we-want-to-be-heard-a-plea-by-covid-19-vaccinated-people-who-are-suffering-from-side-effects-part-3/
https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/epidemic-vaccinated-latest-uk-data-shows-rate-infection-among-vaxxed-exceeds-unvaxxed-every-age-group-30/

Liberty Counsel podal hromadnou žalobu na Bidenovu administrativu jménem členů pěti poboček armády s cílem zastavit federální očkovací mandát.
https://lc.org/newsroom/details/101521-military-federal-employees-and-civilian-contractors-sue-biden

HISTORIE déjà vu: Pitvy po válce prokázaly, že chřipka v roce 1918 NENÍ vůbec „pandemie“. Bylo to způsobeno náhodnými dávkami experimentální „vakcíny proti bakteriální meningitidě“, která dodnes napodobuje příznaky podobné chřipce. Masivní, vícenásobné útoky s dalšími vakcínami na nepřipravený imunitní systém vojáků a civilistů vytvořily „pole pro zabíjení“. Ti, kteří nebyli očkováni, nebyli napadeni.

https://salmartingano.com/2020/05/the-1918-spanish-flu-only-the-vaccinated-died/

Judy Poznámka: Studie, kterou provedl nikdo jiný než Dr. Fauci, ukázala, že v epidemii „chřipky“ v roce 1918 lidé neumírali na plyn, ale na bakteriální infekce způsobené nošením roušek.

B. Co očekávat v nadcházející dokonalé bouři:

Od teď do Čt. 11. listopadu očekávejte selhání trhu, výpadky, odhalení, převzetí armády, zablokování a hromadné zatýkání.

Jaderné reaktory hacknuté nepoctivými státy, jako je Čínská komunistická strana (ČKS), Írán a Izrael.

Světový internet bude vypnut, včetně MSM, big tech, nějaké energie atd.

Aktivuje se systém nouzového vysílání (EBS).

Bitcoinový server CIA pod přehradou Tři soutěsky bude odstraněn.

Událost China Dam, Náměstí Nebeského klidu a Wuhan Big Pharma Labs vede ke 34 satanským budovám, které jsou zasaženy Rods of God & Flooded. To určitě způsobí kolaps akciového trhu.

C. Halloween je satanská rituální událost.

Nepodporujte to ani neoslavujte. Je čas nezabývat se satanskými rituály a jednou provždy je ukončit. Tento den využívají k získávání špatné „strašné“ energie. K tomuto rituálu také používají vaše děti. Proč si myslíte, že školy jej oslavují s vašimi dětmi? Oni vlastní školy, takže dělají tento satanistický rituál s vašimi dětmi po celém světě, aniž by o tom lidé vůbec věděli.

Tito lidé jsou nemocní. Maskují satanský rituál. Znamená to podřízení, kontrolu a moc nad lidmi. Znamená vlastnit lidi. Maskování a oslavování Halloweenu symbolizuje darování sebe a svých dětí ďáblu „satanovi“. Satanské elity se nám smějí, když sledujeme a oslavujeme jejich největší zlý rituál.


Už nehrajte žádné satanské role maskující nebo povzbuzující Halloween. Přestaňte jim dávat více energie. Raději se jednou provždy probuďte a pomozte ostatním probudit se informováním ostatních o této satanské rituální události. Je třeba to TEĎ zastavit. Všechno strašné je zlé a zůstane zlé. Halloween je o zlu, krvi, hrůze, pavoucích, plazech, chrličích, čarodějnicích, lebkách, smrtích atd. Proč si myslíte, že je to den, kdy dochází k největším únosům, vraždám a zločinům? Říkají tomu „Sklizeň“. Nejhorší satanský den v roce je 31. říjen.

To je dobro vs zlo! Vzbuďte se všichni! Halloween a satanismus je u konce!

D. Volební podvod 2020:

Fox News Tucker Carlsen: „V Arizoně je jasné, že musíme zrušit certifikaci voleb. Slyšeli jste čísla. A ti, kdo jsou odpovědní za provinění, musí být potrestáni. Byly to zkorumpované volby. A já si mimochodem myslím, že Georgie je mnohem horší. “

E. Globální ekonomická krize:

Očekává se, že čínský zadlužený obrovský realitní developer Evergrande vstoupí do úpadkového stavu, když v sobotu skončí období odkladu pro jeho první zmeškanou platbu dluhopisů -23. října. Do 24 hodin účinek zasáhne světové akciové trhy. Blackrock s 40% plus ze svého hedžového fondu 9,2 bilionu dolarů se dostane do krize a globálně bublina na trhu nemovitostí padne. HSBC, britská banka, která je na čínském trhu s bydlením silně nadhodnocena, bude také v bezprostřední krizi. Evergrande a další pravděpodobně zahájí kolaps trhů s nemovitostmi a nemovitostmi, které představují více než 30% čínského HDP a mají hodnotu přes 55 bilionů dolarů.

Globální vojenská operace bude nastavena tak, aby ukončila těžbu bitcoinů, kterou vynalezla CIA, UK Royals, Rothschildové, Guthrie Castle a která byla dána hlavně do rukou Čínské komunistické strany pro nekalé aktivity.

 

SKRYTÁ VÁLKA


Nick Fleming

“My tady ve Spojených státech jsme byli zapojeni do skryté války o kontrolu nad Boží zemí.” Komunisté/nacisté/satanisté atd. Nepochopili, že Bůh vždy vyhraje. Za každou způsobenou škodu dojde k ještě větší odplatě. Za každou spáchanou krádež dojde/bude ještě větší náprava. To platí pro všechny nevinné, kterým bylo ublíženo, zotročením nebo utlačováním. Obrovská korekce nastává! Jde se do akce. Tentokrát se spusti Clean Sweep, která odstraní každého špatného jednotlivce a do popředí přinese nové kvantové technologie.

“Zrádci zmizí.” Zkorumpovaní politici zmizí. Zrádní světoví vůdci „umřou na Covid“ a vypaří se ze světové scény … Vše právě probíhá. ” “Operace bouře!”

16. května 2020 POTUS řekl, že rok 2021 bude úžasný; že pochopíme ve 4. čtvrtletí.

• 4. čtvrtletí: 1.10.-31.12.

• 4. čtvrtletí znamená, že hra bude dokončena a vyhrána.

Whiplash347

Út. 19. října 10:00 EDT: „Podle mých zdrojů Durham do 24 hodin uspořádá tiskovou konferenci o zatčení. Víc říct nemůžu. ”

Krize v oblasti potravin, pohonných hmot a zboží:

Rekordní počet kontejnerových lodí čeká na vstup do přístavů Los Angeles, Long Beach. 100 lodí je zmrazeno na moři mimo přístavy Los Angeles a Long Beach, což způsobuje neodbavení  nákladních lodí tím nejhorším, co kdy bylo, uvádí KABC

Dalších 45 lodí by mělo přibýt do čtvrtka. Manipulace a Biden její lokaj. Pete Buttigieg, který se nedávno vrátil z dvouměsíční placené otcovské dovolené, označil tento problém za „komplikovaný“ a řekl, že vláda na řešení krize dodavatelského řetězce spolupracuje s přístavy, majiteli kamionů a logistickými společnostmi.

Judy Poznámka: Obecně americké přístavy byly ve vlastnictví soukromých subjektů a vůbec neměli američtí občané kontrolu. Například přístav Los Angeles byl ve vlastnictví Čínské komunistické strany. Stovky nákladních lodí uvízly několik týdnů na obou amerických březích. Truckers tvrdí, že to bylo proto, že velké korporace chtěly vytvořit nedostatek, aby mohly zvýšit cenu zboží. Některý náklad to nestihne. Hnijící jídlo je na řadě lodí.

Nick Fleming: Všem na 4. úrovni vězte toto: nechybí – jídlo ani energie, ani peníze na nákup těchto věcí. Probíhá pouze systémová korekce. Tato systémová oprava má globální rozsah a je zákonná pro jednotlivce i společnost. Protokoly zaznamenané a organizované před desítkami let, vylepšené a udržované Bílými klobouky, šampióny mnoha národností, všichni sjednoceni se společným cílem; oni jsou do puntíku sledováni.

Důkaz (WIN/WIN) je dodáván přímo zde na www a prostřednictvím mnoha kanálů, které jsme za ta léta založili. Nic se netají. Nezůstávají žádná fakta skrytá, bez ohledu na to, co C_A shills hlásí. Svět, jak ho znáte, se mění. Muselo to být uskutečněno tímto způsobem, aby se zastavilo nacistické – chazarské hnutí WEF/UN/BIS/EU s jejich cílem Jeden světový řád. Muselo to být provedeno tímto způsobem, aby byla zajištěna 100% bezpečnost pro masivní generační korekci úrovně 4.

Prošli jsme bodem, odkud není návratu, a tomuto kroku nelze zabránit, aby se uskutečnil. Jak úžasný,  zavádí ve skutečnosti, k vaší osobní volbě. Osobně si můžeme všichni vybrat hojnost ve všech dobrých věcech, pro jednotlivce a pro všechny. Nejlepší z nejlepších. Nyní se podívejme na důkazy vedoucí k tomuto úžasnému bodu zvratu, bodu, kde se všechny věci stanou transparentními. Už je to skoro tady … Hallelujah Moment! Je to osobní volba. Udělejte ji dnes osobně.

Mezinárodní obchodování se sexem a dětmi:

Půlnoční akce: Biden tajně létá za nezletilými migranty do NY

https://share.newsbreak.com/2tz02tq7

Judy Poznámka: S ohledem na minulou historii Bidena v oblasti obchodování s dětmi mě prosím omluvte, že jsem skeptická ohledně toho, zda bylo o tyto děti postaráno či nikoli, nebo zda to bylo součástí mezinárodního kruhu obchodování s dětmi založeného na katolickém základě. V roce 2014 zmizelo 90 000 dětí kvůli Globalistickému paktu o přistěhovalectví pro otevřené hranice podepsaném a podporovaném Obamovou/Bidenovou administrativou: Mexický novinář zveřejnil kompletní plán obchodování s lidmi Joe Bidena

https://beforeitsnews.com/politics/2020 /11/biden-obama-clinton-pelosi-tied-to-voter-fraud-child-trafficking-3217778.html

“Říkalo se, že Water Island vlastněný Bidenem vedle usvědčeného ostrova Epstein Pedophila je již dlouho používán v mezinárodní síti obchodování s dětmi.” Kde se vzaly děti? V roce 2014 zmizelo 90 000 dětí kvůli globalistickému paktu imigrace pro otevřené hranice podepsaném a podporovaném Obamovou/ Bidenovou správou podle Oscara Ramireze, zkušeného mexického novináře se sídlem v Tijuaně. Kompakt evidentně vedl k masivnímu černému trhu s organizovaným zločinem a obchodováním s dětmi v Antifě, který si údajně Obama/Biden vytvořil sám, včetně jejich uzavření více než 20 000 dětí v klecích.

“Po říjnové debatě Trump/Biden jeden mexický novinář odhalil toto video v reakci na” smrtící lži Joe Bidena “:

“Podle této zprávy obchodníci s lidmi zvaní Kojoti používali stále stejné děti jako kotvu, aby udrželi nelegální mimozemšťany v USA dostatečně dlouho na to, aby zmizeli v americkém vnitrozemí.” “Tehdy bylo dítě sebráno kojoty a vráceno zpět do pohraničních oblastí Mexika, aby bylo recyklováno do jiné falešné rodiny a znovu posláno přes hranice USA/Mexika,” prohlásil Ramirez.

“Říká se, že děti zažívaly znásilnění a mučení, protože dítě bylo koupeno jako majetek.” “Tyto děti žily v neustálém strachu kvůli globální přítomnosti syndikátů obchodování s lidmi na černém trhu, dokonce i v USA.” Měl na mysli částečně Bidenův vodní ostrov?

“Ramirez řekl, že během Trumpovy administrativy bylo zachráněno 72 000 obchodovaných dětí kvůli snaze zjistit, zda je dítě skutečně biologickým potomkem takzvaného” rodiče “, který zaplatil Coyotes za použití dítěte.”

Covid podvod

Probuzení světa: Nyní i přední média přiznávají, že oficiální příběh nedává smysl a že čínský virus byl vytvořen záměrně a neobjevil se jako produkt přírody. Víme, že Fauci (hlavní specialista na infekční choroby v USA) poslal do Číny miliony dolarů amerických daňových poplatníků, aby provedli nezákonný výzkum netopýřích koronavirů – to je neoddiskutovatelný fakt. Před rokem a půl byl každý, kdo něco namítal, byl nazýván bláznivým „teoretikem spiknutí“. Teorie spiknutí je nyní víra, že pandemii způsobila netopýří polévka ?.

“Na základě údajů nelze popřít, že plně očkovaní lidé nyní trpí něčím, co vypadá jako syndrom získané imunodeficience, známější jako AIDS.” Jak mnozí varovali, jejich imunitní systém mizí.

“Lidé ve věku 40-69 let již ztratili 40% schopností svého imunitního systému a postupně jej ztrácejí, a to rychlostí 3,3% až 6,4% týdně,” píše The Exposé. Zajímavé je, že nejhůře jsou na tom lidé ve věku 40–49 let, kteří mohou zhruba za devět týdnů úplně přijít o imunitu. Nejvíce prosperující skupinou jsou mladí lidé ve věku 18–29 let, u nichž toto období trvá zhruba 44 týdnů. Starší lidé nad 80 let trvají přibližně 20 týdnů a věková kategorie 50–59 let-pouze 15 týdnů. “Všichni lidé starší 30 let ztratí 100% veškeré imunity (proti virům a některým druhům rakoviny) během 6 měsíců,” varuje The Exposé. “30 až 50 let to ztratí do Vánoc.” Pak tito lidé skutečně získají syndrom získané imunodeficience a zničí NHS (National Health Service). “ Získání „posilovacího“ očkování celý proces pouze urychlí.

Nejde jen o to, že očkování neposkytuje deklarovanou ochranu před virem. Faktem je, že dlouhodobě neposkytují vůbec žádnou ochranu a ve skutečnosti ničí lidský imunitní systém. “Pfizer původně tvrdil 95% účinnost své vakcíny, čísla ukazují, že jejich údaje mohly být správné hned po očkování (mladší věkové skupiny dostaly vakcínu nejkratší dobu) (…), ale výše uvedená čísla také ukazují, že vakcíny NEJSOU prostě postupem času ztrácí účinnost až na nulovou účinnost, postupně poškozují imunitní systém, dokud není dosaženo negativní účinnosti. V současné době jsou všichni lidé starší 30 let v horší situaci než před očkováním. “

Lidem provádějící „posilovací“ očkování tento proces pouze urychlí tím, že do svého těla přidají ještě více chemikálií, které ničí imunitní systém. Jinými slovy, čím více očkování člověk absolvuje, tím rychleji se bude sestupná spirála vyvíjet. “Pokud s tím nic neuděláme, bude to jen horší, než jsme si dokázali představit,” napsal jeden z komentátorů Exposé. “Například si vážím všech, kteří této tyranii odolávali a vzdorují jí.” Protein Spike (spike) zachycuje vaše mitochondrie … navždy, “napsal další. “Mitochondrie jsou srdcem vašeho imunitního systému.” V zásadě to narušuje váš imunitní systém. Proteiny Spike jsou biologická zbraň. Váš vlastní imunitní systém se stane smrtící zbraní. Je to HIV na steroidech. Jak může někdo upřímně tvrdit, že se to vše děje kvůli „veřejnému zdraví“, zůstává záhadou. “

Dr. Franc Zalewski, polský vědec, objevuje hliníkové parazity ve vakcíně Pfizer, Stew Peters: https://www.bitchute.com/video/QnPxYqVydj1v/

https://www.redvoicemedia.com/2021/10/whistleblower-physician-assistant-says-ny-hospital-admissions-were-90-vaccinated-not-being-reported-to-vaers/

Ivermectin pro prevenci a léčbu COVID-19: American Journal of Therapeutics úmrtnost, v sekundárních výsledcích a v chemoprofylaxi, u lidí s vysokým rizikem: https://journals.lww.com/americantherapeutics/fulltext/2021/08000 /ivermectin_for_prevention_and_treatment_of.7.aspx?fbclid=IwAR2qLRjr1_LS_2Wy6QV0XeD5b7L9HHNATLfpJBYuT6buHG60ouVlGA1Gnhc

Nadhim Zahawi, British Parliment: „Pokud jde o Spojené království, jsou považováni za plně očkované bez ohledu na to, zda dostali placebo nebo vakcínu. Tito lidé dostávají „ZELENÝ PAS“ jako neočkovaní lidé s placebem. A ostatní budou otráveni. Doposud bylo možné jej číst a slyšet pouze ve svobodných médiích. Nyní je to dokonce řečeno veřejně v britském parlamentu. Pokud tedy dostanete zelenou kartu i s placebem a ne s vakcínou, měli by dát zelenou kartu každému, kdo není očkován. Pokud může každý získat zelené karty s vakcínou nebo placebem nebo bez nich, proč tedy zelená karta? Proč ne všichni! Svoboda pro všechny! To lze u soudu prokázat, že jejich mandáty nedávají žádný smysl. “

Policie a hasiči dnes vyšli po schodech radnice v Seattlu, aby odevzdali boty. Odmítli očkování a přišli o práci.

H. Skutečné zprávy z úterý 19. října:

Neuzavřená obvinění, Cirsten: https://beforeitsnews.com/prophecy/2021/10/new-cirsten-w-234420-unseals-indictments-dems-running-scared-hakeem-jefferies-2524812.html

Francie: Média hlavního proudu v přístavu Terst v přístavu Terst kvůli mandátům na Covid dostali pokyn hlásit pravdu nebo se dostat ven. Odešli, a to vypovídá o všem.

Londýn: Před chvílí v Londýně demonstranti pochodovali. Pokud jsi stále nosil masku, byl jsi zlomený.

Oleg Deripaska je ruský miliardář, který zbohatl v hliníkovém průmyslu. Je jedním z mnoha lidí, které Trumpova administrativa sankcionovala kvůli obviněním z korupce na základě výkonného nařízení z prosince 2017, které nařídilo ministerstvu financí zmrazit majetek lidí a subjektů zapojených do zneužívání lidských práv, obchodování s lidmi nebo korupce. https://www.nbcnews.com/politics/white-house/trump-impose-major-sanctions-russian-oligarchs-officials-companies-n863271

V pondělí se v Sacramentu sešlo mnoho lidí, aby protestovali proti zákazu očkování proti COVID v kalifornských školách. Dříve guvernér Gavin Newsom oznámil zavedení první vakcíny ve Spojených státech pro děti od 12 let pro prezenční vzdělávání. Tento úřad začne platit, jakmile FDA plně schválí očkování pro jejich věkové skupiny.

Společnost Union Pacific Railroad podala žalobu k okresnímu soudu v USA poté, co obdržela zprávy od tří odborů protestujících proti nařízení očkování. Mezi zúčastněné odbory patří divize dopravy Mezinárodní asociace pracovníků z plechu, letectví a železnice (SMART-TD), Bratrstva lokomotiv a vlakových inženýrů (BLET) a Bratrstva opravářů (BMWED). “Tato akce je nezbytná k tomu, aby se předešlo jakémukoli narušení národní železniční sítě a aby se zabránilo jakémukoli dopadu na americký dodavatelský řetězec, protože se stále zotavuje z pandemie,” uvedla mluvčí UP Robynne Tiswerová v e -mailu.

Zaměstnanci Southwest Airlines se shromáždili před sídlem letecké společnosti v Dallasu, aby protestovali proti předpisu společnosti na vakcíny. Tisíce letů na jihozápad byly zrušeny poté, co piloti a zaměstnanci bojkotovali požadavky společnosti na očkování.

FBI prohledává domov ruského oligarchy a miliardáře Olega Deripasky ve Washingtonu.

▪️Alma Powell, vdova po Colinu Powellovi, měla pozitivní test na COVID-19. Je také plně očkovaná.

▪️ Kantýny britských škol skenují tváře dětí, aby si účtovaly peníze na jídlo.

▪️Trump žaloval výbor „6. ledna“ a Národní archiv, aby uchovaly v tajnosti záznamy o předsednictví, které si členové výboru nárokovali.

▪️ Čína plánuje nový zákon, který stanoví odpovědnost rodičů dětí, které „páchají zločiny nebo se chovají velmi špatně“.

USA USA odmítly připojit se k vyjednávání o Afghánistánu oznámeném Ruskem.

▪️Prezident Chicagské policejní unie říká, že více než 3 000 policistů nedodržuje povinnost města hlásit očkování, policejní oddělení varovalo policisty před „důsledky“.

▪️ Starosta Chicaga Laurie Lightfoot obviňuje policejní svaz ze snahy „vyvolat povstání“ odmítnutím očkování.

▪️Chicago hrozí, že odmítne vyplácet dávky policejním veteránům v důchodu místo toho, aby uposlechl očkovací mandát proti COVID.

▪️Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) USA schválil průchod přeočkování proti COVID-19 lékem jiného výrobce.

▪️Washingtonská státní univerzita (WSU) vyhodila Nicka Rolovicha, nejlépe placeného zaměstnance, a čtyři jeho asistenty za nedodržení požadavků na očkování.

▪️146 zákonodárců podepisuje „ověřovací dopis v 50 státech“, který požaduje generální audit prezidentských voleb v roce 2020.

▪️ Trump na Colina Powella: „Byl to klasický RINO, vždy první, kdo zaútočil na ostatní republikány, udělal spoustu chyb, ale v každém případě ať odpočívá v pokoji!“

▪️Biden se setká s papežem Františkem 29. října před účastí na dvoudenním summitu lídrů G20 v Římě, kde doufá, že dosáhne dohody o globální minimální dani ve výši 15%, uvedli ve čtvrtek představitelé Bílého domu.

▪️ „Vítáme tvrdou konkurenci“ – Psaki na otázku o čínských vesmírných jaderných zbraních schopných obejít americké systémy protiraketové obrany.

▪️Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan řekl, že vítězné země druhé světové války, které jsou stálými členy Rady bezpečnosti OSN (OSN), by neměly určovat osud lidstva.

▪️V Británii hlásí 223 úmrtí na COVID19, což je nejvyšší denní počet úmrtí od března. Plně očkováno je 79% populace ve věku 12 let a starší.

▪️ Na část Trumpova oficiálního webu zaútočila turecká hackerská skupina RootAyyildiz.

▪️Facebook se obává, že se v blízké budoucnosti do sítě dostanou nové „úniky“ interních dokumentů.

▪️Prezident České republiky Zeman podle zprávy vojenské nemocnice pro Senát nemůže plnit své povinnosti.

▪️Nejnižší teplota v polovině října za půl století byla zaznamenána v Pekingu na pozadí napjaté energetické situace v Číně.

▪️ Posledních 6 měsíců v Antarktidě bylo nejchladnější v celé historii pozorování.

I.Save America, prezident Donald J. Trump, 18. října 2021

MEMO: Žaloba podána na obranu výkonné výsady, ústava USA

Prezident Donald J. Trump dnes podal žalobu na obranu Ústavy, Kanceláře prezidenta a budoucnosti našeho národa, což vše se fingovaný Výbor pro zrušení výběru snaží zničit. Faktem je, že Amerika je napadena komunistickým pokusem Pelosiho o umlčení a zničení patriotů Ameriky First prostřednictvím tohoto nadstranického a nelegitimního vyšetřování.

* Výbor 6. ledna je předstíraný faleš, který má odvrátit pozornost Američanů od politiky demokratů, která zabíjí a okrádá Američany. Například:

* Hraniční krize zaplavuje naše komunity drogami a gangy a stojí miliardy miliardářů.

* Nesprávné řízení demokratů ohledně COVID vystavilo americké seniory smrtelné nemoci a v mnoha případech je donutilo zemřít sami.

* Defundací policie a zahrnutím zločinců demokraté učinili naše města méně bezpečnými.

* Protiústavní mandáty ničí ekonomiku.

* Média se podílejí na prosazování neústavně chybné žádosti Výboru.

* Tento výbor se odhalil jako podvod, když požadoval dokumenty, které nesloužily k žádnému legitimnímu legislativnímu účelu – co mají společného údaje o průzkumech kampaně prezidenta Trumpa z Floridy s vyšetřováním 6. ledna?

Právní argument – tři pilíře

Žádný legitimní legislativní účel: Žádost legislativních výborů nesplňuje základní požadavek na splnění legislativního účelu. Žádost není jen přehnaně široká, ale vyžaduje dokumenty včetně údajů z volebních kampaní – co si z toho Kongres slibuje?

Newsflash: Polling ukazuje Bidenův schvalovací kráter a 2022 vyklouznutí z rukou demokratů – není divu, že demokraté a média chtějí odvrátit Ameriku od: kapitulace v Afghánistánu, raketového vzestupu inflace, hraniční krize, ochromení mandátů COVID a zablokované legislativní agendy .

Bývalí prezidenti mají inherentní ústavní práva privilegia: Úřadující administrativa nemá ústavní pravomoc jednostranně se vzdát výkonných privilegií předchozí správy – zvláště té tak nedávné. Pokud ano, pak výkonné oprávnění neexistuje, včetně Joe Bidena.

Newsflash: Nikdo tento argument nesleduje podrobněji než: (1) Hunter Biden a jeho obchodník s uměním, (2) Woke Generals a vůdci Intelu, kteří radili kapitulaci v Afghánistánu a bombardování nevinných civilistů a dětí (3) Big Tech který se aktivně podílel na Bidenově administrativě na rozvrácení demokracie prostřednictvím organizací temných peněz

Čas na revizi: Národní správa archivů a záznamů (NARA) neměla ani čas na sestavení a uspořádání dokumentů požadovaných Kongresem – což je největší požadavek v americké historii. Prezidentu Trumpovi a Joe Bidenovi by měl být poskytnut čas na pečlivé přezkoumání všech chráněných a privilegovaných dokumentů před jejich zveřejněním.

Newsflash: Výbor je motivován jednou věcí: dosáhnout politických vítězství pro demokraty. Proto stanovili rychlý harmonogram, který rozvíjí ústavu, právní precedens a zavedený proces. Výbor nehledá pravdu, hledá politické pronásledování prezidenta Trumpa a vlastenců Ameriky v komunistickém stylu, kteří čestně sloužili své zemi.

Otázka: Halloween je satanská rituální událost. Nepodporujte to ani neoslavujte. Je čas probudit se satanskými rituály a jednou provždy je ukončit. Tento den využívají k získávání špatné „strašné“ energie. K tomuto rituálu také používají vaše děti. Proč si myslíte, že školy slaví s vašimi dětmi? Oni vlastní školy, takže dělají tento satanistický rituál s vašimi dětmi po celém světě, aniž by o tom lidé vůbec věděli.

Tito lidé jsou nemocní. Maskování je de-personalizační satanský rituál. Znamená to podřízení, kontrolu a moc nad lidmi. Znamená vlastnit lidi. Maskování a oslavování Halloweenu symbolizuje darování sebe a svých dětí ďáblu „satanovi“. Satanské elity se nám smějí, když sledujeme a oslavujeme svůj největší zlý rituál.

Už nehrajte žádné satanské role maskující nebo povzbuzující Halloween. Přestaňte jim dávat více energie. Raději se jednou provždy probuďte a pomozte ostatním probudit se informováním ostatních o této satanské rituální události. Je třeba to TEĎ zastavit. Všechno strašné je zlé a zlé. Halloween je o zlu, krvi, hrůze, pavoucích, plazech, chrličích, čarodějnicích, lebkách, smrtích atd. Proč si myslíte, že je den, kdy dochází k největším únosům, vraždám a zločinům? Říkají tomu „Sklizeň“. Nejhorší satanský den v roce je 31. říjen.

To je dobré vs zlo! Vzbuďte se všichni! Halloween a satanika je u konce!

Satanské svátky:

Pomozte zachránit děti: Od pá. 29. října až pondělí 1. listopad bude hlavní satanský svátek Všech relikvií, neboli Halloween. Děti a mladiství byli nuceni místními a globálními elitními satanskými Coveny účastnit se sexuálních orgií s démony a obětováním krve jakéhokoli věku, člověka, muže nebo ženy. Měsíce předem satanští ctitelé plánovali na prázdniny únosy dětí a mladistvých, zatímco pachatelé běžně impregnovali preteens a teenagery, aby produkovali své vlastní oběti. Děti, děti a mladiství byli hladověni, mučeni a používáni při sexuálních orgiích při přípravě na obřady lidské oběti.

.Globální reset měny a NESARA/GESARA byly o dětech

Není to o penězích. Jde o děti – tisíce podvyživených a traumatizovaných dětí, které byly na počest Satana znásilňovány a vražděny, aby jejich elitní pachatelé údajně mohli získat moc a vládnout světu. Prvním oficiálním aktem, který prezident Trump učinil ráno před přísahou do úřadu, byla návštěva ústředí CIA a vyhlášení války mezinárodnímu prstenu obchodování s dětmi, který provozují tyto globální elity. Pojďme se modlit a modlit se za tyto miliony malých, kteří byli právě teď zachráněni z podzemních tunelů Cabal po celém světě a mučeni a zabíjeni satanskými Coveny hned vedle. Modleme se také za ty vojenské jednotky na celém světě, které riskovaly vlastní životy, aby je zachránily. Starověká nauka o půstu a modlitbě zde byla vysvětlena na 10:30:32: https://www.youtube.com/watch?v=4Mb9gU6DmKs

Odkazy k jednotlivým zprávám najdete ve zdroji:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/10/19/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-october-19-2021/


Systém panikaří, příběh už vás neoslovuje, držte linii, nepřítel je na dně

Současné neustálé zahlcování COVID hysterií a vakcínami ze strany MSM, politiků vyvolávajících strach, BigTech oligarchů a korporátních zájmů vede k jednomu dusivému kulturnímu hlasu uvnitř Matrixu Velkého bratra. Může se zdát, že se celý svět doslova zbláznil, ale nezbláznil. Protože to, co vidíte na svých elektronických zařízeních, není skutečný svět.

Po celém světě nyní probíhají masové protesty, lidé bojují za svá práva a svobody tváří v tvář nastupující a stále obnaženější tyranii. Ale o ničem z toho se nedozvíte a uvidíte jen málo, pokud vůbec něco, pokud budete mít oči upřené na sítě Velkého bratra nebo budete skenovat platformy sociálních médií Velkého bratra v oblasti BigTech. Protože Velký bratr neustále sleduje a přísně kontroluje, co lidé smějí vidět.

Ve skutečném světě vítězí Neo a Sion. Když začínám plánovat tento sloupek, sleduji to směšné falešné svědectví „whistleblowera“ na Facebooku, které je jen průhlednou záminkou pro volání po další cenzuře trumpa a jeho příznivců. Museli to poskládat rychle dohromady, protože jejich spiknutí 6. ledna na ně prasklo a jejich povstalecký narativ umírá.

Pouze ve SVĚTĚ MÉDIÍ ovládaném lidmi, jako je Zuckerberg, prohráváme. Pouze v mediálním světě „funguje“ povinné očkování, Biden odvádí sakra dobrou práci atd.

Přestaňte se na to soustředit. Odpojte se od matrixu Velkého bratra. Strávíte-li příliš mnoho času sledováním iluzí, které jsou pečlivě a rafinovaně vytvářeny pro kanály a webové stránky Fake News, pokřiví to vaše vnímání toho, co se skutečně děje v celé této zemi. Fake News jsou vytvořeny tak, aby se pokusily vyvést vaši mysl z rovnováhy. A uvést vás do stavu, v němž se buď necháte snáze ovládat státem, nebo vás přiměje udělat něco zbrklého a hloupého, co může být využito k prosazení tyranských cílů státu.

Můj bratr Duane Cates tomu říká „válka duší“ a já si myslím, že je to docela přesné. Probíhá válka o duši každého Američana.

Vystrašení, vyděšení a paranoidní lidé jsou paralyzováni nebo jednají násilně a iracionálně. Přesně tak si podlá klika, která stojí za celým tím šílenstvím posledního roku a půl, přeje, abyste se právě teď cítili, když sledujete zpravodajská média, která ovládají, používáte BigTech platformy, které vlastní, čtete časopisy a knihy, které vydávají. Vystrašení, vyděšení, paranoidní a paralyzovaní nebo plánující udělat nějakou hloupost.

Celý článek zde:

https://tadesco.org/system-panikari-pribeh-uz-vas-neoslovuje-drzte-linii-nepritel-je-na-dne/